Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A múlt hét utan miért nem sírtál ennyire?gabtsi
A múlt heti meccsünket nem láttam. Egyébként örülök, hogy ennyi jött át a mondanivalómból. Legközelebb majd csak beírom, hogy "szarok voltunk", és kész.

Atkins ACL, ennyi volt az idényre.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
gruden nem rossz, bár kezd nekem nagyon konzervatív lenni. de ezen kívül nincs vele több bajom. előző szezonban az volt a bajunk, hogy nagyon egy oldalú a játékunk. csak green-re játszunk. ez nem csak oc baja, lehet, hanem a qb-é is. dalton fejlődött a nyáron. kapott új célpontokat is, és eddig meg is találja őket. fejlődtünk e téren. az hogy milyen arányban ás kiket játszik vagy keres, engem nem igazán érdekel. csak mennyünk előre. úgy érzem ez is teljesül. pl az nekem nagyon tetszett, hogy mikor kellett, 3rd down-oknál, rendre megtalálta a célpontját, 3rd és hosszúnál is. lentebb már le lettek írva. úgy néz ki egy remek támadó csapat alakult ki. amivel erősebb ellenfelek ellen is van esélyünk. amihez persze kell a védelem is, ami kezd nagyon foghíjas lenni. és ez a nagy baj. erre kell valami megoldás. ha megtaláljuk, akkor van esély a po-ra tekintve.


