Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na és urak, mit gondolunk, inkább ki nyerje az SNF-et ? ha már nem szívhat mindkettő. egy jó X kéne, de inkább hazai.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
és a Ravensszel még nem is játszottunk 😀gabtsi
Látom kezd elragadni a hév 😊

nasheem
ellenük hagyományosan jól megy, bár Flacco kedvenc célpontja már nincs ugye 😕
de továbbra se várok PO-t, csak jó játékot!gabtsi
emlékszem, tavaly a 2. körben Flacco nagyon hozta magát. 4picket dobott?

Egyébként mondtam én a szezon elején, hogy optimistának kell lenni. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemazé.
te mint főprovokátor, nehogy már felüljél egy ilyen gyenge próbálkozásnak 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
méne, csak én mondtam 7W-t, akko most mondhatom a magamét


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Én most kicsit féltem a Red Rifflet (just call me Andy)
Keményebb védelmek jönnek és a Hox ellen is megzavarodott, bár a második TD nagyon szép volt.Delonso_
nem éreztem azt annyira megzavarodásnak. az első INT sem volt teljesen az ő hibája sztem, bár tény h picit aluldobta, de megcsinálhatta volna Green a playt, a másodiknál telibeverte, de az öléből a védő kezébe pattant. tény, hogy nem megy még úgy a mély, ahogy kellene, de sztem sokkal előrébb tart mint bárki várta. a steelers és a ravens elllen a pass rush nem szokott gondot okozni, a fala erre épült, ellentétben a a gyors hox fronttal.

süti: nekemTene 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
mostmeg kezdtek átesni a lovicsek átoldalára
nézzük már meg azt a tippversenyt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Én most kicsit féltem a Red Rifflet (just call me Andy)
Keményebb védelmek jönnek és a Hox ellen is megzavarodott, bár a második TD nagyon szép volt.Delonso_
Szerencsére senki nem várja el Andytől, hogy istenként tolja ezeken a meccseken. Biztosan lesz botrányos meccse is közte, de a tanulópénzt meg kell fizetni... igazából az lenne nagyon jó, ha kapna egy szolid futójátékot segítségként, mert a következő meccseken tuti nem fogja tudni egyedül a hátán vinni az offense-t úgy, ahogy eddig gyakorlatilag megtette. Ill. lehet, hogy tudja majd, ez kiderül, csak elvárni nem szabad tőle. Szóval Benson, Scott és a fal kapja össze magát!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én most kicsit féltem a Red Rifflet (just call me Andy)
Keményebb védelmek jönnek és a Hox ellen is megzavarodott, bár a második TD nagyon szép volt.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és a Ravensszel még nem is játszottunk 😀gabtsi
Látom kezd elragadni a hév 😊

nasheem
ellenük hagyományosan jól megy, bár Flacco kedvenc célpontja már nincs ugye 😕
de továbbra se várok PO-t, csak jó játékot!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Én azt mondom, ide nekünk a 14-2-t!! 😊
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
és a Ravensszel még nem is játszottunk 😀gabtsi
Látom kezd elragadni a hév 😊

Ha őket is oda-vissza verjük és 9-7tel POban vagyunk, akkor ígértél valami Erzsébet-hidas alulöltözött akciót, nem? 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és a Ravensszel még nem is játszottunk 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Legyen igazatok! Azt már szezon előtt megtárgyaltuk, hogy ha a Vasast oda-vissza döngöljük, akkor bátran vállalható egy 2-14-es szezon. Most már 7-9nél tartanánk: Kánaáááán! 😀 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én se nagyon hiszek az e heti győzelemben, de a jövőhetiben annál inkább!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Ugyanakkor Adam is doubtful besorolást kapott, ergo nem játszik.

---

The Bengals Nov. 13 game at Paul Brown Stadium against Pittsburgh has been declared a sellout, the club’s ticket office announced Friday.

Legalább...Mikey
Ja, bár valami halvány sanszt emlegettek még vele kapcsolatban, de baromság lenne erőltetni.nasheem
rosszak az előjelek...
de ha a Steelers-t megverjük ... 'csába a TEN -vel! 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Ugyanakkor Adam is doubtful besorolást kapott, ergo nem játszik.

---

The Bengals Nov. 13 game at Paul Brown Stadium against Pittsburgh has been declared a sellout, the club’s ticket office announced Friday.

