Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 519
Ma sztem Allennel nyertünk volna.
gabokocka
Akkor megint ott vagyunk, hogy Ron nem képes elengedni a veterán kedvencei kezét egy pillanatra sem, vagy csak nem elég tökös leültetni Cam-et.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ma sztem Allennel nyertünk volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 519
Amit korábban is írtam, minden hívásba bele lehet kötni, voltak butaságok, rossz játékok, de ez Camen ment el, közepes teljesítménnyel 10+ ponttal nyerünk.
gabokocka
Hát, akkor is Ron az akinek viszont meg kellene hozni a döntést, hogy ki a legjobb QB a rosteren, akivel a legtöbbet lehet kihozni a csapatból. És akkor megint ott vagyunk, hogy Kyle allenről elhiszik hogy le lehet miatta ültetni Cam-et? Grierről? Gondolt arra Ron hogy az évben abszolút benne van, hogy Cam a sérülésből nem tud visszajönni, és akkor kell egy B terv? Allen meg Grier a B tervünk?
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A falból 4 ember teljesen jó, Williams nem LT. Szerencsére hamar kijött, ott van Little, Moton, lehet próbálkozni, okos hívással orvosolható.

Cam totál egyszerű passzokat basszot el, Samuel és Moore rendre üresre játszották magukat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amit korábban is írtam, minden hívásba bele lehet kötni, voltak butaságok, rossz játékok, de ez Camen ment el, közepes teljesítménnyel 10+ ponttal nyerünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 519
Csak a highlightst néztem meg, az alapján nem tudom felfogni, hogy hogy nem sikerült ezt a meccset megnyernünk. Ami persze teljesen egybevág azzal a szarral ami évek óta megy, haladunk, de nem megy a TD, csak a field goal... miután a keret folyamatosan cserélődik, változik, akkor itt már tényleg csak Cam vagy Ron lehet a fő ok ami miatt ez van, még Shula hívásaira se foghatjuk. Akik néztétek, a jó drive-ok végét Cam baszta el hogy nem lett TD, vagy Turner hívott szart?

London meg... hát mindegy, ez van, drága kirándulás lesz
SrBandi
Ki sackeltek minket a redzonebol ha esetleg eljutottunk addig.

Amit lattam még hogy vagy nagyon akartunk minnel hamarabb TD-t miutan a tampa rugott egy FG-tvagy CMC megsérült. Indokokatlan hogy 20+ meccs ota kopon hasznaljuk aztan mikor semmi se megy, egyszer csak nem. De ha meg sérült akkor nem adod neki a mindent eldonto labdát. Görcsösen akartunk lenduletet szerezni, vezetni akartunkbnagy jatekokat akartunk hogy Cam ritmusba jojjon. Ez az évet nézve amugy egy okos dolog lenne, de nem megy. Camnek már nem megy és huzza le a csapatot, veszitjuk el az identitasunk.
Turóczi Szabolcs
Camnek nem megy, de ez a kérdés, hogy az van hogy tavaly nem ment a sérülés miatt, és idén nem megy mert idény eleji forma meg középszar left tackle, vagy valójában Camnek nem megy, csak ezek a körülmények elfedték ezt, és ha jó O-line lenne, meg full egészséges Cam, akkor se megy neki? A másik dilemmám az hogy úgy használjuk-e ahogy kell? Kritizálják hogy nem lát olyan jól a pályán, de olyanok a játékhívásaink hogy ezt elfedjük? Ron szokta mondogatni hogy az a célja hogy a lehető legjobb helyzetbe hozza a játékosait, hogy azok meg tudják csinálni a playt. Nem vagyok benne biztos hogy ez Cam-re igaz. O-line-nal ugyanez, hogy ők megint szarok, vagy csak nem ismerjük fel hogy gyorsabb játékok kellenek, mert limitáltak? Az idegesít, hogy ezek a kérdések évek óta felmerülnek, miközben van egy elvileg jó O-line coachunk - tényleg jó Matsko, vagy csak az van hogy a szarból csinál valamit, de alapanyagból már nem tud várat épjteni -, a talent jobb mint az utóbbi években, Paradis kb olyan jó mint pár éve Kalil, Remmers, Byron Bell, Oher, hozzájuk képest a Moton-Williams tackle pár sokkal jobb kellene legyen, Turner változatlan, Norwell meg jó volt de sokadik körös talent. Mégis ott vagyunk, hogy az O-line nem tudja megvédeni a QB-t, én ritkán nézek más meccset, de mikor látom hogy Rodgers áll a kör közepén 5-6 másodpercig, akkor mindig azt hiszem hogy az egy másik sport mint amit én nézek.

