Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
En Daltonon pont azt latom hogy ot meg szivta be ez a rivalis dolog meg steelers gyulolet, ugyanakkor epp emiatt a steelers tisztelet vagy felelem sincs meg benne annyira ami szerintem elonyere valhat. Palmernek az utolso evekre mar mumusai voltak a pittsburghi fiuk szerintem


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Bocs az OFF - ért, de nem tud valaki egy címet, ahonnan az egész meccset le tudnám szedni ?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Bengals quarterback Andy Dalton is nominated for the week nine Pepsi NFL Rookie of the Week following Cincinnati's 24-17 win over the Tennessee Titans last Sunday, completing 22 of 39 passes for 217 yards passing, three touchdowns and a passer rating of 97.9.

Ez lassan már nem is hír... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja tudom, arra céloztam, hogy a két nagyágyúval csak most fog megismerkedni, a következő két hétben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
ennyike.
ez az a meccs, amin az évben a leginkább ki tudok borulni. már talán jobban is mint egy fradi-újpesten.
sajna ilyenkor a híres objektivitásom is kihagy 😀
de most nagyon nyugodt leszek (legalábbis ez a terv), mert nincs vesztenivalónk. csak egyedül azt nem szeretném látni, hogy erőlködünk mindenféle hülyeséggel, mert most ez a Steelers. Dalton is gondolom csak ezt hallja egész héten, hogy "kisfiam, láttál már ezt azt az NFL-ből, de a következő két hét, na az lesz az igazán durva, a csoportmeccsek."
ami igaz is, de én tényleg csak azt szeretném látni amit eddig, ezt a játékot, és akkor lehet bármi öröm lesz. csináljuk azt amiben jók vagyunk, ne akarjunk fejre állni, mert jön a Pittsburgh.gabtsi
"kisfiam, láttál már ezt azt az NFL-ből, de a következő két hét, na az lesz az igazán durva, a csoportmeccsek."

Négy hét lesz az a kettő: Steelers, Ravens, Browns, Steelers egymásután. Ha ebből jól jöttök ki, akkor nagy királyok vagytok, és vita nélkül PO-ban a helyetek.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
The line to get Andy Dalton's autograph at PBS is unreal. I think Bengals fans are officially excited.

de kurvára !!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ennyike.
ez az a meccs, amin az évben a leginkább ki tudok borulni. már talán jobban is mint egy fradi-újpesten.
sajna ilyenkor a híres objektivitásom is kihagy 😀
de most nagyon nyugodt leszek (legalábbis ez a terv), mert nincs vesztenivalónk. csak egyedül azt nem szeretném látni, hogy erőlködünk mindenféle hülyeséggel, mert most ez a Steelers. Dalton is gondolom csak ezt hallja egész héten, hogy "kisfiam, láttál már ezt azt az NFL-ből, de a következő két hét, na az lesz az igazán durva, a csoportmeccsek."
ami igaz is, de én tényleg csak azt szeretném látni amit eddig, ezt a játékot, és akkor lehet bármi öröm lesz. csináljuk azt amiben jók vagyunk, ne akarjunk fejre állni, mert jön a Pittsburgh.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Steelers? Ha kikapunk gyűlölöm még a segédedzők asszisztenseit is, ha nyerünk jó srácok 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Egyébként én sem utálom az egész Steelerst, csak néhány játékosát. Ellenben pl. Wallace, Keisel, Mendenhall, Farrior, Miller, Timmons kifejezetten a "kedvelt játékos" kategória.

Na de elég is volt a szép szavakból. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers-nél egyáltalán nem gyűlölet tárgya a Cincy - ez különösen igaz azok után, hogy a trashtalk miatt (a Vasas-játékosok körében is) különösen utált 2 WR már sehol sincs.

A múlt miatt a CLE a derbi, de ugye az elmúlt évtizedek gyenge szereplése miatt hagyott alább a rivalizálás, míg a jelen eredményessége és a hasonló stílus miatt egyértelműen a Ravens. Az viszont igaz, hogy csoportban mindenki számára a Steelers legyőzése a legnagyobb öröm, de ez nekünk megtiszteltetés. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig Peko nem is egy véresszájú fickóDelonso_
nem persze. de ez is egy kiragadott mondat volt. hozzátette, hogy bármerre jár az emberek (pl a szakácsa az étteremben) csak azt magyarázzák neki, hogy mindegy mi lesz csak a steelerst meg kell verni. nem utál ő senkit a steelersnél sztem. van respekt, ez inkább a hagyományoknak szólt ez a kijelentés, meg a szurkolók közötti rivalizálásnak.gabtsi
Amúgy Pekonál mindig meglepődök milyen barátságos ember és intelligens.
Kifejezetten jól nyilatkozik, pedig az ő posztján nem ez a divat.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Pedig Peko nem is egy véresszájú fickóDelonso_
nem persze. de ez is egy kiragadott mondat volt. hozzátette, hogy bármerre jár az emberek (pl a szakácsa az étteremben) csak azt magyarázzák neki, hogy mindegy mi lesz csak a steelerst meg kell verni. nem utál ő senkit a steelersnél sztem. van respekt, ez inkább a hagyományoknak szólt ez a kijelentés, meg a szurkolók közötti rivalizálásnak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
azt egyébként qrvára bírom, h szépen csendben vezetjük az AFC-t , de az NFL oldalán szó sem esik "kis" csapatunkról... 😊
de felőlem ez így is maradhat... 😊)))
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
...
Végtelen kíváncsisággal várom, Andy mire lesz képes a Vasas védelme ellen. Bízom benne.