több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A múlt hét utan miért nem sírtál ennyire?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
MarioAna, kicsit elgurult a gyógyszer. A csapat 9 meccs után 6 győzelemmel áll. Sokan cserélnének velünk. Mióta követed a Bengalst? Láttad te, milyen változatos volt az O playhívás Gruden előtt? Lehúztál mindenkit, kivéve Giót, holott ezek eltörpülnek Geno sérülése mellett. Az az igazi baj. A többit lehet orvosolni.megyerikrisz
valóban kicsit feldúlt voltam. Egyébként 2008 óta nézem a meccsinket.
A Palmer-vég érát inkább nem ecsetelném, azt tudjuk milyen volt. 2009-bentámadt fel egyszer Marvin, nyert egy év edzője díjat, halt meg Zimmer felesége és Chris Henry. Az a szezon emlékezetes marad örökre.
Bratkowskit akkor nem véletlenül sikerült kiutálni, ő még Grudentől is szarabb volt.
Gruden játékhívásával van a bajom. Alapból WCO rendszert tolunk, meg is van hozzá az erőforrásunk. Rövid passzokra, a liga talán legjobb TE párosa, Green és mostmár azért Jones is kezd belerázódni a WR2 szerepkörbe. Jobb napjain Sanu és Hawkins is elég korrekt teljesítményt tud nyújtani. Van egy egész jól működő futójátékunk, ligaelit OL-ünk (futás- és passzblokkolásban is). Dalton végre úgy néz ki mint egy QB. Ő fejlődött a legtöbbet tavaly óta, ezzel szerintem egyetértünk. Én nagyon szapultam tavaly is és idén is, de mostmár érezhetően vezére lett az offense-nek.
Tehát támadó részről igazából minden rendben kellene, hogy legyen. Rövid passzos játékra vagyunk beállva, de a probléma, hogy hosszú passzokat nagyon hanyagoljuk. Pedig abban volt a meglepetésünk....futások, rövid passzok, majd egy PA után jött a nagy játék. Most ez hiányzik, nagyon.
Ezt az OC hibájának veszem, másra nem igazán lehet kenni. Tudjuk azt is, hogy Dalton nem jól dobja a hosszú passzokat. Azért meccsenként 1-2szer mégis összejött előtte a nagy játék.
De a mai meccsre levetítve csak az OC szerepét: BJGE belső futásokat hívunk a Miami DL közepébe...értem én, hogy a legjobb OL-ünk nekünk van elvileg. Ellenben ha nem működik, akkor minek erőltetjük? A végén a Dolphins 3. számú cornere fogta már AJ-t. Még a riporter is kihangsúlyozta! Ráadásul safety help sem volt. Egy ilyen lehetőséget miért nem használ ki egy elvileg jó OC? Helyett futottunk középre. TE passzokat nem is nagyon láttunk, Gresham droppolt egyet, ezen kívül 3-3 elkapásuk volt. 53 passzkísérletből 6(7) ment nekik. Gondoljunk csak bele, ha Bernard nem villan kettőt a 2. félidőben, akkor hol lettünk volna. 3-6pont egy meccsen?
Sajnos ez tényleg olyan este volt, ahol semmi nem jött össze. Az OL sosem volt még talán ennyire szar, mint ma.
Ugyanúgy rengeteget hibázott Zimmer is, nagyon agresszív akart lenni, de ilyen secondary mellett ez nem megengedhető. Be is szoptuk.
A 2 legjobb védőnk elvesztését nem bírja ki a csapat, még ha a mélység adott is DL terén főleg. Azért Thompson, Still, Peko 3as nem rosszak, pass rushnál meg Hunt és Gilberry is bemegy DT pozícióba ha úgy van.
CB sorunk viszont katasztrófa Hall nélkül. Sajnos Dre egy örök ígéret marad, de nem szajkózom megint, hogy bust. Futás elleni védelmünket hagyjuk is, de az amúgy is gyenge LB sorban szintén sok a hiányzó. Nem gondoltam volna, hogy Mau-t ennyire fogjuk visszavárni a csapatba 😀.
Ha valahogy be is jutunk a PO-ba akkor az a gyenge csoportnak köszönhető. Ott még nyerhetünk 1-2 meccset is akár, de nem érzem SB kalibernek a csapatot. Pats, Saints, Packers, Denver, Colts, Seattle, 49ers. Valahogy nem illünk közéjük.
Ellenben a második sorba -Kansas, Lions, Dallas, Chargers, Jets, Ravens, Dolphins, Titans- már inkább. Akik bármikor elkaphatnak bárkit, de nem érezzük bennük az átütő erőt.
Van benne persze jó dolog is, hogy így most nem leszünk agyonnyomva. Kicsit leírva PO-ba menni nem rossz, sőt jó előjel (Saints, Packers, Ravens, Giants....csak hogy az előző éveket mondjam 😉 ).
Illetve nagyon tudatos csapatépítés zajlik. Jók a draftjaink, nagyon. Együtt van a csapat. Sajnos most ez a két sérülés nagyon labilissá tett bennünket, de nem az van, hogy 1év alatt kell SB kaliberré feljutnunk. Csoportesélyesek vagyunk már a 3. éve, stabilan.
Idén viszont minden könnyen nyerhető meccset izgalmassá teszünk, fölöslegesen. PO-ban amúgy is szoros meccsekre van kilátás, azokat meg simán fogjuk nyerni? Szerintem nem.
Geno, Hall és Mau ha nem sérül meg, akkor menetelhetünk.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nagyon sok misscoaching volt. Newman sajnos lassú, és per pillanat így is ő a legjobb emberünk (Pacman játékintelligenciája, Drenek meg konkrétan a tudása kevés). Idén kijött már néhányszor, hogy nagyon kockázatos a S blitz, mert 1-1-ben jó eséllyel megverik (ahogy Pacman-t is, csak neki nem fújták be a szabálytalanságot, sőt még a MIA kapott egy kamu büntetést az egyik alkalommal). DL-ünk amit futás ellen szerencsétlenkedett az is látványos volt, az AFC North csapatok filozófiája az "erőfutás", erre szétfutottak minket a meccs egy részében, és nem tudtunk mit kezdeni vele. Nem tudom, hogy ennyi volt a védelemben, vagy túl magasra tették eddig a lécet, és most nem sikerült átugrani.
Az O kapcsán leírtátok a lényeget, sokat nem lehet hozzátenni.
Most jön 2,5 hét szünet, ami arra mindenképpen jó, hogy a kisebb sérülésekkel bajlódókat összedrótozzák, a foghíjas védelemre pedig esetleg új sémákat találjanak ki. Furcsa ezt mondani, de esetleg drukkolhatunk, hogy Mau' rendbe jöjjön.
Hogy nem vagyunk PO csapat azzal nem értek egyet, hogy nem vagyunk contenderek (már a szezon elején sem voltunk, a mostani állománnyal meg pláne nem) az viszont áll.

Nagyon kellene, hogy a védelmet rakjuk rendbe, aztán meglátjuk mire lesz elég.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
igaza van. szörnyű volt nézni az első félidőt mint támadásban mint védekezésben. balf@szkodás mesterfokon. már már úgy volt hogy kikapcsolom a tévét. amúgy se szeretem ott nézni a meccset (szerintem nem kell ecsetelnem miért).
második félidő már egészen más volt. csak azok a hülye turnover-ek, drop-okról már nem is beszélve..
ettől függetlenül én bíztam abban, hogy felállunk, mint már olyan sokszor. meg is lett. negyedik negyedben már majdnem hogy biztos voltam, hogy behúzzuk.
sajnos ez egy ilyen nap volt. ilyen is van.
eredménykövetőben írta valaki hogy mennyire inkonzisztens a játékunk. hogy nem lehet tudni kit verünk meg, kitől kapunk ki. egyszer szarul játszunk, egyszer jól. eddigi évek alapján ez így is van. de ebben az évben szerintem egy elég meggyőző játékot mutattunk tegnapi/mai meccset leszámítva. bears ellen is domináltuk a játékot, packers ellen is a végén engedtünk ki. ect.

