Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 2 éve
Oh, csodálatos! Hogy az a 🤬🤬🤬Figyi, nézd úgy, hogy amikor a Patsnél Bradyt eltiltották 4 meccsre, akkor a végén SB győzelem lett 😊
Megint el fog menni a szezon negyede, mire Joe üzemi hőfokra melegszik, összeszokik az OL-el stb. Francba!
De remélhetőleg nem lesz hosszú a rehab! 🤞🤞🤞
SirPub
Ha mi nem jutunk oda (haha), akkor nyerje meg a Bengals az SB-t, megérdemelnétek (Bár valami perverz módon szurkolok a Jagsnek és a Jetsnek is).
Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
A gond a vadlinal a raserules veszelye, ami utan megint 3-4 het johet. Biztos vagyok benne, hogy nem kockaztattok. Oltari hulyeseg lenne.
több mint 2 éve
ez a maximum egy ilyen sérüléssel, ha igazak amit mondanak, és tényleg csak vádli! és igen, lehetett látni, hogy volt rajta szorító, biztos, hogy nem volt valami rendben már előtte sem....A 4. számú elkapoval nem lesz kezdeti kémia. Nem jó ez sem. 4-6 hétről szólnak a hírek.Akkor velem más hírek jöttek szembe, mert én három hétről olvastam.
G.P.
Mikey
inkább hagyjon ki többet, de legyen 100%-os!!! 😉
Szerkesztette: nhm
több mint 2 éve
A 4. számú elkapoval nem lesz kezdeti kémia. Nem jó ez sem. 4-6 hétről szólnak a hírek.Akkor velem más hírek jöttek szembe, mert én három hétről olvastam.
G.P.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Oh, csodálatos! Hogy az a 🤬🤬🤬Megint el fog menni a szezon negyede, mire Joe üzemi hőfokra melegszik, összeszokik az OL-el stb. Francba!
De remélhetőleg nem lesz hosszú a rehab! 🤞🤞🤞
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Nem nagyon láttam még rajta edzésen vádliszorítót, most volt rajta. Lehet nem teljesen volt oké az a vádli. Úgy tűnik ez tradíció lesz nála, hogy előszezon off. Szörnyű😡😡
több mint 2 éve
A 4. számú elkapoval nem lesz kezdeti kémia. Nem jó ez sem. 4-6 hétről szólnak a hírek. Ha szerencsénk van első héten már kezd. Kiderül. Egy biztos, Joe nem egy éves projekt teljesen gyógyuljon meg utána játsszon.
több mint 2 éve
Here is the play on which Bengals’ QB Joe Burrow suffered what head coach Zac Taylor called a calf injury:
— Adam Schefter (@AdamSchefter) July 27, 2023
🎥 @CalebNoeTV pic.twitter.com/eq9PzWKghv
több mint 2 éve
Úgy tűnik "csak" a vádlijával van valami. Az csak pár hét, ha komolyabb, és nem season ending."csak"....az egyik legnehezebben gyógyuló izomról beszélünk. Non contact volt és hírtelen, tehát szinte biztos, hogy beszakadt. Kérdés, hogy milyen hosszan. Nem lesz persze szezon végi, de csodálkoznék, ha látnánk őt a szezon előtt pályán. "Szerencse", hogy még július végén vagyunk, és igazán nincs olyan kritikus játékkapcsolat, ami miatt ez a kihagyás kritikus lenne.
Zac Taylor calls it a calf issue for Joe Burrow.
— Joe Danneman (@FOX19Joe) July 27, 2023
Here’s everything he said after practice. pic.twitter.com/mpSlkB1pgB
iktriad
több mint 2 éve
Úgy tűnik "csak" a vádlijával van valami. Az csak pár hét, ha komolyabb, és nem season ending. Zac Taylor calls it a calf issue for Joe Burrow.
— Joe Danneman (@FOX19Joe) July 27, 2023
Here’s everything he said after practice. pic.twitter.com/mpSlkB1pgB
több mint 2 éve
ne
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Remélem nem ACL. Nagyon csípem a játékát, akarom játszani látni idén is. Joe Burrow pulls up with a lower right leg injury. pic.twitter.com/XTDHwG7klD
— Mike Petraglia (@Trags) July 27, 2023
Here is the cart coming out for Joe Burrow.
— Kelsey Conway (@KelseyLConway) July 27, 2023
Massive news pic.twitter.com/zbHB6cJbhb
Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Joe Burrow has been carted off the field at Bengals practice after suffering a calf injury.........Nehogy véletlenül végig tudjon csinálni egy előszezont. Brrr.
ajjaj....
nhm
több mint 2 éve
Joe Burrow has been carted off the field at Bengals practice after suffering a calf injury.........ajjaj....
több mint 2 éve
Trey Hendrickson egy évet hosszabbított. Nem láttam jönni, de ez is szuper lépés, tökéletes csapatépítés.
több mint 2 éve
Engem igazából csak az évek száma érdekel. A pénz majd úgyis alakul, ha alakulnia kell.A Hörbi szerződés tükrében talán mégsem annyira valóságtól elrugaszkodottak ezek a számok. Várunk, várakozunk…
Közben pedig Herbert is aláírt.
nasheem
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Amúgy szerintem ez a 6/330 millió a nedves álom kategória a csapat részéről. Bár ha Burrow belemegy, akkor tapsolunk. De nem hinném
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
twitter.com/andreperrotta13/status/1683157454958518272/photo/1Nem tudom, még sose adtam neki kölcsön… 😃
Perotta szerintetek mennyire megbízható
G.P.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
twitter.com/andreperrotta13/status/1683157454958518272/photo/1Perotta szerintetek mennyire megbízható
Szerkesztette: G.P.
több mint 2 éve
TE Wilcox visszaigazolva, PUP listán egyelőre.Én örülök, volt pár értékelhető elkapása tavaly.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Jövőre is lemondott kb ennyiröl. Tekintve hogy szeretik, ha nem esik vissza akár maradhat is. Ár érték arányban nem tragikus, az öltözőnek meg lehet jót tesz. Jöhetnek a nagyobb falatok. Idén mindenképpen szerződés kellene BurrownakHát meg gondolom körbenézett a piacon, látta, hogy nála jobb RB-ek sem kapnak szerződést, úgyhogy ebből zsíros deal nem lesz. Aztán úgy volt vele, hogy akkor inkább fizetés csökkentés, de SB esély.Vagy inkább kevesebb pénz, mint semmi pénz. Gyanítom sehova nem kellett volna.
R4v3N
Jövőre elbúcsúzunk tőle valószínű.
SirPub
több mint 2 éve
Hát meg gondolom körbenézett a piacon, látta, hogy nála jobb RB-ek sem kapnak szerződést, úgyhogy ebből zsíros deal nem lesz. Aztán úgy volt vele, hogy akkor inkább fizetés csökkentés, de SB esély.Vagy inkább kevesebb pénz, mint semmi pénz. Gyanítom sehova nem kellett volna.
R4v3N
Jövőre elbúcsúzunk tőle valószínű.
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
Hát meg gondolom körbenézett a piacon, látta, hogy nála jobb RB-ek sem kapnak szerződést, úgyhogy ebből zsíros deal nem lesz. Aztán úgy volt vele, hogy akkor inkább fizetés csökkentés, de SB esély.