Legalább...Mikey
na végre már! Rossz volt nézni, hogy kongott a lelátó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ugyanakkor Adam is doubtful besorolást kapott, ergo nem játszik.

---

The Bengals Nov. 13 game at Paul Brown Stadium against Pittsburgh has been declared a sellout, the club’s ticket office announced Friday.

Legalább...Mikey
Ja, bár valami halvány sanszt emlegettek még vele kapcsolatban, de baromság lenne erőltetni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Ugyanakkor Adam is doubtful besorolást kapott, ergo nem játszik.

---

The Bengals Nov. 13 game at Paul Brown Stadium against Pittsburgh has been declared a sellout, the club’s ticket office announced Friday.

Legalább...
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
mau és pacman is edzeni fog ma a hírek szerint.gabtsi
Végül csak Jones edzett. Mau és Gresham kihagyta, ahogy a meccset is ki fogják. Reméljük a Vasas ellen még labdaéhesebb lesz mindkét fiú,

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mau és pacman is edzeni fog ma a hírek szerint.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Andy Dalton a hónap újonca az NFL-ben, 4:0 a rekordja októberben, a harmadik Bengal aki megkapta Corey Dillon és Odell Thurman után.gabtsi
“It’s a great honor but it’s nothing I did by myself,” Dalton said. “I’ve got a lot of guys making plays who are definitely helping me out. I don’t know who votes on all that. There are guys who are well deserving.”

“The most important thing is we’re 5-2 now and our focus is on winning games. It means a lot that people see me in that way,” Dalton said.


Nagyon, nagyon izgatottan várom, hogy mire lesz majd képes a Steelers, Ravens, Browns és Texans top5 védelme ellen. Hiszem, hogy jó lesz.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Josephről, részemről utoljára, most Steve Wyche-t idézve:

I asked Joseph about leaving the Bengals, where he played for five seasons, and he said it was tough, mainly because of Zimmer's influence on him. However, Cincinnati simply didn't pony up the guaranteed money that Houston did and the decision was easy.

The Texans are better off for it, but, as Joseph pointed out, "They're doing OK in Cincinnati."

---

Pete Prisco, főleg Dunlapről és Atkinsről:

The more I watch the Cincinnati defensive line, the more I am impressed. The two young guys who really stand out are end Carlos Dunlap and tackle Geno Atkins. Those two second-year players key an aggressive front that was dominant against the Seahawks last week. Atkins got an early sack with an explosive up-field move and Dunlap spent the day in the Seattle backfield. Keep an eye on those two in the second half. They might form the best young tackle-end duo in the league.

Az a megfogalmazás fantasztikus. 😊

---

Jim Trotter midseason QB rangsora: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/jim_trotter/11/01/qb.rankings/index.html?eref=writers&utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+rss/si_jim_trotter+(Writers%3A+Jim+Trotter)

Dalton 11., többek között Schaub, Rivers, Ryan és természetesen jóóóval Flacco előtt.

---

Maualuga, Gresham, Jones és McGlynn nem edzettek tegnap sem, Clements, Crocker, Dunlap és Howard ellenben limitáltan igen.
A lényeg, hogy a jövő heti csörtére legyen épüljön fel mindenki, hogy mindenkinek része lehessen a Vasas megverésében. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brandon Tate az AFC-ben a hét ST játékosa. nem gondoltam volna, hogy ő lesz az első díjazott, de fasza. pedig hogy ágáltam ellene.

btw, 2003 óta ez volt az első punt return TD amit szereztünk, akkor peter warrick volt, minden idők egyik legnagyobb bustja.gabtsi
😊

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a támadófalnak nem szoktak gondot okozni a csoportmeccsek. ha a dagadt útját tudja állni woodleynak, akkor lehet esélyünk.
és a kurva életbe futni is kell, úgyh benson jó lesz ha összeszedi magát, mert ezt a runt andy nem fogja egymaga lehozni offense oldalról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ha Dalton novemberben is behúzza ezt a címet, akkor POban leszünk. Esetleg lehet Green is. Vagy Benson a PoM. Van alternatíva bőven 😊

Tényleg jó a vörösünk, de most jönnek az igazi fokmérő meccsek. Simán előfordulhat, hogy Dalton még jobban is játszik, mint októberben, mégis 0-4 lesz a november vége. Szerencsére most az eredmény még másodlagos. Lássuk mit tudnak a srácok a liga legjobb védelmeivel szemben!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."