Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cca másfél év még hátravan a szerződéséből, sztem AJ fog idén újat kapni (a regular után lehet erről tárgyalni először), Dalton idei év után még nem.

nem fogják túlfizetni, de elengedni sem.


Nem kell kiemelkedő QB a SuperBowl győzelemhez, ...
Nem elit QB Dalton, persze, hogy nem az. De nem is kell annak legyen, egy mélységi passz egy negyedben, amiből átlagban kettő bejön egy meccsen, és az megnyit mindent.gabtsi
Így van, elég... lehet. Ezzel nincs baj, mert a védelem tudja pótolni a kújbé hiányosságait... ezt mi is megmutattuk, bár Flacco jó volt (élete legjobbja).
Collapo
nem kell. illetve nem tudja. a védelemtől nem várhatod el, hogy megnyerje a meccset, ők meccsben fognak minket tartani (ahogy tették a két legutóbbi meccsen is a texans ellen), illetve megőrzni az előnyt, depláne hogy ez az igazi erősségük, előnyből játszani, amikor passznak kell jönnie. ezt tette a Saints, a Steelers, a Giants és Ravens is. de Brady fénykorában (3 gyűrűs időszak) sem volt lézerágyú, de viszont volt egy geci jó védelme, aki megadta neki a sanszot. de a védelem nem fog nyerni ma már egyedül, a QB fog nyerni.

Flaccoról sem igaz, hogy a védelem vitte a hátán, ő megcsinálta három meccsen azt amit meg kell, és még szerencséje is volt. Daltonnak is meg kell ezt csinálni ha Super Bowlról akarunk beszélni, és nincs kétségem afelől, hogy képes összetenni azt a három meccset. 5-8-at zsinórban sose fog,de hármat vagy négyet kell a PO-ban maximum. ha ő hozza amit kell, akkor a többiek által biztonságon elvárt szint bőven elég.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Node, Urak aszondom kijöhet a Veres valszeg úgy, hogy neki a hosszútávú kell ijen 60-70 miskás szerződésre, a Schaubot azért rángattam be, mer ugyanúgy, mivel akkor nomináljuk átlagos hátvédre kigaloppozhat egy ahhoz hasonló hóthomály évet. Én a Bróni papper helyében, ugye, .... most minden a segge alá van pakolva, talán csak Megatron hiányzik, szóval, ha megy a PO-ba, .............. hát faszikák, akkor meg húdedrága lesz. Na, nagy matek az biztos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem kell kiemelkedő QB a SuperBowl győzelemhez, ...
Nem elit QB Dalton, persze, hogy nem az. De nem is kell annak legyen, egy mélységi passz egy negyedben, amiből átlagban kettő bejön egy meccsen, és az megnyit mindent.gabtsi
Így van, elég... lehet. Ezzel nincs baj, mert a védelem tudja pótolni a kújbé hiányosságait... ezt mi is megmutattuk, bár Flacco jó volt (élete legjobbja).

A tény, hogy közben ugye körbe lehet nézni, aztán ha hullik, hullik.... de tartom Daltonnal el lehet jutni a döntőbe, de a védelemnek továbbra is top1-3 szinten kell nyomulnia.

Eddig megy, de láttunk már ilyet a cicáktól... az alapot végigtolták, a PO-ban meg eltűntek... kijárna már ide is a SB, de ahhoz Önmagukon is túl kell nőniük, mint nekünk tavaly... de az hogy kijár és hogy be is lehet húzni, na az más tészta.

Az év eleji 2TE, AJ, és a két kicsi (Sanu és Marvin) konstans jó játéka kell... akkor még a "felépülő" Hawk' is belefér...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Láttunk a szezon közben 3-4 olyan meccset zsinórban Daltontól ami bőséggel elég, ha a D és a többiek (AJ, Gio, Marvin Jones Gresham-Eifert és az OL) úgy játszik ahogy arra predesztinálva vannak. gabtsi
Amit az előbb kifelejtettem... Zeitler nélkül sem volt gyenge az OL. Konkrétan, ha jól olvastam a számokat, sack nem volt, megütni pedig egyszer(!!!) tudták Daltont. Hatalmas pacsi nekik.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az én kérdésem az lenne Dalton kapcsán, hogy hány olyan QB van a nagy négyesen (TB,PM,AR és DB) akit kérdés nélkül franchise QB-nak lehet hívni ? aki néhány gyenge naptól eltekintve, rendszeresen és konzisztensen győzelemre vezeti a csapatát ?

