Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Mi lesz ha Clements és Jones sem játszhat? Ghee-Jennings páros? :o

Nincs sok szerencsénk a sérülésekkel idén.Amadeus91
Mondhatnám hogy ez az NFL. Eddig egész jól megúsztuk, de most jött egy rosszabb széria. Mindent egybevéve nem mondanám, hogy extra nagy pechünk van. A baj csak az, hogy a legkeményebb meccsekre fogyunk el.
Clements szerintem lesz. Jones már inkább kérdőjel, de a játéka is. Valószínűleg Jennings kezd majd és Ghee is sokat pályán lehet. Szegény Crocker meg megint többet fog nickelben bohóckodni, mint a saját posztján.nasheem
olyanok vagyunk lassan, mint tavaly a GB, tudjuk mi lett belőle... 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mi lesz ha Clements és Jones sem játszhat? Ghee-Jennings páros? :o

Nincs sok szerencsénk a sérülésekkel idén.Amadeus91
Mondhatnám hogy ez az NFL. Eddig egész jól megúsztuk, de most jött egy rosszabb széria. Mindent egybevéve nem mondanám, hogy extra nagy pechünk van. A baj csak az, hogy a legkeményebb meccsekre fogyunk el.
Clements szerintem lesz. Jones már inkább kérdőjel, de a játéka is. Valószínűleg Jennings kezd majd és Ghee is sokat pályán lehet. Szegény Crocker meg megint többet fog nickelben bohóckodni, mint a saját posztján.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Mi lesz ha Clements és Jones sem játszhat? Ghee-Jennings páros? :o

Nincs sok szerencsénk a sérülésekkel idén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Bowie 😀 De rég hallottam róla. Örülök, bár meglepne ha pályára kerülne.

Ilyen hírek után nagyon meglepne ha AJ játszana vasárnap. Durván nehéz meccs lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Forrest Greggnél Parkinson-kórt diagnosztizáltak. 😐


9 (!) játékos nem edzett ma.
Clements, Crocker, Fanene, Green, Jones, Lee, Leonard, Rucker, Wilson.
További 3 volt limitált.
Cook, Dunlap, Hawkins.
Korrekt.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Cincy Jungle:

Later on Wednesday, it was announced that the team decided to fill the last practice squad position with former University of Cincinnati Bearcat cornerback [John] Bowie.

Bowie, a native of Columbus, Ohio, was selected in the fifth round of the 2007 NFL draft by the Oakland Raiders. He played in two games with the Raiders in '07, was placed on Injured Reserve in '08 and played in three games in '09 before suffering an injury and being released. He played with the Cleveland Browns during the 2010 preseason but didn't make the team and has been out of the NFL since. He was signed by the Hartford Colonials, a UFL team, for the 2010 season.

BTW, az gyönyörű lenne, ha AJ nem játszhatna a Bóltimór ellen...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Bengals rookie wide receiver A.J. Green said he will sit out practice Wednesday and will be a game-time decision for Sunday's game against the Baltimore Ravens, according to multiple reports.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Practice squadba érkezett CB Walter McFadden.

2010-es 5. körös Raiders pick, a tavalyi évet az OAK practice squadjában töltötte, majd idén a Jaguars hasonló keretében volt olvasható a neve.

Hátha Zimmer kihoz belőle valami olyat, amit előző két állomáshelyén nem tudtak.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem érdekel hogy ha nem megy, de azt lássam hogy küzd, mint a kurva élet!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hawkins szerintem is hatalmas húzás volt. Simpson-ról én személy szerint nem tudom, hogy tényleg csak ennyit tud vagy fejben vannak a gondok nála.Amadeus91
Láttuk már nem egyszer mit tud. Sajnos azt is tudjuk, hogy szar a feje. Ez a kokós ügy meg tovább rontja a helyzetet, de most nem nagyon van más kiút, mint előre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
jaja, mondjuk hawkins játéka ill. játékba vonása óriási, teljesen új dimenziót tud nyitni ezzel a sebességgel. kár, hogy inkább mély, mint magas, így mélyre esélytelen. bárcsak simpson tudna hozni 4 meccset zsinórban a képességeinek megfelelően, nagyot dobna a storyn.

editke: trentet kitette a kolcgabtsi
Ezek szerint Trentért nem kár. Ha meg mégis, akkor gyorsan hívjuk vissza 😊

Simpsonon a sor. Meg kell mutatnia mit ér. Green nem hiszem hogy agyon lesz használva a Ravens ellen. Inkább vigyázzunk rá. Most kell megmutatnia Rome-nak. KELL!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Hawkins szerintem is hatalmas húzás volt. Simpson-ról én személy szerint nem tudom, hogy tényleg csak ennyit tud vagy fejben vannak a gondok nála.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja, mondjuk hawkins játéka ill. játékba vonása óriási, teljesen új dimenziót tud nyitni ezzel a sebességgel. kár, hogy inkább mély, mint magas, így mélyre esélytelen. bárcsak simpson tudna hozni 4 meccset zsinórban a képességeinek megfelelően, nagyot dobna a storyn.

