NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom. Én pl tavaly láttam sok helyen, hogy Goff és Wentz normális évben top 20-ban sem lenne. Bezzeg majd Watson, akivel kapcsolatban volt olyan hang is, hogy Luck óta nem volt ilyen jó prospect. Most meg örül lassan, ha top20-ba írják. Szóval biztosan igazad van az idei évfolyammal kapcsolatban, csak valahogy mindig pont ugyanezek a körök vannak

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Most én tudom rosszul, vagy jövőre tényleg jobb QB nevek jönnek? 😀
zsutu
Az a lényeg, hogy minden évben azt mondják, hogy a következő évben jobbak jönnek. Aztán azokat meg mindig lehúzzák, és azt mondják, hogy az azt követő évben jönnek a jobbak. És mindig ez van. Lucknál nem
Wyatt
Ja. És azon kívül, hogy ez idei class tényleg szarnak tűnik, elég, ha megnézed, melyiknek milyen hibái vannak. Az egyik totál pontatlan, szar mechanikával, rossz döntésekkel, és még a fasza elkapók mellett is kismillió pickje van. A másik évekig padozott, meglátta a pályát 10+ hétig, aztán rögtön kirohan a draftra, a harmadiknál meg kb. minden téren lehet mondani hiányosságokat.

Szóval ja, nyilván függ, ki hová kerül, mihez kezdenek vele, mennyit padozik, stb, de papíron ez a class gyenge. Mariotáék classára például nem mondták, hogy rossz, sőt, a Goff, Wentzet sem osztották annyira, sőt, én már akkor olvastam csomó helyen, hogy az idei draft gyengébb lesz, úgyhogy nem a semmiből jön azért ez felvetés.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Most én tudom rosszul, vagy jövőre tényleg jobb QB nevek jönnek? 😀
zsutu
Elvileg azt írják a szakik hogy Luck óta a legjobb class lesz. Sam Darnold ès Josh Rosen is elite prospected...Ezen kívül Josh Allen aki még első kör várományos. Persze túl korai még ezeket így kijelenteni....

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most én tudom rosszul, vagy jövőre tényleg jobb QB nevek jönnek? 😀
zsutu
Az a lényeg, hogy minden évben azt mondják, hogy a következő évben jobbak jönnek. Aztán azokat meg mindig lehúzzák, és azt mondják, hogy az azt követő évben jönnek a jobbak. És mindig ez van. Lucknál nem

több mint 7 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Most én tudom rosszul, vagy jövőre tényleg jobb QB nevek jönnek? 😀
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jövőévi class mindig a legjobb.
sutianap
Aztán szezon közben szinte mindig kiderül, hogy mégsem. 😊
több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez a jövőévi class mindig jobb ez már ilyen arany keretes szöveg lassan.
Emlékszem 1 évvel ezelőtt Goff vagy Wentz volt a téma orrvérzésig kit választunk aztán jöttek a tradek és újratervezés, jött a kövi sztori hogy akkor majd RG3 vagy Kaep de mellette ott lesz majd a kövi év és Watson.
Minden évbe megy a show műsor hogy ki mit ér vagy nem ér és majd jövőre jobb lesz és jobban megéri...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
1. Mégha nem is kitűnőek a védelmek, saját csoportbaan kíméletlenek, itt aztán taxizhatsz nyugodtan zászlóért
2. Sokkal jobb egy szőröstökű, mint akiben elhintették a félelem magjait. Lásd pölö Landry Jónás is valószínű ezért kap majd szerződést nálunk, vagy a Palmer kitrédelése, vagy Gradovski mindent megragadott nehogy ne legyen a neve a púplistán.
3. Ecerűen nem akarsz még egy meccset Harrisonnal, Burfiktel, Suggsal ők állatok a szó legnemesebb bérgyilkos értelmében.