Sztem nem nagyon van ilyen. Luck és RW úton van erre a szintre, de még azért ott nem tartunk.

Na de utánuk ? ki az akit soha nem ekéztek még heteken keresztül a saját csapatainak szurkolói, ki az akit nem akartak még elüldözni jobbat találni helyette ?? Eli Manninget vagy BB-t lehetne mondani, de úgy tűnik, hogy ők sem az elit és megkérdőjelezhetetlen franchise QB kategóriában vannak, csak szimplán az átlagnál jobbak.

Szóval lehet várni arra, hogy majd egyszer nekünk is leesik valaki, aki korszakos zseni lesz, de a jelenlegi mintát vizsgálva ennek a valószínűsége nem túl nagy. Mert ilyen gyerekek nagyon ritkán jönnek elő. Lehetne Dalton helyett más, de mennyivel lenne jobb ? nem dobna buta interceptiont ? vagy pick6-et ? akár többet is egy meccsen ? ki az aki nem tesz ilyet ? én nagyon szeretem Cutlert vagy Staffordot is de bődületes butaságokat tudnak ők is csinálni, ahogy néha egyedül is képesek meccset nyerni.

Nyilvánvaló, így a harmadik regulár végére, hogy Dalton sem lesz soha extraklasszis. De nincs is rá szükség. Legalább is arra nem, hogy 16-19 meccsen folyamatosan ász legyen. Három, esetleg négy jó meccset kell összetenni egymás után. Ezzel lehet superbowlt nyerni. Flacconak is ment, Elinak is ment, egy másodéves Roethlisbergernek is sikerült, úgy hogy kiemelkedő supporting cast volt mögötte, és amikor kellett ihletett állapotban játszott.

Nem kell kiemelkedő QB a SuperBowl győzelemhez, Kepaernickkel és Flaccoval is el lehet jutni oda, mert elit passzjáték kell a Super Bowl győzelemhez. Láttunk a szezon közben 3-4 olyan meccset zsinórban Daltontól ami bőséggel elég, ha a D és a többiek (AJ, Gio, Marvin Jones Gresham-Eifert és az OL) úgy játszik ahogy arra predesztinálva vannak. Ez persze nem mindig jön ki, de nem is véletlen, hogy az utóbbi 10 évben senki nem nyert kétszer, mert kurvára iszonyatosan nehéz.

Nem elit QB Dalton, persze, hogy nem az. De nem is kell annak legyen, egy mélységi passz egy negyedben, amiből átlagban kettő bejön egy meccsen, és az megnyit mindent.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A naggyászok mán kinnleszenk mire gyüna cicamicahúzás, ergo ráértek a draftlival... viszonyt ápolni a többi leheccséggel nem gáz... hogyaszt Sób, vagy más gyüne, az már ráérős... de ne vessétek el, mert kikel.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ismerve szeretett klubunkat, szerintem ez a projekt Daltonnal megy végig, azaz hosszabbítunk majd vele. Persze pénz nagy kérdés, főleg ha a szezon hátralévő részében a jobbik arcát mutatja.
A potenciális megváltók közül egy sem az igazi, a remélhetőleg 20on kívüli első pickünkkel meg elég rizikós lenne QB hozni

