NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nem Soldi vagyok, de ezzel kapcsolatban én csak annyit mondok, hogy nem 2 elkapóra kell szabni az egész offense-t, hanem az offense stílusához kell hozni megfelelő WR-eket.

Nálunk ezt tavaly pont úgy csinálták, ahogy nem kellett volna.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.

Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...Mikey
Számomra az meglepő, hogy egy ilyen gyenge CP -rel a háta mögött is ilyen szezont tudott produkálni. Továbbra is megtartanám. Ügyes srác Caldwell meg Simpson, de egyik sem Terrell Owens. Amadeus91
Egy ilyen playa jelenléte alapjaiban változtatja meg egy csapat játékfilozófiáját. Ez jól látszott idén a Bengals csapatán. És ha nem alkalmas erre a csapat, márpedig a Cincy nem volt alkalmas rá, akkor nagyon rossz irányba változtatja. Erről nem TO tehet, mert fasza playa, de mindig minden esetben őt kereste CP, ezért halálra volt ítélve az egész.

Annak ellenére, hogy talán a legjobb WR-tek a képességeket nézve, sokkal jobban jártok, ha elengeditek. Hiányában (és persze Ocso hiányában) érdemes megnézni mennyivel jobb, változatosabb volt a playcalling. Rögtön hatékonyabb lett a Bengals támadójátéka.

Mondom, nem TO tehet róla, de rossz irányba változtatta meg a csapat játékát, teljesen rajta kívülálló okok miatt történt mindez.Soldados
Igazad van.

ha mondjuk 5 évvel fiatalabb lenne a TOCHO show, akkor megérné rájuk szabni a csapatot?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ennyi a lényeg, amit Soldi is ír.

Király játékos még mindig Owens, de van az úgy, hogy nélküle jobb egy csapatnak. A mostani Bengals pedig ilyen.

De azt gondolom, az utolsó három meccs fényében ezt nem is kell magyarázni. Ott látszott, hogy ez így van.

Sőt, ott még Chad sem volt, és mégis sokkal jobban működött az egész offense.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.Amadeus91
Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.

Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...Mikey
Számomra az meglepő, hogy egy ilyen gyenge CP -rel a háta mögött is ilyen szezont tudott produkálni. Továbbra is megtartanám. Ügyes srác Caldwell meg Simpson, de egyik sem Terrell Owens. Amadeus91
Egy ilyen playa jelenléte alapjaiban változtatja meg egy csapat játékfilozófiáját. Ez jól látszott idén a Bengals csapatán. És ha nem alkalmas erre a csapat, márpedig a Cincy nem volt alkalmas rá, akkor nagyon rossz irányba változtatja. Erről nem TO tehet, mert fasza playa, de mindig minden esetben őt kereste CP, ezért halálra volt ítélve az egész.

Annak ellenére, hogy talán a legjobb WR-tek a képességeket nézve, sokkal jobban jártok, ha elengeditek. Hiányában (és persze Ocso hiányában) érdemes megnézni mennyivel jobb, változatosabb volt a playcalling. Rögtön hatékonyabb lett a Bengals támadójátéka.

Mondom, nem TO tehet róla, de rossz irányba változtatta meg a csapat játékát, teljesen rajta kívülálló okok miatt történt mindez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.Amadeus91
Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.

Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...Mikey
Számomra az meglepő, hogy egy ilyen gyenge CP -rel a háta mögött is ilyen szezont tudott produkálni. Továbbra is megtartanám. Ügyes srác Caldwell meg Simpson, de egyik sem Terrell Owens.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.Amadeus91
Az mondjuk szerintem jogos. Diven belül második legtöbb rec yard és rec TD.
Persze a már korábban általam is sokszor írt adatok ezt lehúzzák, de ennek ellenére el lehet fogadni.

Esetleg Boldin lehetne ott helyette, bár most csak a számokból indultam ki, látni nem láttam sokszor játszani...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyébként azért tavaly Zimmer szerintem LeBeau csillagát egy időre elhalványította. 😉Mikey
Jogos. Tavaly övé lett volna a cím egyértelműen.

Hall: Ike-on gondolkodtam, de Hall még így is produktivabb volt és összességében mindenképpen jobb képességű. Továbbá nem akartam annyi Steelert, csak ahol muszáj volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A csoportra nézve az valahol elég szomorú, hogy egy - szerintem - gyenge közepes szezont maga mögött tudó Hall befért az All-AFC North Teambe.

Borzasztó sok a PIT játékos benne, de a szomorú az, hogy egyikük jogosságát sem tudom megkérdőjelezni. 😕

Egyébként azért tavaly Zimmer szerintem LeBeau csillagát egy időre elhalványította. 😉Mikey
Az is érdekes, hogy T.O. befért a támadókhoz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A csoportra nézve az valahol elég szomorú, hogy egy - szerintem - gyenge közepes szezont maga mögött tudó Hall befért az All-AFC North Teambe.

