NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Ki az aki nem QB, de teljesen megváltoztatott egy csapatot 1/1-ként? Én nem nagyon tudok ilyet mondani.
gabokocka
Ez post hoc-okoskodas, es nem tul korrekt, mert az 1/1 picken tul nagy a QB-k aranya... miert nem nezel elso 10-et mondjuk? Hany olyan elit jatekos volt, aki lecsuszott 1/1-rol mert nem QB volt... de megvaltoztatott egy csapatot?

Kezdjuk pass rushsal - Watt (itt csalok, mert az a draft brutalisan eros volt, barmilyen mas evben Watt sima TOP 10 pick), von Miller, es Mack nalam eleg egyertelmu. Calvin Johnson (o volt, aki azt a franchiset megvaltoztatta, nem Stafford..) es AP offense oldalon detto, es akkor beledobom meg Juliot is... szoval ez 6 nev az elmult 10 evbol - ez joval tobb mint ahany "teamchanger" QB volt, amibol en pontosan kettot szamoltam - Newton es Luck (utobbi kb. a Julio szint nalam, apro segitseg kellett a tandem masik tagjatol)

De csak pass rusherbol tobb game changert latok, mint QB-bol 😛
Ha slamdunk non-QB picket latsz, siman megeri behuzni egy necces QB helyett.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Jo, hat valahol el kell kezdeni. Ha akarsz epiteni egy jo csapatot, vegy egy jo kapust snappert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 881 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Charley Hughlett just signed a new 6-year deal w/the Cleveland Browns that will make him the highest-paid snapper in the NFL.
ervinator
kész a csapat, minden hiányposzt betöltve


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Charley Hughlett just signed a new 6-year deal w/the Cleveland Browns that will make him the highest-paid snapper in the NFL.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tudom nagy off már, de a legfrisebb PFF mockban mar 25. Pick Mahomes 😀
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 678 — Csodabogár
es nagyon erti a jatekot.
Adirotor
olyannyira érti, hogy védelmet se kellett olvasnia 😊
Drip
Ez annyira bullshit Magyar 2. Osztalyban is olvassak mar a vedelmeket (tudom,mert ott jatszom). Nehogymar egy egyetemi csapatnal ne olvassa 😂
Adirotor
es nagyon erti a jatekot.
Adirotor
olyannyira érti, hogy védelmet se kellett olvasnia 😊
Drip
Ez annyira bullshit Magyar 2. Osztalyban is olvassak mar a vedelmeket (tudom,mert ott jatszom). Nehogymar egy egyetemi csapatnal ne olvassa 😂
Adirotor
Mahomes base ballozik is. A karerővel nem lesz gond, nagyon atletikus. Jól érzi a nyilomást, ha kell beleáll az ütésbe is és lábon sincs elveszve. Attól félek hogy ilyen ágyú karral Jay Cutler féle gunslinger lesz, de ha nem veszi fel azt a stílust akkor nagyon jó kis prospect lehet. Azonban messze van a kész QB-tól. Dobó mechanizmuson van mit csiszolni. A közeli 5-10 yardos passzokat is iszonyat erővel dobja meg néha. A védelem olvasáshoz... Alap szinten persze minden QB tud védelmet olvasni, de ez nem jelenti azt hogy kiszúrja Wade Philips S blitzét vagy Fangio CB blitzét stb... A védelmek ilvasása egy nagyon összetett dokog nem elég csak az alapfelállást felismerni. Ez olyan mint a sakk... QB ként előrébb kell lenned egy lépéssel. Amikor air raid meg spread O-ben tolod teljesen más. Nem C alól nyomod, eleve az O felállása is más, nyílván ilyen felállásokban másra kell odafigyelni . Ebben azért lesz Mahomesnek hova fejlődni... Ettől persze még szeretem a játékát. 2. körben szívesen látnám nállunk 😊
Tomcsik
dzsízász, azt ugye vágjátok, hogy system QB? Ha nincs ott az első read akkor futás. ettől függetlenül remek atléta, erős karral de pocsék lábmunkával. kb egy atletikusabb Mallett. de tuti nem első kör.

több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sztem ez nettó hülyeség.

Stafford és Newton se volt akkora király prospect, ezer kérdőjel, mégis beváltak. Mindkettőre van példa, bustra is, és jó pickre is. 15 éve nincs arca a franchise-nak, most végre 1/1-re húznak, ők választhatják ki, ki az aki kell nekik. Ha cserélnek, akkor már nem biztos, hogy azt viszik akit kinéztek, hanem aki marad. Jövőre mi lesz? Előrelépnek, 1/14-re mondjuk, ott vigyél franchise QB-t. Ki az aki nem QB, de teljesen megváltoztatott egy csapatot 1/1-ként? Én nem nagyon tudok ilyet mondani.
gabokocka
Ez oké, és alapvetően igazad van, de amióta Luck Indianapolisban van ők sem jutottak többször PO-ba mint mondjuk a Houston Watt-al. Egy Luck szintű QB sem garancia semmire szerintem, bár nyilván nem probléma ha van.
Középszer QB is tud meccseket nyerni (lásd KC), más kérdés hogy itt még egy olyan se volt az elmúlt időszakban.

