Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Hyp3rloop Cincinnati Bengals 50
Megint egy megnyert meccsbe hoztuk vissza az ellenfelet. Mondjuk (sem a meccs előtt, sem Megatron TD-je után) nem gondoltam volna, hogy az O meccset tud nyerni. A D nem volt meggyőző, más kérdés, hogy nem is volt jó matchup a Lions. Dalton soha nem lesz elit QB, de a képességeihez képest nagyon nagyot játszott.
A végén szerencsénk volt, de megdolgoztunk érte.munoz
Nem értek veled egyet, 21-10-nél ez korántsem volt még megnyerve, még majd két negyed volt hátra és az első félidőben látszott, hogy Stafford fog még TD-t dobni. Ha még 2 TD-t szerzünk, akkor meg lett volna nyerve.

több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ezek után hogy tudna aludni az ember? ..sehogy.
nem bírom én az ilyen végeket... szívrohamban fogok egyszer meghalni.


több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Megint egy megnyert meccsbe hoztuk vissza az ellenfelet. Mondjuk (sem a meccs előtt, sem Megatron TD-je után) nem gondoltam volna, hogy az O meccset tud nyerni. A D nem volt meggyőző, más kérdés, hogy nem is volt jó matchup a Lions. Dalton soha nem lesz elit QB, de a képességeihez képest nagyon nagyot játszott.
A végén szerencsénk volt, de megdolgoztunk érte.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
nagyon jókis meccs volt...
csak azt nem értem, h mindig amikor bekapcsolódom, akkor kezdődnek a "bajok"... (múlthétenis, ma is...)
de akkor is nézni fogom! 😊
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Kibaszott durva fejfájásom lett a végére. Nem nagyon értem hogy győzhettünk. A 3rd downokat vagy 80%ra megcsinálták.

ezt a meccset, a szezonban először a támadók hozták. Hall miatt sajnos holnap kicsit szarabb érzés lesz visszagondolni a meccsre, de most inkább örömködjünk!

Ja és fura lesz a Vasasnak szurkolni 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A pénteki edzés után Still, Cook és Newman is probable, mindenki fullon edzett. Nem mondom, hogy nem könnyebbültem meg.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Ha a C. Johnson játszik (és nem csak pályán van, mint múlt héten), akkor ellene egyik CB-nk sem igazán megoldás. A Lions O játékát a DL-nek kellene megfojtani. Ez az a pont egyébként, ahol viszonylag jó matchupunk. Ha a Stafford-Johnson páros elkezd pontokat termelni, akkor R. Bush is sokkal nagyobb teret fog kapni. Így pedig bukjuk a meccset, mert nem fogjuk tudni őket pontokban túlszárnyalni.
A másik oldalról a legjobb védekezés a támadás, amíg nincs a Lions O pályán, addig nekünk több esélyünk van pontot szerezni 😊 A DL ott is nagyon combos, de az LB soruk és a secondary szerintem nem kimagasló. Sokat kellene megint futni, pörgetni az órát, és fárasztani a védelmüket. Illetve a múlt héten pihentetett TE-jeinket foglalkoztatni (Gresham megint nagyon hulladék volt, a korábbi trendek alapján ilyenkor szokott jönni egy jobb meccse 😊 ), esetleg a playbookot felütni egy-két slot formációnál, mert az is jó lehet. Ha pedig a futás és a rövidebb passzok hatékonyan működnének, akkor esetleg néhány hosszú labdával AJ is megtalálható lehetne.
Bár az egyes csapatrészeket tekintve talán a Bengals jobb erőkből áll, a meccs favoritja nálam inkább a Lions. Vagy beleszaladunk egy sok pontot hozó adok-kapokba, amit simán elbukunk, vagy ha limitálni tudjuk a Lions O-t (elsősorban a saját támadójátékkal, másodsorban Stafford legyilkolásával), akkor egy szoros meccsen nyerhetünk.
Mondjuk ezúttal kifejezetten pesszimista vagyok.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Kirkpatrick ha egészséges akkor igazán belerázódhatna már a kötelező szerepkörébe (kezdő CB)...1/17re elvárná lassan az ember, hogy ne egy project játékost húzzon (még ha erős a CB sorunk is, papíron). Pacman és Hall azért megoldják a posztot, ha Newman nem lenne játékra kész.
Na mind1, a lényeg hogy Dre igazán villoghatna már, mert sosem lesz egy Sherman 😕.
utána választották ki drafton:

Janoris Jenkis-nagyon jó ballhawk CB, igazi playmaker. Balhés, de ez nálunk nem probléma.
Casey Hayward-ha egészséges, top5 cover corner
Alfonzo Dennard-rotációban van a Pats SEC-ben, és ő sem rossz.

egyelőre nálam egyébként Dre a 2012-es draft legnagyobb 1.körös bustja, Jenkinssel (A.J) karöltve.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Mindenki edz, Newman is!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Tök jó, hogy a passzorientált offensek ellen dőlnek ki a DBink. Mondjuk eddig jó karma volt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Newman nem edzett tegnap után ma sem, alakul hogy nem játszik a Lions ellen.

