NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
nasheem remekül megfordítottad a kérdést, így is jogos 😊 Itt nem is arra gondoltam, hogy mennyit nyert egyedűl, hanem arra, hogy elejétől a végéig kiegyensúlyozottan játszott! És ha volt egyeltalán olyan /nem emléxem minden mecsre/, de hogy Ő billentette volna át a holtponton a csapatot. Ha volt is szerintem az 50-ből 1 kezemen megtudnám számolni. Pedig egy megbízható Qb-nek ez alap lenne azt gondolom. Tudom én hogy nem lehet állandóan toppon lenni, de nem igazán látom, hogy erre a szintre feltudna fejlődni. Persze még itt a holtszezon, meglehet mutatni.... Mindenesetre legyen meg a 4/4, aztán ha a rájátszás jövőre sem megy, akkor mindenképen lépni kell 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
3/3 Dalton értem én, de az 50 meccsből hány olyat tudtok mondani, ahol mondjuk Ő vitte a csapatot elejétől a végéig? meme
Vinni vitte, mert ő a QB 😊
Ha arra gondolsz, hogy hányat nyert meg egyedül, akkor pedig az nem is a dolga. Persze jó lenne, de nyerjen QB meccset a Denvernek, New Orleansnak, stb.
Nekünk elég ha nem bukja el. Mi így építettünk csapatot. Ez is egy út. Van ez a genya salery cap dolog, ami nem hagyja hogy mindig minden csapatrészed top legyen. Meccsnyerő QBből nekünk nem jutott, így jobb híján baszó D-t épített a stáb és megadott minden játékszert a közepes QBnek. Hátha akkor majd nem bukja el a meccset nekünk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
3/3 Dalton értem én, de az 50 meccsből hány olyat tudtok mondani, ahol mondjuk Ő vitte a csapatot elejétől a végéig? Ahogy emlékszem, általában valamelyik csapategység szívta fel magát, és max ehhez nőt fel Dalton! De ha éppen ott nincs extrateljesítmény, és nem rántják fel a Szmörét, akkor nagyon nem 3/3. Bár ez csapatmunka, de akkor is na. Én még mindig ott tartok mint pár kommentel ezelőtt, hogy hány meccset döntött el az Ő "kimagasló" játéka?
Persze, az jó meg hűde szupi, hogy 2 Int. után is odameri verni 3.-ra is mert gyorsan átlép rajt fejben, de miért kell 2 int.-es szitukat bevállalni? Szerintem ez fejbe dől el, és benne ennyi van és nem több!!!
Lehet segítene egy versenytárs, de én kétlem, maximum csak bevállalna minden szart, ami esetében inkább rosszul sülhet el, mert valljuk meg, nem neki van a legjobb keze a ligában. A hosszú röptéknél nem a legpontosabb ( ahogy megjegyezte már itt valaki általában magasra szórja).
Könnyű innen okoskodni, de megkockáztatom, hogy jövőre sem változik semmi, de utána ha minden marad így akkor be kell vállalni a kockázatot egy cserére. Szerintem van annyira erős a keret, hogy megbírná. Az elmúlt években elég jól draftoltunk, vagy vásároltunk. Szerintem ezt is megoldaná a magement.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én pl a versenytárs hozatala mellett erősen szorgalmaznék egy OC és QB coach váltást.Soldados
Zampesét nem tudom, hogy előléptetnék-e koordinátornak vagy inkább Hue Jackson lesz a beugró? Érdekes lesz, ha kívülre hoznak Lewisék új arcot. Annak komoly üzenete lenne Dalton irányába. Kíváncsi vagyok, mire jutnak a Bengals döntéshozói az ügyben.DoM
Vszleg Hue, én Zampeset évekkel ezelőtt elküldtem volna. Palmer is nagyon megállt a keze alatt.

