Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
ez pozitív lehet, hogy a végén is kitart a D# ha kell. Továbbra is azt érzem, ha jön egy erős védelem ellenünk, ott kipukkanunk. Több kell az O-tól, Bernard viszont ígéretes (kevés volt ma a TE játék...ha a középszar passzokra épül az egész támadójátékunk, akkor legalább értelmesen használjuk őket! )

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ma se úsztuk meg a végét gyomorgörccsel. francért kell egy megnyert meccset így megnehezíteni.

minden jó ha jó a vége. 4-2!... lépéselőnyben vagyunk a csoportban!


több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Vért fogunk izzadni, de nyerni fogunk 😊
Az O kellemes meglepetésre fogja hozni a meccset. Screen passzokkal, TE-játékkal, futással megyünk majd előre és pörgetjük az órát. A D-t az elején a read-option zavarba hozza, de a meccs végén ők is megemberelik magukat, és még lehet, hogy pontot is termelnek. A vége 17-13 lesz a Bengalsnek. (B verzió: Ha a D is szerez pontot, akkor 24-17)
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hall és MJ is jatszik ma a hírek szerint.

Nyerni kene, de nem fogunk szerintem. Ha csak Dalton nem tesz csodát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Aki keres az sajnos talál- sorozat következője


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
When the Cincinnati Bengals suited up to practice, defensive end Michael Johnson was in full-gear ready to join his teammates on the practice field.Cincy Jungle
😉
több mint 11 éve
Hyp3rloop Cincinnati Bengals 50
Az eddigi játék alapján valóban nehéz megjósolni, hogy mi lesz a szezon végén. Tudom a győzelem a lényeg, de én szeretnék már pl. egy sima, a szurkolókat és a csapatot megnyugtató győzelmet látni.

A következő 4 meccs ebből a szempontból szerintem meghatározó lesz, hozzánk hasonló erősségű csapatokkal játszunk (3 ebből idegenben), ebből ha tudunk hozni 3 meccset akkor simán meglehet a rájátszás, ha csak 2 akkor nehéz lesz. 1 v. 0 esetén meg lehet készülni a következő szezonra. Rájátszás esetén pedig bízom benne hogy mi leszünk a meglepetéscsapat.

A köv. 4 meccsre én ilyesmire számítok:
@ Buffalo : W
@ Detroit : L
Jets : W
@ Miami : W/L

Persze legyen 4 W. 😉

több mint 11 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
@ buffalo, detroit, miami, san diego, pittsburgh
ezek közül 3at szerintem biztosan behúzunk. csoport győzelem benne van, de nagy versengés lesz a ravens-el.
csoport meccsekből minimum 2-t mindenképp hozni kéne még ehhez.
po ugyan úgy mint eddig meglesz neccesen, de pottyanunk ki az elején. (azért jó lenne már egy győzelem ott is)


több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
9-7, ami nem elég a csoportgyőzelemhez. Szerintem a jövő heti kivételével az összes idegenbeli meccsünket elbukjuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
A véleményem szó szerint egyezik az indianapolisi kollégáéval.

Egy top irányítóval a határ a csillagos ég lenne.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ti most hova tennétek minket, jelenlegi állás szerint?
Szerintem: a csoportot nyerjük (de csak azért, mert gyenge most az AFC North), de komoly faktor nem leszünk PO-ban Dalton miatt.MarioAna
Outsiderként:
Defense: TOP5, talán TOP3 is. (Seattle, Kansas mellett).
Offense: Ha Dalton hozná magát, lehetne TOP10 környéki, rögtön az elit offense-ek mögött (Denver, Saints, Packers, Falcons(???), Dallas, stb.). Amíg nem hozza, addig viszont ahogy puffan úgy esik, jobb napon meg lehet egy Green Bay is, más napokon meg egy középcsapattól is kikaphattok.
Összesítés: Az offense kiszámíthatatlansága miatt behatárolhatatlan. Amikor jól megy, akkor úgy néz ki a csapat, amelyiknek söpörnie kellene a divíziót és bye week-ért küzdenie, máskor meg a divízió megnyerése is neccesnek tűnik.

Szóval pont oda lőném én is, ahová te: A csoportgyőzelemre van esély, de így a playoffban sokáig nem jut a csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
a liga legjobb OL-je nálunk van, a PFF szerint:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/10/09/ranking-the-2013-offensive-lines-first-quarter/4/
Daltonnak nincs mire fognia. Két átlag feletti TE, ligaelit OL, működő futójáték, és ugye Green is.
DEF-ünk szintén a legjobbak között van.
A Browns elleni pofon remélem jól jött, bár a Pats elleni 13 és a CLE elleni 6 pont elég halványnak néz ki....

