Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Igen, mondjuk Norman teljesítményét jól mutatja, hogy ellene tavaly két meccsen csinált annyi yardot Julio TD nélkül, mint Maxwellel szemben egy félidő alatt. Maxwell idén írt alá 63 millióért 6 évre...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Luke is egész jól van, nyilván az ő sorsáról a dokik fignak dönteni, de Ron is jelezte, csak akkor engedik pályára lépni, ha teljesen egészséges.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Daryl Williams 2-4 hét kihagyás
Viszont tök jó, hogy végre nem csak ketten beszélgetünk itten 😊
gabokocka
Panthers bandwagon
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Én is nagyon fáznék Joshnak top fizut adni, de kétségtelen, hogy a játéka alapján nagyok lehetnek az igényei.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Normanre én a taget csűrném rá, aztán ha hoz egy két kimagasló évet akkor megkaphatná a nagy zsét.
Nála kicsit fosok hosszútávú nagy szerződéssel, nem egy agyesebész, ki tudja milyen hülyeséget csinál annyi idő alatt, illetve mennyire maradna motivált. De folytassa csak így és okozzon komoly fejtörést Gmanéknak 😊 Mondjuk rajta kívül minden fontos láncszemet magunkhoz kötöttünk, szóval sok felé nem kell figyelni ilyen téren.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Cam pickjénél odaértek hozzá és kicsit megütötték, azért lett olyan borzalmasan rövid, mondta is, hogy hiba volt elereszteni a passzt.

Oherről azért jött két sack, és még vagy kettőből Cam varázslatos módon szabadult ki, a második félidőben pedig elég hatékonyan ölték a futójátékunkat is, szóval én a fallal nem voltam teljesen kibékülve (összességében elfogadható, de remélem, lesz jobb meccsük is... 😊)

A Jax D egy biztató fiatal brigád, Marksszal kiegészülve másoknak is komoly fejtörést fognak okozni, de amíg Bortles nem tudja átlépni saját árnyékát, addig nehéz lesz.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Norman eddig jól döntött - anyagi szempontból - azzal, hogy nem írt alá múlt héten. A tegnapi teljesítménye is növeli majd a fizetését. Ellenben kérdéses számomra, hogy Top5-ös CB fizetést adnánk neki - amit elvár -, vagy elengedjük, ha más megfizeti.
Mondjuk még néhány hasonló game winning pick 6, aztán tényleg jár neki a csúcs fizetés a szezon végén.
Mindenesetre meglepő volt, hogy a sporik milyen elnézőek voltak vele szemben, holding, pass interference, taunting büntetést is megúszott.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát én nem hiszem, hogy ez a Jax komoly meglepetéseket okozna, sztem garantált nekik az újabb top5-ös pick.
Williams sérülése azért szar, mert végre volt normális depth a falban, remélem csak meghúzta a szalagokat, nem pedig szakadtak...

Viszont tök jó, hogy végre nem csak ketten beszélgetünk itten 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
smash28anddash34 Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 45
Nekem is van pár észrevételem : ) és persze nagyon örülök a győzelemnek.
Én nem mondanám hogy csúnya win, mert amikor kellett akkor az offense (utolsó hosszú drive) és a defense is feljebb kapcsolt egy fokozattal. És ez baromi jó érzés, hogy már igenis betudjuk húzni a szoros meccseket is. Ráadásul ez a Jags nem is volt olyan rossz csapat (jól küldték a futásokat, több szép driveot is vezettek, középerős védelem), mint amire én számítottam - fognak ők még "meglepetéseket" okozni.
Offense:
- Cam dobott tiszta 3 TD-t (Ginn drop, Olsen bünti - tényleg az jogos volt ? mert még a védő sem reklamált az elkapás után...), mintha lassult volna egy kicsit, de ennek ellenére több first down-t is lábbal hordott ki. Talán egy nagyobb homály passz volt, az INT-nél.
- A futás része fasza volt, csak indokolatlanul leálltunk vele egy időre. A rövid yardosokat nagyobb hatékonysággal kéne végrehajtani (pl. nem Tolbertnek kéne átlökni Camet)
- Funchess-t nem használtuk, Olsen felé is csak 3 passz ment viszont Cotch remek volt. Brown 2/2, Norwood-ot jó lenne látni jövő héten.
Összeségében ezt várhattuk Benji után, meg is kaptuk - de mondom benne volt itt még 2 TD a meccsben.
Defense:
Le a kalappal, hogy Luke sérülése után is tartották a szintet. Persze Davis, Norman, Bene jól tolták, de akit én kiemelnék az Addison (és ezzel egyetemben le is húznám Ealy-t). 2 sack, többször odaért - például ő ütötte meg Bortlest-t az Int-nél. Tavaly is így kezdte , remélem kitart a jó formája a SB-ig : ).
ST:
- Gano 4/2
- 40 yardos kickoff return
- Ginn-ek volt egy indokolatlan fair catch-e és egy olyan amikor integetnie kellett volna

Kicsit még szétesett, de jó úton haladó csapat a miénk - kell még fejlődni, de benne is van a csapatban ez a lehetőség. És remélem Keek és Williams sérülése sem komoly, utóbbira van esély sajnos.

