Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Mi ez a nagy sebesség fetisizmus? Minden újoncok villámlábú a saját posztján .

Mivel Kuntz-ot nem húztuk ki, így nem lesz TE pick. Irv, Sample, Asiasi. Brutál 🤣

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Még egy WR, aki olyan mint Higgins 😂
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Jó ez. Ha nem jön TE (szerintem nem fog), akkor sincs gond. Irv majd végre nálunk odab@sz.

Brown mondjuk nagy fumbli bajnok. Ezért csúszott eddig

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Egy kis info.... Ebből még film is lehet!
 www.espn.com/college-football/story/_/id/35524090/twins-chase-brown-sydney-brown-nfl-draft-dreams

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Mixon ezután simán cut is lehet.
Kuntz jöhetne a következőben és boldog lennék
Szipeter
Van rá esély. Már mindenki vitt tight endet

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Mixon ezután simán cut is lehet.
Kuntz jöhetne a következőben és boldog lennék
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
700+ jacot tenyésztett az nagyon tetszik

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Chase Brown oldja a Mixon kérdést. Ez is nagyon gyorsan jött, és nagyon jó picknek tűnik. 1600+ yardot tolt 2022-ben. Goodberry imádja.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Jött egy Hpri által 3. körbe várt futó. Tetszik. Igásló. Ütközik.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁
meme
Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
Szipeter
Utólag is bocs. A koncepció zseniális. Mindenkit 1 évvel előre draftolunk kivéve Bell pótlása. Az szerintem meglepte a vezetőséget hogy nem tudtuk megtartani. Nekem kérdés továbbra is mit kezdünk mixonnal jonahval. Illetve honnan szerzünk egy közepes TE t
laoce
De ez csak addig működik, míg nem jönnek a bustok is sorban.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁
meme
Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
Szipeter
Utólag is bocs. A koncepció zseniális. Mindenkit 1 évvel előre draftolunk kivéve Bell pótlása. Az szerintem meglepte a vezetőséget hogy nem tudtuk megtartani. Nekem kérdés továbbra is mit kezdünk mixonnal jonahval. Illetve honnan szerzünk egy közepes TE t

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁
meme
Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
Szipeter
Neked elhiszem 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁
meme
Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Úgy mennek az OL emberek, hogy még sem fogunk oda húzni. Dawand Jones a Barnáknál kötött ki. Miért kell csoportba jönni azoknak akiket akartam hozzánk??
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Mi a tipp mára? Szerintem OL vagy RB
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Az életemben lettem volna olyan biztos hogy már most az a téma hogy a north legjobb csapata a Ravens. Augusztusra mindenki előttünk lesz. Imádom. No respect..
laoce
Leszarom, nekünk bejön a surranópálya 😉😁

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Az életemben lettem volna olyan biztos hogy már most az a téma hogy a north legjobb csapata a Ravens. Augusztusra mindenki előttünk lesz. Imádom. No respect..

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Olyan pletykát olvastam most aminek úgy néz ki van is alapja Johnah Williamst eltradelnénk a Detroittal D'andre Swiftért. Én most aláírnám.
WhoDey83
Johnah szépen beáll RT nek, nem lesz csere. Swift feleslegessé vált a Lionsnak, nem adnék nekik semmit érte.
Szipeter
Collins lesz a csere?
Vagy Jonah? Bármelyik is, elég nagy luxusnak tűnik, amikor filléreken próbálnak spórolni.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Jonah értékesebb sokkal. Még csere T-ként is. Lásd még Elliott csapatkeresését. Az RB posztot akár Mixon nélkül is meg tudjuk oldani.
Swift kb egy hatodik kört ér így a draft után

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Az utolsó 9 pickünk:
5 DB, 3 DL, 1 OL

Ez a kemény!
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Olyan pletykát olvastam most aminek úgy néz ki van is alapja Johnah Williamst eltradelnénk a Detroittal D'andre Swiftért. Én most aláírnám.
WhoDey83
Johnah szépen beáll RT nek, nem lesz csere. Swift feleslegessé vált a Lionsnak, nem adnék nekik semmit érte.
több mint 3 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 276
Olyan pletykát olvastam most aminek úgy néz ki van is alapja Johnah Williamst eltradelnénk a Detroittal D'andre Swiftért. Én most aláírnám.

Welcome To The Jungle
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Fura kicsit ez a nagy védelem fókusz, de a koncepció látható. A kulcsszó a fenntarthatóság.
TE poszton pedig reménykedjünk hogy Irv Smith kisérülte magát egy életre az eddigiekben.

Abanikanda még bent van? Jöhetne ő vagy Höri kedvenc fullback-je 😊. TE pedig vagy a local guy lesz vagy Kuntz. De igazából tök mindegy. Innentől ez aranyásás.
nasheem
DT meg LB még nem volt. Esetleg még egy corner. Fizessük Mixont meg TE is minek ha van elég elkapó. Nyilván viccből használ mindenki.

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Fura kicsit ez a nagy védelem fókusz, de a koncepció látható. A kulcsszó a fenntarthatóság.
TE poszton pedig reménykedjünk hogy Irv Smith kisérülte magát egy életre az eddigiekben.

Abanikanda még bent van? Jöhetne ő vagy Höri kedvenc fullback-je 😊. TE pedig vagy a local guy lesz vagy Kuntz. De igazából tök mindegy. Innentől ez aranyásás.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."