.... Menekülj, amíg nem késő.....
sutianap
Az 1-2 magától értetődik, a 3. túlmisztifikált dolog, az utolsó mondatod meg a hagyjuk kategória...
taxilovearsenal
Az utolsó mondat + Fagyos lett a szivem... inkább Omega kategória, ha jól emlékszem. Bocsi!
Fattyu
A fekete pillangó következő sora pöttyösen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 864
1. Mégha nem is kitűnőek a védelmek, saját csoportbaan kíméletlenek, itt aztán taxizhatsz nyugodtan zászlóért
2. Sokkal jobb egy szőröstökű, mint akiben elhintették a félelem magjait. Lásd pölö Landry Jónás is valószínű ezért kap majd szerződést nálunk, vagy a Palmer kitrédelése, vagy Gradovski mindent megragadott nehogy ne legyen a neve a púplistán.
3. Ecerűen nem akarsz még egy meccset Harrisonnal, Burfiktel, Suggsal ők állatok a szó legnemesebb bérgyilkos értelmében.

.... Menekülj, amíg nem késő.....
sutianap
Az 1-2 magától értetődik, a 3. túlmisztifikált dolog, az utolsó mondatod meg a hagyjuk kategória...
taxilovearsenal
Az utolsó mondat + Fagyos lett a szivem... inkább Omega kategória, ha jól emlékszem. Bocsi!

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Tök relatív dolog amúgy hogy kinek mennyit ér egy adott játékos, ha nincs az embernek 20 éve irányítója és étkézláb eredménye akkor mindent megér egy QB.
Ha a kiválasztott ember kitudja húzni a csapatot a szarból én mélyen leszarom hogy az most 1/20at ér a bukik szerint és mi behúzzuk előrébb.

Én is megnéztem pár videót 3 delikvensről, és amúgy valamilyen szinten igazat is tudok adni a Kizer dologba, de nekem akkor is Watson már tavaly is best volt, bamát is legyakták idén.
P@trik
Az nem relatív, hogy szakértők évről-évre összeállítják a draft mock-okat, és azt mondják, ebben az évben ezek a játékosok a legjobbak, függetlenül a poszttól. Vagy hogy ebben az évben ha mindenki BPA-t húzna, akkor lehet az első 20-ban sem lenne QB.

Én csak azt mondom, hogy oké, hogy 1/1, meg hogy kell a QB, de valszeg egyik se lesz rögtön megváltó, sőt, lehet egyik se lesz egyáltalán az!

Az, hogy Watson megverte a döntőben az Alabamát, max arra jó, hogy látni lehessen, nem fosik nagy meccseken.
taxilovearsenal
A jövőévi class mindig a legjobb.
A relatív listát bigboardnak hívják.
Az meg hogy egy-egy poszt mit ér az a value, pölö sose húznak CBt 1/1re, mintahogy csak a Texans szerint value az 1/1 DE

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
1. Mégha nem is kitűnőek a védelmek, saját csoportbaan kíméletlenek, itt aztán taxizhatsz nyugodtan zászlóért
2. Sokkal jobb egy szőröstökű, mint akiben elhintették a félelem magjait. Lásd pölö Landry Jónás is valószínű ezért kap majd szerződést nálunk, vagy a Palmer kitrédelése, vagy Gradovski mindent megragadott nehogy ne legyen a neve a púplistán.
3. Ecerűen nem akarsz még egy meccset Harrisonnal, Burfiktel, Suggsal ők állatok a szó legnemesebb bérgyilkos értelmében.

.... Menekülj, amíg nem késő.....
sutianap
Az 1-2 magától értetődik, a 3. túlmisztifikált dolog, az utolsó mondatod meg a hagyjuk kategória...
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Tök relatív dolog amúgy hogy kinek mennyit ér egy adott játékos, ha nincs az embernek 20 éve irányítója és étkézláb eredménye akkor mindent megér egy QB.
Ha a kiválasztott ember kitudja húzni a csapatot a szarból én mélyen leszarom hogy az most 1/20at ér a bukik szerint és mi behúzzuk előrébb.

