NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 873 — no es importante
7. körben DJ Campbell Cal FS jött, egyelőre ST szerep, semmi más.Jakehomer
http://www.youtube.com/watch?v=hOuAT1sK3KE


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A Josh Norman picktől nagyjából mindenki el van ájulva, nem láttam soha, szóval nem tudom megítélni, de a méretei és a jellemzések biztatóak, na meg kellett is corner.

Ahogy várható volt, húztuk puntert is, Nortman lett az végül, nem Butler, akit sokan gondoltak. Láttam a Badgersben jó néhányszor, ha nem is a class legjobbja, de Nortman megfelelő punter elégedett vagyok a pickkel.

7. körben DJ Campbell Cal FS jött, egyelőre ST szerep, semmi más.

Összességében átgondolva a draftot, jó játékosokat hoztunk, valószínűleg több kezdő is lesz köztük, szóval teljesen rendben volt ez.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Silatolut a legtöbb szaki nem projectnek írja, sőt, sokan day 1 starternek tartják.

Feljöttünk Frank Alexanderért, hát hm, de itt van a project DE, akit vártunk.

Saját pickkel Joe Adams viszont tetszik, Armantinak megköszönhetjük az eddigieket, és elkapóként is van benne potenciál.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Silatolu bazmeg....
Nem reach, kb a helyén hoztuk el, de mi a tökömnek második körben guard, amikor a védelmet szarrá alázták tavaly, capspace nincs normális FA-re, harmadik körös pickünk nincs, need meg van dögivel.
A guard is az, de Silatolu tuti nem fog kezdeni az első héttől, project falembert meg hozhattunk volna a 6. körben is, és voltak benn olyan játékosok, akik a szezon elejétől kezdve komoly szerepre számíthattak volna.

De ne legyen igazam, legyen kezdő guard nálunk éls fussunk szarrá mindenkit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Érdekes hogy csak mi ülünk a seggünkön mások meg trade-elnek jobbra-balra...
szerintem akkor is fontosabb lett volna egy DE...JUNIOR46
Hurney feltrade-jei legendásan sikeresek 😀 De van pletyka, hogy a 3. körbe be akar cserélni, ott már csak nem húzzák le annyira.

Ami meg a DE-ket illeti, nincs jobb játékos Hardynál bent, gondolom, ezért hanyagoljuk (Keiser és Applewhite meg jó depth). Később egy project DE viszont érkezhet.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Érdekes hogy csak mi ülünk a seggünkön mások meg trade-elnek jobbra-balra...
szerintem akkor is fontosabb lett volna egy DE...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Silatolu OG, ami need, de ettől még nagyon nehezen érthető a pick.

Jenkins pont előttünk ment ki, én bevállaltam volna.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
minek nekünk T? miért nem lehet azt a k... DE posztot erősíteni...
Gabo legközelebb te draftolsz!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Gyanús, hogy Silatolu csatlakozni fog Hurney 2. körös bustjaihoz.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Én gratulálok Kuechly-hez.
Bár nálatok meglepődtem, hogy LB húztok mindenki DE várt.....
Nálam ő lett volna a legjobb választás (hozzánk), de jött számomra a 2. legjobb 😊.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Szerintem nagyon király pick volt, azok közül a csapatok közül, akiket én kiemelten figyelek, szerintem ez volt a legjobb pick. Úgyhogy most boldogtalan vagyok 😀

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
2/8-ra jó volna CB vagy DL, Jenkins benn van még, Curry is, esetleg Jeffery, ha az offense javítása a cél

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem ez volt a legégetőbb need, sztem bpa alapon mentetek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Kuechly nem gáz, sőt jó pick, csak azt sajnálom, hogy nem sikerült lemenni és extra picket szerezni, amikor annyi trade volt, mint égen a csillag.
Andersonon, Beasonon és Davisen kívül nem volt normális, kezdő szintű LB-ünk. Ebből utóbbi kettő állapota erősen kérdéses.
Ettől még az 1/9 igen magas pick LB-re, Beasont az első kör vége felé húztuk, ehhez viszonyítsunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Az utóbbi évek legbiztonságosabb pickjei kurva szarok lettek, lásd Curry..tenorx
Sorold még.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Az utóbbi évek legbiztonságosabb pickjei kurva szarok lettek, lásd Curry..tenorx
Másoknál lehet, Hurney viszont mindig stabil kezdőket húz elsőre. Persze azért is, mert sok az LB és az RB köztük 😀

A letrade már nem játszott, nem nagyon volt opciónk, bent is volt a pick fél perc alatt, nyilvánvaló, hogy a draft boardunkon Kuechly volt a legmagasabban a bent lévők közül.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az utóbbi évek legbiztonságosabb pickjei kurva szarok lettek, lásd Curry..
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Még egy lb... Nem őt húztam volna.tenorx
De szerencsére nem te húzol nekünk. 😊

Kuechly volt a biztonságos pick, és a közhiedelemmel ellentétben egyáltalán nincs telítve az lb poszt nálunk.

a Panthers jön
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=2351bowl.hu
Nem igazán értem, miért van ennyi DT a kínálatban, nem mondom, hogy kizárt a DT pick, de nem arról szól ez az első kör nekünk, hogy kiválasztjuk az általunk legjobbnak tartott DT-t. Nyugodtan be lehetett volna írni Kuechlyt is opciónak az egyik helyett.Jakehomer
Called it 😛

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 052 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért én gratulálok nálem nekünk ő kellett volna úgyhogy sok sikert vele.

Tenorx: egyet értek 😊
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Még egy lb... Nem őt húztam volna.tenorx
senki sem... inkább akkor tényleg DE...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még egy lb... Nem őt húztam volna.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A Saints itthon simán verhető, tavaly a nulla védelemmel is majdnem sikerültJakehomer
Az egyetlen tavalyi szoros meccs volt, ahol egy másodpercig sem izgultam, mondjuk idén minden bizonnyal az eltiltások bele fognak esni ebbe a meccsbe, szóval simán elképzelhető a zakó, de azért a simát gondold át még egyszer 😛

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Megatron lett a Madden cover embere, ezt megúsztuk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Alig több, mint két nap van hátra, ki mit vár?

Én bízom benne hogy sikerül hátrébb menni, elvisszük Stephon Gilmore-t, a második körben pedig Zach Brownt.
A kapott extra pickkel pedig a harmadik körben egy WR-t viszünk, vagy valakit a támadófalba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Jól kell kezdeni a szezont, mert a schedule második fele sokkal nehezebb. A Saints itthon simán verhető, tavaly a nulla védelemmel is majdnem sikerült, a Giantsnek jön a szokásos down év, a Bucs az első meccsre még nem áll össze, a Seahawksnál jobbak vagyunk, egyedül a Falcons ellen nem érzek sok esélyt, legalábbis az előző évek trendje alapján oda szopni járunk. Ez az ideális forgatókönyv 😊

Kell a 4-1-es kezdés, mert az utolsó hat meccsből négy idegenben és a Raidersen kívül mindegyiken underdognak tűnünk, talán ha Palko irányítana a Chiefsben, akkor az is nekünk áll 😊

Tepper takarodj!