De én tuti nem hagynám bent Garrettet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
es nagyon erti a jatekot.
Adirotor
olyannyira érti, hogy védelmet se kellett olvasnia 😊
Drip
Ez annyira bullshit Magyar 2. Osztalyban is olvassak mar a vedelmeket (tudom,mert ott jatszom). Nehogymar egy egyetemi csapatnal ne olvassa 😂
Adirotor
es nagyon erti a jatekot.
Adirotor
olyannyira érti, hogy védelmet se kellett olvasnia 😊
Drip
Ez annyira bullshit Magyar 2. Osztalyban is olvassak mar a vedelmeket (tudom,mert ott jatszom). Nehogymar egy egyetemi csapatnal ne olvassa 😂
Adirotor
Mahomes base ballozik is. A karerővel nem lesz gond, nagyon atletikus. Jól érzi a nyilomást, ha kell beleáll az ütésbe is és lábon sincs elveszve. Attól félek hogy ilyen ágyú karral Jay Cutler féle gunslinger lesz, de ha nem veszi fel azt a stílust akkor nagyon jó kis prospect lehet. Azonban messze van a kész QB-tól. Dobó mechanizmuson van mit csiszolni. A közeli 5-10 yardos passzokat is iszonyat erővel dobja meg néha. A védelem olvasáshoz... Alap szinten persze minden QB tud védelmet olvasni, de ez nem jelenti azt hogy kiszúrja Wade Philips S blitzét vagy Fangio CB blitzét stb... A védelmek ilvasása egy nagyon összetett dokog nem elég csak az alapfelállást felismerni. Ez olyan mint a sakk... QB ként előrébb kell lenned egy lépéssel. Amikor air raid meg spread O-ben tolod teljesen más. Nem C alól nyomod, eleve az O felállása is más, nyílván ilyen felállásokban másra kell odafigyelni . Ebben azért lesz Mahomesnek hova fejlődni... Ettől persze még szeretem a játékát. 2. körben szívesen látnám nállunk 😊

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
es nagyon erti a jatekot.
Adirotor
olyannyira érti, hogy védelmet se kellett olvasnia 😊
Drip
Ez annyira bullshit Magyar 2. Osztalyban is olvassak mar a vedelmeket (tudom,mert ott jatszom). Nehogymar egy egyetemi csapatnal ne olvassa 😂
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Flamet generalva :
Milyen csapat a colts Luck-al?
Janek
És milyen lenne, ha Luck helyett mondjuk Matt Kalil lenne a LT, Richardson a RB (ugye ezen túl vagyunk) vagy Claiborne a CB és mondjuk Hoyer irányítana. Határ a csillagos ég.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
es nagyon erti a jatekot.
Adirotor
olyannyira érti, hogy védelmet se kellett olvasnia 😊

több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 818
Flamet generalva :
Milyen csapat a colts Luck-al?
Janek
Luckal középmezőny alja, nélküle bottom 3. Nem lesz itt flame 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Flamet generalva :
Milyen csapat a colts Luck-al?

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ki az aki nem QB, de teljesen megváltoztatott egy csapatot 1/1-ként? Én nem nagyon tudok ilyet mondani.
gabokocka
Sajnos ez igy van. :/
Bar en Kesslerben latok valamit, de most akkor is QB-nak kell jonnie.
Egyebkent figyeljetek meg, Mahomes akkora Combine-t fog nyomni hogy siman bekerul a top10be mindenhol, de en a nelkul is ot tartom most a legjobbnak.
Adirotor
Èn hozzánk akarom 2. körös stealnek 😀
Tomcsik
Valszeg a nem pro-style offense es a big12-bol kikerulo keves jo QB miatt nem rakjak feljebb a boardokon, pedig egy vadallat a srac.
Bivaly kar, szepen vezeti az elkapokat, hihetetlen menekulesek, dual-threat is lehet: eleg gyors hozza, es nagyon erti a jatekot.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Ki az aki nem QB, de teljesen megváltoztatott egy csapatot 1/1-ként? Én nem nagyon tudok ilyet mondani.
gabokocka
Sajnos ez igy van. :/
Bar en Kesslerben latok valamit, de most akkor is QB-nak kell jonnie.
Egyebkent figyeljetek meg, Mahomes akkora Combine-t fog nyomni hogy siman bekerul a top10be mindenhol, de en a nelkul is ot tartom most a legjobbnak.
Adirotor
Èn hozzánk akarom 2. körös stealnek 😀

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ki az aki nem QB, de teljesen megváltoztatott egy csapatot 1/1-ként? Én nem nagyon tudok ilyet mondani.
gabokocka
Sajnos ez igy van. :/
Bar en Kesslerben latok valamit, de most akkor is QB-nak kell jonnie.
Egyebkent figyeljetek meg, Mahomes akkora Combine-t fog nyomni hogy siman bekerul a top10be mindenhol, de en a nelkul is ot tartom most a legjobbnak.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Sztem ez nettó hülyeség.