Én is megnéztem pár videót 3 delikvensről, és amúgy valamilyen szinten igazat is tudok adni a Kizer dologba, de nekem akkor is Watson már tavaly is best volt, bamát is legyakták idén.
P@trik
Az nem relatív, hogy szakértők évről-évre összeállítják a draft mock-okat, és azt mondják, ebben az évben ezek a játékosok a legjobbak, függetlenül a poszttól. Vagy hogy ebben az évben ha mindenki BPA-t húzna, akkor lehet az első 20-ban sem lenne QB.

Én csak azt mondom, hogy oké, hogy 1/1, meg hogy kell a QB, de valszeg egyik se lesz rögtön megváltó, sőt, lehet egyik se lesz egyáltalán az!

Az, hogy Watson megverte a döntőben az Alabamát, max arra jó, hogy látni lehessen, nem fosik nagy meccseken.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
1. Mégha nem is kitűnőek a védelmek, saját csoportbaan kíméletlenek, itt aztán taxizhatsz nyugodtan zászlóért
2. Sokkal jobb egy szőröstökű, mint akiben elhintették a félelem magjait. Lásd pölö Landry Jónás is valószínű ezért kap majd szerződést nálunk, vagy a Palmer kitrédelése, vagy Gradovski mindent megragadott nehogy ne legyen a neve a púplistán.
3. Ecerűen nem akarsz még egy meccset Harrisonnal, Burfiktel, Suggsal ők állatok a szó legnemesebb bérgyilkos értelmében.

.... Menekülj, amíg nem késő.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 839 — Apu ökölbeszorított keze
Emlékzetek vissza menyire ment tavaly is a Wentz savazás....avagy a Manziel hype.
Még az nfl GM-ek sem tudják sokszor ki mennyire rizikós pick,a többi ember meg eleve kevesebb infóval dolgozik nem beszélve az itthoni fotelszurkolóval mint pl én.

Rizikó nélkül nem lehet draftolni sőt FA piacon sem tudsz senkit megszerezni mert ki tudja...

több mint 7 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tök relatív dolog amúgy hogy kinek mennyit ér egy adott játékos, ha nincs az embernek 20 éve irányítója és étkézláb eredménye akkor mindent megér egy QB.
Ha a kiválasztott ember kitudja húzni a csapatot a szarból én mélyen leszarom hogy az most 1/20at ér a bukik szerint és mi behúzzuk előrébb.

Én is megnéztem pár videót 3 delikvensről, és amúgy valamilyen szinten igazat is tudok adni a Kizer dologba, de nekem akkor is Watson már tavaly is best volt, bamát is legyakták idén.
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Mi győzött meg, h. Watson > Trubisky / Kizer? Komolyan kérdezem, mert nézem a videókat, de azon kívül, h. nyerte a meccseket és legyőzte a Bamát, sok fantasztikus tulajdonságot nem látok. Egy viszonylag egyszerű sémában, top3 college elkapóval volt meglepően pontatlan. A védelmeket sem kellett nagyon olvasnia.

Trubisky sem győzött meg, félreértés ne essék, nálam Kizer a nr. 1, sok munka lenne vele, de a Northba ő passzolna a legjobban.
Joey Tribbiani
Hogy érted azt, hogy a northba ő passzolna inkább? Mitől másabb a north, mit bármelyik másik csoport?
taxilovearsenal
Fagyos lett a szívem. Kemény, mint a kő.....
sutianap
Pedig kb. ennyi, Süti rábökött a lényegre 😊 Láttuk mire ment Kessler a felépítésével és karerejével, amikor Hue megkérte, h. ugyan próbáljon már meg pár 5 yardnál hosszabb passzt elereszteni a clevelandi szélben a PIT ellen... Sajnos itt minden évben hatszor garantáltan kőkemény védelmek ellen játszol (még mindig...) és nem domeokban vagy 30 fokban napsütésben.

