Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Borzalmas lehetett ezt a meccset nézni. Jah, Camnek tényleg van még karja, csak arra használja sajnos, hogy 10y-al túldobja a tiszta elkapót. Idén QB kérdés lehet ebből, én így még nem láttam játszani.
És mindez a gyenge Tampa ellen.
Chargers LT
Vége a Rivéra - Cam korszaknak. Kár, hogy a gyűrű anno nem sikerült, mert benne volt ebben a projectben.
Amadeus
Vannak ilyen csapatok amugy akik hosszu evekig ott voltak a gyuru kozeleben (3-4 ev kb a peak idoszak altalaban). 2013-ban taln amikor bajnokok lettunk, Patners ellen a sajat otthonukban jatszottunk egy ki-ki meccset ahol behuztuk vegul, de szerintem rajuk is igaz volt, hogy az ellenfelek nem szivesen talalkoztak veluk, mert a vedelem utott, Cam meg 80 yardokat futott meccsenkent. Igy utolag mar latszik, hogy az a 2012-2016-os idoszak volt az aranykora a runheavy futo Qb / betonvedelmeknek, de aztan ezek alulmaradtak a passhappy rendszerek ellen. Oruljunk, hogy lattuk.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 061 — #NoStress
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC,
SrBandi
Igaz, de miért kapja a fizetését?
Hogy jó ember legyen vagy hogy jó HC?

Valamint franchise Qb-t egy meccs után badarság temetni.
Akár simán össze is szedheti magát.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Borzalmas lehetett ezt a meccset nézni. Jah, Camnek tényleg van még karja, csak arra használja sajnos, hogy 10y-al túldobja a tiszta elkapót. Idén QB kérdés lehet ebből, én így még nem láttam játszani.
És mindez a gyenge Tampa ellen.
Chargers LT
Vége a Rivéra - Cam korszaknak. Kár, hogy a gyűrű anno nem sikerült, mert benne volt ebben a projectben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 155
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?
gabokocka
Pedig emlékszem még, ahogy 1 éve rommá vertétek a Ravenst.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Lehet NCAA-t nézni. Tua, Herbert és Fromm, majd meglátjuk ki jut nekünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 519
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?
gabokocka
És hogy mindegyik ugyan ugy nézet ki? Vállalható haladás a pályán, hibák, szoros vereség
Turóczi Szabolcs
Amikor DJ fumblizott az előző meccsen akkor éreztem ezt, hogy ezt a meccset láttuk, amikor Slye-t öt yarddal hátrább balfaszkodtuk, hogy kihagyja, csak erősödött ez az érzés... Ugyanazt a meccset nézzük a tavalyi pittsburghi óta
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?
gabokocka
És hogy mindegyik ugyan ugy nézet ki? Vállalható haladás a pályán, hibák, szoros vereség
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az megvan, hogy az utolsó 10 meccsből 9 zakó, a maradék 1 az a Saints B ellen volt?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Borzalmas lehetett ezt a meccset nézni. Jah, Camnek tényleg van még karja, csak arra használja sajnos, hogy 10y-al túldobja a tiszta elkapót. Idén QB kérdés lehet ebből, én így még nem láttam játszani.
És mindez a gyenge Tampa ellen.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Zárójel 2, TD esetén is maradt volna másfél perc két időkéréssel a zseniális time managementnek köszönhetően, ne legyen kétségünk afelől, hogy eljutottak volna FG távig. Ha már FG, Slye qrva jó, Gano is mehet majd szezon végén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Cam karja éjjel tényleg sokkal jobban nézett ki, egész sok olyan passza volt, amikor a labdáknak megvolt a sebességük és röppályájuk is. Sajnos ez volt az egyetlen pozitívum, bár az utolsó drive tulajdonképpen biztató volt, ott rakta össze a jó passzai jelentős részét. Ezért is baj, hogy Turner elbaszta a playcallt. Zárójeles megjegyzés, de CMC is hibázott, bevághatott volna, vagy egyszerűen egy az egyben be kellett volna tolni egy cornert 20 centit.

