NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nekem a szemteszt nem azt mondja, hogy nagyon el lennénk tolódva a passzjáték irányába, de abban lehet igazatok, hogy ezt még jobban meg kellene vágni. kérdésem, hogy mi változna ekkor, mert továbbra sem az alapszakasz (egésze) a probléma, hanem, hogy a fontos helyzetekben nem képes jó döntést hozni. ez változna azzal ha kevesebbet terheljük ? szerintem nem. kevesebbet hibázna ? valószínüleg a nagy számok törvénye miatt igen, de ez a valós problémára nem jelentene megoldást. gabtsi
43,9% (13.hely), 41,9% (16.hely), 43% (12.hely) a futójáték aránya az elmúlt három évben. 47-48%-ig ezt simán el lehetne tolni. Elsődleges következménye lenne, hogy lerövidül a meccs (kevesebb támadása lenne mindkét csapatnak), plusz Daltonon csökken a nyomás, amivel párhuzamosan 70-80%-os bevállási arányú passzok köré építik fel a passzjátékot, ahol a védelem olvasása, checkdown opciók területén is próbálják visszafogni Daltont. Ilyen körülmények között kisebb kockázattal követhető hogyan fejlődik a döntéshozó mechanizmusa, milyen típushibák jönnek elő ismét amivel talán jobban belőhető, hogy mi olyat tudhat még mutatni, amit eddig nem láttak tőle. Pozitív jelek esetén lehet visszavenni a futásokból és fokozatosan több felelősséget is rátenni, amivel sikerül elérni nála az áttörést. Ha nincs pozitív változás, akkor meg valószínűleg más módon se lett volna, és lehet továbblépni.

Eredmény szempontjából elképzelhető, hogy ez a változás se produkálnak több sikert, mint az elmúlt három év, de ha már adott a védelem és a koordinátor, akkor meg kellene lépni. Ha valami háromszor egymás után csak mérsékelten működött, akkor inkább váltson az ember, mint hogy negyedszer más eredményt vár ugyanolyan metodikával.

Harbaugh csinálta ezt Smithszel, amikor kinevezték a 49ers élére, amivel gyakorlatilag új irányba terelte az irányító pályáját. Itt egy nagyon jó cikk a témában:  www.grantland.com/story/_/id/7218353/chris-brown-success-49ers-alex-smith

Ez simán lehetne a követhető forgatókönyv.

szerk.: futójáték arányához jól kezelhető statisztika:  www.teamrankings.com/nfl/stat/rushing-play-pctDoM
Totálisan ugyanígy látom. És ahogy az eredeti posztomban írtam, én is Alex Smith példáját követném. Azt az utat próbálnám járatni Daltonnal. Ha nem megy, akkor legalább tényleg tovább lehet lépni, de ha megy, akkor sztem benne van a szint lépés, akár eredményességet nézve, akár Dalton fejlődését.

De akárhogy is, sztem iszonyatosan sok Daltonnal 580-t passzoltatni, ez a hátrányokat domborítja erősen. Ezért is írtam összehasonlítási példaként Rivers-t, vagy BB-t, akinek a rekordja 513 volt az első 9 évében. Alex Smith 450-500 körül passzol és a amióta ezt játszatják vele, azóta ég és föld a játéka a korábbi önmagához képest, amikor "franchise QB-ként" hibát hibára halmozott.

Szóval több futás kéne, amihez minden adott, sőt az még az amúgy is kiváló védelmet még tovább erősítheti, hisz több ideje lesz pihenni.

Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok, hogy a Cincy hogy próbál javítani a helyzeten.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
...DoM
ezt most elhozhatja Hue Jackson, ő tuti nem lesz passhappy

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Bengals plan to hire Hue Jackson as their OC, per source
Bengals could wind up losing both coordinators. Jay Gruden is Redskins HC and Mike Zimmer has emerged as a favorite in Minnesota.
Adam Schefter
rebuilding? 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Picsában. Mondjuk várható volt. Ilyen névvel könnyű 😊
Bratkowski után egy félisten volt. Reméljük jó embert találunk a pótlására. Neki meg sok sikert. Legalább szimpatikus csapathoz lépett tovább.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
nekem a szemteszt nem azt mondja, hogy nagyon el lennénk tolódva a passzjáték irányába, de abban lehet igazatok, hogy ezt még jobban meg kellene vágni. kérdésem, hogy mi változna ekkor, mert továbbra sem az alapszakasz (egésze) a probléma, hanem, hogy a fontos helyzetekben nem képes jó döntést hozni. ez változna azzal ha kevesebbet terheljük ? szerintem nem. kevesebbet hibázna ? valószínüleg a nagy számok törvénye miatt igen, de ez a valós problémára nem jelentene megoldást. gabtsi
43,9% (13.hely), 41,9% (16.hely), 43% (12.hely) a futójáték aránya az elmúlt három évben. 47-48%-ig ezt simán el lehetne tolni. Elsődleges következménye lenne, hogy lerövidül a meccs (kevesebb támadása lenne mindkét csapatnak), plusz Daltonon csökken a nyomás, amivel párhuzamosan 70-80%-os bevállási arányú passzok köré építik fel a passzjátékot, ahol a védelem olvasása, checkdown opciók területén is próbálják visszafogni Daltont. Ilyen körülmények között kisebb kockázattal követhető hogyan fejlődik a döntéshozó mechanizmusa, milyen típushibák jönnek elő ismét amivel talán jobban belőhető, hogy mi olyat tudhat még mutatni, amit eddig nem láttak tőle. Pozitív jelek esetén lehet visszavenni a futásokból és fokozatosan több felelősséget is rátenni, amivel sikerül elérni nála az áttörést. Ha nincs pozitív változás, akkor meg valószínűleg más módon se lett volna, és lehet továbblépni.

Eredmény szempontjából elképzelhető, hogy ez a változás se produkálnak több sikert, mint az elmúlt három év, de ha már adott a védelem és a koordinátor, akkor meg kellene lépni. Ha valami háromszor egymás után csak mérsékelten működött, akkor inkább váltson az ember, mint hogy negyedszer más eredményt vár ugyanolyan metodikával.

Harbaugh csinálta ezt Smithszel, amikor kinevezték a 49ers élére, amivel gyakorlatilag új irányba terelte az irányító pályáját. Itt egy nagyon jó cikk a témában:  www.grantland.com/story/_/id/7218353/chris-brown-success-49ers-alex-smith

Ez simán lehetne a követhető forgatókönyv.

szerk.: futójáték arányához jól kezelhető statisztika:  www.teamrankings.com/nfl/stat/rushing-play-pct
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én sajnálom, kurva jó edző és nagyon jó arc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
háát ez gyorsan létrejött...

bocs, de számomra ez azt jelenti, hogy már voltak előzetes tárgyalások, hogy mivan akkor, hogyha... mindenesetre nekem nem tetszik, de tudom hogy ez lehet egy edzői karrier csúcsa, amit Gruden elég gyorsan meg is kapott...
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Hoppá, Jay Gruden lett a Washington HC-a...ha nem épül fel "igaziból" RGIII, akkor szívás élete lesz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de szerinted ez nem tanulható készség ?gabtsi
Biztosan fejleszthető, de úgy gondolom, hogy az lehet hozzá a recept, amit Soldi írt, hogy a mostaninál is jobban vissza kellene fogni a passzjátékot.

Egyrészt ott a kísértés, hogy egy A.J. Green képességű elkapót minél jobban használjanak ki, de mondhatnám Marvin Jonest is, akit nagyon jó #2-nak tartok, de másrészt egyik okozója is lehet a "felelőtlenül" fel-feldobott labdáknak azzal a felkiáltással, hogy az elkapó úgyis megoldja vhogy. Ha az elsőszámú célpont irányába ez a mentalitás, akkor könnyen átragad a többi helyzetre is.

