Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát tavaly az oakland meccs az rajta ment el, meg caldwellen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szerintem nickelnek teljesen jó Trent. Tavaly, amikor rookie-ként egész szezonban azt játszott, sem engedett a kelleténél több elkapást.

Azt meg simán kibírnánk, ha most az egyszer ő kezdene.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát sztem trent inkább ne legyen kezdő. nickelnek is kevés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
On a day when three key players in the secondary missed their second straight day of practice, Carson Palmer did not practice on Thursday due to a sore hip but coach Marvin Lewis said he expects Palmer to play on Sunday against Miami.
Csípőfájdalom... kb. a legjobb egy irányítónál...
De Lewis szerint játszani fog...
Hát jó lenne...

Az úgy tényleg mókás lenne, ha a fél secondary mellett még ő se tudna játszani. 😊 (Ez ilyen kínjában mosolygó smiley.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Palmerrel mi a tök van? Sajnos csat telefonon tudok netezni, úgyhogy Tőletek várom a híreket 😊
Ha ő dől, akkor baxhatjuk az egész szezont. Nincs is sok értelme csapatot építeni, max a védelmet.

Nekem egy Hall-Nedu-Kroki-Trent sec teljesen vállalható. Más kérdés, hogy ez esetben a depth nulla.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hmm, palmer sem edzett ma. ez egyre viccesebb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ha reggie nelson lesz az ss, ricky és ronnie ellen az mókás lesz. figyelembevéve, hogy dhani nemhogy a bolygón, de lassan senkin nem tudja megcsinálni a tacklet, meg főleg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Azért poénos lenne egy Joseph - Nelson - Crocker - Ghee secondary vasárnapra, mint legrosszabb lehetőség.
Úgy, hogy közülük is Joseph nem százas, de legalább edzegetett ma már.

Szóval erősen reménykedem, hogy sikerül összedrótozni Hallt vagy Trentet és Ndukwét.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elméletileg zimmer alapvetés h 5 cb van az aktív rosteren, na most én is max azt tudom elképzelni, ha 2 cb nem tud most játszani akkor hoznak egy hétre vkit, pl amit Mikey írt. aztán ha felépül mindenki, kiteszik és jön pressley. mivel nelson valszleg jobb cb opció nekünk mint bárki aki elérhető, így nem nagyon van értelme külön ezért vki helyet foglaljon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha hosszabb távon nem lesznek sérülések, szerintem nem fog jönni FA CB.
Igazából ahogy nézegetem a neveket, nem is nagyon találok olyat, akit érdemes lenne idehozni.
Két ismerős nevet találtam, Ken Lucasét és Nick Harperét, de gyanítom nem véletlenül nincs csapatuk.

Most hétvégén, ha esetleg Hall és/vagy Trent nem játszhat, akkor szvsz Rico Murray lesz aktiválva PS-ből.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Jones helyére nem fog jönni legalább a szezonvégéig FA CB? Vagy FA-k között nincs olyan CB aki megütné a szintjét?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ndukwe, Hall és Trent nem edzett ma sem ...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Végre van megint ilyen Reedy blogján: http://cincinnati.com/blogs/bengals/2010/10/28/playing-time-falcons-game/

Bevallom, nagyon meglep, hogy Scott 31 playnél a pályán volt a lehetséges 74-ből. Sokkalta kevesebbnek tűnt megint.
Az is érdekes, hogy Mike Johnson csak 8 playt kapott, ahogyan az is, hogy a két ex-USC LB csak az idő felét töltötte pályán.
De a safetyknél valami nem stimmel, mert én elég sokat láttam R. Nelsont Crocker helyett...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Palmer jelölve lett az AFC 7. heti legjobb támadó játékosának. Ezt csak úgy említsük meg, mert úgyis McFadden lesz az.

