NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír nektek; rossz nekünk. Mvel Reggie Nelson nem teljesítette azokat a feltételeket; amelyekhez a Bengals kötötte a kondicionális (amúgy nem 7. - ahogy eddig tudni lehetett-, hanem 6. körös) pickjét a trade alkalmával; ezért a Cincy megtarthatja a cetlit.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nem hiszem el, hogy egy ilyen szezon után maradhat szinte a teljes stáb. Mi kell a váltáshoz? OK, Lewis megtartása rendben van, Zimmeré meg evidencia, de a többiek? Minden jól van úgy ahogy volt? Ez nem sakkvakság, ez gyengeelméjűség. ML mit ért el a szerződéshosszabbítási tárgyalásain? 10 év múlva lesz fedett edzőpálya és jövőre ha lesz CBA felveszünk 2 munkanélküli pályamunkást scoutnak?

Ennél csak egy fokkal szarabb hír, hogy Chad leléphet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a rendszer lényege a power running game és a vertikális passzjáték. és Marvin állítólag ez utóbbit hiányolja inkább, hogy nem tudjuk mélyen támadni az ellenfelet.

Henry óta erre nincs megoldás, nézd pl h Wallace, hogy megnyitotta a Steelers offense-t. szerencsétlen Gresham is kapta a screeneket ahelyett, hogy kihasználtuk volna a fizikai fölényét a pálya közepén. meg felállítja az első körös TE-t fullbacknek, hát atyaisten de komolyan.

szerk: a senior bowlig remélhetőleg okosabbak leszünk, ha jól tévedek az jövőhét.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Tudom, hogy csak találgatás volt, azért is írtam úgy, hogy ha valóban ezért. Mert hát én is ki tudom nézni belőle.

Személyre szabás. Ezzel nagyon a lényegre tapintottál.
Ugye Palmer agyba-főbe passzoltatása, Owens nyomatása, Gresham abszolút ki nem használása... et cetera, et cetera, tudnám sorolni reggelig.
Nagyon nem alkalmas ez az offense arra, amit - nekem most már - tavaly játszott.

Se a fal, se Palmer, se az elkapók, se Benson.

Run first, run first. Na arra igen. (OK, Benson nem, de futót könnyen lehet szerezni.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem állítom, hogy így van csak találgatok, persze mert kinézem belőle.

btw, Brat nem volt rossz OC mikor elit personnel állt rendelkezésre. az Air Coryell rendszere, rendre a top 10ben végzett, Palmer, Ocho, TJ, Rudi időszakban, a liga egyik legjobb falával. csak egyrészt sztem a playbook jottányit nem változott, és Zimmerrel ellentétben képtelen az adottságokra szabni a sémát. zero félidei adjustment és igazán nem is kreatív, abszte kiszámítható.

kis fárodítással lehetne ebből kiemelkedő offenset csinálni, de ahhoz nagyon jó falat kell építeni. és témánál is vagyunk megint.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Erre én csak annyit reagálok, hogy: Brown is elmehet a jó édes anyucikájába, ha ezért nem változtat.

Mert a bizonytalanság ellenére n+1 csapat megtette már. Jó, tudom, hogy azok értelmes franchise-ok, ellenben ezzel, na de akkor is.

Ugyanakkor az utolsó három meccs, számomra ad némi bizakodásra okot arra az esetre is, ha marad Brat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
több dolog is van a fejemben ezzel kapcsolatban, persze találgatás.

ugye elhangzott egy kérdés Marvinnak, hogy melyik assistant coachnak van szerződése 2011-re, erre a noone válasz érkezett. ami egyrészt azért fura mert ha jól emlékszem Zimmer 3 évre írt alá tavaly, másfelől a hírek szerint a megadtuk a FiztGerald LB coachnak az engedélyt hogy új kihívásokat keressen. de miért kellett engedélyt adni ha nincs szerződése jövőre ?

szóval nekem az sem egyértelmű h nincs Bratnak szerződése mint amit mindenki állít.

de abban bízok, hogy a bizonytalanság a CBA körül a fő oka a csendnek. egyfelől gondolhatják úgy, hogy nem lesz idő a következő szezonra, OTA-k, minicampek és talán TC nélkül egy új OC rendszerét elképzeléseit elsajátítani a csapatnak (de pl erre Zampese promotálása megoldás lehet). másfelől simán prózai oka is lehet, hogy Mike Brown bizonytalanra nem fog azért fizetni valakinek, hogy ne tudja elvégezni a dolgát (mert nincs CBA).

