Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
T mínusz 6 óra!

ébredéskor még minden oké volt, de egy óra olvasgatás után kezdek idegállapotba kerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=huolfNTLgB0

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
DALTON WINS VOTE: Thanks to votes on NFL.com, Bengals quarterback Andy Dalton won his first Pepsi NFL Rookie of the Week vote for the fourth-quarter Bengals comeback in Tennessee last week with his first three-TD game in the pros. He beat Redskins running back Roy Helu, Cowboys running back DeMarco Murray, Falcons wide receicver Julio Jones, and Cardinals cornerback Patrick Peterson.

:cool:

Legyen már 19 óra...!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d8240404d/Playbook-Steelers-vs-Bengals

http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d823fa29e/Week-10-Steelers-vs-Bengals-preview

azért az sem semmi, ahogy Andy a többiekkel kommunikál.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722


a tökéletes kép.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
törkölyt kivéve mindet 😀
talán a berryket legjobban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na két napja nem voltam információ közelben, látom nem sok jó hír van.

az viszont nagyon süti, hogy fél órája kiszúrtam, hogy az espna beflexelte a meccset 7 órára. fuckyeah!gabtsi
Milyen pálinkát szeretsz? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na két napja nem voltam információ közelben, látom nem sok jó hír van.

az viszont nagyon süti, hogy fél órája kiszúrtam, hogy az espna beflexelte a meccset 7 órára. fuckyeah!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
On Friday Jordan Shipley resurfaced with the Bengals, five weeks after having surgery to repair his torn ACL performed by surgeon James Andrews, according to Geoff Hobson at Bengals.com. It was the second time Shipley had surgery, but it was the first one performed on his knee. Typically recovery for an ACL tear takes nine months or more.

However, according to Hobson, Shipley believes that he could return to some football related activities by May. The last time he had surgery was after his 2008 season with the Texas Longhorns ended, with a recovery time of only five months.

Nagyon sajnálom szegényt, hogy ennek az idei csodacsapatnak nem lehet része.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
de érdekes eljátszani a gondolattal, hogy most elégedettek lennénk-e egy szezon végi 11-5-ös mérleggel, ha az nem érne POt. Én simán, ...nasheem
Ez nem is lehet kérdés. Még én voltam a legoptimistább itteni Bengals fan a jómagam 5-11-es célkitűzésével.
És már 6 győzelemnél tartanak a srácok. Szóval lehet eső, lehet hó a hátralévő 8 meccsen, én akkor is elégedett leszek.
De hiszem, hogy gyönyörű napsütés lesz a hátralévő hetekben is. 😊

A Vasasnál Woodley out. Dagink gondolom nem bánja.Mikey
itt is 5 győzelem lett tippelve anno, de nem bánom, hogy kellemesen kellett csalódnom.. 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Engem szerintem egyáltalán nem foglalkoztatna. A 11 győzelem ténye túlságosan boldoggá tenné ahhoz.

(Szerk.: a betévedő egyéb csapatok szurkolóinak mondom, hogy nem estünk át a ló túloldalára, és nem vesszük tényként a 11 győzelmet. Pusztán csak álmodozunk arról, hogy mi lenne, ha. Amit a 6-2 fényében nyugodtan megtehetünk. Ettől még ugyanúgy tekintünk a szezon hátralévő részére, ahogy az elteltre. Játszanak jól a fiatalok, aztán ha nyernek is jó, meg ha nem nyernek is jó. Mert rebuild van.)
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
de érdekes eljátszani a gondolattal, hogy most elégedettek lennénk-e egy szezon végi 11-5-ös mérleggel, ha az nem érne POt. Én simán, ...nasheem
Ez nem is lehet kérdés. Még én voltam a legoptimistább itteni Bengals fan a jómagam 5-11-es célkitűzésével.
És már 6 győzelemnél tartanak a srácok. Szóval lehet eső, lehet hó a hátralévő 8 meccsen, én akkor is elégedett leszek.
De hiszem, hogy gyönyörű napsütés lesz a hátralévő hetekben is. 😊