Meccset ennyire én még nem vártam, mint ezt. És nem azért, merthogy így meg úgy le lesz verve a Vasas, hanem csak mert szimplán érdekel, ez a fiatal társaság hol tart.Mikey
Én is pont ezért várom, kíváncsi vagyok Daltonra. De inkább nem ezen az egy meccsen, hanem hogy a Ravens és a 2 Steelers meccsen öszesen milyen statokat hoz. Az utolsó Ravens meccs már lehet hogy valamelyik csapatnak nem lesz fontos, de ez a 3 még biztosan éles lesz. Ha ezeken is jól nyomja a srác, akkor lehet hogy megvan a franchise QB jópár évre.
(bár én természetesen arra számítok, hogy megeszik a srácot 😉 )Jan
Ő lassan már most frencsájz kjúbí. Nagyon bízik benne mindenki, nem is ok nélkül.

Peko meg rlz, igazi vezér. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A Vasas meccs elé...

“We hate them and they hate us," said Domata Peko, the usually mild-mannered Bengals defensive tackle Monday.

Peko megragadta a lényeget. 😊
Mikey
ez de kemény!!! 😊

bár nem hinném, hogy ez mindenkire igaz, pl. nehezen tudom elképzelni, h egy rookie -ban milyen gyűlölet lehet bárkivel szemben! 😊
vagy mikor draftolnak, akkor adnak valami szérumot egyből a csop.riválisokkal szemben? 😊nhm
Szerintem ez leginkább a felvezetés "kötelező" része. A médiának és a szurkolóknak egy kis gumicsont, illetve kicsit tüzeli a sajátjait, bár erre azért léteznek hatékonyabb módszerek. Komplett csapat komplett csapatot tuti nem utál. Azt mondjuk sajnálom, hogy a Rivers-Ward visszavágó megint elmarad 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
...
Végtelen kíváncsisággal várom, Andy mire lesz képes a Vasas védelme ellen. Bízom benne.

Meccset ennyire én még nem vártam, mint ezt. És nem azért, merthogy így meg úgy le lesz verve a Vasas, hanem csak mert szimplán érdekel, ez a fiatal társaság hol tart.Mikey
Én is pont ezért várom, kíváncsi vagyok Daltonra. De inkább nem ezen az egy meccsen, hanem hogy a Ravens és a 2 Steelers meccsen öszesen milyen statokat hoz. Az utolsó Ravens meccs már lehet hogy valamelyik csapatnak nem lesz fontos, de ez a 3 még biztosan éles lesz. Ha ezeken is jól nyomja a srác, akkor lehet hogy megvan a franchise QB jópár évre.
(bár én természetesen arra számítok, hogy megeszik a srácot 😉 )
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig Peko nem is egy véresszájú fickó
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
A Vasas meccs elé...

“We hate them and they hate us," said Domata Peko, the usually mild-mannered Bengals defensive tackle Monday.

Peko megragadta a lényeget. 😊
Mikey
ez de kemény!!! 😊

bár nem hinném, hogy ez mindenkire igaz, pl. nehezen tudom elképzelni, h egy rookie -ban milyen gyűlölet lehet bárkivel szemben! 😊
vagy mikor draftolnak, akkor adnak valami szérumot egyből a csop.riválisokkal szemben? 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Mau nagyon kell a csoportellenfelek ellen. Skuta nekem nem tetszik. Sokszor mozog légüres térben, nem üt elég nagyot, könnyen kiveszik a játékból, egyáltalán nem látom rajta a "gyilkos ösztönt". Úgy tűnik a többiek sem bíznak igazán benne. Persze nem lehet egyszerű MLBbe beszállni, kell idő mindenkinek. Mau is szenvedett az első pár meccsén, így Skutát sem írnám le, de Dhani most nagyon hiányzik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nelson és Hall ha nagyot játszik, akkor lehet keresni való Wallace ellen.