Borzasztó sok a PIT játékos benne, de a szomorú az, hogy egyikük jogosságát sem tudom megkérdőjelezni. 😕

Egyébként azért tavaly Zimmer szerintem LeBeau csillagát egy időre elhalványította. 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North évértékelő - 1. rész: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1969

A 2. részben lesz szöveges csapatértékelés, plusz egy-két érdekesség (év meglepetése, év citrom díja, év jelenete, stb.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
...és mi azt szeretnénk, hogy tűnjön elfele Cincyből. Meglátszik, hogy nem értünk hozzá.

😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
The Bengals made their contribution not via a personnel blunder, but through the game film created when Cincy gave the Saints a tough fight during the regular season. Seattle quarterback Matt Hasselbeck tells Peter King of Sports Illustrated that the Seahawks designed a play for the game based on a play that the Bengals used effectively against the Saints.

It’s a simple concept. The tight end throws a block on a passing play, lingers on the ground, and then gets up and finds himself wide open.
“We just did a good job of scheming them, and that play’s a perfect example,” Hasselbeck told King. “It’s the kind of play where you’ve got two or three guys throwing cut blocks, and you sell run, and it looks terrible, but if you run it right, the tight end ought to be able to get free.”


a.k.a. Bob, a tanítómester.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
én nézem, és azt kell megállapítsam, h simán ott lehetnénk mi is. minden gond ellenére simán van olyan keretünk mint (majdnem) bárkinek. érthetetlen h miért vagyunk szopóágon.gabtsi
Megnyugodtam, hogy ezek szerint nem csak én érzem így. Bár lehet, hogy te sem vagy a legobjektívebb forrás, a csapatunk megítélését illetően 😊

A WC meccseket nézegetve folyamatosan az volt az érzésem, hogy bárki ellen meccsben tudnánk lenni, mégis inkább az 1/1re volt esélyünk, mintsem a POra. Reméljük jövőre fordítva lesz 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nézem, és azt kell megállapítsam, h simán ott lehetnénk mi is. minden gond ellenére simán van olyan keretünk mint (majdnem) bárkinek. érthetetlen h miért vagyunk szopóágon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Legyen balfasz Graham, de tudnám díjazni, ha a Pats bowlozna az AFC-ből.
Kinemállhatomamásikhármast.

Egyébként valahogy nem érdekel az idei playoff. A hétvégi négy meccsből láttam a Seattle meccs első félidejét, aztán annyi. Az tetszett mondjuk, mert Pat Robinson alkotott párszor. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nézve a nagy FG csatát a wild card meccseken, némi kárörvendéssel várom h Sugar Foot Graham, hogy bassza tönkre a Pats PO-ját.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Oké, ez jogos...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze, csak Asonak leígérik majd az eget is, és hát lesz aki hoppon marad vele, na ő akarja majd túlfizetni JJot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Asomugha tuti nagy lóvét fog leakasztani valahol, de nem hiszem, hogy Joseph igényei akárcsak a közelében is lennének Asoénak.

Elég izén hangzik, de egy kicsit jól jött ebből a szempontból, hogy Joseph ki-kihagyott meccseket idén, és olyan nagyon jó sem volt.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
sovány vigasz, nekünk legalább van cb akit meg kell(ene) fizetni. 😊

btw, Champ miatt nem aggódok, nem hinném, hogy ő sok hegyet elhordana ebben a ligában.gabtsi
Ez viszont igaz 😀 Mondjuk Ike egész korrektül játszik idén, meg még behúzzuk Asot FAról, és megvagyunk (tipikus Steelers húzás lenne 😛 )
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sovány vigasz, nekünk legalább van cb akit meg kell(ene) fizetni. 😊

btw, Champ miatt nem aggódok, nem hinném, hogy ő sok hegyet elhordana ebben a ligában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Asomugha FA lesz, no hát ennyit a korrekt CB árakról.gabtsi
Aso + Champ. Nem irigyellek titeket.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Asomugha FA lesz, no hát ennyit a korrekt CB árakról.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon be van sértődve azon a mopey jelzőn.
Mondjuk lehet csak rájátszik a nyilatkozataival, hogy szerepelhessen, de ismerve a dívák lelki világát, tényleg komolyan érinthette a dolog. 😛
Ő tudja...

Mindenesetre én simán el tudom képzelni akár a draft napi elcserélését is, ha így folytatja.

Más.
Hivatalos, hogy a Bengals coaching staff edzi majd a Senior Bowlon az északi csapatot.
Azaz sajnos nem Hudsonékat. 😕
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Csak nekem tűnik úgy, hogy kezdi az elégedetlenkedést?
"I have nothing to say about that," Ochocinco said on Sporting News Radio (per Sports Radio Interviews). "I'm not the owner of the team. My hands are out of that situation. The only thing I can remember, as of right now, about Coach Lewis, is Coach Lewis throwing me under the bus. When it was time to play the Chargers, knowing that I was hurt. That’s the only thing I can remember at this point."

Commentek között is volt egy olyan ami azért elégé elgondolkodtat:
"Chad just wants to perform and put on a show, hes doesn't want to or know how to win."
Ebben is van vmi igazság, Ő legjobban még mindig azt kedveli ha felhajtás van körülötte.

Meg azt se felejtsük el, hogy Rosenhaus az ügynöke, az sem lesz egy egyszerű menet.