NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Ezek után tuti, hogy nem lesznek itt mindketten 2011-ben. 😊Mikey
mármint Benson és ?

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Benson:

From Sunday’s game on the final play: “Yeah, that would have been a nice call, but somebody is in the position to make those calls and they wanted to pass.”

Monday: “There is a time for change and I think now is a pretty good time. We found ourself being very succeessful a year ago and kind of didn’t master the thing going into this year that made us successful the previous year. Somebody missed that somewhere.”

Ezek után tuti, hogy nem lesznek itt mindketten 2011-ben. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
McDanielst állítólag a SF vinné OC-nek, de megint állítólag visszautasította.

Remélem minél előbb megköszönik Bratkowskinak a feledhetetlen munkáját. Nem kéne sokáig tökölni vele...

Egyébként engem meglepne, ha NFL szinten is (el)ismert coach érkezne OC-nek ide.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
MLnek hihetetlen respektje van a szakmában. OC fronton mi a helyzet? McDaniels kapott HC ajánlatott? Az Oaklandról és a 49ersről hallottam, ugyan úgy ahogy Hue Jacksonnal kapcsolatban. Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy egyik sem jön hozzánk OCnek, főleg, hogy hivatalosan még nem is keresünk senkit.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért az is sokat mondó, hogy gyakorlatilag az összes olyan ember akinek valaha köze volt a Bengalshoz és tudja, hogy a fejétől büdös a hal, állva tapsol a Marvin deal miatt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cris Collinsworth:

"The Cincinnati Bengals... no other organization in football, coach goes 4-12, not only does he get rehired, he gets a raise. And for once they got it right. This is an organization, he was coach of the year last year, they’ve always been reactive. No matter what it is, the wind blows a certain way, get him out of here. They knew they had a good coach in Marvin Lewis. Some people wanted him fired. They kept him and believe me... the Bengals next year, what are they, Phil? A mortal lock to win the North."
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Chad közben facebookról:

"Chad Ochocinco Just waking up from a very much needed nap, it's 3 in the afternoon in Madrid n it's time to enjoy the city, y'all be cool like y'all b cool"

egyemaszivet...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha így lesz, remélem azt a csapatot edzik majd, ahol ott lesz Ponder és Hudson. 😉

Más:

Maualuga continues to show big-play flashes and earn Zimmer's trust, but there's no question Zimmer wants to see more.

"He had an OK year. He wasn't fantastic. He'd tell you the same thing," Zimmer said. "He's a football player. He loves to play, he loves to practice. He's a good kid."

Not to mention tough. He played with a broken thumb the last month and is getting surgery this week.

Skuta esetéhez képest ez semmi, de azért ez is 'érdekes'.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha jól emlékszem nem volt téma, hogy jó eséllyel a mi edzői karunk lesz az egyik a Senior Bowl-on. nem ismerem a kiválasztási metódust, de fura, mert ha jól emlékszem 2 éve is Bengals edzők voltak.

Chad megérkezett Madridba Cristianohoz, kicsit sok lesz ott az egy négyzetméterre eső dívák száma. már csak én hiányzok 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jó cikk, tetszik. Nem értek mindent szóról-szóra, de a lényeg megvan. Nagyon bízom Marvinban.
Nem is értem, szezon közben hogy írhattam olyanokat, hogy menjen.

Bush jól hangzana. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a teljes cikk:
http://cincinnati.com/blogs/bengals/2011/01/05/marvin-quotes/

btw, a pletykák szerint Michael Bush nem szeretne Oaklandben maradni, sztem perfekt fit lenne az AFC Northba, ha engem megkérdeznek majd, őt javaslom Benson helyett 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tényleg Marvin? Az király!

Mert egyébként eléggé konkrétak a válaszok, imho.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem, Marvin.

ez a legkonkrétabb kijelentés az OC kapcsán, én ebből azt olvasom ki, hogy előbb ezt vele fogja megbeszélni, nem a sajtóval.

(legalábbis remélem)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Maga az egész jól hangzik.

