Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem, a Falconst és a Chargerst még elverjük 😀
gabokocka
Reméljük, utolsó szalmaszálként. 😀
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem, a Falconst és a Chargerst még elverjük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Tankolunk, tankolunk? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jól fog kinézni az offense a Hawks D ellen 😀
Legalább lesz egy top10es pickünk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 938
Panthers place Ryan Kalil, Gino Gradkowski on injured reserve
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Újabb nyerhető meccs , támadó oldalon pont csináltuk amit vártak, 2 hosszú passz 1 hosszú futás ami bejött ,mikor terv szerint haladtunk kivettek minket, jöhettek gyenge puntok. Védelmünket is pont úgy szedték szét ahogy tervezték. 3-10 yardos passzokat rendre megettuk Kleinre utaztak , csori rendre ott maradt egy elkapoval , széleken mentek a Curl paszol ezerrel minden 3downt ugy csináltak meg, Denver is ezt csinálta nyító meccsen.

Tavaly ilyenekből szedte agyon magát Coleman , Norman.Támadokat Ginn mentette Olsen eltűnt . Newton talán Futott 2x tervezve. Védőfal futást fogta közepesnél jobban , nyomás meg néha felbukkant , Lb sor nem tudom hol volt, nen Klein hibája ő ennyit tud . TD nem tudom miért lett volna jó középen Klein meg Sam-be , és 3&17 nél nem az ő cover képességeiben bízni. Fantáziátlan és Töketlen a játék , ahogy Rivera mondta , mindent ugyan ugy csinálunk mint tavaly , hát igen csak talán erre felkészültek .

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Az első félidőben semmi közünk nem volt a meccshez, aztán kaptunk a sorstól egy nagy ajándékot, de nem tudtunk élni vele.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Na, ismét egy érdekes zakó, így se kaptunk még ki idén. Riverának se nagyon volt még jó döntése, Gano szokásos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Oher IR, Zack Sanchez detto, Donald Hawkinst meg kiraktuk.
Delaire-t aktiváltuk, jött Lou Young és David Yankey a PS-ből.

Az a jó, hogy így most van három csere guardunk, tackle egy se, tököm se érti.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Legalább Klein már edzett a héten, minden bizonnyal játszhat is, így nem Mayót kell csodálnunk a védelem közepén. Relatíve nézve talán Addison még jobban fog hiányozni, nincs rajta kívül speed rusherünk (persze Delaire, de őt hagyjuk). Kalil nélkül az OLine is érdekes lesz, hát ez nem ígérkezik egy vidám vasárnapnak.
Jakehomer
Ilyenkor szokta egy csapat összeszedni magát és nyerni! Figyeld meg!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Legalább Klein már edzett a héten, minden bizonnyal játszhat is, így nem Mayót kell csodálnunk a védelem közepén. Relatíve nézve talán Addison még jobban fog hiányozni, nincs rajta kívül speed rusherünk (persze Delaire, de őt hagyjuk). Kalil nélkül az OLine is érdekes lesz, hát ez nem ígérkezik egy vidám vasárnapnak.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
DJax kora számomra teljesen irreveláns (sokkal inkább az injury historyt lehetne felhozni ellene), nyilván nem lenne megoldás a következő 10 évre, de párra igen, és pontosan egy olyan játékos kell ebbe az O-ba, mint ő, nem egy jobb harmadik WR, az úgyis alig kap labdát nálunk... Ellenben egy kompetens deep threat a futójátékon is rengeteget segítene, Ginn erre alkalmatlan, egy harmadik körös újoncnál meg nem tudod mit kapsz (ettől függetlenül nem vagyok ellene a drafton való keresgélésnek sem)

Ha már más irányban gondolkodunk, akkor egy kezdő szintű második TE jöhet szóba, mint szignifikáns upgrade az O-ban.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Ha már, speedster WR, DJax ufa lesz, ha minden igaz, rárepülnék, mint gyöngytyúk a takonyra 😊

DE és OT poszton sok múlik a drafton, ha valamelyik poszton van valaki, akit Gman jónak tart, akkor azt be fogjuk szerintem húzni, akár fel is megyünk érte. Oher jövője óriási kérdőjel, és még ha vissza is tér, akarjuk őt kezdőnek? CJ-vel kapcsolatban is fel lehet tenni ugyanezt a kérdést, mondjuk ő tényleg feljavult.