az, hogy nem vagyunk playoff-ba valók, az sajnos így igaz. alapemberek esnek ki. hall sérülésénél írtuk/írtátok hogy azzal ment el a po.. atkins sérülésével ez már egyre egyértelműbb. ahogy eddig is: bejutunk, de hullunk is ki egyből sajnos. pedig ez az év lehetett volna az az áttörő év.


több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
MarioAna, kicsit elgurult a gyógyszer. A csapat 9 meccs után 6 győzelemmel áll. Sokan cserélnének velünk. Mióta követed a Bengalst? Láttad te, milyen változatos volt az O playhívás Gruden előtt? Lehúztál mindenkit, kivéve Giót, holott ezek eltörpülnek Geno sérülése mellett. Az az igazi baj. A többit lehet orvosolni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szegeny Geno, nagyon sajnaltam. Az egyik kedvenc vedom.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Bengals All-Pro DT Geno Atkins has an ACL injury, per Marvin Lewis. Bruised rib for Gio.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A forduló legnagyobb lúzerkedését sikerült összehozni már most ki merem jelenteni.
1.félidő:
Dalton egy idióta, az első félidőben 2 olyan INT-et dobni, belső vállra dobni kifelé forduló routeoknál!
Gruden egy fasz, nem tudom szebben mondani. Eifertet végig blokkoltatja, Gio-t nem használja...Hívja a belső futásokat a liga talán legjobb NT/DT-ire, gratulálok neki. A WR-ek is droppoltak mondjuk rengeteget, a 3. INT az tisztán Sanué volt.
2.félidőre a Dolphins balfaszkodott, de egy percig nem éreztem, hogy ezt a meccset megnyerhetjük. Bernard varázsolt 2TD-t, vagyis a Miami védelme összehozta neki. Megint egyetlen egy mély passzot nem hívtak, 6-8yardos passzokkal nem lehet meccseket nyerni.
Newmant ideje lenne kibaszni, de láthattuk, hogy Kirkpatrick semmivel semm jobb, konkrétan nem tud szerelni. Mondjuk Pacman sem volt jobb, ha épp nem verték meg akkor szabálytalankodott, legalább 2 DPI-t engedtek el a javára kulcsszituációban. A Defense a végére már úgy ahogy összeszedte magát.
OT: mind2 csapat nyomorékoskodott, várható volt egy ilyen elbaszott végződés. Newman konkrétan rávetődött Wallace-ra, aki egész meccsen hülyét csinált belőle.
Az OL kriminális volt, Dalton is sokat várt igaz...de Zeitlert és Andrét is folyton megverték, minden playben benne voltak az arcában.
Zimmer is bazdmeg. Liga utolsó OL-je ellen mit csinál? Blitzelteti az összes LB-t, és még a safetyt is felküldi, mert ugye van két olyan CB-nk aki 1-1ben tudja Wallace-al tartani a lépést???
A két coordinator ma ritka szar volt, mint ahogy Bernard kivételével mindenki!
Gruden remélem eltakarodik szezon végén, valahova vigyék el HC-nek, sokadik meccse ez már, ami a nyakába varrható.
Legalább Geno és Gio is megsérült, nehogy legyen bármi pozitív a mai napban.

Nem vagyunk PO-ba valók!

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hát ez a vereség így nagyon fáj. Nem tudom, hogy fáradt volt az O, vagy azt hitték a múlt hét után, hogy simán jobbak, de időnként nagyon dekoncentrált volt a társaság. Az O-line, Dalton, és a WR-ek is. Gresham megint hozzátett a meccshez egy elképesztő buta hibát, amiből 10-10 helyett 17-3 lett. Ráadásul újabb sérülések. Nagyon kemény lesz még ez a szezon 😕
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Közben Dalton OPoM az afc-ben!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
aktiváltuk Hawkins-t! illetve Evans ment ps-be.


több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 009 — no es importante
 mmqb.si.com/2013/10/31/geno-atkins-cincinnati-bengals/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
#Bengals QB Andy Dalton has passed for at least 300 yards, 3 TDs and a 100 passer rating in each of his past 3 games...@Bengals
If he reaches those numbers again on #thursnightfootball, he will become 4th player in NFL history to register four such consecutive games.@Bengals
!
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Mays IR...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Bizony, a lehetőséget megérdemlik. Majdnem megfeledkeztem Sanuról, ő sem fog pályára lépni, így valószínúleg Sanzenbacher jut több időhöz. Közben tegnap is volt 3 próbajátékos, CB Bryan McCann, LB Jonathan Stewart és DB Cristian Thompson.

