Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Grat a Ravensnek, brutális kemény védelmet raktak össze.

Igazi AFCN rangadó volt, nem domborodott ki a játék szépsége. 😀

Jöhet a Bills, itt már jósolgatni szvsz teljesen felesleges. Valószínűleg egy hiba vagy egy extra játék fog dönteni, nagy különbség nincs a csapatok között.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Nyögvenyelős, de megvan. Ez volt a legnehezebb, remélem! 😉
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
shagi0206
Ha a tegnapi meccsüket veszem alapnak, akkor elég ez...
meme
Ha a hajnaliból indulok ki ti sem vagytok épp verhetetlenek
ThySoul
Ha szigorúan a matchupokat nézem, akkor azé jók vagyunk....
Szerintem a D nálunk egyértelműen jobb.
O oldalt nézve, nektek áll a fal, ami nálunk nincs.
Rb játékról nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem a futóitok.
TE is legyen a tietek.
Wr egyértelműen a mienk.
Na és a sarkalatos Qb poszt...
Tény, hogy Allen képes nagy játékokra, de sok int. közelit is dob.
Burr nyeli a sackeket, de labdabiztosabb!
Én valahogy tőletek kevésbé tartok mint a kányáktól.....
meme
Szerintem tök felesleges szétbontani a csapatrészeket, mindenki tisztában van vele (idehaza, külföldön) hogy osszessegeben tiétek a jobb formában lévő csapat. Az egyetlen ami miatt senki nem tud biztosat mondani, az Allen. Nyilván benne van mindig a labdavesztés idén a gyengébb skill sor miatt (bár a tegnapi két int nem az ő hibája, a fumble inkább), de ha előveszi azt a játékát ami a plafonja, akkor bárkit megver-ebből következik hogyha nem hozza a maximumot akkor baj van 😀
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
shagi0206
Ha a tegnapi meccsüket veszem alapnak, akkor elég ez...
meme
Ha a hajnaliból indulok ki ti sem vagytok épp verhetetlenek
ThySoul
Ha szigorúan a matchupokat nézem, akkor azé jók vagyunk....
Szerintem a D nálunk egyértelműen jobb.
O oldalt nézve, nektek áll a fal, ami nálunk nincs.
Rb játékról nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem a futóitok.
TE is legyen a tietek.
Wr egyértelműen a mienk.
Na és a sarkalatos Qb poszt...
Tény, hogy Allen képes nagy játékokra, de sok int. közelit is dob.
Burr nyeli a sackeket, de labdabiztosabb!
Én valahogy tőletek kevésbé tartok mint a kányáktól.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
shagi0206
Ha a tegnapi meccsüket veszem alapnak, akkor elég ez...
meme
Ha a hajnaliból indulok ki ti sem vagytok épp verhetetlenek
ThySoul
Ez is jogos! 😉
meme
Beharangoztuk itt valami világi rangadónak aztán egy cripple fight lesz belőle
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
shagi0206
Ha a tegnapi meccsüket veszem alapnak, akkor elég ez...
meme
Ha a hajnaliból indulok ki ti sem vagytok épp verhetetlenek
ThySoul
Ez is jogos! 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
shagi0206
Ha a tegnapi meccsüket veszem alapnak, akkor elég ez...
meme
Ha a hajnaliból indulok ki ti sem vagytok épp verhetetlenek
ThySoul
Touché 😀

A félelmem szerintem bejött: nagyon tartottam a meccstől, nem tudom hogy ez a North miért ekkora mumus Burrownak

Lényeg a győzelem, a a 2. Félidős D, és hogy O oldalon valamit nagyon ki kell találni (plusz a fal, mint a tavalyi POban..)

