Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Állítólag Cam Newton azért nem kezdett a Seahawks ellen, mert nyakkendő nélkül utazott a meccsre, és Rivera rakta ezért. Megérte...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Állítólag Cookstól lehet megválna a Saints trade keretén belül. Hát nyilván div riválisnak nem adnák olyan könnyen, de ő nekünk akkora találat lenne, mint Olsen anno....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Kicsit olyan feelingje van ennek a meccsnek, mintha Ron elvesztette volna az öltözőt. Játszottunk már szarul sokszor, de ez most valami más.
Jakehomer
Azt nem tudom, hogy az öltözőt elvesztette-e, de engem igen, én úgy átaludtam, mint még soha 😀
Ahogy nézem nem sokról maradtam le. Még négy meccs szenvedés, aztán ki lehet deríteni, ki mit baszott el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 938
Nem tudom, hogy volt e szó róla az eredménykövetőben, de az első félidő végén számomra nagyon érdekeset húzott a Car. A Sea FG után volt úgy 1:55 körül hátra és ahelyett, hogy elindították volna az órát, három sikertelen passzjátékkal 1:40-nél visszaadták és jött az újabb Sea FG. Ez a csapat idén semmiben nem emlékeztet korábbi önmagára, de a legrosszabb valahogy a coaching tűnik.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Kicsit olyan feelingje van ennek a meccsnek, mintha Ron elvesztette volna az öltözőt. Játszottunk már szarul sokszor, de ez most valami más.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A Falcons nyomott egy Riverát, a Saints otthon cumizik a Lions ellen, kár, hogy nekünk is játszani kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Béczkó 1 264
Kuechly out for Panthers! Ez azért komoly gond lesz!
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ware 35 lesz jövőre és már rettentő sérülékeny. Hali 13-ban jutott utoljára 7 sackig, Richardson pedig nálunk inkább belül jutna szóhoz, na ott meg csurig vagyunk. Szóval ilyen játékosaink vannak. Esetleg Nick Perry, vagy Melvin Ingram, akiben látnék némi fantáziát, de ők meg endnek kicsik. Edge rushert én mindenképp a draftról hoznék, ha már sikerült annyira elbaszni a szezont, hogy ennyire elöl húzzunk és idén jó is lesz a felhozatal.
gabokocka
Richardson van annyira atlétikus,hogy jó lenne endnek is (pláne ha lead még 10-15 fontot.)a Jets LB-ként is használja viszont már volt eltiltva.mi lehet kivágjuk Doomot,legalábbis ekkora caphittel nemhiszem,hogy marad.
Bellel meg azért óvatosan,a vasas kissé sok snappel kínálta meg eddigi karrierje során,egy full szezont nem tolt még sérülések miatt plusz már kétszer volt eltiltva.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mit szólnátok egy trade-hez Erik Waldenért inkább?
Kihli + Shaq Thompson elég is lehetne talán érte 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Ware 35 lesz jövőre és már rettentő sérülékeny. Hali 13-ban jutott utoljára 7 sackig, Richardson pedig nálunk inkább belül jutna szóhoz, na ott meg csurig vagyunk. Szóval ilyen játékosaink vannak. Esetleg Nick Perry, vagy Melvin Ingram, akiben látnék némi fantáziát, de ők meg endnek kicsik. Edge rushert én mindenképp a draftról hoznék, ha már sikerült annyira elbaszni a szezont, hogy ennyire elöl húzzunk és idén jó is lesz a felhozatal.
gabokocka
JPP-t ha esetleg elengedi a Giants, ő pl. egészen komoly szintre tudná emelni ezt a D-t. Vagy esetleg Sheard, még nagyobb talán Devin Taylor (bár az idei szezonja elég gyér).