Szerkesztette: smash28anddash34
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Vissza akarom nézni de sztem Oher nem volt rossz, egyszer megverte Clemons befele, meg egyszer Skuta kívülről. Volt Camnek még két három menekülése, de különben egész jól nézett ki a zseb.

9 ember kapott el passzt, szóval nem az volt, hogy rá voltunk buzulva valakire. Olsen felé konkrétan három passz ment, abból kettő zászló.

Cotch tegnap tőlem kapott egy nagy piros pontot, az a 1st down nagy munka volt a hosszú drive elején.

Artis-Paynet lehetne többet használni, de Fozzyhoz picit indokolatlanul ragaszkodunk.

Ja, majd elfeledtem, Klein jól szállt be,pedig nyilván nem egyszerű Luke szerepét átvenni, kb mintha Manninget kéne pótolni Denverben.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Jó meccs volt, igazi szezonnyitós. Kábé nem tudom kit tudtunk volna még ilyen játékkal megverni. Köszönet a Defense-nek. Sikerült azt a komfortérzést megadni a támadóknak, hogy nem kell itt nagyot alakítani.
(félre ne értsetek, nem elégedetlenkedek, a türelmem határtalan ha a kedvenc csapatomról van szó). De sajnos egy csomó kérdésemre nem kaptam választ a meccs nézése közben: például - ki fog Stewarton és Cam-en kívül még futni? Vagy Phillynek "visszanőttek -e" a régi kezei, esetleg Funchess mutat - e valamit, (asszem egy elkapása volt) vagy tényleg Olsen lesz a fontosabb célpont? (neki is). (remélem mindenki valami olyan extrát tud, amit Shula mester még nem most akart megmutatni nekünk).
A Texans ellen ennél azért több kell.
A védelem munkája kifejezetten tetszett, Luke-nak meg mielőbbi jobbulást!
petibá
Egyáltalán nem biztos, hogy a Texans ellen több kell, ott se túl jó a qb, Foster meg nem lesz, ha minden igaz... Az meg alap, hogy a meccseket a D-nek kell megnyernie, erre van építve a keret.

Amúgy az O kb azt hozta, amit várni lehetett, sok hiba (ebben benne a fal, Cam, az elkapók, és Shula is, bár szerintem speciel rá ma nem sok panasz lehetett), néhány reménytelen drive, de összességében domináltuk a ToP-t, különösen az első félidőben ment a futás, és amikor nagyon kellett, akkor csináltunk egy nagyon hatékony FG drive-ot, ami eldöntötte a meccset. Nyilván több pontot kell feltenni a táblára olyan esélyekből, amik adódtak, elsősorban az első negyedben, ebben javulni kell.

Érződött a D-n is az idény eleji forma, rengeteg rontott tackle volt, Colemantől hülyét kaptam néha, és hát Shaq se nagyon találta még a helyét. Azért az sokat mond a védelemről, hogy Luke nélkül nulláztuk a Jags O-t a második félidőben.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Boston nem nagyon volt pályán, Phillyt keveset kereste Cam, de nem dropolt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Grat a Whez. Jövő héten nyomjátok le a Texanst is. Előre is köszi! És további sok sikert a szezonhoz.
iktriad
Neked akkor nagyon nem jött be a Hard Knocks ha így uszítasz mindenkit a Texans ellen.
Amúgy Tre Boston és Philly Brown milyen volt? Sajnos nem láttam a meccset.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
A Tampa úgy néz ki a tavalyi színvonalat hozza, a Saints is kikapott - mondjuk a Cardinals otthonában nem sokan fognak nyerni - szóval eddig igen jól alakul ez a forduló.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hiába játszol ezerszer jobban, azért is csak 1 W-t adnak. Nyilván lesz ez jobb is és sajna rosszabb is.
Ami fontos, amikor kellett mindegyik csapatrész hozzá tudott tenni a meccshez, igaz bénázott is mindegyik. Az például nagy dolog volt az O-tól, hogy gyakorlatilag lerendezte a meccset a negyedik negyedben egy nyolc perces driveval.
Szóval nincs gond. én hasonlót vártam, sőt igazából ha nem vagyunk gyökerek, az elején lerendezzük a meccset a picsába és azért kicsit a bírók is éreztették, hogy idegenben vagyunk.