Az All-Or-Nothing végére úgy voltam vele, hogy jó hogy Ron marad, jó ember, meggyőzött, de most úgy érzem, hogy mihamarabb le kell cserélni, már csak a változás miatt. Én azt érzem, hogy van esély egy jó HC-vel és OC-vel Camből kihozni valamit, viszont Ron a Pats-szel sem tudna Super Bowlt nyerni.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Csak a highlightst néztem meg, az alapján nem tudom felfogni, hogy hogy nem sikerült ezt a meccset megnyernünk. Ami persze teljesen egybevág azzal a szarral ami évek óta megy, haladunk, de nem megy a TD, csak a field goal... miután a keret folyamatosan cserélődik, változik, akkor itt már tényleg csak Cam vagy Ron lehet a fő ok ami miatt ez van, még Shula hívásaira se foghatjuk. Akik néztétek, a jó drive-ok végét Cam baszta el hogy nem lett TD, vagy Turner hívott szart?

London meg... hát mindegy, ez van, drága kirándulás lesz
SrBandi
Ki sackeltek minket a redzonebol ha esetleg eljutottunk addig.

Amit lattam még hogy vagy nagyon akartunk minnel hamarabb TD-t miutan a tampa rugott egy FG-tvagy CMC megsérült. Indokokatlan hogy 20+ meccs ota kopon hasznaljuk aztan mikor semmi se megy, egyszer csak nem. De ha meg sérült akkor nem adod neki a mindent eldonto labdát. Görcsösen akartunk lenduletet szerezni, vezetni akartunkbnagy jatekokat akartunk hogy Cam ritmusba jojjon. Ez az évet nézve amugy egy okos dolog lenne, de nem megy. Camnek már nem megy és huzza le a csapatot, veszitjuk el az identitasunk.
több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 519
Csak a highlightst néztem meg, az alapján nem tudom felfogni, hogy hogy nem sikerült ezt a meccset megnyernünk. Ami persze teljesen egybevág azzal a szarral ami évek óta megy, haladunk, de nem megy a TD, csak a field goal... miután a keret folyamatosan cserélődik, változik, akkor itt már tényleg csak Cam vagy Ron lehet a fő ok ami miatt ez van, még Shula hívásaira se foghatjuk. Akik néztétek, a jó drive-ok végét Cam baszta el hogy nem lett TD, vagy Turner hívott szart?

London meg... hát mindegy, ez van, drága kirándulás lesz

Szerkesztette: SrBandi
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Hurneyt sajnálom, a lehetőségekhez képest pöpec rostert tett össze, egyedül Grier draftja bassza a csőröm, erre kapja ezt a szarkupacot.
gabokocka
Pont most láthatod miért húzta ki Griert. Nem arrol beszélek hogy 2-3 év múlva akarta őt kezdőnek. Hanem valahogy készülni akart rá ha Camnek nem megy, esetleg szezon közbe kell menteni az eges stab munkáját. Ha Cam igy jatszik ahogy jatszik akkor az egyetlen eselyuk a maradásra ha kihuztak az uj QB-t es mondjuk nyerik vele a meccsek nagy részét.
több mint 5 éve
gedam 5 804
Felesleges bármit elemezni, amíg Cam ilyen szinten játszik, nincs miről beszélni, 4-12 kb.
Nyilván lehetett volna jobb playt hívni a végén, de nonszensz, hogy tök üres emberek fölé, elé, mögé dobál Cam. Az offenseben sztem 9 ember ok, Williams és Cam nulla. Williamset majd a 14. héten lecseréljük Little-re, Cam szezon végén kuka és rebuild. Vagy nem tudom, de ennek így nem sok értelme van.
gabokocka
camnek be kéne látnia, amit luck belátott. az, hogy ennyit sérült már azért van, mert a szervezete nem bírja az nfl-t. és ő nem egy zsebdobógép, a dinamizmusa oda, lépni nem tud a fájdalomtól, szinte mindig sérült, tényleg semmi nem maradt abból, ami volt. így meg a teljesítménye is csapnivaló és az egészségét is feleslegesen kockáztatja. el kell neki már ezt az egészet engedni.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Kurvara megnéztem volna ma egy Allent ugyan ezekkel a lehetőségekkel
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hurneyt sajnálom, a lehetőségekhez képest pöpec rostert tett össze, egyedül Grier draftja bassza a csőröm, erre kapja ezt a szarkupacot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Felesleges bármit elemezni, amíg Cam ilyen szinten játszik, nincs miről beszélni, 4-12 kb.
Nyilván lehetett volna jobb playt hívni a végén, de nonszensz, hogy tök üres emberek fölé, elé, mögé dobál Cam. Az offenseben sztem 9 ember ok, Williams és Cam nulla. Williamset majd a 14. héten lecseréljük Little-re, Cam szezon végén kuka és rebuild. Vagy nem tudom, de ennek így nem sok értelme van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Èrtelmezhetetlen dolgok törtèntek ma is, Ron èrzi hogy bajban van, mert nekiment negyedikre feleslegesen is. Az hogy a vègèn nem adjuk Cam kezèbe a labdàt, akkor is ha szarul jàtszott megint, no comment kategòria. Williams mint LT project is megbukott.