Az biztos, h. jelenleg nem Kizer a legjobb QB a classban (a Trubisky hypeot én sem értem), de tőle láttam a legtöbb olyan passzt, ami bármilyen körülmények között működhet. Kérdés ér-e a potenciál 1/1-et.
Joey Tribbiani
Sejtettem, hogy valami ilyesmi, csak gondoltam hátha lesz benne valami "csavar". Nincs ez kicsit túldimenzionálva? Oké, a steelers, ravens védelmek 20 éve elitek, a bengalsé is nagyon jó, meg értem, hogy az időjárás tényező, de ...

Én továbbra sem hoznék irányítót a draftról - meghajolva persze az érveitek előtt is, mert abban van jócskán ráció - mert most már rengeteg helyen olvasni, hogy végtelenül gyenge a QB class, top 10-es QB nincs a draftolandók között.
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Mi győzött meg, h. Watson > Trubisky / Kizer? Komolyan kérdezem, mert nézem a videókat, de azon kívül, h. nyerte a meccseket és legyőzte a Bamát, sok fantasztikus tulajdonságot nem látok. Egy viszonylag egyszerű sémában, top3 college elkapóval volt meglepően pontatlan. A védelmeket sem kellett nagyon olvasnia.

Trubisky sem győzött meg, félreértés ne essék, nálam Kizer a nr. 1, sok munka lenne vele, de a Northba ő passzolna a legjobban.
Joey Tribbiani
Hogy érted azt, hogy a northba ő passzolna inkább? Mitől másabb a north, mit bármelyik másik csoport?
taxilovearsenal
Fagyos lett a szívem. Kemény, mint a kő.....
sutianap
Pedig kb. ennyi, Süti rábökött a lényegre 😊 Láttuk mire ment Kessler a felépítésével és karerejével, amikor Hue megkérte, h. ugyan próbáljon már meg pár 5 yardnál hosszabb passzt elereszteni a clevelandi szélben a PIT ellen... Sajnos itt minden évben hatszor garantáltan kőkemény védelmek ellen játszol (még mindig...) és nem domeokban vagy 30 fokban napsütésben.

Az biztos, h. jelenleg nem Kizer a legjobb QB a classban (a Trubisky hypeot én sem értem), de tőle láttam a legtöbb olyan passzt, ami bármilyen körülmények között működhet. Kérdés ér-e a potenciál 1/1-et.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Mi győzött meg, h. Watson > Trubisky / Kizer? Komolyan kérdezem, mert nézem a videókat, de azon kívül, h. nyerte a meccseket és legyőzte a Bamát, sok fantasztikus tulajdonságot nem látok. Egy viszonylag egyszerű sémában, top3 college elkapóval volt meglepően pontatlan. A védelmeket sem kellett nagyon olvasnia.

Trubisky sem győzött meg, félreértés ne essék, nálam Kizer a nr. 1, sok munka lenne vele, de a Northba ő passzolna a legjobban.
Joey Tribbiani
Hogy érted azt, hogy a northba ő passzolna inkább? Mitől másabb a north, mit bármelyik másik csoport?
taxilovearsenal
Fagyos lett a szívem. Kemény, mint a kő.....
sutianap
Ennél mondjuk komplexebb választ vártam...
taxilovearsenal
Ha ennyire érfldekel a QB draft a Bears topicban csináltunk egy hosszabb beszélgetést Stezzel ott boncolgattuk kicsit a Watson vs Trubisky vs Kizer témát ott utánna olvashatsz kicsit.

több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Mi győzött meg, h. Watson > Trubisky / Kizer? Komolyan kérdezem, mert nézem a videókat, de azon kívül, h. nyerte a meccseket és legyőzte a Bamát, sok fantasztikus tulajdonságot nem látok. Egy viszonylag egyszerű sémában, top3 college elkapóval volt meglepően pontatlan. A védelmeket sem kellett nagyon olvasnia.