Sajnos KK visszatérésében egyáltalán nem vagyok biztos, állítólag elég messze voltak az álláspontok az előző offseasonben, oké, akkor volt a csúcson az értéke, az idei gyengébb szezon miatt az csökkent, de biztos vagyok benne, hogy a piacon lenne csapat, amelyik megkínálná őt egy nagyon komoly szerződéssel, ahogy az történt Norman esetében is.
Jakehomer
Short biztos kapott volna beteg ajánlatokat tavaly , az hogy idén gyengébb azért elgondolkodtat par GM et , és tegyük hozzá hogy rotációba játszik , tavaly is erős közepes cseréi voltak idén se szarok igy könnyebb , ezt nem sok csapat mondhatja el magáról amelyik meg igen , az az van minőségi és jó csere Tackleje is annak nem kell nagyon sok pénzért. Persze húznak sokszor érthetetlen dolgokat a GM ek. Szerintem kötni akarunk vele egy 3 évest aztán meglátjuk Butler hogy fejlődik és a Short Star duobol valaki megy, vagy nem hivják le butler 5 Évét és ő megy . De Simán lehet hogy 1.körbe húzunk egy Linebackert , 2,3,4 be meg DT -t 😀 aztán nezhetünk hogy mi van
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Harmadik számúnak FunFun bőven jó, második számú elkapó nincs. Jackson másfél évvel fiatalabb Ginn-nél, inkább a drafton keresgélnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Ha már, speedster WR, DJax ufa lesz, ha minden igaz, rárepülnék, mint gyöngytyúk a takonyra 😊
Jakehomer
Nem mintha kvalitásaiban ginnt jacksonhoz akarnám mérni, de fiatalabb már ő sem lesz. Amúgy szerintem meg ink. egy fasza harmadik számú wr kéne, hogy legyen a prioritás ginn lecserélése helyett. Brown kb nemsok és funchess sem túl meggyőző idén szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ha már, speedster WR, DJax ufa lesz, ha minden igaz, rárepülnék, mint gyöngytyúk a takonyra 😊

DE és OT poszton sok múlik a drafton, ha valamelyik poszton van valaki, akit Gman jónak tart, akkor azt be fogjuk szerintem húzni, akár fel is megyünk érte. Oher jövője óriási kérdőjel, és még ha vissza is tér, akarjuk őt kezdőnek? CJ-vel kapcsolatban is fel lehet tenni ugyanezt a kérdést, mondjuk ő tényleg feljavult.

Sajnos KK visszatérésében egyáltalán nem vagyok biztos, állítólag elég messze voltak az álláspontok az előző offseasonben, oké, akkor volt a csúcson az értéke, az idei gyengébb szezon miatt az csökkent, de biztos vagyok benne, hogy a piacon lenne csapat, amelyik megkínálná őt egy nagyon komoly szerződéssel, ahogy az történt Norman esetében is.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hú az még nagyon messze van. Peppers sztem visszavonul, ha nem sem hiszem, hogy leigazolnánk, nem ő lenne a megoldás a problémáinkra. Max 1 napos kontraktussal, ha innen akar visszavonulni, de vele kapcsolatban ebben sem vagyok biztos. Smitty szerintem is hasznára lenne a csapatnak, nála is erősen kérdéses, hogy egyáltalán folytatja-e, ha igen marad-e Baltimoreban (ott szívesen vennének még egy évet ahogy olvastam), vagy egyáltalán milyen most a viszony az itteni FO-val.

A saját arcok közül Shortot mindenképp meg kéne tartani, még ha haloványabb is, mint tavaly. CJ kérdéses, ha backupnak rotációban maradna, mentorálni mondjuk egy első körös picket, az fasza vón, ha nem akkor megy majd máshova. Sztem nála még van a tankban, az utóbbi meccseken kimondottan hasznosan játszik. Addison szituációs rusher, de abban nem rossz, nyilván azon fog múlni mennyit kér. Remmers is piacfüggő, túlfizetni nem szabad, az ideális az volna, ha backupnak maradna, és találnánk két jó kezdő OT-t (Oher felépül, plusz jön egy újonc/FA). Williamstől is sok minden függ, ha kicsit tudna előrelépni a szezon végén, akkor akár Remmers mehetne isten hírével. Ginnt sem tartóztatnám, egyetlen erőssége a gyorsasága, az meg az idővel javulni nem fog. Helyére kéne hozni egy speedstert a draftról, vagy Byrdöt legalább megnézni élesben, ha ott rohad egész évben a PS-ben. Norwell szerződése is lejár, ő mindenképp maradós, ha mással nem, RFA tenderrel. Klein mehet, máshol akár kezdő is lehetne, itt sose lesz.

A piacról nekem sok elképzelésem van, aztán meglátjuk, mit akarnak Gmanék. Berryre rámennék az qrvaélet, de gondolom őt olyan szinten túl kell majd fizetni, hogy abban az árversenyben simán elhullunk. Egy veterán középszerű CB-t is hoznék, Munnerlyn mondjuk pont megfelelne a két fiatal mellé, nála is az a kérdés, marad-e a Vikingeknél. JPP Berry kategória, sztem 17-18 milliót lazán elkér majd, annyit mi meg nem szeretünk fizetni. Kéne egy futó is, de az inkább a draftról, egy TE Olsen mögé, mert Dicksonnál azért sztem lehet jobbat találni.

