Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
úgy néz ki Zimmert is elveszítjük. (Vikings)gabtsi
Van most a piacon normalis Dc?meme
Marvin Lewis és Jim Schwartz jó barátok, ha házon belül akarják megoldani ezt is, akkor Paul Guenther lehet az új DC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
úgy néz ki Zimmert is elveszítjük. (Vikings)gabtsi
Van most a piacon normalis Dc? Valyon kit hoznak a potlasara? Varhato volt, hogy elmennek, mert jo szakik voltak, fantasztikus munkat csinaltak nalunk. Jol jartak veluk az uj csapatok. Remelem bevalnak nalunk isaz uj szakik,es meghozzak a varva vart attorest

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
Allitolag a 2. internyau utan mar nem hagyja el Minneapolist!
Ergo Spielmen(GM-ünk) mar dontott.

Jol jarunk vele,mint HC?(Szerintetek)ZoliZoltán
miért? megölik?Amadeus91
Bolond... 😀YD


....

Azzert jo lenne ha bevalna! 😀
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
szóval bukjuk a liga legjobb 4-3as DC-jét.
Arra készüljünk fel, hogy 15-20. rangú védelemmel sehol sem leszünk a PO részvételért való küzdelemben. Ergo megköszönhetjük ismét Dalton-nak, hogy az franchise legnagyobb eddigi lehetőségét a csempiönsipre elszúrta.

HC-ként nem tudja senki mennyire lesz jó, ha szerencsénk van megbukik és jövőre visszajön ide DC-nek 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Allitolag a 2. internyau utan mar nem hagyja el Minneapolist!
Ergo Spielmen(GM-ünk) mar dontott.

Jol jarunk vele,mint HC?(Szerintetek)ZoliZoltán
miért? megölik?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgy néz ki Zimmert is elveszítjük. (Vikings)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 275 — E/1
Allitolag a 2. internyau utan mar nem hagyja el Minneapolist!
Ergo Spielmen(GM-ünk) mar dontott.

Jol jarunk vele,mint HC?(Szerintetek)
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
 www.cincyjungle.com/2014/1/12/5301246/mike-zimmer-is-the-minnesota-vikings-top-candidate-for-now
készüljünk fel lelkileg, ha nem Roman (49ers OC) lesz a Vikings HC-je, akkor Zimmer.MarioAna
Egy világ dőlne össze bennem...
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
 www.cincyjungle.com/2014/1/12/5301246/mike-zimmer-is-the-minnesota-vikings-top-candidate-for-now
készüljünk fel lelkileg, ha nem Roman (49ers OC) lesz a Vikings HC-je, akkor Zimmer.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
közben Twitteren egy érdekes vitát találtam, egy szurkoló Daltonnak 5 év 90millió, 50millió garantálta adna, mert hogy jobb statokat hoz mint Cutler, tehát megérdemli, és amúgy is game manager QB-val lehet SB-t nyerni, bla bla bla.

Na most elég, ha csak 1 ilyen hülye gondolkodású ember van a FO-ban is, aztán tarkón is lövöm magam 😀.
Ha hosszabbítunk is vele, akkor is max ennek a negyedéért...MarioAna
Én idén nem hosszabbítanék Daltonnal, csak a jövő évi off-seasonban döntenék erről a 4. idényének fényében. De abban biztos lehetsz, hogy ha lesz hosszabbítás (akár idén, akár jövőre), akkor nem az összeg negyedéért lesz. A QB poszt a legjobban fizetett. Van olyan csere (!) QB, aki évi 4,5 milláért beszélget a kezdővel a meccsek alatt. 😉 (Hasselbeck-Colts) Ha lesz hosszabbítás, akkor 5 évre alsó hangon 70-80 millát fog kapni, de a 90 sem földtől elrugaszkodott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
közben Twitteren egy érdekes vitát találtam, egy szurkoló Daltonnak 5 év 90millió, 50millió garantálta adna, mert hogy jobb statokat hoz mint Cutler, tehát megérdemli, és amúgy is game manager QB-val lehet SB-t nyerni, bla bla bla.

Na most elég, ha csak 1 ilyen hülye gondolkodású ember van a FO-ban is, aztán tarkón is lövöm magam 😀.
Ha hosszabbítunk is vele, akkor is max ennek a negyedéért...