Stafford és Newton se volt akkora király prospect, ezer kérdőjel, mégis beváltak. Mindkettőre van példa, bustra is, és jó pickre is. 15 éve nincs arca a franchise-nak, most végre 1/1-re húznak, ők választhatják ki, ki az aki kell nekik. Ha cserélnek, akkor már nem biztos, hogy azt viszik akit kinéztek, hanem aki marad. Jövőre mi lesz? Előrelépnek, 1/14-re mondjuk, ott vigyél franchise QB-t. Ki az aki nem QB, de teljesen megváltoztatott egy csapatot 1/1-ként? Én nem nagyon tudok ilyet mondani.
gabokocka
Mondjuk ez tény hogy a szakik Luck óta lehúznak minden QB classt mert hogy nem olyanok mint Luck. Az is tény hogy egy elit QB egy gyengébb csapatot is képes magasabb szintre emelni mivel a Brownsnak 2 első köre is van ezért nyugodtan bepróbálhatnak egy QB-t mert még 1/12 is lesz bent elit secondary prospect vagy TE mivel elég mély a class ezekből.

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sztem ez nettó hülyeség.

Stafford és Newton se volt akkora király prospect, ezer kérdőjel, mégis beváltak. Mindkettőre van példa, bustra is, és jó pickre is. 15 éve nincs arca a franchise-nak, most végre 1/1-re húznak, ők választhatják ki, ki az aki kell nekik. Ha cserélnek, akkor már nem biztos, hogy azt viszik akit kinéztek, hanem aki marad. Jövőre mi lesz? Előrelépnek, 1/14-re mondjuk, ott vigyél franchise QB-t. Ki az aki nem QB, de teljesen megváltoztatott egy csapatot 1/1-ként? Én nem nagyon tudok ilyet mondani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ja, lehet jövőre is QB-t húzni, de most húznak 1/1-re. Én továbbra is tartom, akármilyen a class, ki kell választani a legjobb QB prospectet aztán hagy szóljon.
gabokocka
támogatom, s kérdezem mennyire van előrébb a Texans az 1/1 Mario williams vagy Jadeveo Clowney húzásokkal, vagy egy Eric Fisher, vagy Jake Long? Nincs akkora hozzáadott értéke, mint amit egy teljesen saját igényeidnek megfelelőlen kényszermentesen választott irányítónak.
sutianap
Sajnos sokan ezt nem látják be. Adott egy franchise ahol a legfontosabb pozíció a legkérdőjelesebb... Mit teszel ilyen esetbe? Nyilván megpróbálod javítani, és ha már lehetőséged van első eséllyel ezt megtenni akkor miért ne.Szép és jó Garrett meg Allen, tényleg jó lenne a D# de 20 éve nincs, aki dobja a labdát. És amíg a legfontosabb poszt szar, addig draftolsz oda, amíg az jó nem lesz. Ráadásul úgy van ez eladva, mintha csak ez az egy pickünk lenne, holott van még 12 másik ...

Mindezek mellett, attól tartok csak az 1/12-vel lesz QB hozva vagy trade vagy draft által :/