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ware 35 lesz jövőre és már rettentő sérülékeny. Hali 13-ban jutott utoljára 7 sackig, Richardson pedig nálunk inkább belül jutna szóhoz, na ott meg csurig vagyunk. Szóval ilyen játékosaink vannak. Esetleg Nick Perry, vagy Melvin Ingram, akiben látnék némi fantáziát, de ők meg endnek kicsik. Edge rushert én mindenképp a draftról hoznék, ha már sikerült annyira elbaszni a szezont, hogy ennyire elöl húzzunk és idén jó is lesz a felhozatal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Az edge top3 fontosságú poszt az lt-hez hasonlóan, aki franchise player szint ezeken a posztokon, azokat nagyon ritkán engedik ki FA-ra.
empty taxi
Jogos. Ettől függetlenül pl. demarcus ware, tamba hali vagy rischardson sztem új csapatban fog játszani jövőre.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Butler és Shaq ignorálása érdekes kérdést vet fel, mert kötve hiszem, hogy Gettleman repdes az örömtől, hogy az első körös pickjeit Rivera nem használja - miközben a külvilág felé szuper összhangot mutatnak, valószínűleg vannak ott nézeteltérések, a másik oldalról nézve Rivera pl nagyon úgy tűnt, hogy utálta Norman elküldését.

Az biztos, hogy ez az offseason sok kérdésre választ ad majd, érdekes lesz.
Jakehomer
Az biztos, hogy nehéz olyan edzőt találni, aki örült volna Norman elküldésének.

Amúgy Berry azért is adja magát, mert ő az egyetlen, aki reálisan nézve kikerülhet a piacra, és olyan posztra jönne, ami nekünk kell. Jeffery kb tök felesleges, qrvára nem használnánk ki Benji mellett (vagy Benjit ignorálnánk) Chandler Jones tuti marad a Cardsban, Bell dettó a Steelersnél, szóval más olyan célpontot nem látok, akire érdemes volna beruházni. Ha meg nem jön senki, ott fogunk fürödni a cap space-ben, miközben elpazaroljuk a sztárjaink legjobb éveit. Már az idei év is egy minden szempontból elbaszott szezon, nem kéne tetézni jövőre egy hasonlóval.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Hát szerintem a keret nagyjából készen van, egy-egy fontos láncszem hiányzik, meg az, hogy ne legyünk faszok. mondjuk utóbbi volna a legfontosabb.

Ugye megy a dilemma, hogy megtartsuk-e Shortot? Oké elengedjük, de ki a tökömre fogjuk elkölteni azt a 60 milliót, ami helyünk marad? Ha Remmers hosszabbítására meg ilyen átlagos emberek begyűjtésére, akkor tényleg húzzunk el a 'csába. Mert ugye nem fizetünk túl senkit, csak közben a tehetség meg megy el a csapatból. A cap emelkedése szerintem nem fog megállni, úgyhogy ki lehet nyitni a pénztárcát és költekezni, mert lóvé lesz rá bőven. És ugye Short idén valóban nem kiemelkedő, de láttuk, hogy tud az lenni. Butler vagy beválik, vagy nem, de rá azért még a jövőt nem építeném. Szóval legalább egy nyomorult taget tegyünk rá, Star 5. éves opció miatt tutira marad, és akkor jövőre el lehet dönteni, melyikükkel akarunk hosszabbítani.

Egyébként nekem megvan a kívánságlistám a holtszezonra, kell két OT (egy draft egy FA), egy speedster WR (inkább draft), egy futó (draft, vagy esetleg bepróbálhatjuk Charlest, ha a Chiefs kivágja), egy TE (draft), egy edge rusher (draft), egy veterán megbízható CB, valamint Berry 😊 Ja és majd elfelejtettem, egy normális, Hoover típusú FB.