Egyébként (sejtem nagy hülyeség), de Mays nem tudna corner-t játszani? Sebessége, súlypontemelkedése megvan hozzá.Amadeus91
Ezt inkább ne erőltessük. Pont azok a gyenge pontja, amik egy jó CB legfontosabb ismérvei. Inkább LBbe vizionalizálták korábban, de szvsz az is baromság. Jó lesz ő safetynek, csak adjunk egy kis időt a stábnak, hogy rendszerbe állítsák.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
A Vasas meccs elé...

“We hate them and they hate us," said Domata Peko, the usually mild-mannered Bengals defensive tackle Monday.

Peko megragadta a lényeget. 😊

---

“I definitely know some from watching them throughout the years and they’ve got a lot of guys that are playing really well,” Dalton said Monday. “It’s going to be a really big test for us and it’s going to be a big week of preparation.”

“I’ve feel like I saw a lot of things in college by practicing against our defense,” Dalton said. “There is always going to be some new things, some things that are going to show up that maybe haven’t been on film. It’s just about making adjustments and making sure I’m seeing it.”

Végtelen kíváncsisággal várom, Andy mire lesz képes a Vasas védelme ellen. Bízom benne.

Meccset ennyire én még nem vártam, mint ezt. És nem azért, merthogy így meg úgy le lesz verve a Vasas, hanem csak mert szimplán érdekel, ez a fiatal társaság hol tart.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
+ Andy Dalton throws for 3 touchdowns and 0 interceptions. It wasn't the prettiest game, but Dalton managed to get it done when it mattered. He threw three touchdowns to three different receivers without turning the ball over.

+ Carlos Dunlap racks up 2 sacks. Dunlap really came on strong in the second half with two big sacks. Getting consistent pressure from the defensive line will help the secondary from getting carved up.

+ Bengals went 8 for 16 on 3rd down conversions. The Bengals had been struggling with converting on 3rd down all season and had a great game against the Titans.

😊

– Benson averaged less than 4 yards per carry. Coming into this game the Titans had one of the worst run defenses and Benson should have been more successful. The Bengals as a team only averaged 3.6 yards per rush.

– The Bengals had 9 penalties for 87 yards. Last week we were willing to overlook some of the false starts due to the crowd noise in Seattle. There are no such excuses this week. The team needs to play with more discipline.

– Chris Johnson gets going. Johnson was able to average 4.6 yards per carry as well as recording 4 receptions for 46 yards. He had been largely shut down this entire year and the Bengals let him get going in the first half. They were able to step it up in the second half and slow him down, but they can't afford to let that happen too often.

😐


Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de számomra teljesen érthetetlen, miért nem megy a futás.
Ugye papíron ez az O-line sokkal jobb run blockingban, mint pass protectionben.
Aztán a gyakorlatban immár fél szezon óta pont fordítva van.
Most ők vannak ennyire formán kívül?
Vagy Benson ennyire ótvar?
Esetleg Gruden playbookjának ezen része gyenge?
Valószínűleg mindhárom egyszerre, és 'csak' az arányokon lehetne vitázni.

Mindenesetre egy dolog biztos, ettől a héttől jóval több fog kelleni a földön is az offense-től, ha nyerni akarnak.
Olyan védelmek jönnek, amelyek ellen nem lehet haladni csak passzjátékkal.
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Jogos Mikey, Donald Lee nagyon jol nyomta. JJo tovabbra is hianyzik, mar nem gondolkozom rajta miert nem probaltuk megtartani mert ugysem fogok ertelmes magyarazatot talalni soha.. Az a szar hogy amikor elment azt hittem ugysem szamit annyit mert 2-14 lesz a szezon, erre tessek 😊 Mondjuk ez legyen a legnagyobb problemam.

Remelem rendbe jon mindenki a Steelers meccsre, utalom ezt a seruleshullamot az NFL-ben, mindig az van hogy elvileg csak 2 het aztan 6 het utan IR-re kerul mindenki, remelem iden nem igy lesz. Dunlap es Mau rohadt fontosak a vedelemben.

Meg egy valami a titans meccsrol: nyilvan jobb lett volna 60 percig rohadt jol vedekezni, de igy utolag orulok hogy ilyen szarul kezdunk D oldalon mert legalabb mostmar ott is lattunk egy jelentos comebacket, szoval tudjuk hogy fel tudnak allni akkor is ha gaz van.

Mays max Seattleben jatszhatna cornert szerintem 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyáltalán nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Ez a nashville-i meccs arra volt jó, hogy mindenki lássa, TE és LB poszton is igen mély a csapat.
Lee és Cochart is nagyszerű volt, őszintén megmondom, nekem eszembe sem jutott a meccs alatt, hogy "de hiányzik Gresham".
(Na ezt valaki tuti rosszul fogja értelmezni.)

Gyakorlatilag csak a CB poszt az, ami ultravékony. Meg az OG persze, mert ott az egyik kezdő is legfeljebb szolid csere szint.Mikey
Livings is kritikán aluli....

criminal lawyer or criminal lawyer?