Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
most komolyan, mit nem ismersz el benne? nem értelek, nem kell oltani, sokat tett a klubbért hidd el...
mondhatnám: emblematikus figura!
de hagyjuk, csak megsértesz... 😊

koncentráljunk a jungle-ra! 😊nhm
mit kéne? Cserben hagyta az egész franchise-t a hülyeségével. Tulajdonost, Edzőt, játékostársait és nem utolsó sorban szurkolókat. Rendben, elkerült innen, mi meg akkorát kaszáltunk rajta, amekkorát álmodni nem mertünk volna. Legyen most már ennyi elég belőle. Játsszon jól a Raiders-nél, hogy mi még1 első köröst kapjunk érte.Amadeus91
Te hallottad valakitől ezeket? hogy cserbenhagyta a franchise-t? Nem emlékszem, hogy pl. Marvin nyilatkozott volna ilyet...
namindegy máshogy látjuk ezt a kérdést. Nekem személy szerint nagyon sok örömöt okozott, és ezt nem is fogom elfelejteni... 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
According to Cedric Benson's attorney, the Bengals feature running back will face a one-game suspension, plus a fine. Originally the league suspended Benson three games, but he appealed the decision.

Azért ez is örömteli dolog. Minden bizonnyal a Seahawks elleni meccset hagyja majd ki.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Csókolom kezeit annak, aki ezt a dealt Bengals részről összehozta.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
most komolyan, mit nem ismersz el benne? nem értelek, nem kell oltani, sokat tett a klubbért hidd el...
mondhatnám: emblematikus figura!
de hagyjuk, csak megsértesz... 😊

koncentráljunk a jungle-ra! 😊nhm
mit kéne? Cserben hagyta az egész franchise-t a hülyeségével. Tulajdonost, Edzőt, játékostársait és nem utolsó sorban szurkolókat. Rendben, elkerült innen, mi meg akkorát kaszáltunk rajta, amekkorát álmodni nem mertünk volna. Legyen most már ennyi elég belőle. Játsszon jól a Raiders-nél, hogy mi még1 első köröst kapjunk érte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
most komolyan, mit nem ismersz el benne? nem értelek, nem kell oltani, sokat tett a klubbért hidd el...
mondhatnám: emblematikus figura!
de hagyjuk, csak megsértesz... 😊

koncentráljunk a jungle-ra! 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Logikusan akkor marad második 😊Wyatt
utána olvastam, pont most akartam javítani. Hát, nem semmi üzlet. Sokat érhet még nekünk, pláne ha még meg is rázza magát, 2szer húzni egymás után 2szer az 1. körben 😀Amadeus91
figyu... lécci ne húzd már le Palmer-t az OAK fórumban, ha másért nem is, csak mert nekem kedvencem volt, és remélem újjászületik új klubjában! köszi! (így most már a bye-on is van mit nézni, igaz? 😊

de ne legyen harag!? 😉nhm
felőlem szopkodhatjuk is, most, hogy pofátlan jó "pénzt" kaptunk érte, de szeretni meg elismerni hadd ne kelljen.

(BYE-n meg Hawks meccset fogok nézni)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Logikusan akkor marad második 😊Wyatt
utána olvastam, pont most akartam javítani. Hát, nem semmi üzlet. Sokat érhet még nekünk, pláne ha még meg is rázza magát, 2szer húzni egymás után 2szer az 1. körben 😀Amadeus91
figyu... lécci ne húzd már le Palmer-t az OAK fórumban, ha másért nem is, csak mert nekem kedvencem volt, és remélem újjászületik új klubjában! köszi! (így most már a bye-on is van mit nézni, igaz? 😊

de ne legyen harag!? 😉
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Logikusan akkor marad második 😊Wyatt
utána olvastam, pont most akartam javítani. Hát, nem semmi üzlet. Sokat érhet még nekünk, pláne ha még meg is rázza magát, 2szer húzni egymás után 2szer az 1. körben 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Logikusan akkor marad második 😊

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
ott hogy nem nyert super bowlt.

amúgy ha egy play off wint összeszed az oakland 2013 ig akkor lesz első kör az a második.gabtsi
és ha nem? Akkor hanyadik körös a 2013s?


