Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/30/report-mike-brown-wanted-ryan-mallett-not-andy-dalton/?utm_source=bleacherreport.com&utm_medium=referral

Ha jól értem, akkor örök hála +1 Gruden-nek.Amadeus91
JA, de elég régi hír, csak most újra elővették.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718


esélyes a meccs jelenete címre... nem hittem el mikor láttam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/10/30/report-mike-brown-wanted-ryan-mallett-not-andy-dalton/?utm_source=bleacherreport.com&utm_medium=referral

Ha jól értem, akkor örök hála +1 Gruden-nek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
- Dunlapnek végre megvan az első idei sackje. Hosszú böjt volt.Mikey
Sajnaltam eddig hogy nincsenek meg azok a statisztikai mint tavaly - bar ott is ev vegen indult be igazan - mert sok ember csak a szamok alapjan mondja valakire hogy jo, de szerintem iden is rohadt jol nyomta eddig nem tudom ti ezt hogy latjatok85
Qrva jó, nincs vita. Jobban figyelnek rá és pechje is van. Ezzel együtt nagyon jó szezonja van.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
- Dunlapnek végre megvan az első idei sackje. Hosszú böjt volt.Mikey
Sajnaltam eddig hogy nincsenek meg azok a statisztikai mint tavaly - bar ott is ev vegen indult be igazan - mert sok ember csak a szamok alapjan mondja valakire hogy jo, de szerintem iden is rohadt jol nyomta eddig nem tudom ti ezt hogy latjatok85
Dunlap olyan mint a KC-nél Tamba Hali, nincs nagyon sok sackje, de mindig ott van a pressure...és szerintem inkább ez legyen, minthogy egy évben legyen 15jó megmozdulása ami sack. 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
- Dunlapnek végre megvan az első idei sackje. Hosszú böjt volt.Mikey
Sajnaltam eddig hogy nincsenek meg azok a statisztikai mint tavaly - bar ott is ev vegen indult be igazan - mert sok ember csak a szamok alapjan mondja valakire hogy jo, de szerintem iden is rohadt jol nyomta eddig nem tudom ti ezt hogy latjatok85
szerintem is nagyot játszik idén, ahogy a komplett D-line. Tegnap pl a Reggie Picksixnél örvendeztem, hogy végre valami a sec-től, aztán látom, hogy Atkins passzírozta a földbe T-Jax-t és abból lett az INT. Sokat jelent, hogy ilyen a D-line.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
- Dunlapnek végre megvan az első idei sackje. Hosszú böjt volt.Mikey
Sajnaltam eddig hogy nincsenek meg azok a statisztikai mint tavaly - bar ott is ev vegen indult be igazan - mert sok ember csak a szamok alapjan mondja valakire hogy jo, de szerintem iden is rohadt jol nyomta eddig nem tudom ti ezt hogy latjatok


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
3 gondolat, többre tőlem nem telik.

- már most megvan az az 5 győzelem, amit vártam a szezon végére. Innentől kezdve lehet eső, lehet hó, én elégedett leszek.
- 17.6 kapott pont meccsenként. Fenomenális!
- Dunlapnek végre megvan az első idei sackje. Hosszú böjt volt.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csúnya win is win, mégha a végén szép is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Zimmer nem semmi edző lehet. Reggie Nelson még a végén playmaker lesz. És mi odaadtuk... David Jonesért(=majdnem ingyen).

Ja és grat az újabb Whez. Scholesnak több győzelme(5) van, mint az össze többi rookie QBnak(4) együttvéve.iktriad
vele mi van egyébként?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zimmer nem semmi edző lehet. Reggie Nelson még a végén playmaker lesz. És mi odaadtuk... David Jonesért(=majdnem ingyen).

Ja és grat az újabb Whez. Scholesnak több győzelme(5) van, mint az össze többi rookie QBnak(4) együttvéve.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Megvan ez is. 5-2.

Woao.