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mondjuk Tepperből kinézem, hogy a bye-nál 1-5-ös mérleggel kibassza Ront.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Biztos szamit a dobo mozdulat. Rendben hogy bele kell jonnie, de nem fog mert kozbe agyilag leéli magát. Az özikés résszel van a baj, nincs önbizalma és semmi olyan nem néz ki neki ami visszahozná.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
De az a furcsa, hogy a karja egyértelműen jobb, mint tavaly, edzőtáborban is volt mélységi passz, most is ment Samuel és Olsen felé is, tavaly ilyet nem tudott dobni. Egyszerűen qrva pontatlan, lehet ez az új dobásmozdulat miatt van, és idő kell, hogy belejöjjön, nem tudom. Sose volt a legpontosabb QB-k egyike, de ennyi homályt sztem nem dobott. Illetve úgy mozog, mint egy beszart őzike, nincsenek miracle menekülések, komoly futások, sőt, semmilyen futás nincs. Pedig sztem a supporting cast jó, a fal se rosszabb, mint a Superbowl run alatt (jó, Williams mellé kell egy TE, vagy Armah, de különben okés), de egyszerűen nem megy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC, Camnek meg mi a rosszabb, ha padozik, amit nyilván alig viselne el az egója, vagy az ha játszik és veszít, ráadásul rondán... Az a furcsa, hogy a nyári youtube videókat nézve Cam fel volt teljesen tüzelve, mindent megpróbált, étrend, speciális edzések, melózott és elszánt volt látszólag, persze lehet hogy ez már a Cam Newton post-NFL brand építés része
SrBandi
Az tulzas, hogy ezen mulik jo vagy rossz ember-e. Ő egy játèkos ért(értett?) a játékhoz és valamit át is tud adni. Nem egy franchise vezetőedzője nem képes meghozni ilyem döntéseket csak egypar W ért.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC, Camnek meg mi a rosszabb, ha padozik, amit nyilván alig viselne el az egója, vagy az ha játszik és veszít, ráadásul rondán... Az a furcsa, hogy a nyári youtube videókat nézve Cam fel volt teljesen tüzelve, mindent megpróbált, étrend, speciális edzések, melózott és elszánt volt látszólag, persze lehet hogy ez már a Cam Newton post-NFL brand építés része
SrBandi
Anno azt olvastam, hogy Newton hasonlo serulest szenvedett, mint Luck. Ki tudja, lehet, hogy ot is meglepte Luck visszavonulasa, aztan beszart a vallat illetoen.

Persze ez kb. eselytelen, de ki tudja, hogy mi jatszodik le az oriasi nyomas es elvaras kozepette ezeknek a jatekosoknak a fejeben. Profik, de igazabol nagyon nehez elviselni az allando kalitkat, amibe be vannak szoritva.

több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 519
Bazz, ronda dilemma ez így. Ron akkor jó ember ha rossz HC, Camnek meg mi a rosszabb, ha padozik, amit nyilván alig viselne el az egója, vagy az ha játszik és veszít, ráadásul rondán... Az a furcsa, hogy a nyári youtube videókat nézve Cam fel volt teljesen tüzelve, mindent megpróbált, étrend, speciális edzések, melózott és elszánt volt látszólag, persze lehet hogy ez már a Cam Newton post-NFL brand építés része
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Ma sztem Allennel nyertünk volna.
gabokocka
Teljesen egyértelmű. Vele tudunk meccseket nyerni. PO ba már nem tudnánk. Egy Cammelaki lenduletbe van meg tudjuk mi lehet.
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Cam megtört és nem véletlenül tört meg, ha leültetik komolyabb sérülés nélkül vége, de ugy látom ha CMC ről harsognak akkor is vége. Szerintem nem annyira limitált testileg mint mentálisan. A 2 együtt meg ezt hozza. Ron egyszeruen csak szereti a sracokat kotodik hozzajuk, ő mondja ki utoljára hogy Cam nem az a Cam aki meccseket nyer a csapatnak.

Kérdés hogy akkor majd kukába dobja-e Cam karrierjét hogy esetleg mentse az állását? Kurva nagy nem a válasz!
Tudja mit jelent ez Camnek és inkább bukik vele mint ő legyen az aki nem hisz már benne.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
3 sack volt, pont mint Winstonnál.
54 passzkísérletnél sztem ez nem vállalhatatlan szám. Sokkal nagyobb baj, hogy totál árnyéka önmagának, semmi dinamika, rossz döntések, mintha nem lenne kedve az egészhez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát nem tudom Newton mennyire egészséges, de emögött a fal mögött nem sokáig marad egyben. Barrett 4x sackelte ha jól rémlik...Nekem a D is csalódás kicsit eddig. Azt gondoltam McCoyyal brutális lesz ez a front 7.

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Néztem a meccset, elsősorban azért mert (jó érzékkel) Newtont húztam idén fantasyban. Azt látom, hogy ezzel hogy a futást teljesen kiölték a játékából elment belőle az X faktor és egy teljesen átlagos QB lett belőle, átlagos passzpontossággal, mindenféle extra nélkül.. Ettől még kizártnak tartom, hogy egyáltalán szóba kerüljön, hogy leültetik 2 forduló után, főleg hogy nem volt extra szar, csak régi önmagához képest ez egy árnyék. Nemtom mennyire van rossz egészségi állapotban, de nem lepne meg, ha ezek után bevállalósabb irányba mennének playhívásilag, mert nem elég erős a csapat ahhoz, hogy ez az alibi játék elég legyen bármire is. Persze, ha nem bírja fizikálisan akkor nincs miről beszélni.
több mint 5 éve
SrBandi Carolina Panthers 519
Jó, a franchise QB-t nem ülteted le a szezon második meccsén.
gabokocka
Nem mondom hogy egyszerű a helyzet, de jó lenne nyerni. Az mondjuk, nem tudom mennyit használna ha Camet leültetve Allennel nyernénk egy meccset, mennyire robbanna be a média, a haterek, és nem vagyok benne biztos hogy Cam azt jól tudná kezelni
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mindenesetre elkezdtem nézegetni a QB prospecteket a draftra 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jó, a franchise QB-t nem ülteted le a szezon második meccsén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.