Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
sztem meglehet a rájátszás... 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hiányzik David Jones, mi?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Sosem jó érzés ilyen hírre ébredni. 😕 😕

Clements, Jones, Jennings, Ghee. Ó jaj... nem is tudom milyen űrteljesítmény kéne a D-line-tól, hogy ezt kompenzálni tudja.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Én a CB posztot leszámítva elégedett vagyok az egész évvel. Végre van miben hinni.

Hall Out for Season? Ki a legjobb FA CB? Gondolom Ghee sem véletlen került PS-be. Caldwell szerintem is gyenge, Simpson meg kezd magától elszállni. (ha lenne mire). Elég erősen kinéz egy 1-2. körös CB pick.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
plusz azért ocho, palmer, to-ért is kapunk majd compensatory pickeket nemde?Rush
ochoért, palmerért már kaptunk. to meg kb visszavonultnak tekinthető.gabtsi
jogos. köszi. akkor ezt benéztem. pedig már kezdtem örülni 😊Rush
Viszont JoJo-ért kaptok, amúgy gratula télleg jó kis csapat épül nálatok.
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
plusz azért ocho, palmer, to-ért is kapunk majd compensatory pickeket nemde?Rush
ochoért, palmerért már kaptunk. to meg kb visszavonultnak tekinthető.gabtsi
jogos. köszi. akkor ezt benéztem. pedig már kezdtem örülni 😊


több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hall elszakította az Achillesét Schefter szerint. Az IRt jelent.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
plusz azért ocho, palmer, to-ért is kapunk majd compensatory pickeket nemde?Rush
ochoért, palmerért már kaptunk. to meg kb visszavonultnak tekinthető.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Grat srácok...jók vagytok...és így hogy se Palmer Se TJ, Olcsó és TO még szimpik is.Grat mégegyszer...kemény lesz a Heinz Fielden 😉

" class="embed">
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
caldwell és simpson részemről elmehet a picsába...gabtsi
Tavaly a csodaemberek eltűnése után hihetetlen jónak tűntek, de idén tényleg szét vannak esve. Caldwell szimplán szar, Simpson meccseket alszik át amióta nem jut elég anyaghoz. Remélem az ő fejében rendet tud tenni a stáb, de akkor is jöhet az újabb WR draft. Szorosan a CB és G posztok után.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
plusz azért ocho, palmer, to-ért is kapunk majd compensatory pickeket nemde?


több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jók vagytok, ahogy azt gondoltam. Egy jó draftra vagytok, hogy igazán komoly, mindenkire veszélyes tényező legyetek, de a Palmer-trédnek köszönhetően ez könnyen összejöhet.

Épp gabtsinak mondtam is, most hogy a bohócok nincsenek, még szimpik is vagytok. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nagyon nagy kár Hall-ért.

esetleg jöhetne vissza trent. (?)Rush
Sajnos nem. A Colts leigazolta már. Gondolom jön Ghee a PSből és remélhetőleg Adam Jones felépül. David Jonest is próbálgattuk múlt héten.
Állandó életveszély lesz a pass védelmünk. 2 éve még a liga legmélyebb CB keretének éreztem a miénket. Gyorsan elmúlt 😕

Crocker igen szar volt ma. Remélem rövidesen Mays is elkészül.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
nagyon nagy kár Hall-ért.

esetleg jöhetne vissza trent. (?)


több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De jó ám.

De corner nélkül nagyon nehéz lesz.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a meccsről azt gondolom nem lehetünk elégedetlenek, összességében jók voltunk, Andy különösen, a DL is hozta magát, és azt láttam amit eddig, nem volt megtorpanás, de ma ez ennyire volt elég. corner nélkül nehéz játszani ezt a játékot, még ilyen pass rush mellett is, ezen elég gyorsan javítanunk kell, pacmanen túl is.
caldwell és simpson részemről elmehet a picsába, azzal a zebrával együtt aki befújta whitre azt az ordas kamu holdingot.

jó csapatunk van, ez ma is kiderült.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
leon szezonja véget ért úgy tűnik 😕gabtsi
😕 😕 😕
Nagyon sajnálom
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
leon szezonja véget ért úgy tűnik 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Reedy aztat írja, Hall mankóval közlekedett az öltözőben. Hát az sose jó.

Szerencse, hogy Greennél láthattuk, végigbicózta a második félidőt, így annyira rosszul nem lehet a térde.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 101 — Így remélem megfelelek nektek.....
elképesztő, hogy mennyiszer el lett mondva hogy ez az év az építkezésről szól, meg hogy akármi lesz ez az év már nagyon jó, mégis mérges vagyok a meccs miatt, nagyon kár érte.
kétszer is mehettünk a végén azért hogy egyenlítsünk... sajnos rossz szájízzel fogok lefeküdni.Rush
Akkor mit mondjunk mi? mázlisták Daltonnal 😛
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
elképesztő, hogy mennyiszer el lett mondva hogy ez az év az építkezésről szól, meg hogy akármi lesz ez az év már nagyon jó, mégis mérges vagyok a meccs miatt, nagyon kár érte.
kétszer is mehettünk a végén azért hogy egyenlítsünk... sajnos rossz szájízzel fogok lefeküdni.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Azért ez a csapat fejben nagyon rendben van.

Azok után, hogy az első két drive-ból egyaránt benyalt 1-1 TD-t, felállt, és egyenlített, majd végig meccsben volt. Csak fordítani nem tudott, de éppen ennyit számít, hogy most a Steelers volt az ellenfél, és nem pl. a Jaguars.

Mindezt úgy, hogy nagyon fontos játékosok hiányoztak eleve, ill. estek ki meccs közben.

Good things are on the horizon...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tök jó a Bengals.
Nem mondom, hogy szimpik, mert mégiscsak csoport rivális, de maxi riszpekt!kishaszi
Annál nem is kell több 😊 Nektek meg Grat!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Remélem a sérültek visszatérnek. Most már tudom, hogy van ebben a szezonban még!nasheem
A visszavágón is hasonlóan szoros meccset várok, főleg ha Dunlap is játszhat, Green is végig a pályán tud maradni, stb.

Jó úton halad ez a Bengals.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tök jó a Bengals.
Nem mondom, hogy szimpik, mert mégiscsak csoport rivális, de maxi riszpekt!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."