Szerkesztette: Drip

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Ja, lehet jövőre is QB-t húzni, de most húznak 1/1-re. Én továbbra is tartom, akármilyen a class, ki kell választani a legjobb QB prospectet aztán hagy szóljon.
gabokocka
Pont ezt boncolgattuk Stezzel a múltkor. Az idei class tényleg gyengus igazából 2 QB aki első körös kehetne, de ők sem top10. Ettől független a QB needes csapatok szinte biztos hogy elviszik őket. Goffért és Wentzért is hiba volt szerintem odaadni a fél házat. Persze még lehetnek jók, de valahogy nem látom bennük a Tom Brady-Payton Manning fèle karriert. A Browns nem egy QB-ra van attól hogy contender legyen. Garett, Allen, Adams, Hooker viszont elit prospectek akik nincsenek minden évben, mondhatni beton biztos pickek. Persze értem én hogy jó QB a legfontosabb stb... De rengeteg példa van amikor kihúzták a QB-at mert hogy kell és nem lett jó vége (Bortles, Manziel, Gabbert, Gino, Manuel stb...) De mivel a Brownsnak 2 első köre is van lehet ki tudnak ügyeskedni egy QB- t is egy elit prospectel együtt...Van elég pickjük hogy pl. tradeljenek velünk 1/3-ra 😀 1/1-en viszitek Garettet 1/3-on meg Kizer/Watson/Trubisky mi meg 1/12 ön Hooker, Adams vagy egy jó kis CB vagy a legjobb elérhető 😊 Deal??? 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja, lehet jövőre is QB-t húzni, de most húznak 1/1-re. Én továbbra is tartom, akármilyen a class, ki kell választani a legjobb QB prospectet aztán hagy szóljon.
gabokocka
támogatom, s kérdezem mennyire van előrébb a Texans az 1/1 Mario williams vagy Jadeveo Clowney húzásokkal, vagy egy Eric Fisher, vagy Jake Long? Nincs akkora hozzáadott értéke, mint amit egy teljesen saját igényeidnek megfelelőlen kényszermentesen választott irányítónak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Ja, lehet jövőre is QB-t húzni, de most húznak 1/1-re. Én továbbra is tartom, akármilyen a class, ki kell választani a legjobb QB prospectet aztán hagy szóljon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ez mindig meggyőződés kérdése. Tavaly is ott volt Goff, beleszerelmesedett a Rams, és kivitték 1/1-en, pedig még Wentz-től is fényévekre van a teljesítménye. Persze elvileg ezt akkor nem látták előre, de pontosan ez a lényeg. Amíg nincs egy Luck féle betonbiztos prospect, addig ez mindig lutri, így a kérdés csak az, hogy van-e olyan QB akiért annyira odalenne a Browns, hogy kivinnék 1/1-en. Szerintem erről már tudnátok.

Ellenben betonbiztos prospect van, csak nem QB posztra. Márpedig ez a Browns védelem nem engedheti meg magának, hogy kihagyjon egy ilyen ziccert, mint Garrett, egy újabb remény érdekében, mikor igazából sem RGIII, sem Kessler nem volt annyira rossz, hogy ne lehetne még egy évet rájuk bízni. Előbb-utóbb csak eljön az a class, ahol már kérdés nélkül lehet QB-t húzni.

(én egyébként látnék fantáziát Garoppolo-ban, de csak egy 2. körösért cserébe, vagy egy 1/12-es le trade után, de megértem, hogy miért vonakodik a többség)
több mint 7 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Most én tudom rosszul, vagy jövőre tényleg jobb QB nevek jönnek? 😀
zsutu
Az a lényeg, hogy minden évben azt mondják, hogy a következő évben jobbak jönnek. Aztán azokat meg mindig lehúzzák, és azt mondják, hogy az azt követő évben jönnek a jobbak. És mindig ez van. Lucknál nem
Wyatt
Ja. És azon kívül, hogy ez idei class tényleg szarnak tűnik, elég, ha megnézed, melyiknek milyen hibái vannak. Az egyik totál pontatlan, szar mechanikával, rossz döntésekkel, és még a fasza elkapók mellett is kismillió pickje van. A másik évekig padozott, meglátta a pályát 10+ hétig, aztán rögtön kirohan a draftra, a harmadiknál meg kb. minden téren lehet mondani hiányosságokat.

Szóval ja, nyilván függ, ki hová kerül, mihez kezdenek vele, mennyit padozik, stb, de papíron ez a class gyenge. Mariotáék classára például nem mondták, hogy rossz, sőt, a Goff, Wentzet sem osztották annyira, sőt, én már akkor olvastam csomó helyen, hogy az idei draft gyengébb lesz, úgyhogy nem a semmiből jön azért ez felvetés.
Stez
sztem meg tavaly ugyanennyire savazták Goffot meg Wentzet. Előbbi átlagos kar, nem nyert elég meccset, air raid, utóbbi meg másodosztály és normális ellenféllel nem is találkozott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Nem értem mér ennyire Trubiskyt tolják, ugyan azt érzem mint tavaly egyszer csak előhúztak egy Wentzet a semmiből és orrvérzésig hype volt.
Én Watson párti vagyok továbbra is.
P@trik
Na most egy kicsit kontókoggyunk micicmackók. Mer valyh igaza volt-e a Venchájpnak a Goffizmussal szemben. Most szerinten Waccon, hogyismondjam, szóval nem elsőkörös anyag, nem instant NFL, megmég egy csomó nem. Jójárt-e aki Vencet választotta? Vagy Goffal jobb az élet?
sutianap
Azért Phillyben az edzők, a fal, az elkapók is jobbak, meg a rendszer is kedvezett Wentz-nek. De szerintem egy olyan óriási nagy szezont azért ő sem húzott le. Nyilván Goff-nál jobb vol ez tény.
kapitnono
Philly elkapók? Liga legszarabb WR-corpja. Az OL mondjuk tényleg jó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...