De ez még tényleg messze van, élvezzük ki ezt a hat meccset, ami idén még adatik nekünk 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Elnézegetem hogy idén milyen jók a veteran ex pantherek, Steve Smith, Deangelo Williams, Peppers se láthatatlam a pályán. Meg is néztem kiknek jár le nálunk idén a szerződése . CJ-t valószínűleg megtartjuk kb ugyan ennyi pénzért, én is itt tartanám, Ginn ha nem kér sokat és a sebessége még tart akkor ő is maradjon. "Luxus Gunner Teddy Williams" idén még pályán is volt szerzet egy INT et , tutti itt tartják. Remmers-t itt tartanám ha hozunk valakit a helyére akkor is backupnak mindenkép, Klein érdekes kérdés , máshol lehet kezdő is , szerintem kap olyan ajánlatot amiért nem tartjuk meg és menni fog , Davis Luke Shaq minőségi , Mayo-t hagyjuk , Cash-t még nem láttuk de ő Shaq cseréje lesz ha Davis visszavonul. Griffin maradandot nem alkotott eddi 1 év alatt 3 csapata sose jó jel, Leonard Johnson ha mutat még pár jó mecset akkor maradjon. Most jön a lényeg , Shortnak remélem nem lesznek sokkal jobbak a számai, őt biztos megtartjuk , így nem fog űr összeget kérni. Addison nagyon hajt remélem megtartjuk még.Mcclain van még aki szerintem marad . Colin Jones is csak ST játékos olcson , többiekkel már talán nem érdemes foglalkozni( szoljatok ha valaki kimaradt)

Remélem a picon tevékenyek leszünk , Peppers szerződése lejár , és Perry-é is a Packersnél , szerintem az olcsobb fiatalabbat tartják meg. nem tudom tud e még Peppers DE- játszani(biztos tud) , de szívesen látnám itt , biztos lassult de az Endnél talán kisebb hatrány, mint OLB nél , nagy poén en mellé Smith vissza hozása lenne még, nagyon megbizható nagyon rutinos , és van benne tűz ami kéne ide, de ugye nem szeretik a maga tartását . Jason Piere ugynézki túl van a balesetén őt megtartja a Giants , meg amugy is csak maradékot szoktunk hozni a piacrol versenyezni nem szoktunk, Harperről tavaly lemondtunk már nem fogjuk ide hozni , backup lett a Saintsben szerintem visszavonul, pedig nagyon szeretett itt , néztem hogy még mindoh Coleman Allen Tillmen el szokott bandázni. OT poszton is lesznek érdekes emberek Pl Vollmer de hát ilyenekről mem álmodok , nagy pénzért Cornert se hozunk, már bizunk a fiatalokban , max valami középszerű veteránt , Leon Hall esetleg ugyis jó nickel bár ő elég jó.
Nektek vélemény?

Szerkesztette: TSzabi
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Huddle-n merült fel, hogy ugye Matsko feljebb lépett idén az OL coach szerepből, Ray Brown vette át az ő helyét, Matsko pedig running game coordinator lett, egyszersmind Shula jobb keze. Hát nem a legjobban elsült változtatás lett a jelek szerint, könnyen megmagyarázhatja az OL szenvedéseit. Nem volnék szomorú, ha szezon után legalább visszacsinálnánk, ha Shulát nem is rúgjuk ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ryan Wendell járt nálunk próbajátékon. Nem túl biztató Kalil állapotára tekintettel.
Ha a mostani két meccsből nem tudunk legalább egyet nyerni, teljesen fölösleges erőltetni a sérülteket, akkor a jelenlegi minimális esélyeink is elszállnak. Gonoszul mondanám, hogy akkor akár tankolhatnánk is Colts módon egy top 5-ös pickért, de magunkat ismerve tuti nyomnánk egy négyes W szériát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Delaire visszahozható lesz IR-ről, szükség is lehet rá Addison sérülése miatt.
Nyilván nem egy megváltó, de 3rd downoknál akár hasznára is lehet a csapatnak, ha csak nem találjuk ki azt a hülyeséget, hogy többet várunk tőle és futásokkal szarrá alázzák.

Mondjuk Addison és Luke sérülése most elég érzékenyen érinti a védelmet, pedig kezdtek faszán játszani 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Jó csapat az Oakland, nem a szél hordta össze a nyolc győzelmet, a Mack Irvin páros nyilván szét fogja alázni a két OT-nket, de azért látszott, hogy nem verhetetlenek. Ha jók lennénk, nem lenne elképzelhetetlen egy W, majdnem kétszer annyi időnk van készülni a meccsre. Persze, ha Keek nem játszik, jelentősen csökkennek az esélyeink. Mondjuk ebben az esetben kurvára remélem, hogy nem Mayoval fogunk szerencsétlenkedni, mint every down LB, hanem Shaq lesz fent végig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát a 9 W sztem playoffot érne, ha benne van a Falcons meccs is, de nehezen hiszem, hogy a Raiders, Seahawks, Skins hármasból kettőt nyerünk.