A Vasasnál Woodley out. Dagink gondolom nem bánja.Mikey
Persze-persze, év elején simán aláírtam volna egy 6-10-et is, nemhogy egy 11-5-öt. Inkább azon meditáltam, hogy ha összejönne a 11-5 (amibe még mindig nem élném belel magam, mert ennyire azért MÉG nem vagyunk erősek), de az nem érne POt, az milyen érzés lenne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
de érdekes eljátszani a gondolattal, hogy most elégedettek lennénk-e egy szezon végi 11-5-ös mérleggel, ha az nem érne POt. Én simán, ...nasheem
Ez nem is lehet kérdés. Még én voltam a legoptimistább itteni Bengals fan a jómagam 5-11-es célkitűzésével.
És már 6 győzelemnél tartanak a srácok. Szóval lehet eső, lehet hó a hátralévő 8 meccsen, én akkor is elégedett leszek.
De hiszem, hogy gyönyörű napsütés lesz a hátralévő hetekben is. 😊

A Vasasnál Woodley out. Dagink gondolom nem bánja.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Injury report:
Out: TE Donald Lee
Doubtful: CB Pacman Jones
Questionable: DE Carlos Dunlap, TE Jermaine Gresham, RB Brian Leonardvassadi
ők 3n valahogy épüljenek fel és akkor okés.

Bár gondolom Pacman helyett megint Kelly testvér fog rohangálni.... :mad:

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Legutóbb '76ban kaptunk ki akkor a Vasastól, amikor a szezon második felében mindkét csapatnak pluszos mérlege volt. Azóta 6 meccs, 6 győzelem. Az viszont egy elég rosszemlékű meccs volt, mert mi 9-2vel vezettük a divíziót, ők csak 7-4gyel álltak a meccs előtt. Rohadt nagy hóviharban 7-3ra nyertek a Riverfront stadionban és volt egy azóta vitatott fumble return TDnk, amit a zebrák incomplete passnak hívtak vissza. A szezont mindkét csapat 10-4gyel zárta. Sajnos ezzel övék lett a csoport.

A múlt persze semmi jelentőséggel nem bír a jövőre vonatkozóan, de érdekes eljátszani a gondolattal, hogy most elégedettek lennénk-e egy szezon végi 11-5-ös mérleggel, ha az nem érne POt. Én simán, talán még akkor is, ha.... affenébe majdnem olyat írtam, amire most még gondolni is szentségtörés 😊nasheem
Azt gyanítom hogy idén a 11-5 elég lesz a PO-ra. Nektek meg is lehet, ha a következő 4 meccsből jól jöttök ki.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Injury report:
Out: TE Donald Lee
Doubtful: CB Pacman Jones
Questionable: DE Carlos Dunlap, TE Jermaine Grisham, RB Brian Leonard
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Legutóbb '76ban kaptunk ki akkor a Vasastól, amikor a szezon második felében mindkét csapatnak pluszos mérlege volt. Azóta 6 meccs, 6 győzelem. Az viszont egy elég rosszemlékű meccs volt, mert mi 9-2vel vezettük a divíziót, ők csak 7-4gyel álltak a meccs előtt. Rohadt nagy hóviharban 7-3ra nyertek a Riverfront stadionban és volt egy azóta vitatott fumble return TDnk, amit a zebrák incomplete passnak hívtak vissza. A szezont mindkét csapat 10-4gyel zárta. Sajnos ezzel övék lett a csoport.

A múlt persze semmi jelentőséggel nem bír a jövőre vonatkozóan, de érdekes eljátszani a gondolattal, hogy most elégedettek lennénk-e egy szezon végi 11-5-ös mérleggel, ha az nem érne POt. Én simán, talán még akkor is, ha.... affenébe majdnem olyat írtam, amire most még gondolni is szentségtörés 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Eh, tényleg kicsit több a maródi, mint elviselhető lenne. Mau és Dunlap mindenképp kell a szoros meccshez. A Dagi is, de szerintem ő azért ott lesz a pályán vasárnap. Jones és Gresham sajnos szinte esélytelen, de őket még valahogy túlélnénk.