Jövore kezdodhet egy ùj èra

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A londoni jegyek, nyami, legalább kirándulunk egy jót.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Legalább aránylag hamar túl leszünk rajta. Tököm se tudja mire számítsak, kevésbé kéne kreténnek lenni, Camnek valamelyest javulni, és akkor nyerni kéne, de mindig meg tudjuk találni a módját, hogy hozzuk fel az ellent...
gabokocka
sima W

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Legalább aránylag hamar túl leszünk rajta. Tököm se tudja mire számítsak, kevésbé kéne kreténnek lenni, Camnek valamelyest javulni, és akkor nyerni kéne, de mindig meg tudjuk találni a módját, hogy hozzuk fel az ellent...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Gameday :/ fuck the tnf

A Bucs D jónak tűnt a 9ers ellen, de azért nem átjátszhatatlan, főleg ha Cam folyamatosan javul, ahogy játékba lendül. Winston szokás szerint kretén módon játszott, bízzunk benne, hogy ott folytatja ellenünk is, de néha vannak jó meccsei - ki lepődne meg, ha ellenünk menne neki? A futást sokkal jobban kell fogni, és akkor azért nekünk áll.

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nézegetem a snapszámokat és rohadtul nem értem.
Manhertz 18 snap, miközben Armah 12, Thomas 4, Hogan 5.
Komolyan mondom, nevetséges, a 18 játékból, amikor fenn volt, legalább 4-5 orbitális balfaszság volt. Ellenben az kifejezetten tetszett, hogy felálltunk Armah-val a backfielden, CMC meg elkapóként, ezzel a felállással simán mehetne az uptempo, könnyedén variálva a futást és a passzt az ellenfél felállásától függően. Thomas és Hogan ignorálása érthetetlen.

A védelem még gázabb.
Obada 29 és Carter 26 snapjét nem tudom hova rakni. Ráadásul mivel Shaq és Luke kb végigtolta a meccset, a snapek 1/3-ában klasszik 4-3-ban toltuk. Ennyit az átállásról. Poe is ugyanannyit volt fenn kb, mint KK és McCoy, ami szintén luxus. McCoy egyébként óvatosan jelezte is, hogy furcsa volt a kevés snap...

Nálam úgy nézne ki az alapfelállás, hogy KK, Poe, McCoy fal, időnként Love bejön, hogy legyen pihi, a LB sor pedig Addison, Luke, Shaq és Burns, időnként Haynes vmelyik szélen. 3 WR felállásnál pedig játékhelyzettől függően jöhetne Elliott vagy Gaulden leginkább Poe helyett.

Na most ehhez képest itt volt minden. Remélem csak azért, mert még keressük az ideális felállast, de az luxus, hogy kifizetünk a három kezdő falembernek egy valag pénzt, cserébe annyira rotáljuk őket, hogy McCoy és KK együttes snapszáma nem jön ki 100%-ra...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Én elkezdtem visszanézni a meccset, az első félidőben nem volt ilyen, ami elkapható volt elkapta, Manhertz ellenben botrány, nem tudom mivel zsarolja a stábot, de neki minden snap ajándék, nekünk meg tragédia.