de ugye Gruden az OC, Hue RB coach de special assistant to HC, Paul Alexander a liga talán legjobb OL edzője, bárhol draftolt játékosból embert faragott (Cook, Boling, Collins, Robinson csak hogy a hátul draftolt végül kezdő projekteket mondjam), James Urban 6 évet húzott le Andy Ried mellett úgy, hogy QB coachtól assistant HC-ig minden volt.

szóval nehéz elképzelni, hogy nem áll rendelkezésre az a szellemi tőke ami Andy felemeléséhez szükséges. sztem ez a max amit látunk, én nem gondolom, hogy egy OC váltás csodát tenne vele. de az is igaz, hogy ha szigorúan a Chargers meccset nézem, akkor ott nem az ő limitációi jöttek elő, hanem egyszerűen ostoba döntéseket hozott.gabtsi
Asszem 6 meccsteket láttam,így szétkapni a falatokat 4 emberes nyomással még nem láttam.Az a fal a legrosszabbkor mondott csődöt.
Baltimore-ban mi is elvertük a Kis Vöröst ,csak mi nem 4 emberrel.
Az utolsó fordulóban pedig még kávéra is volt ideje.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Szóval én a Bengals esetében erősen OC-váltás párti lennék.Soldados
miközben a fél liga körbeudvarolja Grudent 😊 amúgy szerintem is jó ötlet, de ezen azért el lehetne gondolkoznibaggio
Nem azt mondom, hogy rossz munkát végzett, de a FO helyében inkább megnézném más OC-val mire lehet képes Dalton, minthogy QB-t váltsak. 😊Soldados
Soldi, mire számítasz, mit tehetne Daltonnal egy új OC? Engem tényleg érdekelne a véleményed!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sorry 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Az Ezredes Haley-re gondolt, de úgysemeritek elvinni 😛sutianap
én bevállalnám ha úgy alakulna, sokkal jobb OC mint azt Ti gondoljátok a szomszéd topikban.gabtsi
ájjávárjá, finomhangolódjunk "sokkal jobb OC mint azt az Ezredes gondoljátok a szomszéd topikban"
vagyunk nehányan, akik szembepisálunk a széllel :cool: köszi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az Ezredes Haley-re gondolt, de úgysemeritek elvinni 😛sutianap
én bevállalnám ha úgy alakulna, sokkal jobb OC mint azt Ti gondoljátok a szomszéd topikban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én pl a versenytárs hozatala mellett erősen szorgalmaznék egy OC és QB coach váltást.Soldados
Zampesét nem tudom, hogy előléptetnék-e koordinátornak vagy inkább Hue Jackson lesz a beugró? Érdekes lesz, ha kívülre hoznak Lewisék új arcot. Annak komoly üzenete lenne Dalton irányába. Kíváncsi vagyok, mire jutnak a Bengals döntéshozói az ügyben.DoM
Vszleg Hue, én Zampeset évekkel ezelőtt elküldtem volna. Palmer is nagyon megállt a keze alatt.

de ugye Gruden az OC, Hue RB coach de special assistant to HC, Paul Alexander a liga talán legjobb OL edzője, bárhol draftolt játékosból embert faragott (Cook, Boling, Collins, Robinson csak hogy a hátul draftolt végül kezdő projekteket mondjam), James Urban 6 évet húzott le Andy Ried mellett úgy, hogy QB coachtól assistant HC-ig minden volt.