TC alatt hangzott el egy Belichick sajtótájékoztatón, amit később Brady is megerősített, amikor Mallett fejlődéséról érdeklődtek az újságírók és említették a már megint megdobott interceptiont, és sok túllőtt labdát. A lényeg: az edzőtábor egyik eleme a gyakorlás, hogy különösen egy irányító felismerje és megtapasztalja képességeinek a határát, hogy amikor tétmeccsen gyorsan kell dönteni, stresszhelyzetben, komoly nyomás alatt, már automatikusan tudja, hogy mit lehet bevállalni, és mit nem (mert korábban sikerült/nem sikerült az edzésen). Egy TC-ben dobott INT-nek a hozama óriási lehet éles helyzetben. Passzok dobása mellett ez a pocket presence-re is értelmezhető, plusz olyan nüanszokra, hogy mikor kell "lábon életben tartani egy játékot; menekülni vele; még keresni a célpontot" vagy jobb a békesség alapon "kidobni oldalra; fumble biztosan lenyelni a sacket inkább", mert ezzel a játékkal nem lehet megnyerni a meccset, csak elveszíteni.

Ez utóbbi hiányosság is csak jobban felerősödik, ha túl sokat várnak az irányítótól, a passzjátéktól.

szerk.: a Chargers meccs közben írták többen, hogy Dalton ball placement-je mennyire off volt sok dobásáná.DoM
utóbbiról írtam én is, rendre magasan passzol, de ez a fontos meccseken mindig így van.

az is tény, hogy Green felé dobja a legtöbb INT-et.

nekem a szemteszt nem azt mondja, hogy nagyon el lennénk tolódva a passzjáték irányába, de abban lehet igazatok, hogy ezt még jobban meg kellene vágni. kérdésem, hogy mi változna ekkor, mert továbbra sem az alapszakasz (egésze) a probléma, hanem, hogy a fontos helyzetekben nem képes jó döntést hozni. ez változna azzal ha kevesebbet terheljük ? szerintem nem. kevesebbet hibázna ? valószínüleg a nagy számok törvénye miatt igen, de ez a valós problémára nem jelentene megoldást.


editke: közben hivatalos Gruden a Skins HC, sztem jó döntést hoztak ott, kíváncsi vagyok akkor Hue lesz-e az OC és mire megyünk vele.

editke2: Hue az új OC

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
viszont ha megy Gruden, akkor Hue lesz-e vajon az OC?
Jöhetne a run-heavy, kevesebb nyomás Daltonon, többet lenne nálunk a labda, több időt ölnénk el, a D frissebb maradna.

Chargers meccsen meg tényleg inkább a mentális hibák jöttek elő Daltonnál.

a Djalton incidens pár megoldással:
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/88023/how-could-the-bengals-move-on-from-andy-dalton?dfvgabtsi
bármennyire is elfogult vagyok LSU téren, Mettenberger draftolása tényleg megoldást jelenthetne. Mentálisan nem rossz (nem veszít el meccseket!, pedig játszott sokat kiélezett meccseket erős ellenfelek -NCAA szinten- ellen, amikor bukott a Tigers az a D-re volt fogható), minden dobást meg tud csinálni (sokkal jobb karja van mint Daltonnak), és sérülése miatt biztosan nem viszik el 1.körben, de még másodikban is bent lesz érzésem szerint. Kérdőjel vele az, hogy talán neki volt idén a legjobb WR állománya (OBJ és Landry is 1.körös lehet), ami meg nagyon megkönnyítette a dolgát, de ha ráhúzzuk az itteni helyzetre a dolgot...itt is meglenne neki minden poszton a segítség.
Pont a sérülése miatt nem is lenne instant kezdő, és ha besül a projekt akkor sincs az, hogy húztunk top10-ben egy QB-t akiből nem lett semmi. Vele tényleg csak nyerhetnénk (de a többi említett névvel is, ha nem 1.kör végén húzunk QB-t, bár azt is megengedhetőnek érzem ilyen keret mellett, amit a cikk is kiemelt:

Right now, the franchise is in the enviable position of having a team without many noticeable holes. On offense, aside from quarterback, Cincinnati is set.)