Nem tetszett a sok pussy 3man rush harmadikra, mert bár Goff sokat elbaszott, nem rajtunk múlt, hogy időnként a tök üres embert nem találta el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Olsen felé egy jó dobás sem ment
Gorro
De. Minimum 2 öt de inkább 3 at eldobott amit egy jó TE-nek elkell kapnia
több mint 5 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Olsen felé egy jó dobás sem ment

#KeepPounding
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az O-Line sokkal jobb volt, mint vártam, a három ackből kettő nem mindennapi miscommunication volt, a harmadiknál pedig Van Roten és William benéztek egy keresztet. Szóval ez reményt keltő. Én a D-től többet vártam, főleg futás ellen voltunk borzasztóak a második félidőben, és egyetértek, sokszor olyan emberek kóvályogtak a pályán, akiknek max a pad kéne jusson osztályrészül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Szerintem voltak jó dolgok, amiket belehet váltani győzelmekre, ezeket a buta hibákat most vereségre váltottuk. A legpozitívabb dolog az hogy tudtunk futni és CMC-t teljesen kihasználtuk nem csak mint RB hanem mint WR is.
Passzok ellen a secondary is látvanyosan jobb volt mint az előző években, Goff is kellet azért ehhez. Donaldot letudtuk nullázni ami megint egy szép dolog.

Voltak dolgok a hibákon kívül amit szörnyűek voltak és nem látok rá javulási lehetőséget.

Az egyik ilyen Olsen, az oké hogy egy OT jobban mozog már mint ő, de hogy lyukas legyen a keze az nem volt rá jellemző, nem látom hogy ebből ő kijönne már.

Kiszámítható keret: egyszerűen nem fogja beszopni senki a 3 TE es felállásnál hogy Manhertzet figyelni kéne, vagy hogy Armahal a backfielden futni fogunk a félpályán. Védelemnél ezek a kiszámíthatóságok meg voltak a 3-4-ből azért nem sokat lehetett látni, ha én megmondom a play előtt, hogy ki mit fog csinálni akkor gondolom egy OC nak se fog gondot okozni.

Szerintem itt az erőnléti edzők is kicsit elkurtak valamit, eltudnám fogadni ha lepattognak a védők a futóról ha közbe meg kurva gyors lett ez D, de a 2 dolog most együtt áll fent: Short lassúsága már kezd legendássá válni számomra, Olsen legalább a korra foghatja de rossz nézni a bádogembert. Williams még Guardnak is limitált atletikusságú lenne de most ő van a gyenge oldalon. A Secondaryban Bradberry úgy üldöz mint egy lassú LB szóval itt azért találni komoly gondokat.

Ami fejlődhet:

Az Oline összeérhet feltételezem nem fognak egész évbe elváltani ilyeneket.
Moore csak kezd valamit a fumblekkel.
Cam még belejöhet.
A passzrushnak mindig csak egy kicsi hiányzott, és a tackleing is javulhat még technikailag.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Amúgy azon kívül, hogy maximálisan retardáltak voltunk, a bírók se voltak velünk, minden kétes ítélet oda ment. A lateral, ami fumbli lett, jó eséllyel előre indított passz volt, mivel úgy ment hátra fél yardot, hogy beleütött Ebukam. És rohadtul nem azt kell nézni, hogy élt földet, hanem az első kontaktot a labdával. Az meg minimum necces, de persze utólag a felvételek alapján eldönteni, kb lehetetlen, tehát call stands beszoptuk. A complete but incomplete ugyanez, hogy csak a két legfontosabb döntést megemlítsük. Ráadásul a meccsen történt négy fumbliből egyet se tudtunk összeszedni, mind hozzájuk pattant/balfaszok voltunk, pedig Moore és Gaulden kezében is ott volt a labda, de nem sikerült behúzni. Ha csak ez a kettő megvan, teljesen másképp alakul a meccs. És akkor a headset balfaszkodást meg sem említem. Igazi lúzerek voltunk.

Az meg tényleg mókás, hogy a sztárokkal kitömött Rams D-ből Littleton és Ebukam hozza a meccsnyerő playeket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.