szóval nehéz elképzelni, hogy nem áll rendelkezésre az a szellemi tőke ami Andy felemeléséhez szükséges. sztem ez a max amit látunk, én nem gondolom, hogy egy OC váltás csodát tenne vele. de az is igaz, hogy ha szigorúan a Chargers meccset nézem, akkor ott nem az ő limitációi jöttek elő, hanem egyszerűen ostoba döntéseket hozott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Én pl a versenytárs hozatala mellett erősen szorgalmaznék egy OC és QB coach váltást. Egy-egy ilyen edzőváltás és az ezzel járó stratégiaváltás csodákra lehet képes. Elég ha megnézem 1 év alatt mennyit javult most Rivers játéka, vagy Alex Smith milyen teljesítményt tudott leadni HArbó alatt, amit előtte megközelítőleg sem. De ilyen példákat még lehetne sorolni. Szóval én a Bengals esetében erősen OC-váltás párti lennék. Ha vki jönne, és megtalálná Dalton helyét egy a Bengals keretével jól működtethető stratégiában, akkor Daltonnak az erősségei domborodnának és a gyengeségeit eltüntetné, enyhít(h)e(t)né. De Dalton feladását most 3 év után indokolatlannak és hazárdőrnek gondolnám.Soldados
Mivel Dalton rövid és középtávra pontos, ezért komolyabb vertikális offense kilőve vele, miközben az elkapóink főleg közép és hosszú távra valóak.
Erős futójáték, gyors rövid-passzokkal tördelve, néha egy-egy hosszabb passz...
Jah, hogy erre Guden és rendszere tökéletes lenne elvileg (WCO)...hopsz, akkor hogy is van ez?MarioAna
Az Ezredes Haley-re gondolt, de úgysemeritek elvinni 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Én pl a versenytárs hozatala mellett erősen szorgalmaznék egy OC és QB coach váltást. Egy-egy ilyen edzőváltás és az ezzel járó stratégiaváltás csodákra lehet képes. Elég ha megnézem 1 év alatt mennyit javult most Rivers játéka, vagy Alex Smith milyen teljesítményt tudott leadni HArbó alatt, amit előtte megközelítőleg sem. De ilyen példákat még lehetne sorolni. Szóval én a Bengals esetében erősen OC-váltás párti lennék. Ha vki jönne, és megtalálná Dalton helyét egy a Bengals keretével jól működtethető stratégiában, akkor Daltonnak az erősségei domborodnának és a gyengeségeit eltüntetné, enyhít(h)e(t)né. De Dalton feladását most 3 év után indokolatlannak és hazárdőrnek gondolnám.Soldados
Mivel Dalton rövid és középtávra pontos, ezért komolyabb vertikális offense kilőve vele, miközben az elkapóink főleg közép és hosszú távra valóak.
Erős futójáték, gyors rövid-passzokkal tördelve, néha egy-egy hosszabb passz...
Jah, hogy erre Guden és rendszere tökéletes lenne elvileg (WCO)...hopsz, akkor hogy is van ez?

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hagyjátok már Daltont! 3/3 PO, miről beszélünk???
Mióta szurkolok a Bengals-nak ez a legjobb időszak... Örülök, hogy "részese" lehetek! 😊
WHO DEY!nhm
Ez a beszéd! Ki gondolta volna Palmer lelépésekor és a totális széteséskor, hogy ez jön? Senki. Ki írta volna gondolkozás nélkül a 3 PO zakót akkor? Mindenki.
Lewisék jó munkát végeztek és még mákunk is volt bőven, hogy eddig jutottunk. Baromság lenne most kockáztatni. Nagy pofon volt a vasárnapi, de könnyebb kiheverni, mint egy 4-12-es vagy még szarabb szezont. Nem vagyunk mi Pats vagy Steelers, hogy csak az SB jelentsen igazi sikert.nasheem
köszi, már kezdtem aggódni, hogy csak én vagyok ennyire vakvágányon a véleményemmel... 😉
(de tudom, hogy igazam van! ez a lényeg! hhehehe 😀 )nhm
erre próbáltam én is célozni, hogy nem kell szmöri nyakába varrni mindent. folytatni kell azt amit elkezdtünk, egyszer csak nem leszünk ilyen pechesek.
a probléma ott van, hogy qrva hosszú lessz ez a 8-9 hónap..