Smittynek megvan az ezer elkapás, grat neki. Néztem a játékát a Ravens meccsen, jövőre egy évre még bőven jó volna. De vissza fog vonulni 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
A kérdés az, hogy vajon Shula hibája-e, hogy a fal meghalt, mert onnantól kezdve a playcaller elég kilátástalan helyzetben volt. Addig is rossz volt a fal, amíg Kalil játszott, aztán miután megint kiesett, eluralkodott a teljes káosz. Scottot nem basztatnám különösebben, mert 3rd string centerként beugrani egy amúgy is szétesőfélben lévő falba igencsak hálátlan feladat, ő meg ennyit tud, amit láttunk... Az a durva, hogy Remmers és Williams ugye nem különösebben tehetséges játékosok, náluk meg tudod magyarázni a szenvedést, de a két pro bowl szintű guardunk is full vakon volt, Turner különösen nagy csalódás lényegében egész idényben. Nem is az az igazán bosszantó, amikor 1 on 1 megverik őket a védők, hanem az, hogy nagyon sokszor úgy néz ki, mintha fogalmuk se lenne, hogy vannak elosztva az emberek és kinek merre kéne blokkolnia.

Az a helyzet a screenekkel, hogy Cam leggyengébb pontja a rövid, finom touchpasszok kivitelezése. Most is volt egy screenkísérlet, a fal kivételesen egész jól csinálta, Stew előtt ott volt az üres terület és két blokkoló is, csak elé kellett volna löbbölni a labdát, de Cam mögé dobta és íve se nagyon volt a passznak. Lehetne esetleg mozgatni a zsebet, de ezt valamiért soha nem csináljuk, gyanús, hogy nem lenne szép látvány, ha megpróbálnánk 😊 Bootlegek se feltétlen erősségei Camnek, de ezekkel sokkal inkább az a baj, hogy ha a fal szélén rossz a blokk, akkor az masszív negatív play, márpedig erre nálunk nagy az esély...

Tulajdonképpen ahhoz képest, mennyire diszfunkcionális volt csütörtökön a fal, az Offense nem játszott rosszul. Egy call nem tetszett, amikor az elején 1 yardról nem próbáltuk meg benyomni izomból, nem szeretem, amikor finomkodunk, ugyanakkor tény, hogy Dickson tök üresen álldogált az end zone-ban, csak Cam nem vette észre.

Elbaszott ez a szezon, de nagyon szeretném, ha meglenne a 9 W, annyira gáz, hogy sose csinálunk még back to back pozitív mérlegű éveket.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Magáról a meccsről.

A D előtt le a kalappal, az, hogy Brees a meccs jelentős részében pont úgy nézett ki, mint Alex Smith, azt hiszem önmagáért beszél. Van passrush, CJ életre kelt, még ha ez sackekben nem is mindig jelentkezik, Addison rommá szopatott bárkit, aki vele szemben volt (persze megsérült ő is) a két rooike CB bőven helyt állt, a safetyk is egészen jók voltak, Boston is korrekt NFL játékosnak tűnik így a 11. héten.

A támadók viszont botrányosak. Semmi ritmusa a játékunknak, egy normálisan megtervezett driveunk volt a második félidő elején, azon kívül semmi. Megint a menetrendszerű sack a FG táv határán, a goal line bénázást ne is említsük, szóval bennem egyre inkább érlelődik, hogy Shulának mennie kéne a szezon végén. Egyszerűen az ellenfelek védelme, mintha kottából olvasná mire készülünk, ennek ellenére csak nyomjuk a power futást mínusz yardokért, fogalmunk nincs kit kéne megblokkolni, katasztrófa. Továbbá azt sem értem, miért nem variáljuk a passzjátékot jobban, hova tűnnek a playbookból azok a passzok, amiket előhúzunk akkor, ha Andersonnak kell pályára lépni. Stewt teljesen kihagyjuk a passzjátékból, nem tudunk egy normális screent előadni, katasztrófa az egész.

A speciális egység is kap egy nagy pacsit, Palardy az utcáról kb megnyerte a meccset a végén, de amúgy is nagyon jó volt. A FG blokk is zsír, nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára. Persze gonosz dolog tőlem, de kicsit jobb lett volna, ha Gano sérül meg és a helyére találunk egy Palardy kaliberű kickert, mert punterből megvoltunk. Most ha Palardy ezt hozza szezon végéig, kellemes gondjaink lesznek jövőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.