McCann-nek 2010-ben volt egy emlékezete INT return TD-je a Dallas színeiben a Giants ellen, utána gyakorlatilag folyamatosan elküldték mindenhonnan.Volt már korábban a Cowboys, Ravens, Dolphins, Raiders és a Cardinals igazolt játékosa is.
Jonathan Stewart a Texas A&M játékosa volt, idén draftolták, de alig 2 hónapja küldte el a Rams.
Thompson 4. körös draftolt volt a Ravensnél, róla bővebbet nem találtam.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
JK remélem jó lesz. Baromi lelkes srác, de kérdés mire lesz elég a lelkesedés.
Collins jó. Futáshoz kevésbé, mint Whit, de vele sokat szerencsére nem gyengülünk. Liga top csere tackle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
No, így, hogy már a mai 5 perc nyelvtanon túljutottunk, foglalkozzunk sokkal lényegtelenebb dolgokkal. 😀

Hall hivatalosan is IR-re került, a PS-ből felhoztuk J.K. Schaffert, waive-eltük DeQuin Evanst. Ő nyilván megy majd PS-be, ha nem viszi el senki. Hawkins még nem 100as, de már közelít, hamarosan benne lesz az 53ban. Mays, Still, Mau biztosan nem játszik Miamiban, Withworth és Gilberry sem valószínű.Lesz egy-két érdekes felállás, de Schafer felhozatalának és Collins lehetőségének még örülök is, szerintem mindketten megérdemelték, bár ideális esetben egyikük sem kapott volna szerepet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Maualuga térdproblémák miatt 3-4 hétre kidőlt. Lefordítva bengáliról ez annyit tesz, hogy a POra talán visszatér.nasheem
Igen, mivel azt írják, legalább 3-4 hétre dőlt ki.Mikey
Nyelvészkedünk, nyelvészkedünk? 😊
Adam Schefter @AdamSchefter
Bengals LB Rey Maualuga sprained his MCL and is expected to be sidelined 3-4 weeks.nasheem
Had ne keressem vissza valamelyik Bengals-közeli újságíró azon tweetjét, amelyben benne van az at least kifejezés is. 😛
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Stillről van valami friss infó?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Maualuga térdproblémák miatt 3-4 hétre kidőlt. Lefordítva bengáliról ez annyit tesz, hogy a POra talán visszatér.nasheem
Igen, mivel azt írják, legalább 3-4 hétre dőlt ki.

BTW, Mays biztosan nem játszik csütörtökön.Mikey
Nyelvészkedünk, nyelvészkedünk? 😊
Adam Schefter @AdamSchefter
Bengals LB Rey Maualuga sprained his MCL and is expected to be sidelined 3-4 weeks.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Maualuga térdproblémák miatt 3-4 hétre kidőlt. Lefordítva bengáliról ez annyit tesz, hogy a POra talán visszatér.nasheem
Igen, mivel azt írják, legalább 3-4 hétre dőlt ki.

BTW, Mays biztosan nem játszik csütörtökön.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Éreztem én, hogy nem az agyrázkódással lesz gond. Maualuga térdproblémák miatt 3-4 hétre kidőlt. Lefordítva bengáliról ez annyit tesz, hogy a POra talán visszatér. Na most mi a farok lesz az LB sorban? Remélem nem Bolay pótolja. Gondolom Burfict sem megy be a helyére, úgyhogy valószínű Rey lesz a megoldás(?).nasheem
Alaphelyzetben szerintem is Rey lesz az MLB. Ő fogja megkapni Mau snapjeinek nagy részét és tolja Burficttel folyamatosan. Míg Harrison és a DB-k (pl. Crocker, vagy ha visszatér Mays) osztozik a maradék snapen. Zimmer filozófiája alapján kevésbé valószínű, hogy bentebb teszi Burfictet és az OLB poszton rotálja az embereket (Boley, DiManche). A Bengals és Brown papa gondolkodásmódja miatt pedig annak a valószínűsége, hogy a trade deadline előtt hozunk valakit viszonylag kicsi. (Érv lenne persze mellette, hogy idén ott vagyunk a nagy áttörés küszöbén, és egy 3-4. körösért biztos, hogy lenne épkézláb játékos, ellene az említett filozófia mellett az, hogy nem fogják égetni a capspace-t, amit görgetni akar, mert kell majd Greenre és Daltonra).
A win-win szituáció az lenne, ha waiverről lehetne egy impact valakit felszedni, de ennek a valószínűsége is csekély.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Éreztem én, hogy nem az agyrázkódással lesz gond. Maualuga térdproblémák miatt 3-4 hétre kidőlt. Lefordítva bengáliról ez annyit tesz, hogy a POra talán visszatér. Na most mi a farok lesz az LB sorban? Remélem nem Bolay pótolja. Gondolom Burfict sem megy be a helyére, úgyhogy valószínű Rey lesz a megoldás(?).

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."