Ti most hova tennétek minket, jelenlegi állás szerint?
Szerintem: a csoportot nyerjük (de csak azért, mert gyenge most az AFC North), de komoly faktor nem leszünk PO-ban Dalton miatt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Dánke.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Négy hat hétre out, mert LCL bizgentyűje van... Uazon a meccsen szerezte, ahol Hoyer ACL-t szakított...
Összefoglaló

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Jó esély van Hall hétvégi játékára, ahogy olvassom a Twitteren a híreket.

Adam Jonest nem találták bűnösnek a legújabb zűrében.

BTW, miért nem Manuel kezd a Billsben hétvégén?
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a győzelemhez!
Dominált a D#etek, 6 pont mindent elárul a Pats O#-ről, megérdemelt W.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Valójában slot cb volt crocker, mays a nickel LB es nem rossz.

Crocker sem, de annál a lesnel kurvaanyaztam rendesen.

8 play volt a leghosszabb drive amit vittek, volt play amit beneztunk nem is egy, szerencsénk is volt, de a legelejetol nem engedtük őket lendületbe jönni es ezt sikerült végig tartani.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hunt: nagyon sok, a meccs alatt nem tűnt fel, hogy ennyit fent volt. De ez is Zimmerék érdeme, jól forgatták a stábot.
A statisztikákból ami még érdekes, hogy kis túlzással 1 LB-vel játszottuk végig a meccset. Azért jó lenne, ha ez a poszt egy kicsit vastagabb lenne.munoz
Kroki egész jól nyomta nickel LBben. Az évek alatt hozzálassult a poszthoz 😊
De viccen kívül. Hihetetlen inteligens játékos. Az utolsó drive offsideot bebénázta, de attól eltekintve nagyon hasznos volt

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Hunt: nagyon sok, a meccs alatt nem tűnt fel, hogy ennyit fent volt. De ez is Zimmerék érdeme, jól forgatták a stábot.
A statisztikákból ami még érdekes, hogy kis túlzással 1 LB-vel játszottuk végig a meccset. Azért jó lenne, ha ez a poszt egy kicsit vastagabb lenne.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hunt: 40 snap!
wow

editke: Thad Lewis a Bills PS-ből a kezdőbe kerül ellenünk a hétvégén, a hírek szerint.gabtsi
El is fáradt a végére. Majd megszokja 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 908 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha szép meccs nem is volt, de küzdelmes, grat. De most aztán tessék megverni a Bills-t meg Jets-et is 😊
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
valóban jó pass rusher MJ93, de tizenX milliót nem ér meg nekünk, amikor ilyen rotációt/depthet tudunk biztosítani.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hunt: 40 snap!
wow

editke: Thad Lewis a Bills PS-ből a kezdőbe kerül ellenünk a hétvégén, a hírek szerint.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az első négy meccs után azon az állásponton voltam, hogy kerül amibe kerül, valahogy bele kellene férnie MJ hosszabbításának.

látva a tegnapi meccset nem biztos, hogy bármi áron meg kell tegyük ezt, és mondom ezt úgy, hogy messze a legjobb DL emberünk ezidáig Johnson. De amit Gilberry mutatott, az több volt mint elég, ráadásként Hunt is meglepően jó volt. ha felszed egy kis technikai képzettséget nem tudom mi a határa. de az már tegnap is látszott (igaz lényegében csak a bull rush megy egyelőre), hogy elképesztő gyors, és kegyetlen erős. nagyon kíváncsi vagyok mit tudnak kihozni belőle, de én döbbenten néztem tegnap, hogy mit fejlődött a preszezonhoz képest, de azért még újra kell nézni mielőtt komoly faszszopkodásba belemennék.

az edzőkollégákkal együtt nevettem, mikor Zimmer mondta, hogy JJ Watt type of player válhat belőle, így az első live action után nem nevetnék már ezen ennyire, még ha kolosszális szintről beszélünk is Watt esetében.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az ilyen győzelmek tesznek (újra) hívővé bennünket.

A Bengals a konzisztens teljesítmény mintapéldánya: Packers W, Browns L, Pats W, ahogy arra számítottunk…

Mindenesetre jó látni, hogy a D továbbra is playoff szinten tolja, a játék tulajdonképpen minden elemében, most mindezt úgy, hogy a két elit védőnk közül a pótolhatatlan (Hall) nem is játszott, ahogy a legjobb DE-nk sem.

Ha azt a két hibát (Dalton INT, Bernard Fumble) nem követjük el sokkal simább lehetett volna, így csak ma reggelre ért a pulzusom 100 alá. De Gruden végre belátta, hogy mit kell játszani, és nem erőltette túl a passzjátékot, de persze ehhez kellett, hogy üljön a futás.

Bővebben majd este a podcastban.

ami nem hajlik, az törik!