Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mivel csütörtökön a kezdők már nem nagyon fognak játszani, pár gondolat a végső cutok előtt és egy jóslás az 53-as rosterre:

QB: Cam, Heinicke
Cam nekem tetszett, gyorsabban szabadul a labdáktól, magához képest kifejezetten pontos, jó ütemben lép ki oldalra a zsebből, futtából is nem egyszer jól játszott meg elkapókat, sztem bőven lesz előrelépés a teljesítményében Norv érkezésének és a felturbózott elkapósornak köszönhetően. A bakcup talán heineken lesz, de ez még a Steelers ellen megfordulhat, illetve a 3. QB jöhet vissza a PS-be. Amúgy egész jól mozognak ők is, jelenleg nem érzek komoly visszalépés DA távozásával.

RB: CMC, CJ, CAP
McCaffrey ég és föld tavalyhoz képest, de azért remélem, nem fogjuk rommá terhelni és nagyobb szeletet kap a tortából CJ, hogy a meccs végére is friss maradhasson CMC. CAP elvileg Barnerrel harcol a rosterhelyért, az se lenne kis szó, hogy négy évig úgy rosteren maradni, hogy kb semmi lehetőséget nem kap 😊

TE/FB: Olsen, Thomas, Armah
Itt tudunk spórolni egy helyet, teljesen felesleges az amúgy is sérült Manhertzet vinni a rosterre, miközben Armah tökéletesen meg tudja oldani azokat a szitukat, ahol 3 TE kell, vagy ha valaki kiesne pár playre. Olsen a Pats ellen megmutatta, hogy van még a tankban, Thomas szépen fejlődik, jóval előrébb tart, mint a draftolásakor vártam, sokat lesz pályán ő is, jól néznek ki a 2 TE-es felállásaink. Armaht is igen jól használja Norv, hasznos tagja lesz a csapatnak, kifejezetten örülök neki.

WR: FunFun, Moore, Samuel, Smith, Wright, Byrd
Nem tudom, volt-e valaha ennyire telített és tehetséges elkapósorunk, sztem soha. Funchess jó lesz, nem igazi elit elkapó, de amire nekünk kelleni fog arra tökéletes. Jól használja a testét, sztem sokat fejlődött az évek során, tavaly megmutatta, hogy sérülten is keményen harcol, a redzoneban komoly célpont. Moore-ral kapcsolatban az az érzésem, hogy kicsit még rejtegettük, az első meccsen csillogott, azóta nem nagyon ment felé olyan labda, amiből nagy játékot csinálhatott volna. Kerestük az endzoneban, pont akkor volt pontatlan Cam, illetve a rövid útvonalakon még meggyűlik a baja a jó fizikumú CB-kkel. Da nagyon magasan van a plafonja. Samuel legalább akkorát lépett előre, mint CMC, egészen hihetetlen gyorsak, fürgék a mozdulatai, qrva nehéz lekövetni, törni fognak a bokák. Wright Cotchery szintű chainmover lehet, sőt, sztem jobb is, már a chemistry is megvan Cammel. Nem lesz többje 3-400 yardnál, de fontos szerepe lesz és nagyon fontos elkapásokat fog csinálni. Byrdre nem is igazából elkapóként van szükség, hanem a ST miatt. Jellemző, hogy tavaly, mint megváltóra tekintettünk rá, idén pedig elkapóként lehet rostert se fogna, ha nem lenne ekkora hozzáadott értéke a ST-hez. De van, így pedig sztem bűn lenne nem megtartani. A végére hagytam Torreyt, nem tudom mi lesz vele. Ugye fontos személy az öltözőben, ő hozza a rutint, SB győztes, mindent látott, de a pályán annyit nem tesz hozzá, mint amennyi a fizuja. És igazából csak a snapet veszi el Samuel és DJ elől. Sztem maradni fog, mert nélküle nagyon zöldfülű a társaság, de örülnék, ha a pályán inkább a többiek kapnának komoly szerepet.