Ha jól sejtem, ezt Brown mondta.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez asszem még nem volt:
(Do you have ideas on who the changes are going to be in your coaching staff?) I have ideas about what we’re going to do, and I think you keep wanting to throw the word “change” in there and we’re going to have unfortunately some change and that’s going to be a tough thing…

(Are you going to have a new offensive coordinator?) That’s kind of private to me…

(That would be a big change?) That would be a huge change…

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem Palmer maradása egy percre sem volt kérdés, igazából nincs más választásunk mint hinni benne. Jót is tehet neki hogy újra fiatal még be nem futott elkapókkal dolgozhat, nem?85
Azt írtuk is mindig gabtsiékkal, hogy Palmer franchise QB, tehát ő maradni fog, játsszon akárhogy.
Nekünk lehet, hogy kérdés volt, de Brownnak és Lewisnak nem hiszem.

A másik részre megint csak Dave Laphamet tudom említeni, aki a Chargers meccs után mondta, hogy a meccs előtti bemelegítéskor (a két Palmer dobálgatott, Simpson, Caldwell és Cosby pedig különféle route-okat futott) olyan felszabadultnak látta CP-t, mint még soha. Valahogy úgy fogalmazott, hogy kisgyerekként viselkedett. A meccsen meg hozott egy 157.2-es ratinget.

Szóval talán tényleg jót tesz majd neki. 😊

Más. Benson maradni szeretne.

"I would love to return to Cincinnati," Benson said. "I was able to find some success here and think I can find a lot more. Coming back wouldn’t be a bad thing for me. However, if things were to change I would embrace those changes as well. Whatever is coming my way I’m excited about it."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem értek a linebacker kérdéshez de Maut én sem tudom a védelem irányítójaként elképzelni, inkább az ösztönös állatnak.

Szerintem Palmer maradása egy percre sem volt kérdés, igazából nincs más választásunk mint hinni benne. Jót is tehet neki hogy újra fiatal még be nem futott elkapókkal dolgozhat, nem?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
azt mondják az a baj mauval, hogy nem elég ösztönös és fejben nem képes/nincs kész a védelem irányítására.

muckelroyban pedig pont ez van meg.gabtsi
I know.

Azért én reménykedem, hátha. 😊

Más.

"No question in my mind that Carson Palmer is our quarterback," Lewis said in an appearance on "Mike and Mike in the Morning." "He really weathered quite a storm this year and took another step as a leader."

Az utolsó három meccs visszaadta a Palmerbe vetett hitemet.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Jó sig Mikey 😉 Csak azért írok most hogy mindenképp minél előbb lássátok az enyémet melyet rush kollega kreált 😊

Mikorra várható a Bratkowski menesztés? Már tűkön ülök


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt mondják az a baj mauval, hogy nem elég ösztönös és fejben nem képes/nincs kész a védelem irányítására.

muckelroyban pedig pont ez van meg.

más:
"I was wondering how that worked out. I'm glad. It's the right move," Sam Wyche said. "Mike and Paul (Brown) showed me a lot of support back then and the next year we went to the Super Bowl. You have bad years. It doesn't mean you have a bad team. Marvin's a good coach."

amen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyébként Fitzgerald is úgy mondta, hogy Muckelroy lehet a mike, ha Dhani nem lesz.

Ezt fentebb azt hiszem rosszul írtam.

Azért elég szomorú lennék, ha Mau végül megragadna samként.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
szerintem muckelroy előbb lesz mike mint mau.
gabtsi
Ezt nem mertem írni, mert azt hittem baromság, annyira várja mindenki Mau középre állítását és kiteljesedését.
Tuti megpróbáljuk majd ott, de Muckelroynak legalább akkora az esélye a posztra. Muckelroyban szvsz nagyon komoly potenciál van.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem muckelroy előbb lesz mike mint mau.

jones nekem tetszett, szolid 3. cb, csak annyira gyakori a nickel package, hogy nem használjuk mint returner, pedig kellene.

sztem nem lesz qb(egyáltalán), sem wr (magasan). a D tovább erősítését várom, az első 4 pickből legalább 3.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
illetve, hogy miatta nem lehet elég jegyet eladninasheem
??
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A Fox-on olvastátok az ML hosszabbítás hírt? Annál a résznél kaptam fel a fejem, ahol a cikkíró szerint a szurkerek Lewis hibáztatják az idei összeomlásért, illetve, hogy miatta nem lehet elég jegyet eladni. Fura, olvasok néhány fórumot, de a többség mindenhol a megtartása mellett volt. Brat kivágásának megjövendölése viszont ígéretes.


http://msn.foxsports.com/nfl/story/Cincinnati-Bengals-Marvin-Lewis-contract-extension-010411

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."