Kedvenc blogunkról egy idézet:
- Six NFL players have recorded more sacks than the entire Bengals defense; Clay Matthews (8.5), Osi Umenyiora (8.0), DeMarcus Ware (8.0), Brian Orakpo (7.0), Shaun Phillips (7.0), James Hall (6.5).
- Eleven NFL players have as many or more sacks than the entire Bengals defense; players listed above, John Abraham (6.0), Jason Babin (6.0), Dave Ball (6.0), Trent Cole (6.0), Cameron Wake (6.0).
- There are 54 NFL players that have more quarterback sacks than the entire Bengals defensive line combined.

Any questions?
Nekem nincs. 😕
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Túl későn jön a Steelers meccs. Az a win tuti felrázta volna a társaságot.
Így is felrázza majd, csak késő lesz. 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Furcsa lesz, ha a szezon végén nem a Browns lesz a csoportutolsó, de keményen megdolgoztok a helyezésért, valljuk be. Egyébként akkor Joseph edzett nem?tenorx
Rohadt idegesítő így utólag, a browns azért még mindig egy elég gyenge csapat aki jobb napokon is csak "nem rosszul" játszik. Mi megmutattuk hogy hogy tudnánk játszani és az PO szint, csak sajnos nem sokszor tesszük. Ha nem bukjuk a két kötelező meccset most átlagosan állnánk. Mindegy mostmár, a Bengals mégiscsak Bengals marad.

A steelers meccsen szerintem az lesz amikor ott a labda hogy közepesen tudtok futni talán 1 nagy futással, és amikor passz van akkor roethlisberger megiszik egy kávét annyi ideje lesz eldobni a labdát és még amikor néha (egy meccsen kb 3x 3rd downnál) közel kerülünk hozzá simán kimozog a zsebből és abból a 3 majdnem sack playből kapunk kb 150 yardot.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jelen helyzetben én azt mondanám, csúnyán elpicsáztok minket, de nem azért, mert el vagyok ájulva tőletek, hanem mert mi vagyunk ultraszarok.
(Az offense is, ha nem garbage time-ról van szó.)

De messze van az még... szerencsére.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszönjük a kedves szavakat. 😊

Egyébként nem edzett, én hagytam csak ki... már írom is bele a nevét.Mikey
Hát akkor még rózsásabb a helyzet, bevallom őszintén én is többre számítottam a csapatotoktól (bár még semmi sincs veszve, még mindig lehet 12-4 ).
Egyébként 2 hét múlva nyugodtan jöhettek revansot venni a Steelers topicban, ha megvertek minket 😀 (Amire szerintem nem rossz az esély, tekintve, hogy eléggé be lehet már pöccenve a csapat).
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Köszönjük a kedves szavakat. 😊

Egyébként nem edzett, én hagytam csak ki... már írom is bele a nevét.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Furcsa lesz, ha a szezon végén nem a Browns lesz a csoportutolsó, de keményen megdolgoztok a helyezésért, valljuk be. Egyébként akkor Joseph edzett nem?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Wednesday Injury Report:

Out: Fanene (hamstring)
DNP: Hall (hamstring), B. Johnson (knee), Joseph (ankle), Ndukwe (knee), Trent (knee), R. Williams (knee)
Limited: Rivers (foot), Smith (ankle)
Full: Leonard (thigh)

Ndukwe se. Akkor majd' a komplett secondary.
+ Fanene tuti nem játszik májemiék ellen.
Szupi.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az igen faszántosan hangzik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nekem sokat mondó, hogy Lewisnak még mindig nincs új szerződése.
És a jelenlegi 2-4 sem biztos, hogy segíti a maradását.

Más.
Egyetlen CB edzett ma, Ghee. A másik három nem.
😐
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
From the coaching staff to the player roster, this team could look very different next year. I'm not exactly sure if that's a good thing, or the most horrifying idea ever.

talán az első a legnagyobb dilemmám jelenleg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem luxus 4 RB + 1 FB a rosteren, amikor 60%-ban passzolunk és a 146 futásból Benson vállal 123-at?
Meccsenként 4 futás jut a maradék négy emberre. Testvériesen elosztozhatnak rajta 😊nasheem
Főleg, hogy a FB nem is nagyon játszik...Amadeus91
igazából teljesen mind1 ki inaktív.

ami nem hajlik, az törik!