A saját embereink közül Tolbert cut, Gano cut (így kicker is kell), a fentebb vázoltak szerint Short és Star is maradjon, Norwell RFA tender, Remmers sorsa pedig Oheren és az új szerzeményeken múljon, illetve azon, hogy mennyit kér. CJ-t és Addisont én megtartanám, teljesen jók lennének rotációban, sőt, ha sikerülne egy olyan endet szerezni, amilyet szeretnék, akkor a túloldalon sztem CJ megint villogna, mint a qrvaélet. Ealy pedig felejtős, láttuk mennyit tud hozzátenni idén a csapat játékához.
gabokocka
A needeket én is kb így látom.
Ami Shortot illeti, attól tartok Gettleman beszorította saját magát egy sarokba tavaly a JNo üggyel és hát Shortot is valószínűleg low ball ajánlattal kínálta meg. Na most ezek után szerintem makacs lesz és tartja magát a "bevált" módszerhez... Ebben a kezére játszik KK rosszabb szezonja, de továbbra is úgy hiszem, hogy a piacon jobb szerződést kaphat, mint nálunk.

Butler és Shaq ignorálása érdekes kérdést vet fel, mert kötve hiszem, hogy Gettleman repdes az örömtől, hogy az első körös pickjeit Rivera nem használja - miközben a külvilág felé szuper összhangot mutatnak, valószínűleg vannak ott nézeteltérések, a másik oldalról nézve Rivera pl nagyon úgy tűnt, hogy utálta Norman elküldését.

Az biztos, hogy ez az offseason sok kérdésre választ ad majd, érdekes lesz.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Shulától már önmagában azért meg kellene válni, amiért még mindig a playbookban van az a kibaszott ringlispiles screen, sztem az összes csapat összes játéka közül toronymagasan ez a legszarabb. Cam fordulásból passzol, nem látja hogy a védelem miként reagál, csak a vakszerencsén múlik, mi lesz belőle. Hát most ez lett.
gabokocka
Azért ez túlzás. Tényleg nem verünk át senkit vele, tehát ilyen értelemben nem jó playcall, de ha szétverik a falat, valamivel próbálkozni kell, múltkor azért szidtad, mert nem hívott screent 😊 De visszatérve a playre Camnek látnia kellett, de ha nem látta, tudnia kellett, hogy ott lesz egy védő, egyszerűen ilyen passzt nem lehet dobni. Megint nem olyan volt az íve a labdának, ami egy screennél elvárható. Ha nem érzi, akkor bassza inkább földhöz a labdát. Pár hete volt egy topik a CH-n, amikor valami ex panther egy rádióadásban azzal kritizálta Camet, hogy a szituációs awareness nem az erőssége, sajnos ez jogos...

A big picture-t nézve azért nem gondolom jó ötletnek egyik koordinátor kirúgását sem jelenleg, mert ha más stílusú edzőt hozol, akkor megváltozhat a csapat identitása, és én azt nem szeretném, lehet, sokaknak nem tetszik az O playcall, de szerintem az elmúlt évek alátámasztják, hogy alapvetően olyan focit játszunk, amivel lehet nyerni. Engem Rivera döntései jobban frusztrálnak, ennek ellenére óriási mellényúlásnak tartanám a kirúgását. Nyilván ha jövőre is a balfaszválogatottat adjuk elő, akkor ez megváltozhat.
Jakehomer
De baszki egy kibaszott normális screent nem tudunk előadni? Nem kell pörörgjön, engedje át a fal az ellent (tehát csinálják csak a szokásosat) aztán löbb fölöttük. Nuku pörgés, semmi extra, csak egy sima screen. Sztem ez a része megtanulható a focinak (ellenben az 50 yardos deep ballal), szóval ez is edzői hiba, hogy nem megy Camnek. Igen, Rivera csinálja a faszságokat, azt sem hiszem, hogy Szmöre döntése Klein játszatása Shaq helyett, de 15-1-es szezon után nem baszod ki Ront, ez nyilvánvaló. Meglátjuk mi lesz, lehet marad minden a régiben, de én megnézném ezt az O alapanyagot egy kicsit más stílusban (Chud trükkös hívásai nekem pl qrvára hiányoznak), pláne ha mellé a védelembe érkezne a szükséges erősítés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem lesz olyan OT a piacon, aki nagy lóvét ér. Vollmer vagy Witworth a plafon, mindkettő 30 pluszos bőven, Vollmer ráadásul állandóan sérült. Szóval rájuk nagy zsozsó nem kell, mondjuk én Withworthot mindenképp megpróbálnám, egy-két év lehet benne, az nekünk meg nagyon jól jönne. Safetyt a drafton nem viszek a top10-ben ha csak nem korszakos zseni, Berry pedig e mögött a LB sor mögött lubickolhatna. Edge rusher ahogy néztem lesz bőven a drafton, nálam az lenne a prioritás. Futó jöhet később is, vagy visszatrade után, belőlük is sok tehetség lesz, ahogy nézegetem.