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
.nasheem
Persze, én sem azt mondom, hogy ne beszéljünk róla. Csak sztem felesleges sírni egy győzelem után, mikor tisztában vagyunk a helyzetünkkel (Atkins, Hall, stb...). Ha pedig már sutianap szóba hozta, Dalton hosszabbítása rohadt nagy kérdés. Sztem sok fog azon múlni, hogy mennyit kér. Annyira nem jó, hogy sokat kapjon, de pár misiért maradhatna és hozhatnánk mellé egy projekt QB-t. Személy szerint én nem támogatom a Johnson-Robinson féle csere QB vonalat, mert nem látom értelmét. Sokkal szívesebben látnék ott valami fiatalt, mert ha a vörössel történik valami, ezek az emberek akkor sem jutnának szóhoz, mert jönne valaki más. Gondolom, ezt azért csinálják, hogy Dalton nyakán ne legyen konkurencia, de nem biztos, hogy az olyan rosszat tenne neki. Schaub meg maradjon csak hjúsztonban. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Szerintem pont az ilyen fórumok jók arra, hogy megvitassuk "mi lenne, ha..." .
Ez tartja életben őket. Mindenkinek megvan a véleménye és itt jól le lehet írni, ráadásul páran el is olvassák. 😊

Aki szar, az szar. Kapja meg a magáét, nincs ezzel baj. A magam részéről csak a kinyilatkoztatásoktól és a végletes véleményektől tartózkodom, mert azzal könnyű pofára esni. Dalton az elmúlt 3 meccsen hígfos volt, de láttunk már hasonló "hosszúságú" szériát MVP formából is tőle. Nem is oly rég. Szóval azt nem merném kijelenteni, hogy hiper fasza lesz ő tuti biztos, de azt sem, hogy kuka. Ugyanez igaz Dre-re, vagy Mays-re is 😉
Abban tök igazad van, hogy tenni nem tudunk ellene, illetve abban is, hogy minden győzelem ünnep.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
De, Rushnak igaza van,a Verespuskának lejár a szerződése, el kell dönteni mi legyen, és pont most nem csak az zajlik Bráúúúni bácsi szemei előtt. hogy ez vagy az a tojáshéjas draftpikk besül, hanem ű bizony nézi a hálóHjúszton-tévét is, mánpedig szerintem, ha úgy ókumlálok, hogy Fizt-kapitányér kicsengetett a Telehesszí 6ésfelet két évre akkor elég közel sodródhattok egy Schaub-aknához, a RedRifle megkéri majd a 10/éves bérit, s reálisban olyan hétre fogtok jönni egy szép hosszútávúval, és hidd el beugrik az öregnek Palmer, egy lópikulát fog kipengetni ennyitennyiér, örül, hogy abból az egyből ijen szépen ki tudott mászni....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Rush, nem értek egyet veled. Nem hiszem, hogy van jelenleg olyan csapat a ligában, aki ellen esélytelenek lennénk. Bárkitől ki tudunk kapni, de azt is megmutatták a srácok, hogy bárkit le is tudunk győzni (ugye, Pats, Packers, stb...). Nagyon jó esélyünk van az AFC North megnyerésére, Marvin szerint a bye utáni meccsre mindenki bevethető lesz, aki nincs IR-en. Nagyon sok csapat örülne, ha ennyire "siralmas" lenne a helyzete.