Quarterbacks have targeted Newman in coverage 39 times this year with the 35-year old allowing only 23 passes for 287 yards receiving with one touchdown (against the Bills last week) and an opposing quarterback rating of 79.8. So he's been rock solid this year.Cincy Jungle
!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Két DE volt nálunk próbajátékon. Ennek mi lehet az oka? Szerintem nem teljesítünk rosszul a fal szélén és a mélység is megfelelőnek tűnik.megyerikrisz
Practice squad is létezik a világon. 😉
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Hát, ti tudjátok. Nálunk nem igazán volt jó sose, talán majd ott. Nagy csodát ne várjatok.megyerikrisz
Na nem is kezdeni hívjuk 😀 😀 😀 kell a playbook-otok 😀Collapo
A rosseb, erre nem gondoltam! 😀 Bernard Scott, a kém! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát, ti tudjátok. Nálunk nem igazán volt jó sose, talán majd ott. Nagy csodát ne várjatok.megyerikrisz
Na nem is kezdeni hívjuk 😀 😀 😀 kell a playbook-otok 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Collapo kolléga, úgy hallottam, a mi derék Bernard Scottunk nálatok próbálkozik.megyerikrisz
SónDrón nem jött be, van két futónk (meg két FB-nk), és egy nem túl jó sémánk, hát éppen akár Ő is jöhet... papírja még nincs, de ki tudja mi lesz mégCollapo
Hát, ti tudjátok. Nálunk nem igazán volt jó sose, talán majd ott. Nagy csodát ne várjatok.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
MJ93 szinte biztos, hogy nem fog.
megyerikrisz
Jah, számtévesztés 😀 evvan. Amúgy igen, lesz aki megadja neki a zsákpénzt, ami itt már nem fog beleférni, pláne, ha Ő és Dunlap is így tolja a szezonban végig...
Dunlapnek hosszúja van, Gilberry, Geathers hosszabbítás szerintem nem lehet gond, bár nem tudom, hogy az övék mikor jár le. Hunt pedig a második kör ellenére projekt. szerintem nincs szükség többre,
megyerikrisz
Gilberry és Geathers '16-ig élő szerződéssel bír Spotrac szerint.
bár nem bánom, ha Zim jó szokásához híven kukáz valami gyöngyszemet! 😀
megyerikrisz
ezt a tulajdonságot kicsit kezdem irígyelni a draftjaitok kapcsán, bár mi is jól toljuk a játékos tili-tolit
OFF
Collapo kolléga, úgy hallottam, a mi derék Bernard Scottunk nálatok próbálkozik.megyerikrisz
SónDrón nem jött be, van két futónk (meg két FB-nk), és egy nem túl jó sémánk, hát éppen akár Ő is jöhet... papírja még nincs, de ki tudja mi lesz még

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A tegnapi edzésen BJGE betegség, Still hátfájdalmak, Newman pedig már elfelejtettem, hogy miért, de nem edzett. Két DE volt nálunk próbajátékon. Ennek mi lehet az oka? Szerintem nem teljesítünk rosszul a fal szélén és a mélység is megfelelőnek tűnik.megyerikrisz
MJ99, Dunlap, Hunt (bár ő nem releváns) és társai, a most megkötött Atkins, stb. szerződésekkel nem biztos, hogy jövőre is együtt tud maradni... sztem ennyi.Collapo
MJ93 szinte biztos, hogy nem fog. Dunlapnek hosszúja van, Gilberry, Geathers hosszabbítás szerintem nem lehet gond, bár nem tudom, hogy az övék mikor jár le. Hunt pedig a második kör ellenére projekt. szerintem nincs szükség többre, bár nem bánom, ha Zim jó szokásához híven kukáz valami gyöngyszemet! 😀