Trubisky sem győzött meg, félreértés ne essék, nálam Kizer a nr. 1, sok munka lenne vele, de a Northba ő passzolna a legjobban.
Joey Tribbiani
Hogy érted azt, hogy a northba ő passzolna inkább? Mitől másabb a north, mit bármelyik másik csoport?
taxilovearsenal
Fagyos lett a szívem. Kemény, mint a kő.....
sutianap
Ennél mondjuk komplexebb választ vártam...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Mi győzött meg, h. Watson > Trubisky / Kizer? Komolyan kérdezem, mert nézem a videókat, de azon kívül, h. nyerte a meccseket és legyőzte a Bamát, sok fantasztikus tulajdonságot nem látok. Egy viszonylag egyszerű sémában, top3 college elkapóval volt meglepően pontatlan. A védelmeket sem kellett nagyon olvasnia.

Trubisky sem győzött meg, félreértés ne essék, nálam Kizer a nr. 1, sok munka lenne vele, de a Northba ő passzolna a legjobban.
Joey Tribbiani
Hogy érted azt, hogy a northba ő passzolna inkább? Mitől másabb a north, mit bármelyik másik csoport?
taxilovearsenal
Fagyos lett a szívem. Kemény, mint a kő.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
taxilovearsenal 42
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Mi győzött meg, h. Watson > Trubisky / Kizer? Komolyan kérdezem, mert nézem a videókat, de azon kívül, h. nyerte a meccseket és legyőzte a Bamát, sok fantasztikus tulajdonságot nem látok. Egy viszonylag egyszerű sémában, top3 college elkapóval volt meglepően pontatlan. A védelmeket sem kellett nagyon olvasnia.

Trubisky sem győzött meg, félreértés ne essék, nálam Kizer a nr. 1, sok munka lenne vele, de a Northba ő passzolna a legjobban.
Joey Tribbiani
Hogy érted azt, hogy a northba ő passzolna inkább? Mitől másabb a north, mit bármelyik másik csoport?
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Mi győzött meg, h. Watson > Trubisky / Kizer? Komolyan kérdezem, mert nézem a videókat, de azon kívül, h. nyerte a meccseket és legyőzte a Bamát, sok fantasztikus tulajdonságot nem látok. Egy viszonylag egyszerű sémában, top3 college elkapóval volt meglepően pontatlan. A védelmeket sem kellett nagyon olvasnia.

Trubisky sem győzött meg, félreértés ne essék, nálam Kizer a nr. 1, sok munka lenne vele, de a Northba ő passzolna a legjobban.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 022 — WHO DAT!!!!
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Na most egy kicsit kontókoggyunk micicmackók. Mer valyh igaza volt-e a Venchájpnak a Goffizmussal szemben. Most szerinten Waccon, hogyismondjam, szóval nem elsőkörös anyag, nem instant NFL, megmég egy csomó nem. Jójárt-e aki Vencet választotta? Vagy Goffal jobb az élet?
sutianap
Azért Phillyben az edzők, a fal, az elkapók is jobbak, meg a rendszer is kedvezett Wentz-nek. De szerintem egy olyan óriási nagy szezont azért ő sem húzott le. Nyilván Goff-nál jobb vol ez tény.


több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Na most egy kicsit kontókoggyunk micicmackók. Mer valyh igaza volt-e a Venchájpnak a Goffizmussal szemben. Most szerinten Waccon, hogyismondjam, szóval nem elsőkörös anyag, nem instant NFL, megmég egy csomó nem. Jójárt-e aki Vencet választotta? Vagy Goffal jobb az élet?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 690 — Bears & Illinois fan
Valamiért azt érzem, hogy ez az év a tiétek lesz, ám mivel a megérzéseim néha (sokszor 😊 ) átvernek, kérdezem, ti hogy látjátok? Lehet egy jó offseason-nel végre komolyat előrelépni?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png