NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 121 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem trollkodni akarok, de a mai meccsünk után tényleg érdekelne, hogy a francba bírjátok ezt évek óta?
Pusztán jótanács miatt, ugyanis a következő hetekben szükség lesz a technikára nálunk is 😊
James007
Biztos szódával (meg egy jó üveg roséval) elmegy 😊
több mint 6 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Nem trollkodni akarok, de a mai meccsünk után tényleg érdekelne, hogy a francba bírjátok ezt évek óta?
Pusztán jótanács miatt, ugyanis a következő hetekben szükség lesz a technikára nálunk is 😊
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Én már holnap Gregg Williamset nevezném ki HC-nak.
iktriad
Teljes mértékben egyetértek... Vicces visszagondolni, hogy 2 éve Hue messiás volt, az irányítósuttogó aki rendet tesz a franchisenál... egy másik univerzumban :/
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A védelmetek nagyon bíztató. Remélem az offseasonban kaptok hozzá egy kompetens QB-t, GM-et és főleg egy HC-t.
Kívánom, hogy kerüljétek el a 0-16-ot, de nehéz lesz sajna Hue miatt.


Én már holnap Gregg Williamset nevezném ki HC-nak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
tudom már az 1. héten vége volt de ... igazán vége lehetne már ennek a szezonnak
Drip

+++
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tudom már az 1. héten vége volt de ... igazán vége lehetne már ennek a szezonnak

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 097
Ha ez a szezon első meccse azt mondom jó évünk lesz ... De nem
Drip
Hat nem lattam teljesen illetve parhuzamosan neztem. Hue az allasaert vagy inkabb a renomejaert jatszik. Konzervativabb O reszen, igy rogton versenykepesebb lett a csapat. Nyerni akart, de ha az fontos iden akkor tenyleg nem ertem Pryor, Haden elengedeset mert ebben tudtak volna segiteni. K is jobban mutat igy, de nem derult volna ki, hogy alkalmatlan ( legalabbis lesz jobb elerheto valoszinuleg). Kezdodik a kettoseg, ami sose vezetett jora. A D-nel olyan erzesem volt, hogy "egy vedo kezeben a QB, de valahogy kiszabadul, menekulesbol dob egy cdown-t, erkezik a masik vedo, aki vagy nagyot akar utni es elveti, int akar es mellenyul, de mogotte ures terulet. Megvan a 1.down, mikozben a vedok megnyertek a jatekot ketszer." A lenyeg hogy egy kis esszel ( amit itt rutinnak hivunk ) oriasi javulast lehet elerni minden input nelkul ( persze az is kell). Nagyon szoritottam hogy meglegyen. 😕
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jamie Collins torn MCL, szezonjának vége
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ha ez a szezon első meccse azt mondom jó évünk lesz ... De nem
Drip
Most volt élet a csapatban, legalábbis az alapján a másfél negyed alapján, amit láttam.
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha ez a szezon első meccse azt mondom jó évünk lesz ... De nem

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A hátralévő meccsekből a Chargers v Bears talán nyerhető. A többi tuti bukta lesz. Kizer javult, néha öröm volt nézni, de komolyan, el se hittem, hogy játszik a csapat.
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Szokásos Browns, amikor az egyik egység feljavul a másik visszaromlik.
Hue totál reménytelen, minden meccsen van egy full fejvakargatós hibája. Nekem a 10 pontos előnyben 4.-re sem tetszett, feleslegesen agresszív sokszor.
Volt sok biztató dolog persze, de 0-9-nél nehéz...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Szerintem is nyerünk 😀 Logika nincs benne, de mi bye-ról, a Lions meg rövid hétről jön, esélyesek a csoportgyőzelemre, ilyenkor szokták elbrownsoskodni ők is. Ki ellen lenne a leggázabb, ellenünk 😊 24-20.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Detroit félti a "bajnoki" címét odaadja az első wint nekünk ma.
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Majd ha pályára lép Gordon és emberi játékot tud hozni akkor elhiszem, hogy visszatért.
Peppers játéka kérdőjeles még.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Campbell megsérült az így is bivaly erős safety sorból, DB Derron Smith jött helyette.a bengáloktól.
P@trik
Peppers játszik most hétvégén?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Josh Gordon visszatéréséről nem is esett szó?


