Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na erre mondják, hogy nem Dalton vitte előre a csapatot....

Azért a második félidőben a védelem nagyon összekapta magát.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Hát uraim, ez komoly kis meccs volt. -10ről győztünk, idegenben!
Green TD nélkül zárt, de nálam most futott be végérvényesen. Reméljük Dunlap is csak lepihent egy picit a végén. Ő nagyon kell jövő héten.
Parádé!

6-2 😊

Kérem kapcsolja ki!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hát emberek, ezt is megéltük, kiszurkoltuk. 6-2!!!!
sajnos első félidőt nem láttam, de második nagyon rendben volt.


több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Egy valamit biztosan nagyon tud ez a fiatal csapat: nyerni.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
6-2.

Nem is tudom mit mondjak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Hihetetlenül telhetetlenek vagytok. Megint ő a legtöbbet sackelt és földrebaszott QB a ligában, gyakorlatilag az ucsó 6 évben kb. 5ödször is. Ráadásul minden második meccsen rábaszódik vagy 200 kiló a sérült lábára stb. Mit akartok még? 😛kishaszi
Hogy kapjon ki a Vasas a kövi hétvégén.Mikey
Zeusz odaadá a vizek felügyletét Poszeidonnak, slátá, hogy elégedett véle. Aztán odaadá Hádésznak az alvilágot, slőn a piszkos tizenkettőnek portája. Ezek után rimánkodák a tigrisek földjén és károgák a varjak, hogy rozsdásodjon meg az acélfal, mire Zeusz meghömbölödék és mutatja felébük az középső ujját😀kishaszi
jó ez a szöveg, de nálunk nem ez a vége! hahahaha
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hihetetlenül telhetetlenek vagytok. Megint ő a legtöbbet sackelt és földrebaszott QB a ligában, gyakorlatilag az ucsó 6 évben kb. 5ödször is. Ráadásul minden második meccsen rábaszódik vagy 200 kiló a sérült lábára stb. Mit akartok még? 😛kishaszi
Hogy kapjon ki a Vasas a kövi hétvégén.Mikey
Zeusz odaadá a vizek felügyletét Poszeidonnak, slátá, hogy elégedett véle. Aztán odaadá Hádésznak az alvilágot, slőn a piszkos tizenkettőnek portája. Ezek után rimánkodák a tigrisek földjén és károgák a varjak, hogy rozsdásodjon meg az acélfal, mire Zeusz meghömbölödék és mutatja felébük az középső ujját😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Hihetetlenül telhetetlenek vagytok. Megint ő a legtöbbet sackelt és földrebaszott QB a ligában, gyakorlatilag az ucsó 6 évben kb. 5ödször is. Ráadásul minden második meccsen rábaszódik vagy 200 kiló a sérült lábára stb. Mit akartok még? 😛kishaszi
Hogy kapjon ki a Vasas a kövi hétvégén.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Boomer Esiason, 1990

http://www.youtube.com/watch?v=AHl7VgzXKc8

ha már utána kutakodtam, találtam egy ilyet is: (ami kötődik a mai meccshez)

http://www.youtube.com/watch?v=ty4K9N38WRY

Houston Oilers@Bengals 1990

40-20ra a Bengals nyert.

azért a Houston ellen nagyot játszó James Brooks sem volt akárki.
http://www.nfl.com/player/jamesbrooks/2499809/profile

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez nekem mindig olyan Fradi-Újpest feeling. Egy 0-0 sok sérülttel? Na jó, nem kell a sok sérült és inkább legyen 50-50, hagy előzzük őket a D tabellán.nasheem
Nálunk lassan nincs hova sérülni...
Ráadásul az utóbbi időkben valahogy a Ravens meccsek után mindig a dirty steelerek sérülnek és nem a szimpatikus hollók, érdekes módon...kishaszi
ne legyen sérülés, de azért BB-t töröljék már el egypárszor! 😊))
Flacco-nak mindegy, anélkül is tud qrva szar lenni, amúgy én bírom! 😊nhm
Hihetetlenül telhetetlenek vagytok. Megint ő a legtöbbet sackelt és földrebaszott QB a ligában, gyakorlatilag az ucsó 6 évben kb. 5ödször is. Ráadásul minden második meccsen rábaszódik vagy 200 kiló a sérült lábára stb. Mit akartok még?😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
A pinavadász eltörlését hagyják meg a Fisher-Price Package-nek! 😉

