A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Végülis beleillik a Pacman co. Benson sorrba... nem hiszem, hogy emiatt derékba törne az itteni karrierje, így is csúfolnak minket, hogy "sittesek".Amadeus91
Ha kap pár hónap letöltendőt és Goodell-től mellé még némi kiegészítést, akkor az sokat nem fog használni a karrierjének. A csapatnak sem 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ja, egyre inkább úgy tűnik, hogy nem ússza meg. Ha csak őket fogják meg és a 8,5 fonton kívül nem találnak mást, azt ki lehet egy jó ügyvéddel magyarázni. Most viszont úgy tűnik, hogy egy egész hálózatot (illetve annak egy részét) füleltek le. Ebből tuti vádemelés no meg egy jókora nfl eltiltás lesz akkor is, ha nem varrják be. Persze a szerepéről még sokat nem tudni. Collins érintettségéről szintén semmit.

Bassza meg, idén köthetett volna egy sokmilkás hosszútávú szerződést ez a hülye gyerek...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
am meg lehet ezért droppolgat ennyit mert haluzik a pályán. 😀 nem lepne meg ha közben azt ordibálná "Kiss da Baby".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Végülis beleillik a Pacman co. Benson sorrba... nem hiszem, hogy emiatt derékba törne az itteni karrierje, így is csúfolnak minket, hogy "sittesek".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen, erre gondolok leginkább. bár olvasva a híreket egyre forróbb a story.
azt nehezen hiszem, hogy bármilyen nagy hal lenne simspon a kérdésben, az a 2.5 font amit postáztak sztem az entourage-nak volt elég pár hétre, nem hiszem h ő látta el greater cincinnatit zölddel.
problémásabb, hogy még többet találtak a házban.
ami fura, hogy nem tartóztatták le őket, aminek oka lehet, hogy a nő vette át a csomagot, de a házkutatás eredményes volt (úgy tűnik)

nyilván drogtesztet kellett végezni simpsonnak és collinsnak is, a lockout vége óta, de ezek problémás eredménye nem tudom mennyire nyilvános. (a múlt héten pedzegettek egy botrány a premier league-ben, hogy hány sztár kokainfogyasztását tussolta el a klubja és a liga együtt).

kurvára nem jó hír, de remélem nem lesz belőle semmi komoly.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
akurvaéletbe!

hát ez de kellett. a privát véleményemet nem írom le mert lehet sokaknak nem tetszene.gabtsi
Ha esetleg arra gondolsz, hogy a könnyűdrogok mennyire üldözendők vagy sem, az szerintem ebben a történetben most tök mindegy. Lehet így vagy úgy látni, mindkét álláspont mellett lehet érvelni. Ami érthetetlen, hogy mi a szar szüksége volt erre. Nem tudja felmérni, hogy mit kockáztat és mit nyer? Simpson nem is tűnt annak a "butaniggernek", akit bele lehet rángatni minden szarba. Komolyan felfoghatatlan.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Mikor az ember végre azt hihetné, hogy minden szép és jó, akkor beüt a szar. Mindig bazmeg, MINDIG.

Nagyon le vagyok törve. Imádott Jerome-om is ennyire buta lenne? Komolyan nem akarom elhinni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akurvaéletbe!

hát ez de kellett. a privát véleményemet nem írom le mert lehet sokaknak nem tetszene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
nehogymár egy kis fű miatt legyen vége a karrierjének, Benson is hányszor volt ilyen helyzetben aztán nah 😀MarioAna
They had it all set up to receive supplies of high-grade marijuana from Northern California, and from there, it was being distributed from that residence

nekem ez nem űgy tűnik mintha kis fű lenne..khm 😂petey
Pontosan. Terjesztő volt, illetve elosztó. Ez nagyon durva és ha igaz akkor elmegy az anyjába. Az egyik legnagyobb kedvencem a csapatból, de akkor is. Olyan mintha gyomron basztak volna.
Tudom, hogy a marijuana még nem heroin, de basszus, minek kellett ilyen faszságba keveredni? Kicsit messze van a megélhetési bűnöző szinttől.

De addig inkább nem ugatok, amíg ki nem derül, hogy mennyire sáros.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
nehogymár egy kis fű miatt legyen vége a karrierjének, Benson is hányszor volt ilyen helyzetben aztán nah 😀MarioAna
They had it all set up to receive supplies of high-grade marijuana from Northern California, and from there, it was being distributed from that residence

nekem ez nem űgy tűnik mintha kis fű lenne..khm 😂

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
nehogymár egy kis fű miatt legyen vége a karrierjének, Benson is hányszor volt ilyen helyzetben aztán nah 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Ez az egész nekem két dolog miatt nem tetszik.