Kár, hogy idén ez a téma, tavaly ilyenkor kicsit jobb volt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Shulától már önmagában azért meg kellene válni, amiért még mindig a playbookban van az a kibaszott ringlispiles screen, sztem az összes csapat összes játéka közül toronymagasan ez a legszarabb. Cam fordulásból passzol, nem látja hogy a védelem miként reagál, csak a vakszerencsén múlik, mi lesz belőle. Hát most ez lett.
gabokocka
Azért ez túlzás. Tényleg nem verünk át senkit vele, tehát ilyen értelemben nem jó playcall, de ha szétverik a falat, valamivel próbálkozni kell, múltkor azért szidtad, mert nem hívott screent 😊 De visszatérve a playre Camnek látnia kellett, de ha nem látta, tudnia kellett, hogy ott lesz egy védő, egyszerűen ilyen passzt nem lehet dobni. Megint nem olyan volt az íve a labdának, ami egy screennél elvárható. Ha nem érzi, akkor bassza inkább földhöz a labdát. Pár hete volt egy topik a CH-n, amikor valami ex panther egy rádióadásban azzal kritizálta Camet, hogy a szituációs awareness nem az erőssége, sajnos ez jogos...

A big picture-t nézve azért nem gondolom jó ötletnek egyik koordinátor kirúgását sem jelenleg, mert ha más stílusú edzőt hozol, akkor megváltozhat a csapat identitása, és én azt nem szeretném, lehet, sokaknak nem tetszik az O playcall, de szerintem az elmúlt évek alátámasztják, hogy alapvetően olyan focit játszunk, amivel lehet nyerni. Engem Rivera döntései jobban frusztrálnak, ennek ellenére óriási mellényúlásnak tartanám a kirúgását. Nyilván ha jövőre is a balfaszválogatottat adjuk elő, akkor ez megváltozhat.

Tepper takarodj!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Az edge top3 fontosságú poszt az lt-hez hasonlóan, aki franchise player szint ezeken a posztokon, azokat nagyon ritkán engedik ki FA-ra.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Egyetértek. Csak nem sok bosa jön minden évben a draftra aki már első évében komoly tényező. Éppen ezért én megfizetnék egy drága fa passrushert, sőt akár tradelnék is érte mert jövőre még nyitva lesz az sb window és sztem is egy brutál edge hiányzik ebből a csapatból jelenleg.
Amúgy én berry helyett ot-t hoznékk még kezdeni az fa piacról, első körben meg jöhetne egy safety. Úgy tudom kíváló az idei s class, ellenben az ot-kel. Na m1, isten ments, hogy még tippeket adjak hogyan verhettek jövőre minket hülyére 😊

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát szerintem a keret nagyjából készen van, egy-egy fontos láncszem hiányzik, meg az, hogy ne legyünk faszok. mondjuk utóbbi volna a legfontosabb.