Amúgy inkább nyerjen a Bóóltimor. Őket se csípem, de még mindig ők a kevésbé rossz opció.Mikey
ámen! 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Alig egy óra múlva Cincinnati-Pittsburgh! Kár, hogy a LSU-Bama el fog csábítani.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ráadásul az utóbbi időkben valahogy a Ravens meccsek után mindig a dirty steelerek sérülnek és nem a szimpatikus hollók, érdekes módon...kishaszi
Ezt inkább ne ide. Itt szerintem egy ilyet sem ismerünk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
A pinavadász eltörlését hagyják meg a Fisher-Price Package-nek! 😉

Amúgy inkább nyerjen a Bóóltimor. Őket se csípem, de még mindig ők a kevésbé rossz opció.
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
na és urak, mit gondolunk, inkább ki nyerje az SNF-et ? ha már nem szívhat mindkettő. egy jó X kéne, de inkább hazai.gabtsi
Ez nekem mindig olyan Fradi-Újpest feeling. Egy 0-0 sok sérülttel? Na jó, nem kell a sok sérült és inkább legyen 50-50, hagy előzzük őket a D tabellán.nasheem
Nálunk lassan nincs hova sérülni...
Ráadásul az utóbbi időkben valahogy a Ravens meccsek után mindig a dirty steelerek sérülnek és nem a szimpatikus hollók, érdekes módon...kishaszi
ne legyen sérülés, de azért BB-t töröljék már el egypárszor! 😊))
Flacco-nak mindegy, anélkül is tud qrva szar lenni, amúgy én bírom! 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
na és urak, mit gondolunk, inkább ki nyerje az SNF-et ? ha már nem szívhat mindkettő. egy jó X kéne, de inkább hazai.gabtsi
Ez nekem mindig olyan Fradi-Újpest feeling. Egy 0-0 sok sérülttel? Na jó, nem kell a sok sérült és inkább legyen 50-50, hagy előzzük őket a D tabellán.nasheem
Nálunk lassan nincs hova sérülni...
Ráadásul az utóbbi időkben valahogy a Ravens meccsek után mindig a dirty steelerek sérülnek és nem a szimpatikus hollók, érdekes módon...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
na és urak, mit gondolunk, inkább ki nyerje az SNF-et ? ha már nem szívhat mindkettő. egy jó X kéne, de inkább hazai.gabtsi
Ez nekem mindig olyan Fradi-Újpest feeling. Egy 0-0 sok sérülttel? Na jó, nem kell a sok sérült és inkább legyen 50-50, hagy előzzük őket a D tabellán.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Moch.. nagy kár basszus. Gresham-el mi van?

csináltam itt egy táblázatot a szavazásról 😊 (remélem így már nem felejtjük el)Rush
nu egy félidei elemzést megérnesutianap
egyelőre minden tuti, csak Shipley a bánatom, a többi úgy jó ahogy van!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Moch.. nagy kár basszus. Gresham-el mi van?

csináltam itt egy táblázatot a szavazásról 😊 (remélem így már nem felejtjük el)Rush
nu egy félidei elemzést megérne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
lássáklássák mégcsak nem is kell maguknak agent provocateur

im, a probó savazásba mivel sokat lógok itten, sikerült beismernem egy csomó tikrist, elsőkép a minden Daltonok annyának pici fiát 😉sutianap
jah Lucky Luke rulez 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát én telibefosom a szimpátiát amíg versenyben vagyunk 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
na és urak, mit gondolunk, inkább ki nyerje az SNF-et ? ha már nem szívhat mindkettő. egy jó X kéne, de inkább hazai.gabtsi
Én Ravens winnek jobban örülnék, sokkal szimpatikusabb csapat mint a Burgh. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én röfit szavaztam be.
amúgy szégyen, hogy dunlapra nem lehet szavazni, mert nem kezdő, és csak a playek 80 százalékát viszi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
lássáklássák mégcsak nem is kell maguknak agent provocateur

im, a probó savazásba mivel sokat lógok itten, sikerült beismernem egy csomó tikrist, elsőkép a minden Daltonok annyának pici fiát 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
na és urak, mit gondolunk, inkább ki nyerje az SNF-et ? ha már nem szívhat mindkettő. egy jó X kéne, de inkább hazai.gabtsi
Nehezemre esik kimondani..de inkább a Vasas. Úgy be tudnánk fogni a Ravens-t..sőt...

criminal lawyer or criminal lawyer?