Luke remélem rendbejön a jövő hétre, rossz volt látni, ahogy lennmaradt.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Jó meccs volt, igazi szezonnyitós. Kábé nem tudom kit tudtunk volna még ilyen játékkal megverni.
petibá
Nekem is ez járt a fejemben a 4. negyedben, hogy ilyen játékkal kit is verhettünk volna még meg, nem leírva a jaxet, mert én egy 5-6 győzelmet vártam a csapattól, bár most Bortles elég kilátástalan volt.
Olsent többször kéne használni, Addison jól tolta, Camtől jobb számokat várok. Egyelőre ennyi.
több mint 9 éve
petibá Carolina Panthers 41
Jó meccs volt, igazi szezonnyitós. Kábé nem tudom kit tudtunk volna még ilyen játékkal megverni. Köszönet a Defense-nek. Sikerült azt a komfortérzést megadni a támadóknak, hogy nem kell itt nagyot alakítani.
(félre ne értsetek, nem elégedetlenkedek, a türelmem határtalan ha a kedvenc csapatomról van szó). De sajnos egy csomó kérdésemre nem kaptam választ a meccs nézése közben: például - ki fog Stewarton és Cam-en kívül még futni? Vagy Phillynek "visszanőttek -e" a régi kezei, esetleg Funchess mutat - e valamit, (asszem egy elkapása volt) vagy tényleg Olsen lesz a fontosabb célpont? (neki is). (remélem mindenki valami olyan extrát tud, amit Shula mester még nem most akart megmutatni nekünk).
A Texans ellen ennél azért több kell.
A védelem munkája kifejezetten tetszett, Luke-nak meg mielőbbi jobbulást!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Grat a Whez. Jövő héten nyomjátok le a Texanst is. Előre is köszi! És további sok sikert a szezonhoz.
iktriad
Nektek is sok sikert.

Szenvedős volt, de behúztuk, csak az számít.
A sérültek remélem rendbejönnek, azért az biztató, hogy Luke nélkül a második félidőben nem kaptunk pontot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a Whez. Jövő héten nyomjátok le a Texanst is. Előre is köszi! És további sok sikert a szezonhoz.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Nem volt szép, de a W az W, idény elején semmi más nem számít.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 612 — Panthers fan
Cole és Love elég jó "blokkfogók", az lb sor elintézi a többit.

Williamst gondoltam volna még inaktívnak, nem játszott egész előszezonban, helyette Norwoodot megnéztem volna élesben is (de nyilván nem volt még itt eleget ehhez). Meg hosszú távon remélem, Marlowe is be tudja majd játszani magát a 45-be, mondjuk ahhoz gyanús, hogy egy sérülés kell előtte.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ha egy ember kiesése miatt összeesik egy egység, akkor sincs keresnivalónk.

Nincs semmi meglepő, ezt tippeltem volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Illetve nem is futók, hanem inkább a fal határozza meg a futójátékot és ha ott lenyomnak minket, akkor nincs sok keresnivalónk idén.
gabokocka
Azért Lotulelei hiánya miatt a mai meccs nem lesz mérvadó ez ügyben.

Íme az inaktívaitok:
S Marlowe, RB Wegher, TE Brockel, LB Mayo, OL Chandler, WR Norwood, DT Lotulelei.
Van benne meglepetés?
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Illetve nem is futók, hanem inkább a fal határozza meg a futójátékot és ha ott lenyomnak minket, akkor nincs sok keresnivalónk idén.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyszerű a recept: run the ball and stop the run. Eléggé meglepne, ha a front7-nek gondot okozna Yeldon megállítása, más kérdés, hogy benne van a pakliban a mi O-nk szenvedése is, de a második félidőre remélhetőleg be tudjuk darálni őket.
Jakehomer
Nem csak Yeldont kell megállítani, van 5 RBnk a kereten, abból könnyen lehet, hogy 4et rotálunk majd folyamatosan. Denard Robinson biztos sokat lesz bent, ha Gerhart nem játszik (sérült) akkor az ex-Ravenses Bernard Pierce is elő fog kerülni Mondjuk az is igaz, hogy annyira nem tetszett a 2. és 3. előszezon meccsen a futásblokkolásunk.
Mellesleg ha futni kell, Bortles sem sokkal rosszabb, mint mondjuk Cam. Tavaly 7.5 yard/carryje volt és nem 4-5 alkalommal futott, hanem 50 felett.
iktriad
Hogy is mondjam finoman, nem fosom össze magam a négyfejű szörnyetegektől... : )
Jakehomer
Szerintem se a futás miatt nyerünk, HA nyerünk. De ha nyerünk, az azt jelenti, hogy tudunk majd futni ellenetek.

Szerkesztette: iktriad