Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 3 éve
Még egy WR, aki olyan mint Higgins 😂
több mint 3 éve
Egy kis info.... Ebből még film is lehet!www.espn.com/college-football/story/_/id/35524090/twins-chase-brown-sydney-brown-nfl-draft-dreams
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Mixon ezután simán cut is lehet.Van rá esély. Már mindenki vitt tight endet
Kuntz jöhetne a következőben és boldog lennék
Szipeter
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Mixon ezután simán cut is lehet.Kuntz jöhetne a következőben és boldog lennék
több mint 3 éve
700+ jacot tenyésztett az nagyon tetszik
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Chase Brown oldja a Mixon kérdést. Ez is nagyon gyorsan jött, és nagyon jó picknek tűnik. 1600+ yardot tolt 2022-ben. Goodberry imádja.
több mint 3 éve
Jött egy Hpri által 3. körbe várt futó. Tetszik. Igásló. Ütközik.
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
De ez csak addig működik, míg nem jönnek a bustok is sorban.Utólag is bocs. A koncepció zseniális. Mindenkit 1 évvel előre draftolunk kivéve Bell pótlása. Az szerintem meglepte a vezetőséget hogy nem tudtuk megtartani. Nekem kérdés továbbra is mit kezdünk mixonnal jonahval. Illetve honnan szerzünk egy közepes TE tWr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
meme
Szipeter
laoce
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Utólag is bocs. A koncepció zseniális. Mindenkit 1 évvel előre draftolunk kivéve Bell pótlása. Az szerintem meglepte a vezetőséget hogy nem tudtuk megtartani. Nekem kérdés továbbra is mit kezdünk mixonnal jonahval. Illetve honnan szerzünk egy közepes TE tWr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
meme
Szipeter
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Neked elhiszem 😉Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
meme
Szipeter
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁Az egyik legjobb slot Wr, a passzok, 2,7%-át droppolta, 8 db 100+ meccse volt. Már holnap be lehet tenni Boyd helyett. Nem láttam jönni, de jó húzás. Mi nem úgy építkezünk, hogy mindent egy lapra téve SB nyerjünk, hanem ahogy Burrow megfogalmazta, amíg játszik minden évben nyitva az ablak. Murphy Hendricksont fogja váltani, Boydot Charlie Jones
meme
több mint 3 éve
Wr? Ahogy Áronka mondta....De miért?😂😁
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Úgy mennek az OL emberek, hogy még sem fogunk oda húzni. Dawand Jones a Barnáknál kötött ki. Miért kell csoportba jönni azoknak akiket akartam hozzánk??
több mint 3 éve
Mi a tipp mára? Szerintem OL vagy RB
több mint 3 éve
Az életemben lettem volna olyan biztos hogy már most az a téma hogy a north legjobb csapata a Ravens. Augusztusra mindenki előttünk lesz. Imádom. No respect..Leszarom, nekünk bejön a surranópálya 😉😁
laoce
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Az életemben lettem volna olyan biztos hogy már most az a téma hogy a north legjobb csapata a Ravens. Augusztusra mindenki előttünk lesz. Imádom. No respect..
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Collins lesz a csere?Olyan pletykát olvastam most aminek úgy néz ki van is alapja Johnah Williamst eltradelnénk a Detroittal D'andre Swiftért. Én most aláírnám.Johnah szépen beáll RT nek, nem lesz csere. Swift feleslegessé vált a Lionsnak, nem adnék nekik semmit érte.
WhoDey83
Szipeter
Vagy Jonah? Bármelyik is, elég nagy luxusnak tűnik, amikor filléreken próbálnak spórolni.
több mint 3 éve
Jonah értékesebb sokkal. Még csere T-ként is. Lásd még Elliott csapatkeresését. Az RB posztot akár Mixon nélkül is meg tudjuk oldani.Swift kb egy hatodik kört ér így a draft után
Szerkesztette: nasheem
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Olyan pletykát olvastam most aminek úgy néz ki van is alapja Johnah Williamst eltradelnénk a Detroittal D'andre Swiftért. Én most aláírnám.Johnah szépen beáll RT nek, nem lesz csere. Swift feleslegessé vált a Lionsnak, nem adnék nekik semmit érte.
WhoDey83
több mint 3 éve
Olyan pletykát olvastam most aminek úgy néz ki van is alapja Johnah Williamst eltradelnénk a Detroittal D'andre Swiftért. Én most aláírnám.
Welcome To The Jungle
több mint 3 éve
Fura kicsit ez a nagy védelem fókusz, de a koncepció látható. A kulcsszó a fenntarthatóság.DT meg LB még nem volt. Esetleg még egy corner. Fizessük Mixont meg TE is minek ha van elég elkapó. Nyilván viccből használ mindenki.
TE poszton pedig reménykedjünk hogy Irv Smith kisérülte magát egy életre az eddigiekben.
Abanikanda még bent van? Jöhetne ő vagy Höri kedvenc fullback-je 😊. TE pedig vagy a local guy lesz vagy Kuntz. De igazából tök mindegy. Innentől ez aranyásás.
nasheem
Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
Fura kicsit ez a nagy védelem fókusz, de a koncepció látható. A kulcsszó a fenntarthatóság. TE poszton pedig reménykedjünk hogy Irv Smith kisérülte magát egy életre az eddigiekben.
Abanikanda még bent van? Jöhetne ő vagy Höri kedvenc fullback-je 😊. TE pedig vagy a local guy lesz vagy Kuntz. De igazából tök mindegy. Innentől ez aranyásás.
Szerkesztette: nasheem
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."