editke: trentet kitette a kolc

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát ha még Greenen és Greshamen kívül elkapója is lenne a vörösnek.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Majd Ghee megoldja.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kis esti önfény:
Pro Football Focus has a signature stat called "Accuracy Percentage". This is a "fixed" version of the generic completion percentage. They remove all the drops, throwaways, and spikes to trim it down to only the passes that were aimed at a receiver and not blatantly dropped by said receiver. The #1 QB in the league in this stat (like in every other ever) is Aaron Rodgers, but the top AFC North QB, and in fact top AFC QB overall, is our very own Andy Dalton. He ranks 5th in the NFL with an accuracy percentage of 72.4 and #1 in the AFC.

It doesn't show every QB, but it does rank the worst in the league, which is where you'll find another AFC North QB... Joe Flacco. The wunderkind of the Baltimore Thugs is ranked 32nd out of 36 qualifying QBs.

For the best individual game of the year, once again Aaron Rodgers is #1 thanks to his 24/25 effort against the Vikings. The 2nd most accurate game this season by any QB in the NFL came in week 6 when Andy Dalton faced off against the Indianapolis Colts and completed 25 out of 28, not counting the 4 drops, for an adjusted completion percentage of 90.63. Now you might say "Yeah, but that was the Colts..." That is true, but 8 other QBs faced the Colts including Roethlisberger, Schaub, Brees, and Ryan and none were as accurate as Dalton.

jawdropper.

*****
illetve amit még nézegettem, hogy jó eséllyel a Bills, Titans, Jets trinyó triót kell legyúrni a második wild card helyért. az első kettő ellen birtokoljuk a tie breakert, a Jetsről most nem szólok. HA sikerül, és a Pats illetve a Steelers lesz a két kiemelt az első körben, az azt jelenti, hogy az afc west elsőjéhez vagy houstonba kell menni a rájátszás első körében. ha schaub tényleg nem játszik, akkor ez papíron a legjobb WC párosítás lehet ránk nézve, amióta követem az nfl-t. és az első nem hazai pályán, csoportgyőztesként.
de előbb ehhez megnyugtató módon meg kell oldjuk a corner kérdést.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
mind kurva jó lesz 😊gabtsi
Már most mind qrva jó.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
mind kurva jó lesz 😊gabtsi
kivéve a gyevi birót! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mind kurva jó lesz 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom nem bírni ezt a Cincit, túl sok olyan játékos került ide,akit nagyon bírok 😀
Dalton, Green, Gresham, Mau, Dunlap, Atkins szóval csak hajrá!
Dalton meg kurva jó lesz.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
This throw tells you everything you need to know about Andy Dalton:
http://www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d82411aa1/QB-Dalton-to-TE-Gresham-1-yd-pass-TD

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Ghee egyből no2. CB?Amadeus91
Ilyet hol olvastál? Jennings fog kezdeni, és Ghee csak nickel lesz. (Amennyiben Jones nem épül fel.)Mikey
sorry, valamit nagyon félrenéztem akkor.

*bár igaz lett volna....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Ghee egyből no2. CB?Amadeus91
Ilyet hol olvastál? Jennings fog kezdeni, és Ghee csak nickel lesz. (Amennyiben Jones nem épül fel.)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A Ravens D most jobb, mint a Vasasé, persze secben azért ott is lehet károkat okozni. A Ravens valahogy jobban fekszik nekünk, úgyhogy bizakodom, de kőkemény lesz. Ilyen passzvédelemmel meg még kőkeményebb. Ha nyerünk tényleg komoly PO esélyeink lesznek. Hihetetlen!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
ezzel, gondolom, nagyon meg fog nőni a passzjáték az ellenfeleknél.. nagyon húzós lesz így, talán a dl és a futójáték megállítása valamelyest segíthet.

egyébként, nem tudom Ti hogy vagytok ezzel, de szerintem a baltimore jobban elcsíphető, mint a vasas. tök mind1 hogy verték kétszer a pitts-et.
azért flacco sokkal jobban inkonzisztens és zavarba hozható, és egy remek passrush-al simán el vehetnénk a kedvét. védelem az ugyan úgy kő kemény lesz, de dalton azért bizonyított nemde?Rush
Az a helyzet, hogy lassan ott tartunk, hogy hiába verik el a Vasast, ha ilyeneket csinálnak, mint SEA, TEN, JAC...
persze Bóóltimórban nehéz lesz, de .... 😊

mi ugye megyünk hozzájuk, utána nekik:
vs SF
@ CLE
vs IND, az oké! 😊
@ SD
vs CLE
ééés jönnek hozzánk... 😊

mégegyszer mondom, nehogy az uccsó meccsen dőljön el... 😊 (akarom mondani: de jó is lenne...😊