több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
hagyjátok már Daltont! 3/3 PO, miről beszélünk???
Mióta szurkolok a Bengals-nak ez a legjobb időszak... Örülök, hogy "részese" lehetek! 😊
WHO DEY!nhm
Ez a beszéd! Ki gondolta volna Palmer lelépésekor és a totális széteséskor, hogy ez jön? Senki. Ki írta volna gondolkozás nélkül a 3 PO zakót akkor? Mindenki.
Lewisék jó munkát végeztek és még mákunk is volt bőven, hogy eddig jutottunk. Baromság lenne most kockáztatni. Nagy pofon volt a vasárnapi, de könnyebb kiheverni, mint egy 4-12-es vagy még szarabb szezont. Nem vagyunk mi Pats vagy Steelers, hogy csak az SB jelentsen igazi sikert.nasheem
köszi, már kezdtem aggódni, hogy csak én vagyok ennyire vakvágányon a véleményemmel... 😉
(de tudom, hogy igazam van! ez a lényeg! hhehehe 😀 )
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Nem kérdés Daltonnak maradnia kell és maradni is fog, szeptemberben is ő fogja kapni az első snapet. Védelmet kell mélyíteni, erősíteni D-lineban és secondaryban mindenképpen és ha Collins nem marad O-lineba is kell ember.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
hagyjátok már Daltont! 3/3 PO, miről beszélünk???
Mióta szurkolok a Bengals-nak ez a legjobb időszak... Örülök, hogy "részese" lehetek! 😊
WHO DEY!nhm
Ez a beszéd! Ki gondolta volna Palmer lelépésekor és a totális széteséskor, hogy ez jön? Senki. Ki írta volna gondolkozás nélkül a 3 PO zakót akkor? Mindenki.
Lewisék jó munkát végeztek és még mákunk is volt bőven, hogy eddig jutottunk. Baromság lenne most kockáztatni. Nagy pofon volt a vasárnapi, de könnyebb kiheverni, mint egy 4-12-es vagy még szarabb szezont. Nem vagyunk mi Pats vagy Steelers, hogy csak az SB jelentsen igazi sikert.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval én a Bengals esetében erősen OC-váltás párti lennék.Soldados
miközben a fél liga körbeudvarolja Grudent 😊 amúgy szerintem is jó ötlet, de ezen azért el lehetne gondolkoznibaggio
Nem azt mondom, hogy rossz munkát végzett, de a FO helyében inkább megnézném más OC-val mire lehet képes Dalton, minthogy QB-t váltsak. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Szóval én a Bengals esetében erősen OC-váltás párti lennék.Soldados
miközben a fél liga körbeudvarolja Grudent 😊 amúgy szerintem is jó ötlet, de ezen azért el lehetne gondolkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én pl a versenytárs hozatala mellett erősen szorgalmaznék egy OC és QB coach váltást.Soldados
Zampesét nem tudom, hogy előléptetnék-e koordinátornak vagy inkább Hue Jackson lesz a beugró? Érdekes lesz, ha kívülre hoznak Lewisék új arcot. Annak komoly üzenete lenne Dalton irányába. Kíváncsi vagyok, mire jutnak a Bengals döntéshozói az ügyben.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hogy vagy draftról, vagy FA-ről hoznék egy vetélytársat. De 3 év után nem mondanék le még róla, mert azért csak 3/3 PO.Soldados
Nehéz ügy, mert az ember körbenéz a ligában és értetlenül csóválja a fejét, hogy egyes csapatok milyen fogalmatlan irányítókkal küzdenek hétről-hétre, rossz esetben évről-évre, még az előrelépés leghalványabb szikrája nélkül is.

Miközben itt van Dalton, akinek a játéka tényleg kb. azt jelképezi, amit minimumként kellene belőni minden csapatnak, hogy ennél lejjebb nem adják, ugyanakkor olyan nagy fejlődési lehetőségeket már nem lehet látni a játékában - ugrásszerűen nem fog már javulni a döntésképessége és a pocket presence nyomás alatt.

Schaub jó párhuzam lehet, aki elég jó volt ahhoz, hogy ne legyen nyilvánvaló az irányítókérdés, de csak visszafogta a csapatot abban az egy-két pillanatban, amikor nekik állhatott volna a zászló.