Ugye megy a dilemma, hogy megtartsuk-e Shortot? Oké elengedjük, de ki a tökömre fogjuk elkölteni azt a 60 milliót, ami helyünk marad? Ha Remmers hosszabbítására meg ilyen átlagos emberek begyűjtésére, akkor tényleg húzzunk el a 'csába. Mert ugye nem fizetünk túl senkit, csak közben a tehetség meg megy el a csapatból. A cap emelkedése szerintem nem fog megállni, úgyhogy ki lehet nyitni a pénztárcát és költekezni, mert lóvé lesz rá bőven. És ugye Short idén valóban nem kiemelkedő, de láttuk, hogy tud az lenni. Butler vagy beválik, vagy nem, de rá azért még a jövőt nem építeném. Szóval legalább egy nyomorult taget tegyünk rá, Star 5. éves opció miatt tutira marad, és akkor jövőre el lehet dönteni, melyikükkel akarunk hosszabbítani.

Egyébként nekem megvan a kívánságlistám a holtszezonra, kell két OT (egy draft egy FA), egy speedster WR (inkább draft), egy futó (draft, vagy esetleg bepróbálhatjuk Charlest, ha a Chiefs kivágja), egy TE (draft), egy edge rusher (draft), egy veterán megbízható CB, valamint Berry 😊 Ja és majd elfelejtettem, egy normális, Hoover típusú FB.

A saját embereink közül Tolbert cut, Gano cut (így kicker is kell), a fentebb vázoltak szerint Short és Star is maradjon, Norwell RFA tender, Remmers sorsa pedig Oheren és az új szerzeményeken múljon, illetve azon, hogy mennyit kér. CJ-t és Addisont én megtartanám, teljesen jók lennének rotációban, sőt, ha sikerülne egy olyan endet szerezni, amilyet szeretnék, akkor a túloldalon sztem CJ megint villogna, mint a qrvaélet. Ealy pedig felejtős, láttuk mennyit tud hozzátenni idén a csapat játékához.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 683 — a new hope (again)
Gabo. Edge első körben aki azonnal sokat lendít a pass rushon? Szóval két év múlva cél az sb ismét?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 048 — Erin Elite Andrews
Shulától már önmagában azért meg kellene válni, amiért még mindig a playbookban van az a kibaszott ringlispiles screen, sztem az összes csapat összes játéka közül toronymagasan ez a legszarabb. Cam fordulásból passzol, nem látja hogy a védelem miként reagál, csak a vakszerencsén múlik, mi lesz belőle. Hát most ez lett.

A felsorolt dolgokkal nehéz vitatkozni, jellemző, hogy a leginkább megbízható játékos (Olsen) is olyan dropot csinált a kétpontosnál, amilyet százévente szokott. A végén az már inkább bravúr elkapás lett volna, persze tőle az ilyen feladatok megoldásához hozzá vagyunk szokva.

Mondjuk a roster kezelése is megérdemel egy két sort, nincs csere OT (persze ha Stew kiesik akkor futónk nincs, mert CAP is inaktív), a korai draftpickjeinket kibaszottul nem használjuk (Butler inaktív, Shaq nézi Klein szerencsétlenkedését). Ezért tök fölösleges BPA-zni, akkor inkább reacheljünk hiányposztra (mint a CB-k esetében, ők legalább pályán vannak)

Érdekes öt meccsnek nézünk elébe. Ugye mindig fontos, miként fejezzük be a szezont, egy W-streak lendületet adhat a jövőre nézve. Azonban sztem ennek a csapatnak magas pickre, nem győzelmekre van szüksége. Tavaly láttuk, tudunk nyerni, ellenben nagyon jól jönne egy premium pick, amiből egy elit OT/DE jöhetne. Persze kétség ne legyen, tankolni nem fogunk, de én nem nagyon leszel elkeseredve, ha lecumizunk. Kivéve a Falcons meccs, őket el kell verni

Megyünk Seattle-be szerencsére kikaptak a Bucstól, így nulla esélye van, hogy még egyszer szarok lesznek, ellenben egy komoly pofonba könnyen belenézhetünk ezzel a csinos támadófallal.... (sztem a Hawks D+ST több pontot fog felrakni, mint mi összesen)
gabokocka
legyen így 😊
bár most nálunk is halál-hangulat van, nem tudom elképzelni hogy az OLine hogy fogja megoldani a védelmetek támadásait
húzós meccs lesz az biztos, valami 13-12 eredményt tippelek

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Shulától már önmagában azért meg kellene válni, amiért még mindig a playbookban van az a kibaszott ringlispiles screen, sztem az összes csapat összes játéka közül toronymagasan ez a legszarabb. Cam fordulásból passzol, nem látja hogy a védelem miként reagál, csak a vakszerencsén múlik, mi lesz belőle. Hát most ez lett.