és persze az is opció, hogy fel sem merül a változás, vagy igen de elvetik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Egyébként is sokkal jobb receiver Chad annál, hogy ne találna magának csapatot release esetén.

Mondjuk egy bajnokesélyes csapatot. Megérdemelné, mert ez a csapat Bratkowskival ugyan nem lesz az sose.

Ha már Brat. Kezdek NAGYON szkeptikus lenni...Mikey
Remélem, sok nagy öreggel megesik hogy sosem lesznek olyanok az új helyen mint a régin. mindenesetre nemrég még siránkozott twitteren hogy nem tudja elképzelni milyen lehet nem bengalsosnak lenni mert ő csak ezt ismeri balblabla.

nekem is az a nagy félelmem, hogy kb csak "altattak" minket és semmi változás nem lesz. Lewis maradt, oké lehet vitatkozni hogy jó-e vagy sem, de indokolható a maradása, bratnek viszont semmiképp. Szóval nagyon remélem a végre meglépjük amit már rég meg kellett volna és ami más csapatoknál teljesen természetes.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Dunlap, és Stitser bekerült a Pro Football Weekly/Pro Football Writers of America All-Rookie Teamjébe.

Remélem jól írtam a megnevezést, mert emlékezetből írtam.

Grat nekik.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
nem csak a méret a lényeg, de a mi falunk az ilyen:
whit: 6-7, 335; livings: 6-5, 332; cook: 6-3, 316; bobbie: 6-4 345; smith: 6-4, 345

és a fő cserék: collins 6-5, 324; mathis: 6-5, 302; roland: 6-9, 320.

az még anno a hard knocksban elhangzott, hogy Alexander (OL coach) a jó nagy darab csókákat szereti a falban (shirley projekt).

szal Cannonról meg jókat olvastam, jó gyerek, megfelelő hozzáállással, TCU-n T volt de NFL-ben belül lehet isten. Whitworth is micsoda steal volt a második kör vége fele és igen jó G volt eleinte, hogy aztán 2009re mégjobb T legyen.gabtsi
egy 3-4-es védelmeket felvonultató csoportban sose kár ha van súlya a fal belső részének 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
s lemond az OlcsóSzinkron-ról vagy a nevire veszi Hernandezt??


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Bátor lépés lenne, persze, de csak az nyer, aki mer. 😊 (Éljenek a közhelyek.)

Sok minden lehet még. Az is lehet, hogy marad, az is lehet, hogy megy Chad. De az is lehet hogy akkor jön AJ Green...

...egy biztos. Lewisék a lehető legjobbat fogják tenni.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Azért neki menni egy normális No1. elkapó nélkül a szezonnak.... meredek. Jó, 2 meccsen jó volt Simpson és Caldwell, de nem egy egész szezonon át.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyébként is sokkal jobb receiver Chad annál, hogy ne találna magának csapatot release esetén.

Mondjuk egy bajnokesélyes csapatot. Megérdemelné, mert ez a csapat Bratkowskival ugyan nem lesz az sose.

Ha már Brat. Kezdek NAGYON szkeptikus lenni...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
twitterre írta egy Patses újságírónak. nyilván semmi konkrét, mindenesetre érdekes.

ha nem itt lesz az azt jelenti h trade-eltük (cutban én nemhiszek), úgyh biztos h látjuk a ligában jövőre is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Honnan jött az info hogy szeretne elmenni? Mondjuk az biztos hogy sértve érzi magát és be kellett látnia hogy talán a Bengals better off without him ami a büszkeségét is bántja de nekem ez új hogy el akarna menni.