Dalton pedig Dalton. Tudjuk, hogy mire képes, pozitív és negatív előjellel egyaránt. Felesleges a "mi lenne, ha" meg a többi hülyeség, mert tetszik vagy sem, ő az irányítónk. Nincs helyette más, nincs jobb, aki FA lesz, a draft pedig lutri még az első pickeknél is, ráadásul mi viszonylag hátul fogunk húzni. Olyan, amilyen, de nekem még mindig jobb így, mintha hétről hétre cserélgetnénk a kezdőben pondereket, flynneket, meg a többi szerencsétlent, akiket megváltónak hoztak. Ne bántsuk Andyt, mert valóban a D/ST lökte meg tegnap a csapat szekerét, de azért csak dobott utána 3 TD-t. Ez legyen a legnagyobb gondunk, hogy egy több, mint 20 pontos győzelem után sírunk, hogy nem minden csapatrész nyújtott kurvajót, csak a 3ból kettő. Én igenis nagy sikernek értékelem a tegnapit, amit ünnepelni kell.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
alakul a csoport mögöttünk. 3as holtverseny 4-6os mérleggel. ezzel viszont ha jól látom vasas a 2. browns pedig a 4.Rush
A következő két fordulóban sokat fog tisztulni a kép, miután a Steelers mindkét csapattal játszik.
Bár el lehet lúzerkedni, de ez a csapat mentálisan elég erős, a D eddig minden alkalommal meccsben tartotta az O-t, annak ellenére, hogy mostmár kis túlzással a fél csapat back-up. Dalton képességei korlátozottak, de Flacco is évekig egy kézlegyintéssel el volt intézve, aztán tavaly mégis nyert egy gyűrűt. Nagyon nem vagyok vele megelégedve, de olyat, aki biztosan upgrade lenne nem egyszerű leakasztani: talán Cutler FA lesz, de nagyon sokat sérült. A draft mély, de lutri. (Az első 5-ben választók szeretnének végre előrelépni, aligha cserélnek le úgy, hogy nekünk is megérje, aztán viszont olyanok lesznek, aki vagy bejön vagy nem) Az utbóbbi években elég megnézni, hogy Cam Newton (1/1), Luck (1/1), RG3 (1/2) és R. Wilson (3. kör) aki előrébb tart, de több első körös QB ment/megy a levesbe.
Abban teljesen igazatok van, hogy egyelőre felesleges januárra előre tekinteni, még a WC kapcsán sem kell kalkulálgatni, csak a következő ellenfélre kell koncentrálni.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Jó hír az is, hogy nem néznek komolynak ki a sérülések.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
alakul a csoport mögöttünk. 3as holtverseny 4-6os mérleggel. ezzel viszont ha jól látom vasas a 2. browns pedig a 4.


több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Baromi messze még a vége. Pihenjünk rá a decemberi menetelésre, A Chargers elleni meccs sorsdöntő lesz. Ott is mákoljunk be egy győzelemet és akkor lehet foglalkozni a POval.
Addig szurkoljunk a Jets hullámvasút folytatódásáért és egy jobb Browns támadójátékért.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ezzel az o-val kétlem hogy bárkit is szétszednénk. és a d-st se fog ilyen mennyiségben labdát szerezni vagy momentumokat hozni. szóval a helyzet még mindig siralmas.
és ne felejtsük el, burfict sérülését. ( apropó most akkor mi is van vele?)

po.. csoport győzelem, 4. hely. értelemszerűen 4. az 5. ellen. azaz a legjobb második ellen -> den/kc
alap helyzetben azt mondanám manning ide vagy oda d megeszi őket vacsorára, de ilyen sérüléshullám közepette jax szint.
kc d-je keresztbe lenyeli daltont.
szerk: azt azért tegyük hozzá, ebben az esetben akár melyik csapat az ellenfél, helyszín a pbs. azaz hazai pálya.
ha valamilyen úton módon 3.-ok tudnánk lenni azaz colts előtt tudnánk végezni, akkor van keresni valónk a wc körben, utána nem.


több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A PO-ban a wild card kört nem fogjuk elkerülni, de legalább a KC/DEN párosból az oda kerülőt jó lenne.munoz
Micsoda?? A DEN csoportot nyer, a Chiefset meg bármikor szétszedjük. Csak tartsunk ott, majd meglátod 😊nasheem
Én valahogy a Jets-nek jobban örülnék. 😊munoz
De csak a törlesztés miatt, igaz 😊nasheem
Jaja 😊 Meg kiszámoltam, hogy páratlan héten lesz a WC forduló, amikor veszteni szoktak 😉
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A PO-ban a wild card kört nem fogjuk elkerülni, de legalább a KC/DEN párosból az oda kerülőt jó lenne.munoz
Micsoda?? A DEN csoportot nyer, a Chiefset meg bármikor szétszedjük. Csak tartsunk ott, majd meglátod 😊nasheem
Én valahogy a Jets-nek jobban örülnék. 😊munoz
De csak a törlesztés miatt, igaz 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A PO-ban a wild card kört nem fogjuk elkerülni, de legalább a KC/DEN párosból az oda kerülőt jó lenne.munoz
Micsoda?? A DEN csoportot nyer, a Chiefset meg bármikor szétszedjük. Csak tartsunk ott, majd meglátod 😊nasheem
Én valahogy a Jets-nek jobban örülnék. 😊
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
A PO-ban a wild card kört nem fogjuk elkerülni, de legalább a KC/DEN párosból az oda kerülőt jó lenne.munoz
Micsoda?? A DEN csoportot nyer, a Chiefset meg bármikor szétszedjük. Csak tartsunk ott, majd meglátod 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Azért sem fogok károgni 😊
A must win, az must win. Ritkán könnyű. Bírom ezt a Brownst. No nem azért, mert évi egy tuti strigula a naptárunkban. Haden szerintem legjobb CB a ligában és úgy általában a D is top3. Érthetetlen hogy miért ilyen eredménytelenek. Pontosabban a mai meccsen érthető volt.