A felsorolt dolgokkal nehéz vitatkozni, jellemző, hogy a leginkább megbízható játékos (Olsen) is olyan dropot csinált a kétpontosnál, amilyet százévente szokott. A végén az már inkább bravúr elkapás lett volna, persze tőle az ilyen feladatok megoldásához hozzá vagyunk szokva.

Mondjuk a roster kezelése is megérdemel egy két sort, nincs csere OT (persze ha Stew kiesik akkor futónk nincs, mert CAP is inaktív), a korai draftpickjeinket kibaszottul nem használjuk (Butler inaktív, Shaq nézi Klein szerencsétlenkedését). Ezért tök fölösleges BPA-zni, akkor inkább reacheljünk hiányposztra (mint a CB-k esetében, ők legalább pályán vannak)

Érdekes öt meccsnek nézünk elébe. Ugye mindig fontos, miként fejezzük be a szezont, egy W-streak lendületet adhat a jövőre nézve. Azonban sztem ennek a csapatnak magas pickre, nem győzelmekre van szüksége. Tavaly láttuk, tudunk nyerni, ellenben nagyon jól jönne egy premium pick, amiből egy elit OT/DE jöhetne. Persze kétség ne legyen, tankolni nem fogunk, de én nem nagyon leszel elkeseredve, ha lecumizunk. Kivéve a Falcons meccs, őket el kell verni

Megyünk Seattle-be szerencsére kikaptak a Bucstól, így nulla esélye van, hogy még egyszer szarok lesznek, ellenben egy komoly pofonba könnyen belenézhetünk ezzel a csinos támadófallal.... (sztem a Hawks D+ST több pontot fog felrakni, mint mi összesen)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Kurt Coleman enters concussion protocol
 car.247sports.com/Bolt/Kurt-Coleman-enters-concussion-protocol-49428659

#KeepPounding
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Eddig is fos volt az OL, szóval semmi baj 😊

Óriási coaching fail volt ez a vasárnapi meccs is, Rivera idén 2012-es szinten nyomja, értelmetlen kétpontos kísérletek (Gano is baszódjon meg persze), aztán amikor tényleg kockázatot kéne vállalni, akkor elpuntoljuk - bár szerintem nem is lett volna óriási kockázatvállalás, még ha vezettünk volna, akkor oké, próbáljuk megőrizni az előnyt, de döntetlennél ha nem is sikerül a 4th down, akkor is ugyanaz a szitu van, mint a meccsen, ki kell védekezni FG-re és a visszatámadásból megnyerni, csak még több időnk lett volna.

Kleinre dobáltak egész meccsen, semmi reakció nem volt rá a vörhenyestől, miközben Shaq alig került pályára, ennyi erővel kipróbálhattunk volna középen is, coverage-ban sokkal jobb. Nem biztos vagy inkább nem valószínű, hogy segített volna, de végig asszisztálni ehhez a spread O-hoz pass rush nélkül ez is tiszta 2012 feeling.

A public enemy Shula idén sok hátráltató tényező ellenére elfogadhatóan végzi a munkáját. A falról már esett szó, az első félidőben Cam is értékelhetetlen volt, Benji egyik legszarabb meccsét játszotta, és ezen csak kozmetikázott azzal, hogy egy 4th string cornert egyszer meg tudott verni. Az a figyelmetlenség, ami a 4th&1-hoz vezetett a végén, elfogadhatatlan. Tolbertet már nem menő fikázni, de amit ő csinált még az elején annál a 3rd downnál, azért megint azonnali cutot érdemelne.

Tepper takarodj!