OL: Moton, Van Roten, R. Kalil, Turner, Clausell, M. Kalil, Silatolu, Larsen, Sirles, Williams, Mahon
Ez 11 falember, de elég komoly bajban vagyunk a sérültek miatt, mivel 4 olyan ember is könnyen harcképtelen lehet az első héten, akik rosteren lennének, viszont IR-re még nem tehetők, mert később még használnánk őket. Mondjuk én Aminiről lemondanék, de Riveráék sztem nem fogják elengedni. Illetve sokat változtathat majd még a helyzeten, ha Sirles mondjuk felépülne a kezdetre, de erre se mernék nagy összegben fogadni. Amúgy nekem kellemes meglepetés az egység, a Moton Van Roten baloldal konkrétan egészen jól blokkol a futásnál, Moton még nyomást se nagyon engedett. Jövőre vizionálható egy Moton Van Roten, rookie, Turner, Williams fal, ami hosszútávra megoldhatná a dolgokat. Nyilvánvalóan az 53-as kerethirdetést követően Williams mehet majd IR-re akinek a helyére lehet majd kukázni vkit, és sztem kelleni is fog, mivel a sok sérült miatt a depth eltűnt (itt jegyezném meg, hogy Clausell sem tűnt borzalmasnak, hasonlítsuk csak össze a korábbi évek projektjeivel, akiknél minden második play életveszély volt). Persze a lényegi dolgok élesben dőlnek majd le, rögtön egy komoly feladattal a Cowboys ellen, de sokkal jobban néz ki a dolog, mint várni lehetett.

DE: Pep, Addison, Horton, Haynes, Hall
Sok minden itt még nem derült ki az előszezon alatt, Pep tegnap edzett először normálisan, de a többiek sem kaptak komoly terhelést. Haynes meg-megvillant, Addison is csinált két-három jó playt, Hallt pedig igazából azért vettem Cox elé, mert csak egy értékesnek mondható picket áldoztunk rá. De Cox és Obada is a PS-ben találhatja magát, ha más nem viszi el a cutok után.

DT: KK, Poe, Butler, Love
Ez elég egyértelműnek tűnik, nem nagyon látom, hogy Norton ráférne a rosterre, ő is PS gyanús. Amúgy elég jól néz ki a futás elleni védekezés, ezt kéne tartani a szezonra is, alapnak kell legyen ilyen fallal, hogy kiszámíthatóvá tegyük az ellenfelek támadójátékát és elvegyük a futást.

LB: Luke, Shaq, Mayo, Carter, Jacobs, Norris (TD)
Davis ugye az eltiltás miatt nem számít, Luke és Shaq alap – utóbbi vmi elképesztő felkészülésen van túl, minden meccsen, edzésen csinált komoly játékokat, idén be fog végre robbanni a ligába – Mayotól nem tudunk szabadulni, Carter egész szép dolgokat mutat, Jacobs és Norris pedig rutinosabbak, mint Smith, aki eddig sérüléssel is bajlódott. Nálam ő is csak a PS-be ér be.

CB: Bradberry, Jackson, Captain, Elder, Doss, Seymour
Nem egyszerű kialakítani itt a depthet, a kezdőhármas adott, Elder is egész jól muzsikál, Dossban látok még potenciált, és Seymour projektet még nem fogjuk elengedni a bénázása ellenére. De nem lepne meg, ha utóbbi kettő helyére esetleg Gunter kerülne, vagy csak 5 CB maradna, és más posztot töltenénk fel a felszabaduló helyből.

S: Adam, Searcy, Gaulden, Jones
Továbbra is itt vagyunk a leggyengébbek, ennek ellenére nem látom, hogy törnénk magunkat a poszt megerősítésére, ha Jones érdemben pályára kerül, agyfaszt kapok. Gauldent még nem nagyon értékelném, bár az pozitív, hogy nagyon nem lógott ki lefele, amikor Searcy sérülése miatt a kezdők között kapott szerepet.