1) a rosteren lévő 53 játékosból nagyjából 47-ből kinéznék ilyet, de Simpsonból pont nem
2) pont akkor jön elő ez a sztori, amikor Simpson végre befut

El sem akarom hinni.
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822750c8/article/feds-home-of-bengals-simpson-a-pot-distribution-center?module=HP11_headline_stack

???85
Hát ez gyönyörű. Elmegy ..csába Simpson ha igaz. Mi a szarért van rászorulva erre? Félt a lockouttól és valami mellékes után nézett? Teljesen kivagyok :o :o :onasheem
pfff, ezt a barmot! 😕
mondjuk nem kevés cucc... 😊 egy darabig füstölhetett volna! ezt a faszt!

most akkor lehet keresgélni!

remélem másnál nem találnak semmit!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822750c8/article/feds-home-of-bengals-simpson-a-pot-distribution-center?module=HP11_headline_stack

???85
Hát ez gyönyörű. Elmegy ..csába Simpson ha igaz. Mi a szarért van rászorulva erre? Félt a lockouttól és valami mellékes után nézett? Teljesen kivagyok :o :o :o

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d822750c8/article/feds-home-of-bengals-simpson-a-pot-distribution-center?module=HP11_headline_stack

???


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Azért azt jó látni, hogy Dalton 2 meccs után már nevet szerzett magának. Csak így tovább! 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
És még egy apró stat. Már csak 3 QB áll INT nélkül a kezdők közül: Rodgers, Brees és... 😊

Pontosságban viszont Smith negyedik, de Dalton sem rossz a maga 9. helyével.
Simpson 16. yardokban, úgy hogy mindössze 8 elkapása volt (18szor célozta Dalton). Ezen azért van mit javítani. Fog is javulni pár nap múlva 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Most nézem, hogy Benson kutya faxa Gorehoz képest, nem workhorse. Gore 57 snapnél volt fent a 60 támadó 9ers snapből. Benson is 50szer volt pályán, de Leonard 16 ill. Scott 4 alkalommal engedte pihenni. Azért az elég beszédes, hogy Scott ennyivel elmarad Leonard mögött. Ebből is az derül ki, hogy passz playeknél egyértelműen Leonard a preferált RB.

A Rapidreporton volt is valami hír, hogy nem megy a tervezett rotáció Benson és Scott között.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Denverben is Fanene kezdett, és volt fent többet pályán.
Mondjuk ő még azon kevesek közé is tartozott a védelemből, aki jól is játszott.
Szóval szerintem marad majd ez a felállás a SF ellen is.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Viszont akkor Dunlap Time! (nem?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Két szösszenet a hivatalosról:

- Whitworth is raving about the passion exhibited by rookie quarterback Andy Dalton.

“He’s not scared. At first he was quiet in the preseason, but he’s really jumped out of his shell,” Whitworth said. “The biggest thing for Andy right now is that he’s playing the game all in, heart on his sleeve. Passionate. That’s awesome. That’s something this team needs and it’s kind of something new for us. Offensively having a guy that fired up and that passionate while he’s playing is neat.”

- Left end Robert Geathers (shoulder), who didn't play Sunday, was on the side Wednesday pummelling director of rehab Nick Cosgray in a punching drill. SAM linebacker Dontay Moch (foot) is easing into running and looks to be getting closer by the week. Guard Otis Hudson (knee) is back full go and safety Talyor Mays (knee) looks to be just in time to play the Niners team that traded him a month ago.

Milyen szerencse, hogy Odom ki lett baszarintva: csak egy kezdő DE sérült.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Max. 4. számú backnek minek?Mikey
Ötödiknek, Peerman jobb 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
Max. 4. számú backnek minek?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Én bízom Dalton-ban most már. Ahogy nézem vissza a meccseket süt belőle, hogy vezére a csapatnak. Viszont a LB sorral kéne valamit kezdeni, nem értem pl. hogy Lawson mivel jobb mint B.Johnson.

Egyébként RB: Portis sorra járja a csapatokat. Tudom, hogy sérülékeny, de csak egy Portis.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
igazad lehet, de én ugyanannyit várok el Mau-tól is mint Clements-től: maximumot!!! 😊 nem érdekel ki mennyi idős! hehenhm
Akkor másként. A maximum nyújtása mellett Maunál benne van a hibázás lehetősége, Clementsnél nincs. 😉 Szvsz.


@joereedy: #bengals tryouts today: WR Armon Binns (signed to PS), RB Tyrell Sutton, DT Derek Landri, RB James Davis, RB Shaun Draughn, NT Gabe Watson

Nagyon nézegetik a DT-ket, és hát a három rosteren lévő nem is túl sok.
RB-ből szintén sosem lehet elég.Mikey
oké! agree
különben sztem Mau egész egyszerűen túlpörgött a múltkor!