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
összedobtam egy ilyen mock-draftot az előbb (ebben  fanspeak.com/ontheclock/) :

YOUR PICKS
24
RB TRE MASON
AUBURN
55
QB ZACH METTENBERGER
LSU
88
DT DOMINIQUE EASLEY
FLORIDA
119
RB DE’ANTHONY THOMAS
OREGON
152
CB KEITH MCGILL
UTAH
183
DE KAREEM MARTIN
NORTH CAROLINA
216
CB STANLEY JEAN- BAPTISTE
NEBRASKA

BJGE utód, Dalton-vetélytárs, pass-rusher depth, CB depth, elit visszahordó lett belőle 😀.
Mivel igazi need-ünk nincs, így minden posztra lehetne húzni bármikor value alapján elég jól jöttek ki a húzások. (Thomas és Baptiste a kedvenc). Mason luxuspick, de ha run heavyt akarunk akkor BJGE-re csak mint erőfutó nem támaszkodhatunk, a Burkhead projekt meg befuccsolni tűnik).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Gio fb oldaláról 😀😀😀


több mint 10 éve
MarioAna 1 997
kíváncsi leszek a HC karrierjére, nekem már az első sajtótájékoztatón is elég fogalmatlannak tűnt, szerintem bukás lesz belőle.
OC-nek nem volt rossz annyira...bármennyire is nem szerettem

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
miért ?gabtsi
Leginkább azért, mert nekem valahogy sosem volt kerek az offense alatta. Persze én nem értek hozzá, de sokszor túlerőltette a futójátékot, mikor az nem ment, ill. a passzjátékot, szintén mikor nem ment ahelyett, hogy a másikra támaszkodott volna. Konkrét példákat ne várj, mert annyira nem jó a memóriám, de én elég sok meccs közben nem értettem, miért erőlteti azt, ami nem megy és miért nem változtat.
Amellett szerintem nem vonta be eléggé a TE-eket a játékba, és kicsit túlbecsülte Dalton képességeit.
Az pedig hogy a futójátékok átlaga 4.0 alatti, szerintem mindennek a legalja ilyen O-line mellett.
Valamint idén Green-Ellis is több szerepet kapott mint kellett volna, Bernard pedig jóval kevesebbet mint érdemelt volna.
Nekem végig olyan érzésem volt, mintha nem találna egy igazi identitást ennek az offense-nek, és meccs közben sem tudott váltani ha valami nem ment.
Szerintem.
Ezzel együtt nem azt mondom, hogy rossz OC volt, mert nem. És azt sem mondom hogy Jacksonnal jobb lesz, de én úgy vagyok Grudennel, hogy ha maradt volna jó lett volna, de hogy ment, az sem fog könnyeket csalni a szemembe.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Közben lett új RB coach: Kyle Caskey
Nekem sokat nem mondott a neve, de 5 éve együtt dolgozik az OL coach-csal Alexander-rel, és tehetséges srácnak tartja Marvin és Hue is.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
...

jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF:ha minden idők legnagyobbja lenne,akkor nem a maláj Johor Darul Takzim FC-ben játszana 34 évesen, hanem a kedvenc Valenciámat irányítaná még mindig 😀
ONHanSolo
részletkérdés. úgy nyúlt a labdához, mint paganini a hegedűhöz. a hideg rázott minden labdaérintésnél, erre csak születni lehet. a pályafutás, meg az eredmény az részletkérdés.
de mekkora valencia volt már az mendietaval, kily gonzalezzel, baraja, ayala,canizares, drága kenyér...gabtsi
Abból a csapatból tényleg Aimar volt a király. Na meg Caludio Lopez, aki szerencsére utána a Lazióba ment. 😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most néztem meg a Wild Cardos NBC-s Turning Pointot, a Bengals meccs 5 percet kapott, és a SD D-vel foglalkozott. Eszerint az alapszakasz meccseteken a folyamatos 4 emberes rush egyáltalán nem működött ellenetek és most az első félidőben sem (17/12 Dalton), ezért váltott Pagano és a 3. negyedtől blitzeket küdött, és ebben a negyedben egyáltalán nem is lett completionje Daltonnak és a Wright int is egy ilyen jól elrejtett blitz-ből jött.

jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF | émmeg messzit, igaz csak egypercvót | sutianap
OFF | Csakis Pirlo lehet, az Üllői úton játszott magyar-olasz utánpótlás meccsen, jó rég volt. Akkor még Interes volt, nagy tehetségnek tartották már akkor, de annyira nem játszott jól azon a meccsen. Egy Milanos mezem lett is tőle a vb győzelem után 😊. | Robilluma
ehh :p



na vissza a Cincy-hez: szépen bejött Soldados jóslata/terve azért 😊baggio
Én is OFF:
Édes Istenem, micsoda Brescia volt az, Luca Toni is volt ott. 😊 Mondjuk nekem minden csapat isten volt, amiben Baggio játszott. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
off: bizony. Csippantottam nagyon azt a Valenciát.

