Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyik szemem sír, a másik nevet. nincs edző aki jobban megérdemelte volna ezt, de komoly veszteség ez nekünk.

akkor hajrá Guenther!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Kala Cincinnati Bengals 32
Érdekes szezon elé nézünk. Buktuk az edzői stáb 2 fontos tagját... Féltem ettől pedig sajnos várható volt. Remélem legalább húzunk egy igazán jó QB-t.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Zimmer a Vikings HC | Bowl.hu
A Cincinnati Bengals védő-koordinátora lett a Vikings vezetőedzője.

fáj a szívem, de fel lehetett rá készülni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Zimmer "Feri"-ről vannak már hírek? Megy-marad? Lezárulhatna már az edzőpiac, és jó lenne a munkára koncentrálni....meme
The Vikings are hiring Bengals Defensive Coordinator, Mike Zimmer, as their new head coach.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Zimmer "Feri"-ről vannak már hírek? Megy-marad? Lezárulhatna már az edzőpiac, és jó lenne a munkára koncentrálni....meme
Milyen munkára január közepén, egy PO-ból kieső csapatnál? Itt is van Signing Day? 😊baggio
Nem gondolom, hogy a szakiknak mar most nem jar a fejukben egy-egy play, vagy egy-egy aspirans... En voltam elsportolo es a holtszezonban is volt dolgom.meme
Persze, munkát mindig lehet találni, de ilyenkor a front office pörög maximális fordulatszámon és a scoutok vannak kinn terepen (az all-star gálákon), ha akad ideje egy DC-nek kicsit lazítani, az most van.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Zimmer "Feri"-ről vannak már hírek? Megy-marad? Lezárulhatna már az edzőpiac, és jó lenne a munkára koncentrálni....meme
Milyen munkára január közepén, egy PO-ból kieső csapatnál? Itt is van Signing Day? 😊baggio
Nem gondolom, hogy a szakiknak mar most nem jar a fejukben egy-egy play, vagy egy-egy aspirans... En voltam elsportolo es a holtszezonban is volt dolgom.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Zimmer "Feri"-ről vannak már hírek? Megy-marad? Lezárulhatna már az edzőpiac, és jó lenne a munkára koncentrálni....meme
Milyen munkára január közepén, egy PO-ból kieső csapatnál? Itt is van Signing Day? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Kedves Bengals fanok! A kérdésem az, hogy nem gondolkodtatok-e egy magyar bengals-os oldalban? Miért nincs nekünk is szurkolói oldalunk mint a legtöbb csapatnak? Vagy van, és csak én nem tudok róla? Viszonylag egyszerűen meglehetne csinálni azt gondolom.... csak kis időt kellene rászánni!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Zimmer "Feri"-ről vannak már hírek? Megy-marad? Lezárulhatna már az edzőpiac, és jó lenne a munkára koncentrálni....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Legjobb Hue Jackson stat: 21-3: A mérleg, amikor több, mint 30-szor futottunk meccsenként, Dalton irányítása alatt.
Rájátszásban ez a szám 0.
Nem tudok erre mást mondani, mint hogy bassza meg Gruden amikor Daltonból akart hőst csinálni.MarioAna
Ezt a mutatószámot annyira bírom, főleg azért, mert ha ugye egy csapat vezet, mondjuk egy possessionnél nagyobb előnnyel, akkor sokkal inkább futásokat hívnak, vagyis nem a futás miatt győznek általában a csapatok, hanem a győzelem miatt futnak. Szinte minden csapatnál igaz ez a szám, hogy ha 30-nál több a futás, akkor 70-80-90%-ban nyerik a meccseiket, ez alapján igazából minden csapatnak csak futni kellene, lehetőleg 40-et is, mert akkor még nagyobb a win%. 😊

Rájátszásban hányszor vezettetek a Dalton-érában 1 labdabirtoklásnál nagyobb különbséggel? Szerintem pont annyiszor, ahány 30+ futásos PO-meccsetek volt ugyanezen időszakban.

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
itt az edzőkeringő izuglása mellett az talán a legjobb hír, hogy Duke Tobin nevét sehol nem hallom/olvasom, igaz front office
ügyben nem olyan nagy a fejvadász cégek nyüzsgése, de tartok tőle ha ő távozna, az lenne a legnagyobb gond. fantasztikus munkát végeznek az elmúlt években.gabtsi
pont az előbb láttam én is a nevét egy kommentben itt:  profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/14/pfts-2013-executive-of-the-year/ és döbbentem rá, hogy mennyire jól végzi a munkáját már évek óta.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
itt az edzőkeringő izuglása mellett az talán a legjobb hír, hogy Duke Tobin nevét sehol nem hallom/olvasom, igaz front office
ügyben nem olyan nagy a fejvadász cégek nyüzsgése, de tartok tőle ha ő távozna, az lenne a legnagyobb gond. fantasztikus munkát végeznek az elmúlt években.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
kiosztották csapaton belül a díjakat (Bengals.com):

Az év jelenete: Gio TD futása a Dolphins ellen.