Mallett-et nem tudom mennyire lenne jó ötlet bedobni, ő nekem tipikusan az a gunslinger mentalitású (Fitzpatrick, Flacco) QB, aki ugyanúgy túlvállalja magát.
Draftról még: nálam kilőve McCarron (nekem ő egy Dalton-copy, ugyanúgy gyenge karral, és mentális hibákkal), ahogy Murray is.
Akiben még lehet potenciál (hátsóbb körökben): Garoppolo.
Szóval vagy a kettő közül valaki, vagy egy csúszó topQB (Bortles, Boyd, Carr, Hundley, Manziel, Teddy 😀 ).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Előre elmondom, ez abszolút szubjektív véleményem, tehát csak azt írom le, hogy "én" milyen irányba mozdulnék, ha a döntéshozó helyzetben lennék.Soldados
Olyan szintű elkötelezettség a futójáték mellett sem lenne ördögtől való ezzel a kerettel, amit a 49ers és a Seahawks mutat fel hétről-hétre.DoM
Erre gondoltam én is. És tényleg minden adott hozzá, ráadásul szerintem ez nagyon sokat segítene Daltonnak. Ha úgy tetszik a fejlődésben, vagy a játékának hatékonyabbá tételében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
de szerinted ez nem tanulható készség ?gabtsi
Biztosan fejleszthető, de úgy gondolom, hogy az lehet hozzá a recept, amit Soldi írt, hogy a mostaninál is jobban vissza kellene fogni a passzjátékot.

Egyrészt ott a kísértés, hogy egy A.J. Green képességű elkapót minél jobban használjanak ki, de mondhatnám Marvin Jonest is, akit nagyon jó #2-nak tartok, de másrészt egyik okozója is lehet a "felelőtlenül" fel-feldobott labdáknak azzal a felkiáltással, hogy az elkapó úgyis megoldja vhogy. Ha az elsőszámú célpont irányába ez a mentalitás, akkor könnyen átragad a többi helyzetre is.

TC alatt hangzott el egy Belichick sajtótájékoztatón, amit később Brady is megerősített, amikor Mallett fejlődéséról érdeklődtek az újságírók és említették a már megint megdobott interceptiont, és sok túllőtt labdát. A lényeg: az edzőtábor egyik eleme a gyakorlás, hogy különösen egy irányító felismerje és megtapasztalja képességeinek a határát, hogy amikor tétmeccsen gyorsan kell dönteni, stresszhelyzetben, komoly nyomás alatt, már automatikusan tudja, hogy mit lehet bevállalni, és mit nem (mert korábban sikerült/nem sikerült az edzésen). Egy TC-ben dobott INT-nek a hozama óriási lehet éles helyzetben. Passzok dobása mellett ez a pocket presence-re is értelmezhető, plusz olyan nüanszokra, hogy mikor kell "lábon életben tartani egy játékot; menekülni vele; még keresni a célpontot" vagy jobb a békesség alapon "kidobni oldalra; fumble biztosan lenyelni a sacket inkább", mert ezzel a játékkal nem lehet megnyerni a meccset, csak elveszíteni.

Ez utóbbi hiányosság is csak jobban felerősödik, ha túl sokat várnak az irányítótól, a passzjátéktól.

szerk.: a Chargers meccs közben írták többen, hogy Dalton ball placement-je mennyire off volt sok dobásáná.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sorry a floodért:
I'm told Jay Gruden and the Redskins are currently working out the final details to make him the team's new head coach.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a Djalton incidens pár megoldással:
 www.grantland.com/blog/the-triangle/post/_/id/88023/how-could-the-bengals-move-on-from-andy-dalton?dfv

