Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Bengals sign DT Kheestan Randall... A Miami draftolta tavaly a hetedik körben.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Asot Zimmer megjavitana ugyhogy en tamogatom idehozatalat!


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
kirkpatrick-nél csak jobb lenne, seymour-nak meg kínálni 3 misit, aztán jön jön, nem nem. ő baja 😀


több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
seymour 5 mihályt kér, állítólag. azt inkább görgessük át jövőre én amondó vagyok.

aso nem lenne rossz, ha nem 2013-at írnánk, hanem mondjuk 2009-et.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ha már seymour.. (félve írom) asomugha. szerintem meg kéne próbálni őket.
most van a pillanat, hogy lehetne esélyünk po-ban, meg kéne ragadni.
brown papának meg látnia kéne ha most kicsit költ, és beválik, akkor többszöröse jöhet vissza neki.
ha meg nem, pár milláját ugyan úgy ki tudja venni a kasszából magának.


több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Kíváncsi leszek, hogy Richard Seymour-ra rámozdulunk-e? Feltételezem, hogy nem, de elnézegetve a kínálatot ő az egyetlen instant játékos, aki kölcsönözhető. Más kérdés, hogy az ár-érték aránya elég rossz, mert állítólag nagyon sok pénzt akar, azért nem szerződtette senki. Brown papa meg azért beosztja ami van neki 😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
kár h a csere, már csak márciusban lehetséges. akkorra meg már mindegy is.gabtsi
Hopp...
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kár h a csere, már csak márciusban lehetséges. akkorra meg már mindegy is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ez mekkora marhaság, más major ligában - aka NHL - lehet szerződést kötni anélkül, aztán elintézik a munkavállalásit pár nap alatt.
Mikey
Hát szerintem az ott a marhaság... ergo bevándorol, feketemunkázik, aztán majd valamikor kap papírt is hozzá 😀Collapo
Természetesen nem játszhat papírok nélkül, csak szerződést köthet. 😉


A DT poszt megoldását én még csere útján sem tartom elképzelhetetlennek.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez mekkora marhaság, más major ligában - aka NHL - lehet szerződést kötni anélkül, aztán elintézik a munkavállalásit pár nap alatt.
Mikey
Hát szerintem az ott a marhaság... ergo bevándorol, feketemunkázik, aztán majd valamikor kap papírt is hozzá 😀

Egyébként Michael Huff is próbajátékon járt a PBS-ban, azért említsük meg.Mikey
Kell a playbook?! Kérdezzetek engem 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a legnagyobb gond, hogy már Geathers pótlása sem történt meg, és ez a tavalyi 8as rotációt lényegében 5 emberre szűkíti, mert Still is a vállával bajlódik.

ugye a Phins ellen két bevethető DT-nk maradt Geno kiesése után (Gilberry beforgatását nem számolva), így a nickelben már Hunt lett a DT. ami azért funny volt na.
viszont így ott tartunk, hogy a két DE 95% felett játszik, ami nagyon rossz hatással van az egész pass rushra. mégha a futás elleni védelem össze is állt, teljesen elforgácsolja az erejüket, és a pass rushhoz nem marad lendület. egy kurvagyenge fal ellen alig tudtunk nyomást gyakorolni, különösen Dunlap oldalán nagyon fájó ez, ahonnan azért ennél többre számítottunk.

Szóval most van a kezdő négyes, Dunlap, Thompson, Peko, MJ. ezt tudjuk egyértelmű passznál Thompson helyett Gilberryvel megoldani. és ennyi. ez nagyon-nagyon kevés.

a Packers ha jól emlékszem 16 IR-en lévő játékossal nyert SB-t, szóval nem megoldhatatlan a feladat, de az offensetől (támadófal különösen) a megelőző három hét kell, és az folyamatosan, ahhoz elég a jelenlegi D.

külön szerencsétlenség, hogy három pótolhatatlan emberünk van a D-ben, és mindhárom IR-re került. nem megyek bele matchupokba, de mindhárom kellett volna, hogy bárki ellen legyen (jó) sanszunk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Gilberry előtte a Kansasben is nagyon jó volt, csak keveset játszott. De ott sack-leader volt egyik évben, szóval az nem meglepetés hogy ő jó. Szerintem a legjobb rotációs DE.MarioAna
Azt se felejtsük el, hogy kik mellett játszik. Rucker és Fanene is tök jó DE volt Atkins, MJ és Dunlap oldalán. Rohadtul fog hiányozni Geno.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Egyébként Michael Huff is próbajátékon járt a PBS-ban, azért említsük meg.Mikey
Ahhoz képest, hogy mekkora hulladékokat nézegetünk, ő legalább látott már NFL meccset közelről. Mays szerepkörére jönne, bár lehet hogy a Ravens rosteren jobban örülne neki Dalton 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Mégsem jött Bilukidi, az NFL visszadobta a szerződését, mondván kanadaiként nincs érvényes munkavállalásija.
Ez mekkora marhaság, más major ligában - aka NHL - lehet szerződést kötni anélkül, aztán elintézik a munkavállalásit pár nap alatt.