Szerintetek ha nem itt lesz jövőre akkor lesz valahol?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az igazi poén az, hogy azok tényleg megtennék. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Redskins adhatna érte két első kört 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Aki menni akar, az menjen is.

Ebből csere lesz. Nem mondom, hogy konkrétan Billékhez, de valahova tuti.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ochocinco just sent me a tweet that read only this: "@RapSheet PePe and Bill #EPIC."

hát ha Billhez akar menni, menjen. kíváncsi lennék h mit kaphatnánk érte, van bőven pickje a Patsnek, más kérdés h szerintem (bármennyire is csípi őt Bill) nem adnák oda azt, amiért megérné elengedni.
szerencsére mi se vagyunk rászorulva (annyira).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Offszízönben belefér.
The former linebacker, who played just 16 games for the Bengals, returned home to Georgia. He hosts an afternoon drive sports talk show on 790-AM The Zone in Atlanta. He also works for ESPNU. At the age of 28, he's learning a new trade.

"It's been a fun transition; I've already learned a lot," he said. "It's like when you play as a freshman. You think you're doing fine, but then you look back and say, 'Man, I sucked.'

David Pollack on his new career as a radio host
😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nincs konkrét info (senkiről), de én nagyon meglepődnék ha Dh Jones nem kapna még (legalább) egy évre szerződést, többször elmondta Zimmer, hogy Mau egyáltalán nincs kész erre, nem eléggé ösztönös és sokszor vagy egyszerűen eltűnik a playben, mert totál rossz helyre kerül, vagy egyszerűen túlregálja megint csak nem PoA-t támadja.

a playhívásról ennek függvényében nem is lehetne szó. hintették sokáig, hogy idén többet fogjuk látni bent, aminek talán meg kellett volna történnie ha cél lenne Dhani elengedése. de sztem (egyelőre) nem az.

Mike Johnson pedig azért érdekes kérdés, mert ugye ő a teljes TC-t slb szerepre készülve tolta végig, majd a sérülések miatt került vissza DE pozícióba. ami nekem meglepetés volt ebben, hogy az gyenge-oldali szerepeltetése ellenére inkább futás ellen voltak hatalmas játékai, az irányítóra kevesebb veszélyt jelentett, általában is, Dunlap összevetésben pedig mindenképpen.

egy biztos, hogy a draft hírekkel ellentétben munkavégzésére semmilyen panasz nincs, sokat erősödött, és még mindig csak 23.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nyilatkozni senki nem nyilatkozott erről semmit, és pletykát sem nagyon lehetett olvasni.

Az biztos, hogy Mike Johnson nagyon jól játszott RDE poszton a szezon második felében, ezáltal engem meglepne, ha tovább próbálkoznának Zimmerék vele OLB-ként.

Az LB coach Jeff Fitzgerald nyilatkozott egy olyat, hogy ha Jones nem marad, akkor ő Maualugát és Muckelroyt is el tudja képzelni középen, de bizonyos pletykák szerint inkább Muckelroy lehet esélyes MLB-re, mert neki inkább megvannak a hozzá szükséges adottságai, mint Maunak.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Tervezitek visszahozni Dhani Jonest még 1-2 évre vagy Maualugából lesz MLB? Csak azért kérdezem, mert mintha rémlene , hogy idény elején volt szó arról, hogy Michael Johnsont úgy próbálnátok SOLB-ként használni, ahogy a Redskins tette például Orakpoval újonc korában (remek eredménnyel) vagy a Giants próbálkozott Clint Sintimmel (bukás).

Vagy az endként mutatott játéka miatt inkább ott tartjátok, hiszen az erős oldali OLB mégsem bír akkora jelentőséggel a védelemben, így könnyebb is betölteni játékossal, míg jó, eredményes pass rusher endet találni sosem egyszer, és ott lehet igazán meccsek eredményét befolyásoló játékot bemutatni?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Highlights kedvencek? Nem is kérdés, az első Simpson TD, Whit TDje is nagyon ott volt.nasheem
Chad TD az indi meccsen amit visszafújtak ha jól emlékszem valami felállás dolog miatt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November