Ha már Gruden is előkerült, bár 12. legtöbbet futották idén, de szerintem használt volna egy még futásközpontúbb támadójáték nekik. A Chargers ellen sem értek feltétlenül egyet a harmadik negyed végén 17-10-nél a három shotgun felállással, aminek az INT lett a vége. Sosem voltam BJGE nagy rajongója, de nagyon jól ment neki a futás az első félidőben, és kellett volna akkor a csapatnak egy kis nyugalom egy red zone fumble-t követően.DoM
Én pl a versenytárs hozatala mellett erősen szorgalmaznék egy OC és QB coach váltást. Egy-egy ilyen edzőváltás és az ezzel járó stratégiaváltás csodákra lehet képes. Elég ha megnézem 1 év alatt mennyit javult most Rivers játéka, vagy Alex Smith milyen teljesítményt tudott leadni HArbó alatt, amit előtte megközelítőleg sem. De ilyen példákat még lehetne sorolni. Szóval én a Bengals esetében erősen OC-váltás párti lennék. Ha vki jönne, és megtalálná Dalton helyét egy a Bengals keretével jól működtethető stratégiában, akkor Daltonnak az erősségei domborodnának és a gyengeségeit eltüntetné, enyhít(h)e(t)né. De Dalton feladását most 3 év után indokolatlannak és hazárdőrnek gondolnám.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szvsz annyit kellene eldönteni a Bengalsnál, hogy szerintük Dalton fejlődik-e annyit, hogy ha a PO-ban összekerülnek egy elit irányítóval, akkor versenyképes lesz vagy sem.Jan
Teljesen rossz a megközelítés. Legalábbis csapatépítés szempontjából. 😊 Szurkolóként nyilván az SB a cél és csak az a cél. Ez így normális. A szurkolónak olyan QB, védelem és edzők kellenek, akik SB-t nyerhetnek, ha ez nem elképzelhető például az adott QB-val, akkor a szurkoló simán kivágná, neki nem drága az a kockázat, amit ez magában rejt(ene). Miért is lenne az? A szurkolóként SB-t akar. Ha nem lehet, jöjjön egy másik QB, ha azzal sem, akkor egy megint másik. Ő nem veszít vele semmit, nem keres kevesebbet, nem veszti el az állását, hétfőnként ugyanúgy munkába kell indulnia, a gyerek ugyanúgy űvölt a fülébe a híradó alatt, nem történik vele semmi. Ő tehát csak nyerhet a QB-cserével. Hátha most kapja meg az új PM-et. Teljesen érthető a "könnyed, lezser, vagy akár bátornak titulálható" hozzáállása.

De ott, azok, akik a front office-ban ülnek, azok nem ilyen szemmel nézik a ligát, a franchise-t. Ők milliókról, tízmilliókról döntenek, egy franchise életét alapjaiban határozzák meg ilyen döntésekkel, és rengeteg ember állásáról döntenek, sőt, egy egész franchise értékét határozzák meg egy-egy döntéssel. És ha egy ilyen döntés balul sül el? 3-4 évre stabil 2-14 és 5-11 közötti csapatot eredményez, ami kevesebb jegyeladást hoz, csökken a csapat meccseinek nézettsége, a csapat nem kerül prime time időpontba, edzőváltást hozhat, és magát a GM-t is kibasszák, ha nem jön be. Egy szurkolónak tehát nem drága hazárdírozni az SB-ért, egy stabil PO-csapatból is kivágná a QB-t! De akik a FO-ban ülnek, vagy azok az edzők, akik az oldalvonalon állnak, azok egy picit másként látják ezt. Mert nemcsak a saját bőrük, állásuk a tét, hanem az egész franchise értéke és eredményessége. Ő nem fog ekkorát kockáztatni, ugyanis nincs értelme. Egyrészt van egy QB, akivel történelmet írt, a Bengals ezelőtt soha, de soha nem jutott 3-szor egymás után PO-ba. Most megtörtént. Másrészt semmi garancia nincs arra, hogy Daltonnál jobb QB-t draftol. De még ha sikerülne is, az sem garancia semmire! Az sem jelent SB-győzelmet! Dan Marino hány SB-t is nyert? Egyet sem! Rivers ugye jobb QB, mint Dalton. És ő hányszor is nyert, vagy egyáltalán eljutott SB-ig? Nem. Sőt! Minden idők talán legjobb QB-ja, PM hányat nyert? Egyet, mindössze egyet. 32 csapatból csak egy nyerhet és máshol is van elit QB, szóval még vele sem biztos a siker.