több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
Csiriba
Bocsi, hogy közbe kotnyeleskedek, de a McCarron trade füstbe menetele, és főleg ennek a miértje felért egy újabb vereséggel.
iktriad
Browns szurkolóként megszoktunk minden nap vereség...
több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Campbell megsérült az így is bivaly erős safety sorból, DB Derron Smith jött helyette.a bengáloktól.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
Csiriba
Bocsi, hogy közbe kotnyeleskedek, de a McCarron trade füstbe menetele, és főleg ennek a miértje felért egy újabb vereséggel.
iktriad
Lófaszt.
Örülhetnek a drukkerek, hogy nem lett belőle semmi.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
Csiriba
Bocsi, hogy közbe kotnyeleskedek, de a McCarron trade füstbe menetele, és főleg ennek a miértje felért egy újabb vereséggel.
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
zsutu
Nem akartam beírni mert évek óta így van, hogy legalább bye weeken nem kapunk ki, mert ez már annyiszor elhangzott itt 😀
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Tiszta jó ez a bye week, legalább ilyenkor erőn felül teljesít a csapat 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
@NickCaminoWTAM: Per @AlbertBreer, Sam Darnold will want to wait and see who has the top pick or two in the NFL Draft. If it's Browns, he could stay at USC.

Rendes gyerek.
Bazzani
Hát nem a legvonzóbb feladat várja itt egy 20 éves átkot kéne megtörni.
P@trik
Hát nézd. Ha már Bazzani, egy Lions-fan ír ilyeneket, akkor elgondolkodtató. 8-) Azért ott is brutális töketlenkedések mentek, voltak sztárok, klasszisok a csapatban, a stábban is rengetegszer volt gyökérkedés, de ahogy sikerült kihúzni egy épkézláb irányítót, aki aztán néhány durva sérülés után végre egészséges tudott maradni, a Lions egyből más képet kezdett mutatni.

Tehetség híján meg azért a Browns sincs, ráadásul a csapat folyton szarja a capet, szóval egyáltalán nem olyan távoli a javulás. Évek óta elszórakozzák az irányítókat a drafton, amikor lenne esély, nem húznak, mindig halogatják, ezekből lesznek ilyen Manzielek és Kizerek, ezek meg ilyen satny próbálkozások csak, félmegoldások.

Mindig csak halasztódik a nagy döntés, nem kellett Wentz, nem kellett sosem top prospect, mindig volt valami kifogas. 2018-nál tovább viszont már nem lehet húzni a dolgot, hátracserélni, szarakodni. Nem lehet szerintem tovább lökni a sódert, hogy XY nem tetszik a stábnak. Az elmúlt években is ezt mondták mindenkire, és elmentek jó 4-5 franchise QB-matéria mellett.

Ha van egy kis esze a tulajnak, azért ő is tudja, hogy ez a töketlenkedés már sok, és ez az üzletre is érezhetően ki fog hatni.

Persze, már most látom, hogy a jelenleg top3-5-be várt irányítók közül egyre, kettőre rögtön jön a fika, ha épp pro dayen nem lesz király, Combine-on nem ászkodik, a média és a nagy megmondóguruk egyből kiüvöltik ezeket a játékosokat a board elejéről, de minden évben ez van, minden évben megy a smokescreen, mindig mindenki megpróbálja besározni a játékosokat, hogy csússzanak, elérhetőek legyenek később is, hasonlók. Nyilván sokaknál igazak a felemlegetett problémák, de azért, na... Egy Hue Jackson, aki állítólag micsoda irányítómágus, nehogy már ennyire világtalan legyen.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 097
( Barcelonaban van egy epulet ami hasonlo strukturaban epul, de az jol nez ki)no
épp ma voltam ott és hát ízlések és pofonok... én inkább a rombolásra szavaznék 😊

Ha igazán jó vagy akkor nem hátrálsz meg a feladat elől.
Bazzani
ez ugye szépen hangzik, csak hát az amfoci is bármennyire qb centrikus játék, azért ugye nem kizárólag a játékoson múlik, mennyire tudja kihozni magából a maximumot... szerintem az idei töketlenkedést látva abszolút nem elítélhető, ha valaki bevállal némi arculatvesztést azért cserébe, hogy ne ebbe a süllyesztőbe kelljen jönnie
baggio
Hat nem a SdF a kedvencem, Barcelona nem a kedvenc varosom, Gaudihoz nekem be kell rugni, hogy ertekeljem a munkassagat, de azert ne romboljunk rogton...😊

Nemcsak a jatekoson mulik. Ertelemszeruen le kell roluk venni a terhet ahogy csak tudod, de az 1/1-sek ritkan kerulnek jo csapatba, hisz ez a lenyeg. Az idei Bears mennyivel tunt jobbnak?