Egyébként Michael Huff is próbajátékon járt a PBS-ban, azért említsük meg.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Meglepő lett volna, ha olyan arcot igazolnak, akinek a neve mond valamit. Várhatóan Thompson lesz a kezdő, őt meg beteszik egy-két snap erejéig. Persze nem lennénk szomorúak, ha akkora impact lenne, mint tavaly Wallace Gilberry.
A vicc, hogy még ilyen megtépázottan is esélyesebbek vagyunk a Ravensnél, reméljük, nem most fogják megtalálni a futójátékukat.munoz
Gilberry előtte a Kansasben is nagyon jó volt, csak keveset játszott. De ott sack-leader volt egyik évben, szóval az nem meglepetés hogy ő jó. Szerintem a legjobb rotációs DE.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Vert fognak inni abban biztos legyél.

Ez es a Colts a ket csucsmeccs a hátralevő menetrenden, azt a kettőt mindenképpen fogni kell. Grudentol nagy kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Meglepő lett volna, ha olyan arcot igazolnak, akinek a neve mond valamit. Várhatóan Thompson lesz a kezdő, őt meg beteszik egy-két snap erejéig. Persze nem lennénk szomorúak, ha akkora impact lenne, mint tavaly Wallace Gilberry.
A vicc, hogy még ilyen megtépázottan is esélyesebbek vagyunk a Ravensnél, reméljük, nem most fogják megtalálni a futójátékukat.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy alulképzett angolai Jabba, a méretei megvannak
 www.georgiastatesports.com/ViewArticle.dbml?ATCLID=204876230


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Atkins IR-en, roster helyére érkezett Christo Bilukidi - remélem jól írtam a nevét.

Az meg ki?
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
egyetértek, csak abban nem h belefér a vereség!
sztem egy vereség se fér bele... 😊
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
itt írjátok, h fasza Dalton, meg ilyenek.... de azért 3 INT-el nehéz meccset nyerni...nhm
Ha rám gondoltál, akkor lehet, hogy kicsit félreérthető voltam. dalton most nem volt fasza (bár csak 2 INT az övé azok is nagyon szép D játékok voltak), de úgy egyébként sokkal jobb mint vártam. van annyira jó, hogy komoly PO csapat szintet tudjunk hozni. Persze sokszor dadognak a labdái és pontatlan is főleg a hosszú passzoknál, de amit meg lehet tanulni, abban egész szépen fejlődik. Sokat gyorsult és a nyomást is jól kezeli. Jobban olvas és több célpontot is végignéz. Ennyi kellett ahhoz, hogy ne zúgjunk ki egyből a POból. Idén simán meglett volna, ha nem sérülünk szarrá, pont a kulcsposztokon.
Elszáll a legjobb CBnk, akit pótolni nem tudunk, így egy lehetőség marad, a nagyon durva pass rush. Erre jön a season ending a legjobb sackelőnknél. Ráadásul a helyettesének kinézett Still szintén sérült, plusz romokban az LB sor is, így tényleg csak valami zimmeri csoda segíthet a Dn.

A fins zakó belefért. A sérülések nem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
most néztem csak meg...

rendesen felbasztam magam.. 😕

itt írjátok, h fasza Dalton, meg ilyenek.... de azért 3 INT-el nehéz meccset nyerni...
amúgy amikor NUGENT (nagyonnagysztár volt!) berúgta 54-ről én azt mondtam megvan...! de nem így lett...
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Szarok a vereségre. Simán belefért. Eleve úgy utaztunk, hogy a Ravens meccs számít majd. Azt hittem simább zakó lesz.
Korábban többször írtam, hogy csak Dalton számít. A kurva sérülésekkel nem számoltam. Hiába jó Andy, annyira nem tud az lenni, hogy a kiesőket kompenzálja. Pedig ebben a szezonban tényleg nagyon sok volt. 😕

És igen. Bízzunk Zimmerben. Majd meglátjuk a többit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
bízunk zimmerben


több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
amihez persze kell a védelem is, ami kezd nagyon foghíjas lenni. és ez a nagy baj. erre kell valami megoldás.Rush
Ezzel az a gond, hogy az egyetlen megoldás az lenne, ha nem sérülnének le.
De megteszik, és így a komoly eredmény elérésének lehetősége egyre távolodik, már-már láthatatlan távolságba.