Az év "lowlight-ja": döntetlen Leon Hall és Geno Atkins season-ending sérülése között.

Az év meccse: A Packers elleni 34-30-as siker.

Az év statisztikája: 56,7. Ekkora kombinált QB ratinget hozott össze Ben Roethlisberger, Tom Brady és Joe Flacco a Paul Brown Stadiumban, összesen 3TD passzal.

Legértékesebb játékos (MVP): Vontaze Burfict WLB. A védelem vezére volt, teljesen megérdemelt, én is neki adtam volna.

Az év támadó játékosa: A.J. Green WR

Legjobban fejlődött játékos: Marvin Jones WR

Az év special-team játékosa: Kevin Huber P

Az év asszisztense: Paul Guenther LB edző...vagy ő lesz Zimmer utóda, vagy követi őt (ha MZ megy)

Említésre méltó: Darrin Simmons ST edző (igaz, a Pittsburgh ellen kinyírta a csapatot az ST, de oda eleve olyan "beszarva" ment mindenki, hogy nem ezen múlott).

Legjobb Hue Jackson stat: 21-3: A mérleg, amikor több, mint 30-szor futottunk meccsenként, Dalton irányítása alatt.
Rájátszásban ez a szám 0.
Nem tudok erre mást mondani, mint hogy bassza meg Gruden amikor Daltonból akart hőst csinálni.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Hát ahogy a vágyaid állnak (jöjjön Mettenberger, maradjon Zimmer) per pillanat, ebből 9ers SB győzelem lesz 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Divaaaat! 😀nasheem
nem, csak PO-ban is szorítanom kell valakinek 😀. Ha a SF bejut a SB-ba, akkor viszont hosszú évek után először fogom bojkottálni az eseményt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
MarioAna múltkor még nem bengals címer figyelt a neved mellett? 😊 Meguntad vagy mi? 😛 Elvitte a sólyom a lelkesedést? 😉meme
nem, még mindig Bengals/Packers fan vagyok 😊.
Ellenben annyira sikerült megutálnom az eddig sem szimpatikus 49ers csapatát, hogy úgy döntöttem mindent megteszek azért, hogy végre eltakarodjanak a képernyőről, ahhoz meg most (az amúgy is nagyon szimpatikus) Seahawks támogatása kell 😀 (mellesleg még Carolina szimpatizáns voltam vasárnap).MarioAna
Divaaaat! 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
MarioAna múltkor még nem bengals címer figyelt a neved mellett? 😊 Meguntad vagy mi? 😛 Elvitte a sólyom a lelkesedést? 😉meme
nem, még mindig Bengals/Packers fan vagyok 😊.
Ellenben annyira sikerült megutálnom az eddig sem szimpatikus 49ers csapatát, hogy úgy döntöttem mindent megteszek azért, hogy végre eltakarodjanak a képernyőről, ahhoz meg most (az amúgy is nagyon szimpatikus) Seahawks támogatása kell 😀 (mellesleg még Carolina szimpatizáns voltam vasárnap).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
MarioAna múltkor még nem bengals címer figyelt a neved mellett? 😊 Meguntad vagy mi? 😛 Elvitte a sólyom a lelkesedést? 😉

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
Igazan bejelenthetnek mar! :-P
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Megzavart a cincyjungle hírek időrendje. Hétfőn volt a titansnél, így az tárgytalan, mert utána nevezték ki Whisenhuntot. Marad a Vikings.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Megy Whiz-nek segédkedni?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Zimmer Tennesseebe is elmegy még egy második körre. Ezek szerint a Vikings állás még nem tuti. A kettőből az egyik viszont össze fog jönni, vagy soha a büdös életbe nem lesz belőle HC. Készüljünk lélekben a postzimmer érára 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.cincyjungle.com/2014/1/13/5304934/2014-season-a-one-year-experiment-for-the-cincinnati-bengals
Nagyon érdekes témát feszegető írás.
Ismét "all-in" éven lehetünk/leszünk (szerintem bukással, ha Zimmer megy).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nem nagy öröm, ha Zimmer megy, de örüljünk annak, hogy az elmúlt években nálunk volt (és, hogy a Vikings-szel idén találkoztunk).
Ha csak a főnök megy, és nem pucolja ki a segédedzőket, akkor talán nem olyan reménytelen a helyzet, azért az elmúlt hat évben a szisztémát nem csak a játékosok, de az edzői gárda is elsajáttotta Plusz Marvin is DC volt, tehát a szellemi háttér meg kellene, hogy legyen. Olvasni egyébként olyan opciót, hogy Schwartz nem DC lenne, hanem csak segédedző (a la Hue Jackson), és Guenther lépne előre, így őt is meg lehetne tartani, és Marvin is segíthetne a cimbijén.
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
úgy néz ki Zimmert is elveszítjük. (Vikings)gabtsi
Van most a piacon normalis Dc?meme
Marvin Lewis és Jim Schwartz jó barátok, ha házon belül akarják megoldani ezt is, akkor Paul Guenther lehet az új DCbaggio
Es az jo nekunk?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...