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóval nehéz elképzelni, hogy nem áll rendelkezésre az a szellemi tőke ami Andy felemeléséhez szükséges. sztem ez a max amit látunk, én nem gondolom, hogy egy OC váltás csodát tenne vele. de az is igaz, hogy ha szigorúan a Chargers meccset nézem, akkor ott nem az ő limitációi jöttek elő, hanem egyszerűen ostoba döntéseket hozott.gabtsi
Ennél nagyobb limitáció nem is kell egy irányítónak.DoM
de szerinted ez nem tanulható készség ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
szóval nehéz elképzelni, hogy nem áll rendelkezésre az a szellemi tőke ami Andy felemeléséhez szükséges. sztem ez a max amit látunk, én nem gondolom, hogy egy OC váltás csodát tenne vele. de az is igaz, hogy ha szigorúan a Chargers meccset nézem, akkor ott nem az ő limitációi jöttek elő, hanem egyszerűen ostoba döntéseket hozott.gabtsi
Ennél nagyobb limitáció nem is kell egy irányítónak.DoM
Kérdés, hogy ez limitáció vagy inkonzisztencia.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Előre elmondom, ez abszolút szubjektív véleményem, tehát csak azt írom le, hogy "én" milyen irányba mozdulnék, ha a döntéshozó helyzetben lennék.Soldados
Olyan szintű elkötelezettség a futójáték mellett sem lenne ördögtől való ezzel a kerettel, amit a 49ers és a Seahawks mutat fel hétről-hétre.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
szóval nehéz elképzelni, hogy nem áll rendelkezésre az a szellemi tőke ami Andy felemeléséhez szükséges. sztem ez a max amit látunk, én nem gondolom, hogy egy OC váltás csodát tenne vele. de az is igaz, hogy ha szigorúan a Chargers meccset nézem, akkor ott nem az ő limitációi jöttek elő, hanem egyszerűen ostoba döntéseket hozott.gabtsi
Ennél nagyobb limitáció nem is kell egy irányítónak.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Egyre több helyről olvasom (persze a forrás lehet közös és téves is), hogy Gruden a fő esélyes a Skins vezetőedzői posztjára.

Ha ez bekövetkezik, akkor azzal Dalton elsőszámú pártfogója távozik a klubtól. Tudjátok én nem vagyok Gruden ellen, de az ellen se, hogy kipróbáljuk valami újat. érdekes lesz ha tényleg megy, én nem gondoltam volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szóval én a Bengals esetében erősen OC-váltás párti lennék.Soldados
miközben a fél liga körbeudvarolja Grudent 😊 amúgy szerintem is jó ötlet, de ezen azért el lehetne gondolkoznibaggio
Nem azt mondom, hogy rossz munkát végzett, de a FO helyében inkább megnézném más OC-val mire lehet képes Dalton, minthogy QB-t váltsak. 😊Soldados
Soldi, mire számítasz, mit tehetne Daltonnal egy új OC? Engem tényleg érdekelne a véleményed!Helmut Zimmer
Előre elmondom, ez abszolút szubjektív véleményem, tehát csak azt írom le, hogy "én" milyen irányba mozdulnék, ha a döntéshozó helyzetben lennék.

Szóval Dalton 2013-ban 586-szor passzolt, ez rengeteg! Túl nagy a nyomás a Daltonon, így tényleg rajta áll vagy bukik az Offense. De ő - jelenleg - ezt a nyomást nem képes elbírni, (még) nincs azon a szinten. (Ki tudja, hogy később lesz-e?). Csak összehasonlításképpen Rivers (aki jobb QB nála) 544-szer passzolt., Roethlisbergernek 513 volt a rekordja a mostani szezonig (idén 584 lett ő is). Ez tuóbbi azért elég megdöbbentő különbség, hogy Ben első 9 évében legfeljebb 513-t passzolt egy adott évben, Dalton idén, a 3. évében 586-szor. Hihetetlen különbség. És Dalton nem azért passzolt ennyiszer, mert a csapat olyan sokszor hátrányban lett volna, hanem az alapstratégia részeként passzolt ennyit. Na ez az, ami most 3 idény után úgy tűnik, hogy az esetében nem helyénvaló, mert nem bírja el ezt a rá nehezedő nyomást.