Fuck Yeah, 1. körös pick azért király.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha nem is az idén, de jövőre igencsak összeállhat a Raiders, tehát az egy W nem is olyan elrugaszkodott vágyálom. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ott hogy nem nyert super bowlt.

amúgy ha egy play off wint összeszed az oakland 2013 ig akkor lesz első kör az a második.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
mostakkor visszatérve a témára: Carson mikor, és hol is cseszett ki a franchise-zal?😊))
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Afc-north fun fest lesz a 2012-es draft, Browns-Bengals 2-2 elso kor 😊Joey Tribbiani
jön a generációváltás 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
további jó hír, hogy Mau MRI-je negatív, hamarabb visszatérhet mint tervezték.

két első kör! geciiiiiiiiiiiiiiiii!gabtsi
látodlátod, mennyire biztos voltál a NEM-ben! azt írtad zéró az esély... szóval akkor? 😊nhm
jaja. ritkán ugyan, de tévedek én is 😕
btw, jól mondja Soldi ilyen árral sztem senki nem kalkulált. Hue ismeri a Brownt, a körülményeket. MOST akarta Palmert és pontosan tudta, hogy ezért (kicsit) túl kell fizetni. tényleg nem gondoltam volna, hogy ez megtörténik.

de nagyon örülök hogy megtörtént, mert ez nagyon, de nagyon sokat érhet!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Afc-north fun fest lesz a 2012-es draft, Browns-Bengals 2-2 elso kor 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
további jó hír, hogy Mau MRI-je negatív, hamarabb visszatérhet mint tervezték.

két első kör! geciiiiiiiiiiiiiiiii!gabtsi
látodlátod, mennyire biztos voltál a NEM-ben! azt írtad zéró az esély... szóval akkor? 😊nhm
Nem gondolta gabtsi, hogy olyan elmebeteg árat adnak érte, amire nem lehet nemet mondani. 😊Soldados
naoké, de ez Amerika! ezt mindig elfelejtitek, tudod?! hahaha
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
további jó hír, hogy Mau MRI-je negatív, hamarabb visszatérhet mint tervezték.

két első kör! geciiiiiiiiiiiiiiiii!gabtsi
látodlátod, mennyire biztos voltál a NEM-ben! azt írtad zéró az esély... szóval akkor? 😊nhm
Nem gondolta gabtsi, hogy olyan elmebeteg árat adnak érte, amire nem lehet nemet mondani. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
további jó hír, hogy Mau MRI-je negatív, hamarabb visszatérhet mint tervezték.

két első kör! geciiiiiiiiiiiiiiiii!gabtsi
látodlátod, mennyire biztos voltál a NEM-ben! azt írtad zéró az esély... szóval akkor? 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
további jó hír, hogy Mau MRI-je negatív, hamarabb visszatérhet mint tervezték.

két első kör! geciiiiiiiiiiiiiiiii!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
csak az utolsó négy posztot olvasd vissza, lesz nagy öröm bódottá.gabtsi
minden vágyam így teljesüljön!!! 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak az utolsó négy posztot olvasd vissza, lesz nagy öröm bódottá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A Colts meccs felkerült az ftp-re. Én még nem láttam, úgyhogy most is csukott szemmel kommentelek. Remélem jók voltunk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez engem nagyon emlékezetet egy bizonyos Döme-Go_Vikes tradere 😀tenorx
ugyanezt kínálta a skins anno ochoért, az nagyobb bohózat volt.
számomra kedves csapatba került, és még robbantunk is. áll a bölölőm mint a fagyott kutya lába!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez engem nagyon emlékezetet egy bizonyos Döme-Go_Vikes tradere 😀