ST: Gano, Palardy, Jansen
Sok kérdés nincs, remélem a tavalyi szintet tudják hozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
M. Haynes egész jól mozog újoncként 😊 Volt sakcje múltkor, most fumblit szedett fel, hozza amit kell.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Sirles remélem nem halt le teljesen, de ez azért biztató volt.

A falról mindent elmond, hogy Kalil tűnt a leggyengébbnek.... 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Egész jól muzsikált az OLine is Cam is. Kapitány borzalmas volt.

#KeepPounding
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
In Moton we trust

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
CJ hivatalosan is visszavonult, 11 év, szép karrier, köszönjük!
gabokocka
Tegnap volt a sajtótájékoztató, egész mókás jelenetek is akadtak, kifejezetten jó arc.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Iloks veteránminimumért írt alá a Vikes-hoz. Értem én, hogy Zimmerrel akart újra együtt dolgozni, de azért egy próbát csak megért volna mondjuk Colin Jones helyén. Meh.

Ja, holnap Gaulden is kezdeni fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
CJ hivatalosan is visszavonult, 11 év, szép karrier, köszönjük!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jelenleg, amíg a sérültek fel nem épülnek, Moton lesz a LT és Sirles a RT. Sztem ha mindenki felépül a Moton LT Williams RT párosnál kéne maradni, Kalilt szezon után kivágni és Williamsszel hosszabbítani. Nálam ez volna a masterplan, ha nagy csoda nem történik. Aztán a pályán nyújtott teljesítmény okán ez változhat, de ezt tartom legvalószínűbbnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 940
Atroszkópos műtét, kipucolták a térdét, pár hét pihi. A Moton Sirles tackle kombóval állunk ki, mókás lesz. Illetve az is, hogy most már három olyan sérültünk van, aki az első héten nem fog játszani, de az 53ba be kéne férniük a cutoknál, komoly sakkozás lesz a rosterhelyekkel. Amini sztem emiatt fog repülni (nem nagyon bánom).
gabokocka
Moton-t átviszik LT-be majd? Vagy neki "biztos" helye van D Williams visszatéréséig és inkább RT- be szánják, hogy ne keljen majd kazal pénzt fizetni DW-nek jövőre?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Atroszkópos műtét, kipucolták a térdét, pár hét pihi. A Moton Sirles tackle kombóval állunk ki, mókás lesz. Illetve az is, hogy most már három olyan sérültünk van, aki az első héten nem fog játszani, de az 53ba be kéne férniük a cutoknál, komoly sakkozás lesz a rosterhelyekkel. Amini sztem emiatt fog repülni (nem nagyon bánom).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hogy jó legyen a buli, Matt Kalil térde szarakszik. Igazából pont akartam írni, nem is csak azzal van gond, hogy ő nem megbízható, hanem, hogy nincs normális alternatíva mögötte. Vkiért qrva gyorsan cserélni kéne...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Elder szerintemis jól szállt be bárhol.
Jackson azt mondta hogy szokatlan neki ez a játék stílus, de az edzök biztosak akarnak lenni benne hogy érti a rendszert. A Pats ellen azt igérte Ron hogy már az arcába rakják az elkapónak és játszanak Jackson erősségeire.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A Pats meccs jó erőfelmérő lesz, az Eagles b/c-t szarrá alázták, Brady játszott egy félidőt, remélem ellenünk is fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A védelem is jobb volt egy fokkal, mint amire számítottam. Igaz, hogy eléggé pussy volt a felállas amikor, egész pályáról jött az ellen, meg eléggé vakok is voltak, de a redzoneban kellőképpen odabasztunk, és a faltól is jött nyomás, kb az összes endnek volt momentuma. Akik még tetszettek az Captain és Corn, nickelben idén nem lesz gond. Shaq megint fasza volt, sztem eltiltás nélkül is átvenné TD helyét, így meg pláne.

Ja és már önmagában az is hatalmas előrelépés, hogy 3 WR-rel szemben 3 CB állt fel, így kicsit könnyebb.