Ebből kifolyólag Daltont jelenleg olyan, vagy ahhoz hasonló szerepkörben tudnám elképzelni, mint Alex Smith volt Friscóban, vagy jelenleg Kansasben. Alex Smith idén 508-szor passzolt, a teljes Friscós évében pedig 445-ször. Sztem ez lenne ideális Daltonnak is 450-500 közötti passzkísérlet egy idényben. Ez jelentősen csökkentené a nyomást rajta, és sztem drasztikus visszaesést eredményez(het)ne a labdaeladások számában. És ez igen fontos szempont lenne, mert a mostani 20 INT-et muszáj lenne lejjebb szorítani. Csak összehasonlításképpen: Alex Smith idén 7-t dobott. Szóval a hangsúlyok ilyen irányú eltolódásával komoly eredményt lehetne elérni a turnoverek visszaszorításában, másrészt a több futójáték akár a vertikális játékát is javíthatja, hiszen több ember a boxban, váratlan bomba mélyre elv, azért megvalósíthatónak tűnik (Smith is megcsinálta most a Colts ellen), főleg ilyen WR-állománnyal. Továbbá ehhez a játékfilozófiához minden adott Cincy-ben: van egy ligaszinten is kiváló védelem, megvannak az elkapók, és most draftoltak egy nagyon tehetséges futót Bernard személyében, plusz ott van BJGE. Ja, és TE-t is draftoltak tavaly Eifert személyében. Minden adott.

Szóval ilyen irányba mozdulnék, csökkenteném Dalton nyomását, ha úgy tetszik szerepét, amitől azt várnám, hogy 10-12-re visszaszoruljon az INT-ek száma. Ehhez nem feltétlen kell persze OC-váltás, ha Gruden csinálná ezt, az is jó, de általában ha nincs személyi változás, akkor a játékfilozófia sem változik. De én ezt az irányt követném Marvin Lewis helyében, hogy Grudennel vagy mással, az mindegy. Ez új irányt szabhatna Daltonnak és hatékonyabbá válhatna a játéka, jobban domborodhatnának az erősségei és kevésbé ütköznének ki a hibái, mint közel 600 passznál.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
zsoltvanya Green Bay Packers 45
Sziasztok!

Jó pár éve nézem az oldalt, a Packers fórumon valamennyire aktív is vagyok, de naponta látogatom az oldalt és a fórumot, a GB mellett ezt is.
Csak a Dalton "dologhoz" szólnék hozzá (a másik szívem csücske a Bengals évek óta)...örültem Dalton érkezésének, annó a TCU-ban végig követtem, mert nagyon bejött a játéka. úgy voltam vele ennél nem sok jobb helyen köthetett ki.
Most megy a kritika ezerrel, ami jogos is, de én még mindig látom ebben a srácban, azt, hogy nem idén, és lehet nem jövőre, de elit QB lehet, jelen pillanatban egy Romo, Palmer, Eli szinten van (lehet ez erősnek néz ki), és ELI is csak super bowl győztes. Szóval ez a gyerek itt esélyes bármire, a képességei megvannak, idén sokszor elkapta a fonalat, többször mint tavaly, és ez csak jobb lesz. Remélem maradni fog még, bár nem érzem veszélyeztetettnek, mert nem tudom kivel lehetne pótolni a rekordokat.
A másik pedig, hogy nem csak ő volt olyan formában amilyenben, voltak ott még hibák offense részen, és ezt nem hiszem, hogy nagyon részleteznem kell.
Üdv 😊
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Aki ismeri a draft classt, tudna mondani olyan játékost, aki tuti fasza returner? Nem is kellene, hogy más skillje is legyen, hiszen Tate-et sem használtuk semmire, és engem továbbra sem győzött meg, akármit is mutatnak a számai.megyerikrisz
ott van PS-ben McCalebb, 4,3 alatti 40-et tud, de nem láttunk belőle semmit.

Briefly after the 2013 NFL Draft, McCalebb was signed as an undrafted free agent by the Cincinnati Bengals on April 27, 2013. Since being signed by the Bengals McCalebb has switched positions and now practices at cornerback. Special teams coach Darrin Simmons said that the Bengals will try to use him as a gunner and return man on special teams.[4]

SEC's biggest home run threat according to ESPN, and for good reason.~2011-ben írták róla.