OFF

Collapo kolléga, úgy hallottam, a mi derék Bernard Scottunk nálatok próbálkozik.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A tegnapi edzésen BJGE betegség, Still hátfájdalmak, Newman pedig már elfelejtettem, hogy miért, de nem edzett. Két DE volt nálunk próbajátékon. Ennek mi lehet az oka? Szerintem nem teljesítünk rosszul a fal szélén és a mélység is megfelelőnek tűnik.megyerikrisz
MJ99, Dunlap, Hunt (bár ő nem releváns) és társai, a most megkötött Atkins, stb. szerződésekkel nem biztos, hogy jövőre is együtt tud maradni... sztem ennyi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
A tegnapi edzésen BJGE betegség, Still hátfájdalmak, Newman pedig már elfelejtettem, hogy miért, de nem edzett. Két DE volt nálunk próbajátékon. Ennek mi lehet az oka? Szerintem nem teljesítünk rosszul a fal szélén és a mélység is megfelelőnek tűnik.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Gyenge nap volt az afc-ben.gabtsi
Még 13 ilyen gyenge nap és főcsoportot nyerünk 😊
Egyébként tök igaz. Először én is pislogtam, hogy ezzel a teljesítménnyel meg hogyan? Aztán elnézegetve a többi meccset, tényleg adható volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gyenge nap volt az afc-ben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Dalton a hét támadója az AFCben. Az komoly.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a két TD egyértelmű Zimmeré volt.

elsőre zone blitzet hívott, Dunlap lépett coveragebe, hát nem ott maradt a TE tök simán egyedül. talán nem a 6'6os DE-nek (aki nem melllesleg a legjobb edge rusherünk) kellene őt fogni, főleg nem negyedik kísérleten.

a nagy playnél meg jött a DB blizt, de Nelsont felvették mint hülyegyerek a koszos zsepit, és a 5ezer éves Newman ott maradt szerencsétlen egyedül egy sprinterrel, safety segítség nélkül. így se rush, se over the top nem volt senki, meg is csinálták.

azon kívül rendben volt, csak a futás elleni védekezésünk nem annyira, de belefért most. mondjuk azt nagyon megköszöntem, hogy a 4 GL playnél egyszer sem volt fent a Bills legjobb játékosa (spiller).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Megint sikerült egy fasz meccset játszani. Szerencsére most tudtunk folyamatosan támadni, így összejött. M Jones és BJGE végre mutatott valamit. Volt pár szép driveunk. A Whitworth sallerokon jókat röhögtem. Kár a redzone INTért. Egyértelműen Daltoné, nem is értem mit hisztizett. Biztos fájt neki, hogy Rodgers mögé került az RZ labdabiztonság rangsorban 😊
Nugent is elmehet a picsába. Szerencsére a végén tiszta fejjel rúgott. A futás és a YAC hozta a meccset. Okos stratégia Grudentől.

A D ellenben nem tetszett. Annyira nem hittük el, hogy lesz hosszú passzjátékuk, hogy szinte az összes ilyen kísérletet beszívtuk. Még szerencse, hogy egy Pacman DPIt nem fújtak be. Burfict zászlóin lehet vitatkozni, de leginkább meg kellene tanítani, hogyan kontrollálhatja az agresszivitását. Mau read optionnel szénné szívatható. Ezzel is kezdeni kell valamit, mert divatos műfaj lett. A fal szerencsére megint dominált és Ilonka is kezd érett játékosra hasonlítani.
Túl sok yardot és hosszú driveokat engedtünk. Annyira azért nem vagyunk jók, hogy maximális koncentráció nélkül is simán nyerjünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
A meccsen megint voltak hibák és fegyelmezetlenségek (bár a Burfictre dobált zászlók furcsák voltak), azért sok pozitívum is. Aminek leginkább örülni lehet és kell, hogy Gruden olyan helyeken ütötte fel a playbookot, ahol eddig még nem. Így sikerül összerakni olyan playeket, amelyekben Dalton remek számokat tudott produkálni, miközben a komfortzónájának számító 10-15 yardos dobásokból sem kellett kimozdulnia. A másik ami fantasztikus volt, hogy With' a maga 150 kilóját milyen dinamikusan tudja mozgatni, elképesztő sprinteket vágott le, és takarított a hosszú playeknél.
Ami bosszantó volt, hogy nem tuduk a negyedik negyed elején lezárni a meccset, és a végén mennyire rossz volt a védekezés, miközben ez a csapatrészünk az elit. (Egy átlátszó gyenge blitz, amit nevetve vett fel RB, majd a leggyorsabb WR a leglassabb CB-vel jó kis matchup.)

A lényeg a W, de így azért nagyon nehéz lesz a Lions ellen, ahol jó futójáték és Megatron okozhat fejfájást a D-nek, az O-nak meg egy brutális DL. Sok esély nem adok magunknak jövő vasárnap, de azért remélem megint megrázza magát a csapat.