Ilokát kibaszta a Bengals, repülnék rá qrva gyorsan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ezt most sikerült megtekinteni, sztem nem volt rossz. Kalilt kétszer megverte kívülről Quinn, az egyiket Cam mentette, a másik csúnya sack lett, csoda hogy nem fumbli. Az első sack sztem nem Kalil hibája volt, ezt emelte ki twitteren geoff schwartz is, mire odaértek Camnek már el kellett volna dobnia a labdát, talán screen játék lett volna, csak vki beléphetett a passzsávba, így nem lett eldova a labda. A futásblokkolás ég és föld tavalyhoz képest, Armah és Thomas sokat hozzátesznek, Van Roten is jónak tűnik.

Cam a picknél sztem nem látta a CB-t,erre jobban kell figyelni, az edzőtábor végén is sok interceptiont dobott, de azon kívül fasza volt, látszik Norv minkája.

CMC-ről Igo hetek óta áradozik, és tényleg sokkal faszább, mint tavaly. Amíg pályán volt tömtük labdával, remélem azért CJ kap majd lehetőséget tehermentesíteni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
De, egy picket összehozott 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
DJ Moore haver nem játszott? Nem tálaltam róla a statokban. Első meccsen legjobb WR volt nálatok.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Teljesen ezek jöttek le nekem és én végig néztem😭. Norv hatása nagyon érezhető sokat is van 2TE vagy FB a pályàn, nekem nagyon tetszik. Samuelt emelném még ki aki NFL elkapó lesz már nagyon ugyfest.
Megmeg csillannak az Offense fegyverek, viszont a fal összetud omlani, vicc de tegnap Roten volt a legjobb szerintem. A futásra rendbe vagyunk egyebkènt ott kifejezeten azép lyuksk nyíltak 2-3. Csapattoknál főleg.

D rész szokásos volt, itt egy Jackson és 10-12yardra áll az elkapótók folyton. Előszezon meccsen legalább lehetne erőltetni hogy az arcába áll.
Ez akkor volt jó mikor csináltunk egy sacket akkor meghalt a Dolphines Driveja, ha jem volt sack akkor simán haladtak biztonsági játékkal.

A D line most pályán volt, nyomás is volt sack is volt amennyi kell.

A Lb sor érdekesen fog alakulni, lehet nem Mayo lesz a nyerő TD eltiltásáig. Norrisba többet látok már most, Carternek meg kell egy fél szezon.

Jóval nyitotabb az edzői stáb mint az az múlt években. Adnak bizalmat a Rookieknak, aztan lehet ez a nagy bizalom csak a Preseassonra szolt
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ma sem láttam a srácokat, de ahogy olvasom a szokásos szarságokon túl (Kalil botrány, elkapóktól 100 yardra felálló CB-k, Cam buta pick), voltak jó dolgok is, CMC, Thomas, redzoneD, futásblokkolás (Armahgeddon 😊 ), és Van Roten is megoldásnak tűnik LG poszton. Cam 12-ből 9 jó passz, gyorsan szabadul, egyértelműen érezhető Norv hatása, ha még a nagy játékok is elkezdenek majd működni lesz boldogság. Csak az a baj, hogy Kalil bénázasain el fog menni a szezon, és Williams sérülése miatt az az opció sincs, hogy őt át balra, Motont pedig jobbra (ez utóbbi ugye már megvalósult).

Mahon szedett össze vádlisérülést, illetve Searcy agyrázkódást. Utóbbi helyére ahogy olvasom Gaulden egész vállalhatóan szállt be.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Camp body, Parms ment az IR-re.

Csak nem sikerül megnéznem a meccset, így marad a Phins elleni, hátha azt látom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Nem biztos hogy Alex Carterre volt szükségünk....
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Cam vs Benji!

 streamable.com/e8rxw
steelwolf
Na ilyenkor kerül elő jo esetben a bökő jobb helyeken 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Cam vs Benji!

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
akkor Gaulden mit játszott kb.?
Janek
Free Safety-t