Basszus majdnem kilőttem a gépet az első negyed után. szerencsére nem volt jobb programom. Pontzuhatag egy totál impotens támagóegységgel. Ha nem látom, el nem tudnám képzelni, hogy van ilyen.

Csak így tovább! 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Elképesztő jó a D, és ma az ST is klasszis teljesítményt nyújtott. Gordon 74 yardos TD-jét mondjuk nem kellett volna benyalni, de fogjuk rá, hogy az már garbage time volt. Reméljük a bye week alatt a sérültek felépülnek, és az O-nak sikerül egy elfogadható szintet hozni. A PO-ban a wild card kört nem fogjuk elkerülni, de legalább a KC/DEN párosból az oda kerülőt jó lenne.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 016 — Believelander
Sok sikert a PO-ban. Egy jó QB hiányzik innen (is), nem tudom elképzelni, h. Dalton valaha is SB-ig repítené a csapatot.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
hááát... amenyyiben Dalton vigyázni fog a labdára, qrva nyögvenyelős meccs lesz! 😕 egyszerűen utálom az alibi, konzervatív, kreativitás nélküli, biztonsági játékot! (mindig Bratkowski, meg Norv Turner jut eszembe róla😊nhm
Nem túl jó emlékek az biztos. Mondjuk Norv ott lesz vasárnap is, hátha hozza ezt 😀
Hát az elmúlt két meccs után tényleg az lenne a tökös dolog, ha 30-40 yardos passzokat dobálna Andy, de azért ez nem túl reális. (Bár Gruden a Detroit ellen a második playre hívott pont egy ilyet.) Félek, hogy inkább az lesz a taktika: ne veszítsük el a labdát, és a D vagy a ST próbáljon meg összehozni shortfield szituációt, amiből pontot szerezhetünk.
A cincyjungel-ön van egy tök jó elemzés az elmúlt verség okairól ( www.cincyjungle.com/film-room/2013/11/14/5102004/inside-the-analysts-brain-why-is-the-offense-inconsistent), amely alapján nekem az volt a konklúzió, hogy a két OT-nek (de mondhatjuk az egész OL-nek) sokkal jobban oda kell magát tenni, futásokat meg ésszel kellene híni, hogy haladjunk is, Daltonnak gyorsabban kell döntést hozni és eldobni a labdát. Ez utóbbi már csak azért is fontos lesz, mert az elmúlt két mérkőzésen nagyon sokat blitzeltek ellenünk, ami a tapasztalatok szerint eredményes volt, így várhatóan a Browns is ezzel fog operálni az első félidőben.
Most azon kívül, hogy ellenünk szólnak a dolgok, és eddig ez végül jó ómen volt, nem tudom, mivel nyerhetnénk meg ezt a meccset, de a Jets ellen is ezt éreztem, aztán nagyon kellemes meglepetés lett a vége. Na jó, most egy utolsó másodperces FG-nek, vagy egy hail mary-s győzelemmel is bőven beérném. 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Zeitler nem játszik a 7végén:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/11/15/bengals-wont-have-kevin-zeitler-for-date-with-browns/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...