Szóval a jelenlegi csapat stabilan PO-s és ebbe ilyen drasztikusan belenyúlni, az óriási kockázatot jelent és ehhez képest nagyon kicsi a nyerési esély, hogy a döntéssel előrébb lépjen a Bengals, főleg azonnal, hisz az új QB-nak is lesz tanulási ideje, amíg elkövet rookie hibákat. A szurkolót ez persze nem érdekli, mert neki legfeljebb csak kicsit rosszabb kedve lesz hétfőnként, de akik ebben dolgoznak, azok nem így gondolnak erről. Teszem hozzá, helyesen. Ők 3 év után nem tesznek ki egy QB-t, aki mindannyiszor PO-ba jutott. Tényleg nem tudok és nem is lehet mást mondani, minthogy nagy kockázattal kicsi nyerési esély. Ez olyan, mintha tippmixen kurva nagy pénzért megjátszanád a rohadtul esélytelent.

Tehát a helyes kérdés, megéri-e a kockázatot Dalton elküldése? A válasz egyértelmű: nem! Akkor mit lehet tenni, ami megéri? Húzni egy alternatívát a 3. körben, vagy hozni egy veteránt (pl a Titans milyen jól járt 2008-ban Collins-szal, alapszakaszt nyertek vele, bár a PO nekik sem jött össze), illetve lehet még OC-t és/vagy QB-coachot váltani. Majd 5-6 év múlva is PO-győzelem nélkül áll Dalton, akkor lehet új lóra tenni, akkor már érdemes elgondolkozni egy esetleges váltáson. Beruházni egy 1. kört egy QB-ra, akit hagyok tanulni Dalton mögött, majd az első adandó alkalommal betenni, mint az SF csinálta Kaeppel. De ennek 3 év után még nincs itt az ideje.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hogy vagy draftról, vagy FA-ről hoznék egy vetélytársat. De 3 év után nem mondanék le még róla, mert azért csak 3/3 PO.Soldados
Nehéz ügy, mert az ember körbenéz a ligában és értetlenül csóválja a fejét, hogy egyes csapatok milyen fogalmatlan irányítókkal küzdenek hétről-hétre, rossz esetben évről-évre, még az előrelépés leghalványabb szikrája nélkül is.

Miközben itt van Dalton, akinek a játéka tényleg kb. azt jelképezi, amit minimumként kellene belőni minden csapatnak, hogy ennél lejjebb nem adják, ugyanakkor olyan nagy fejlődési lehetőségeket már nem lehet látni a játékában - ugrásszerűen nem fog már javulni a döntésképessége és a pocket presence nyomás alatt.

Schaub jó párhuzam lehet, aki elég jó volt ahhoz, hogy ne legyen nyilvánvaló az irányítókérdés, de csak visszafogta a csapatot abban az egy-két pillanatban, amikor nekik állhatott volna a zászló.