Tate meg rlz! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A STn kívül megint nehéz bármit kiemelni, de győztünk!
Jön a neheze, de ha mostantól sorban bukjuk a meccseket, akkor is többet adott ez a szezon, mint reméltük. De miért is buknánk sorban?

Na jó csak kiemelnék 2 embert: Dunlap folyamatosan verte az emberét, Leonard meg megint megcsinálta, amikor nagyon kellett.

ÉS most Reggie vissza is hordott egyet 😊

Szerk.: A DL persze atom volt. Ennyit arról, hogy nehéz kiemelni bárkit 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
5.8 yard átlaggal futunk off-tackle jobbra és egyetlen sacket engedett Smith (Von Miller).
mennyire kellett ő is. nincs már buzi rt rotáció, minden snapben a zsír nyomja, de hogy! és még mindig csak 24.gabtsi
"It’s time for me to do what I’m supposed to do to help the team," Smith said. "It was time to give up the poor me attitude and just do something about it. It’s working well for me and the offensive line as a unit."

"I’m happy where I am right now, but I still want to get better as a football player," Smith said. "I want to continue to work on my fundamentals and work hard for the team. It was time for me to step up. I felt it in my heart and I no longer want to let the team or myself down."

Szerencsére Whitworth papa a helyes útra tudta terelni.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
5.8 yard átlaggal futunk off-tackle jobbra és egyetlen sacket engedett Smith (Von Miller).
mennyire kellett ő is. nincs már buzi rt rotáció, minden snapben a zsír nyomja, de hogy! és még mindig csak 24.gabtsi
Nem kis öröm, hogy Roland csak a double tackle felállásoknál virít a pályán. Jó lenne, ha Boling is hasonló fejlődést mutatna jövőre. Nagyon kell a beton OL a csoportrangadókra!

Más. A Simpson-ügyről nem hallotok semmi újat? Rohadt nagy a csend, ahhoz képest mekkora médiafelhajtás volt körülötte pár hete.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Never looking back I'm just in aww of what's in front of me!

rivers tweetelte nemrég, remélem csak paranoias vagyok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
5.8 yard átlaggal futunk off-tackle jobbra és egyetlen sacket engedett Smith (Von Miller).
mennyire kellett ő is. nincs már buzi rt rotáció, minden snapben a zsír nyomja, de hogy! és még mindig csak 24.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
I think he’s going to help a lot," said defensive coordinator Mike Zimmer. "He’s a good kid that has come in here and done everything that we’ve asked him to do. He’s had some trouble in the past, but for some reason, I have a tremendous relationship with the kid. He needs to have somebody who will discipline him and tell him what’s right and wrong. He’s a tremendous athlete – he’s quick, he’s smart, he’s tough, he’s physical, and all of those things will help us a lot."

Mike Zimmer on Adam Jones

Amen ecsém!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
pacmant aktiváltuk, ...gabtsi
Ki került le a roster-ről?Amadeus91
Benson.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Pacmannek örülök, remélem felküzdi magát 2. helyre (bár Clements jelenleg nem egy nagy kihívás). 😐

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
pacmant aktiváltuk, howard is játszhat.gabtsi
Ki került le a roster-ről?

Dalton meg beast. Elképesztő a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/10_4439_Power_Rankings_Week_7%3A_Fierce_battle_for_last.html

Andy Dalton is one of only 32 quarterbacks in history to start the first six games of his rookie season, and his passer rating of 84.3 is the best in that group (Matt Ryan second, 82.9).

Hellóka!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pacmant aktiváltuk, howard is játszhat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
"At what point did Carson quit?" Bengals coach Marvin Lewis asks, repeating a similar question. "At some point last year he decided he didn’t want to be here. This didn’t happen at the end of the season. There was a point earlier on when he said, ‘This isn’t the place for me.’ "

---

Howard újra edzett tegnap, mégha csak limitáltan is. Mellette Skuta és Clements végzett még könnyített munkát.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718


Kicsit bekezdtem a fórumon lévő Madden ligában 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?