A Steelers Dben engem a sec szokásosnál jobb teljesítménye zavar. Futni általában nem lehet ellenük, de passzolni is nagyon nehéz. Flacconak elég nagy mázlival jött össze a 300.
Ne fog zavarni ha hátrányba kerülünk. Ha tud a szokott módon rotálni a D-line, a végén még ellenük is fölénybe kerülhetünk. 30% esélyt azért érzek egy csodás vasárnap estére. Kishitű vagyok, vagy elfogult? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
INJURY UPDATE: One day after returning to the field, cornerback Adam Jones and tight end Jermaine Gresham were out of uniform for the Bengals Thursday practice. Also out for the second straight day were left end Carlos Dunlap (hamstring) and tight end Donald Lee (foot). Middle linebacker Rey Maualuga (ankle) was dressed but limited for the second straight day, as was right tackle Andre Smith (toe) and wide receiver Andre Caldwell (groin). Running back Brian Leonard (knee) was limited Thursday after sitting out Wednesday.


Azért ez így végig olvasva, nem hangzik túl bíztatóan.
Mert aki szerda után csütörtökön sem edzett, az nem nagyon szokott tevékenyen részt venni a pénteki napon sem, pláne nem a vasárnapi meccsen.
És hát az 1-2. számú TE, valamint a legjobb DE és nickel CB nélkül még izzadósabb lenne a Steelers-meccs.Mikey
Nagyon kivancsi vagyok hogy altalaban mennyire vannak megserulve ezek a jatekosok vagy mennyi fajdalmuk van es mennyire inkabb csak ovatossagbol hagynak ki mindig ennyit.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
INJURY UPDATE: One day after returning to the field, cornerback Adam Jones and tight end Jermaine Gresham were out of uniform for the Bengals Thursday practice. Also out for the second straight day were left end Carlos Dunlap (hamstring) and tight end Donald Lee (foot). Middle linebacker Rey Maualuga (ankle) was dressed but limited for the second straight day, as was right tackle Andre Smith (toe) and wide receiver Andre Caldwell (groin). Running back Brian Leonard (knee) was limited Thursday after sitting out Wednesday.


Azért ez így végig olvasva, nem hangzik túl bíztatóan.
Mert aki szerda után csütörtökön sem edzett, az nem nagyon szokott tevékenyen részt venni a pénteki napon sem, pláne nem a vasárnapi meccsen.
És hát az 1-2. számú TE, valamint a legjobb DE és nickel CB nélkül még izzadósabb lenne a Steelers-meccs.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Amiert talan lehet eselyunk a gyozelemre szerintem:

BigBen a legtobbet sackelt iranyito, ha a D-line hozza az eddigit akkor nem lesz tul nyugodt esteje (bar minden meccsen beszopunk tole 1-2 nagy playt pont amiatt mert tulsagosan uldozzuk, remelem ez most nem fordul elo)

Hiaba a Steelers D nagyon jo yardban, turnoverket nem szereznek, mi pedig pont ugy nyertunk eddig meccseket hogy keves yardot szereztunk, csak epp a turnover csatat megnyertuk szoval ha nem dobunk interceptiont vagy nem fumblizunk akkor hiaba gyilkolnak, meg talan lehet eselyunk


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
egy "érdekes" eszmefuttatás, az egyik "kedvenctől" :rolleyes: ..a mi lett volna HA.
http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d823f8e45/N-if-L-What-if-Vick-wasn-t-an-Eagle?campaign=Facebook_videos

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
While a candidate for this week's Pepsi NFL rookie of the week, Bengals rookie quarterback Andy Dalton was one of seven players considered for this week's AFC Offensive Player of the Week.Mikey
Bengals defensive end Carlos Dunlap ... also one of seven players nominated for the AFC Defensive Player of the Week.

Hát igen, megérdemli. Félelmetesen jól játszik idén.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
"To drive up and the see the whole lot filled -- everybody's excited," Dalton told the team's official site. "Especially this week because we’re playing Pittsburgh.”

Nicknames are rolling in for the fiery-haired passer ("The Red Rifle" and "The Glowing Ginger Man" among the bunch), and while he looks more like your Dungeons & Dragons-playing neighbor than an NFL quarterback, Cincy's long-suffering fan base has found its man."

😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
While a candidate for this week's Pepsi NFL rookie of the week, Bengals rookie quarterback Andy Dalton was one of seven players considered for this week's AFC Offensive Player of the Week.




Közben Rivers mégsem edz ma, Hobson írja.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Trent közben aláírt a Coltshoz.Mikey
PS?Amadeus91
Miért lenne PS? Amúgy sem PS eligible.