Sose bocsátom meg nekik, hogy összefosták magukat a reklám margit elleni döntőn😕

on

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
...

jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF:ha minden idők legnagyobbja lenne,akkor nem a maláj Johor Darul Takzim FC-ben játszana 34 évesen, hanem a kedvenc Valenciámat irányítaná még mindig 😀
ONHanSolo
részletkérdés. úgy nyúlt a labdához, mint paganini a hegedűhöz. a hideg rázott minden labdaérintésnél, erre csak születni lehet. a pályafutás, meg az eredmény az részletkérdés.
de mekkora valencia volt már az mendietaval, kily gonzalezzel, baraja, ayala,canizares, drága kenyér...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
Most néztem meg a Wild Cardos NBC-s Turning Pointot, a Bengals meccs 5 percet kapott, és a SD D-vel foglalkozott. Eszerint az alapszakasz meccseteken a folyamatos 4 emberes rush egyáltalán nem működött ellenetek és most az első félidőben sem (17/12 Dalton), ezért váltott Pagano és a 3. negyedtől blitzeket küdött, és ebben a negyedben egyáltalán nem is lett completionje Daltonnak és a Wright int is egy ilyen jól elrejtett blitz-ből jött.

jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF | émmeg messzit, igaz csak egypercvót | sutianap
OFF | Csakis Pirlo lehet, az Üllői úton játszott magyar-olasz utánpótlás meccsen, jó rég volt. Akkor még Interes volt, nagy tehetségnek tartották már akkor, de annyira nem játszott jól azon a meccsen. Egy Milanos mezem lett is tőle a vb győzelem után 😊. | Robilluma
ehh :p



na vissza a Cincy-hez: szépen bejött Soldados jóslata/terve azért 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Most néztem meg a Wild Cardos NBC-s Turning Pointot, a Bengals meccs 5 percet kapott, és a SD D-vel foglalkozott. Eszerint az alapszakasz meccseteken a folyamatos 4 emberes rush egyáltalán nem működött ellenetek és most az első félidőben sem (17/12 Dalton), ezért váltott Pagano és a 3. negyedtől blitzeket küdött, és ebben a negyedben egyáltalán nem is lett completionje Daltonnak és a Wright int is egy ilyen jól elrejtett blitz-ből jött.

jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF | émmeg messzit, igaz csak egypercvót | sutianap
OFF | Csakis Pirlo lehet, az Üllői úton játszott magyar-olasz utánpótlás meccsen, jó rég volt. Akkor még Interes volt, nagy tehetségnek tartották már akkor, de annyira nem játszott jól azon a meccsen. Egy Milanos mezem lett is tőle a vb győzelem után 😊. |


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
...

jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF:ha minden idők legnagyobbja lenne,akkor nem a maláj Johor Darul Takzim FC-ben játszana 34 évesen, hanem a kedvenc Valenciámat irányítaná még mindig 😀
ON
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jah és off: Pablo Aimar volt minden idők legnagyobbja akit láttam játszani, ezért ő az avatar. 😊gabtsi
OFF | émmeg messzit, igaz csak egypercvót | sutianap
lájonel a top10be se igen fér bele nálam. bár én nem egypercet láttam 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Monnyuk magunkközt annak nem örülnék, ha a tőlünk kitett - nem az ő hibája volt az idei futójáték - Wilbert Montgomery kerülne hozzátok... nagyon jó az az ürge... csak idén nem jött ki a lépés :SCollapo
Pedig az nagy deal lenne. Semmi konkrétumot nem olvastam még róla. Megy a találgatás, de leggyakrabban Jim Anderson visszaültetése és Montgomery merül fel.nasheem
Monty két légy egycsapásra... mert az alapsémáinkat - persze úgyis átdolgozzuk, de azért lesznek megfigyelhető elemek - tudja... 6 évig volt nálunk és még jó rb coach is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!