Ha már Gruden is előkerült, bár 12. legtöbbet futották idén, de szerintem használt volna egy még futásközpontúbb támadójáték nekik. A Chargers ellen sem értek feltétlenül egyet a harmadik negyed végén 17-10-nél a három shotgun felállással, aminek az INT lett a vége. Sosem voltam BJGE nagy rajongója, de nagyon jól ment neki a futás az első félidőben, és kellett volna akkor a csapatnak egy kis nyugalom egy red zone fumble-t követően.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
hagyjátok már Daltont! 3/3 PO, miről beszélünk???
Mióta szurkolok a Bengals-nak ez a legjobb időszak... Örülök, hogy "részese" lehetek! 😊
WHO DEY!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha fejlődik, akkor akár a mélyvízbe is be lehet dobni (mint Wilsont vagy Kaep-et), ha meg nem, akkor a jövő év végén Daltonnal lapátra teszik.munoz
hiába húzol ki egy irányítót, legyen az project vagy franchise, übertehetség, megfelelő coaching nélkül nincs előrelépés. Olvasom most, hogy Brown Kaep-t akarta húzni Dalton helyett, csak azt felejti el, hogy Kaep sok minden volt, csak nfl ready qb nem. Rengeteg munka volt a felépítésében, jó közegbe került, ahogy Wilson is. Megmerem kockáztatni, hogy Dalton amit ki tudott hozni ebből, azt megtette.Amadeus91
Természetesen ez is a Dalton cut ellen szól jelen pillanatban, egy drafolt embernek nincs tapasztalata, illetve az edzői gárda sem tudja, hogy ténylegesen mik a korlátai, így szinte biztos, hogy visszalépés lenne (nem 1/1-re gondolok). Az ugyanakkor szerintem egy év alatt is kiderül (még edzés és garbadge time alapján is, ha egy Weedent húzunk).
Illetve bár nem úgy, ahogy jó lett volna Dalton (illetve mellette a csapat) fejlődött, bár a PO-ban eddig ennek nem volt jele.
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ha fejlődik, akkor akár a mélyvízbe is be lehet dobni (mint Wilsont vagy Kaep-et), ha meg nem, akkor a jövő év végén Daltonnal lapátra teszik.munoz
hiába húzol ki egy irányítót, legyen az project vagy franchise, übertehetség, megfelelő coaching nélkül nincs előrelépés. Olvasom most, hogy Brown Kaep-t akarta húzni Dalton helyett, csak azt felejti el, hogy Kaep sok minden volt, csak nfl ready qb nem. Rengeteg munka volt a felépítésében, jó közegbe került, ahogy Wilson is. Megmerem kockáztatni, hogy Dalton amit ki tudott hozni ebből, azt megtette.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Bár Daltonról szólt a vita, azért ez a SB kérdés sem olyan egyszerű. Bár a Bearsnek végül nem lett meg, de Rex Grossman-nel eljutottak a döntőbe, úgy, hogy hozzá képest Andy a kiegyensúlyozottság mintapéldánya. Nyilvánvalóan teoretikus dolog belemenni abba, hogy ha mondjuk van Geno Atkins, Still és Geather nem dől ki, ha cover LB poszton végig bevethető Mays és Lamur, illetve a két legjobb CB, Hall és Newman játszani tud, akkor kicsit sarkitva a fórumról valszeg bárki játszhatott volna QB-t, a Chargers nem jut tovább.

Az edzők személye szerintem még bekavarhat, de ezek alapján még ha Dalton is a gyenge láncszem a vezetés részéről sokkal logikusabb ha a drafton (az első körökben) tovább erősítik a DL-t, OL-t és egy egy jó CB-t hoznak, hiszen a többek között Soldi által is emlegetett alapszakasz versenyképességet így a csapat kényelmesen meg tudja tartani. Én korábban már "találgattam", hogy a négy top10-re tartott QB mellett idén lesz még 5-6 (más stílusú de) hasonló tudású irányító, akik közül lesz(nek) 3-4 körig csúszó(k). Mivel a 3. körben általában egyébként sem szoktunk jó játékost húzni azt a picket be lehetne áldozni valamelyik projektre, aki tolhatna egy redshirt freshman évet Dalton mögött. Ha fejlődik, akkor akár a mélyvízbe is be lehet dobni (mint Wilsont vagy Kaep-et), ha meg nem, akkor a jövő év végén Daltonnal lapátra teszik.