D'Anthony Thomas Oregon WR/RB/KR/PR mindenese. Egy igazi atléta, csak kicsi, Returnernénk ligaelit lesz, bárhová kerül.


Odell Beckham Jr. LSU WR: sok LSU meccset láttam idén. Valszeg combine miatt 1-2. körbe fel fog jönni, mert hihetetlen jó kezei vannak (nem tudom eldönteni, hogy ő vagy Landry volt a jobb idén csapaton belül, mindkettő rengeteg cirkuszi elkapást csinált, csak emellé Beckham még rohadt gyors/mozgékony is). Ő vette át Mathieau szerepét távozása után.


Ty Montgomery WR, Stanford (bár ő nem tudom, jön-e draftra):


Andre Debose WR, Florida: idén sérült volt, de amúgy elég jó visszahordó.


de kérdezz rá a draft topikban, nekem csak OBJ és Thomas ugrott be egyből.

Én McCalebb-nek adnék egy esélyt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hogy ne csak Vöriről essen szó, mit gondoltok, kit lehet/kell megtartani a lejáró szerződésű játékosok közül?
Én Collins-ot és Mays-t mindenképp megtartanám. Crocker a visszavonulását fontolgatja, de őt úgyis csak októberben szoktuk leigazolni, addig még van idő. 😀

Tate, Ghee és A. Smith mehet isten hírével, egyik sem hiányozna. Polák esetleg még szóba jöhet maradóként, aztán majd a TC-n eldől, hogy megy vagy megveti a lábát.

Arra fogadni mernék, hogy ha Zim HC melóhoz jut, viszi magával MJ-t is. Bár őt amúgy sem tudnánk megtartani.

Aki ismeri a draft classt, tudna mondani olyan játékost, aki tuti fasza returner? Nem is kellene, hogy más skillje is legyen, hiszen Tate-et sem használtuk semmire, és engem továbbra sem győzött meg, akármit is mutatnak a számai.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
.. Ő billentette volna át a holtponton a csapatot. ....meme
Nem akartam én forgatni semmit sehová 😊
Olyan meccse azért bőven volt, ahol végig megbízhatóan tolta. A rázós meccseken persze görcsös ő is, de idén például a GB ellen rendesen benne volt a fordításban. Buffaloban is meleg volt a pite és végig jól ment neki. A Lions ellen detto.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
nasheem remekül megfordítottad a kérdést, így is jogos 😊 Itt nem is arra gondoltam, hogy mennyit nyert egyedűl, hanem arra, hogy elejétől a végéig kiegyensúlyozottan játszott! És ha volt egyeltalán olyan /nem emléxem minden mecsre/, de hogy Ő billentette volna át a holtponton a csapatot. Ha volt is szerintem az 50-ből 1 kezemen megtudnám számolni. Pedig egy megbízható Qb-nek ez alap lenne azt gondolom. Tudom én hogy nem lehet állandóan toppon lenni, de nem igazán látom, hogy erre a szintre feltudna fejlődni. Persze még itt a holtszezon, meglehet mutatni.... Mindenesetre legyen meg a 4/4, aztán ha a rájátszás jövőre sem megy, akkor mindenképen lépni kell 😊meme
Azért nem kell átesni a ló túloldalára azzal, hogy a végén oda jutunk, hogy még egy elfogadható meccse se volt soha. A számok csak számok, de franchise rekordokat döntött idén, 2X lett a hét, 1X a hónap támadója az AFC-ben, stb... Most gyengébben teljesített, szerintem (bár ez csak megérzés) az esélyesség is közrejátszott ebben. Viszont az sem az igazi, ha az esélyességet (Chargers) és az underdog (Houston) szerepet sem viseli jól. 😀
Hagyni kell, nem azért, mert annyira odavagyunk érte, hanem mert nagyobb sansz van a bukásra egy cserével, mint a sikerre. Draft, 3-4-5. körben húzzunk egy projectet, ha nem néz ki jónak év közben, akkor jövőre újra. Annyira nem gyenge Dalton, hogy kapkodnunk kellene.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.