Ja és McP iránti szerelmem is csökkenőben van, remélem ez csak egy 2. Éves visszaesés😕
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
shagi0206
Ha a tegnapi meccsüket veszem alapnak, akkor elég ez...
meme
Ha a hajnaliból indulok ki ti sem vagytok épp verhetetlenek
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
shagi0206
Ha a tegnapi meccsüket veszem alapnak, akkor elég ez...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 276
Meglett de nagyon megköszönhetjük a mai meccset a D#-nek. Az pedig hogy az O# így leáll második fi-re azt nem értem... Ezzel valamit kezdeni kell Buffalo meccsig mert ott csak a D kevés lesz sztem. Cappa szerintetek összerakható addig? Esetleg tényleg jó az öreg a háznál #Bigwhit

#Theyhavetoplayus

Welcome To The Jungle
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Nagyjából ezt vártam, mondjuk jobb lett volna sérülések nélkül. Jonah idén nem játszott jól, de Carman nem tudom még ahhoz az alacsony szinthez fel tud-e nőni.
Jövő héten underdog-ok leszünk, az jobban szokott menni nekünk. Bízzunk benne, hogy sikerül kitalálni valami okosat támadó oldalon.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 643

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Hát igen, csoda Carman a vakoldalon halálos Burrowra nézve.
Megint a védelem hozta, ahogy mindig a PO-ban.
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Egy nyögvenyelős meccset vártam, az lett. A lényeg a W.
Az OL állapota eléggé aggasztó, meglátjuk mit tudnak kihozni ebből Taylorék.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Azért ez ezzel a támadófallal necces lesz 😁. Lassan kelleni fog whit

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Ennél a mainál sokkal több kell a Bills ellen, mind a 2 oldalon.
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Na megnéztem az arénán a felvezetőt! Kb. minket hoztak ki az esélytelenebbnek a "szakértő" urak!
Ennek örülök, tavalyi de ja vu-m van 😁😉
meme
Ja de ha megnézed mit tippeltek nem így gondolják. De hát itt kicsiben is megy ami ott nagyban. Több a Ravesns szurkoló és legyen már fenn valaki hajnalban. Höri szavai tetszettek. A Hollók esélye hogy lehetőleg a meccs elején megsérül Burrow és a támadófal lekési a buszt

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Na megnéztem az arénán a felvezetőt! Kb. minket hoztak ki az esélytelenebbnek a "szakértő" urak!
Ennek örülök, tavalyi de ja vu-m van 😁😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 011 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oké, én láttam TJ Yatest PO meccset nyerni. Hozzá képest Huntley egy Joe Montana. Szóval inkább óvatosan vagyok csak bizakodó.
nasheem
Akkora flashback jött rám a név láttán, hogy azt a Lostban is megirigyelték volna anno.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Oké, én láttam TJ Yatest PO meccset nyerni. Hozzá képest Huntley egy Joe Montana. Szóval inkább óvatosan vagyok csak bizakodó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Én azt érzem, mint tavaly ilyenkor.... Nyögvenyelős W,majd SB-run!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
laoce Cincinnati Bengals 866 — laoce68@freemail.hu
Én pozitív vagyok. Back to back csoportgyőztes és superbowlba jutás Burrow két értelmezhető évében. Mi történhet? Maximum kikapunk és jövőre ismét megpróbáljuk. De Vegas még mindig nem hülye. Az a 4.55 azért van a hollóknál mert ez a jobb csapat jelenleg. De most az az anomália ha kikapunk egy WC meccsen. Én néztem 10 évig Daltont. 😁😁

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Talán erre jó volt a Chargers tegnapi meccse, lehet vele példálozni, hogy a favorit is ki tud kapni. Végig kell a fókusz.
Én ismét egy rettentő nyögvenyelős meccsre számítok, de hazai W-vel.
Kezdjünk már! 😃

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Én a pesszimista tábort erősítem meccs előtt, annyira nekünk “áll” minden, hogy az ilyen meccsek szoktak nagyon nyögvenyelősek / teljesen szarok lenni.

Nekem most a megérzésem rosszat súg, ne legyen igazam..