Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Pedig az első tényleg fokmérő meccs az ez lesz.

Szépen kristályosodik majd, hogy esetleg idén tényleg a contender csapatokkal megy a Cowboys vagy jön a szokásos shit show.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
rva 4 708 — Me for President!
ma reggel podcast hallgatás közben eldöntöttem, hogy nem érdekel mennyire kapunk ki a 49ers-től a hétvégén
nem érdekel, mert ez a csapat megy a PO-ba két vereséggel is, meg néggyel is, tőlem lehet nyugodtan a 49ers elleni az egyik
a playoff az egy másik kávéház
ott majd izgulok
több mint 2 éve
Apex New York Jets 3 027
jó srác ez a Parsons vagy hogy is hívják 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
eddig egy szoros meccs sem volt, amiből le lehetne mérni, mire képes ez a Cowboys
a 49ers elleni lesz az első rendes lakmuszpapír, amiből lehet építkezni a későbbiekre (a vereségből is)

ami jó volt tegnap: defense, Dak
ami nem volt jó tegnap: red zone offense
rva
Egy volt az Arizona elleni, ami nem úgy indult hogy vezettünk. Ki is kaptunk, de ott voltak pillanatok mikor szoros volt.
több mint 2 éve
rva 4 708 — Me for President!
eddig egy szoros meccs sem volt, amiből le lehetne mérni, mire képes ez a Cowboys
a 49ers elleni lesz az első rendes lakmuszpapír, amiből lehet építkezni a későbbiekre (a vereségből is)

ami jó volt tegnap: defense, Dak
ami nem volt jó tegnap: red zone offense
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Akkor johetnek az erofelmerok. 3 meccses del California tour.
Ha lehozzuk 3-0 ra, akkor ugy nez ki rendben vagyunk.
Needa
Mar jovo heten elpicsaznak minket.
Blevi
lehet, az O-fal kicsit pihenjen. Badassnak, Martinnak elég lesz csütörtökön edzeni. meg Tyron kapja végre össze magát.
slowmotion
Tyron elvileg off igyis ugyis.
Tovabbra is erdektelenul allok az alapszakaszhoz. Po-ban kell megmutatni nem erdekel a merleg.

A mutatott jatek fos. Nalunk is Eagles-nel is. Az NFC-ben a 49-ers nez ki egyedul valamire contendernek, ezen a harmason felul a tobbi csapatot hagyjuk is.

Senkit nem megbantva de tegnap egy kozepes csapatot kitomtunk, mert az iranyitojuk rengeteg szar dontest hozott. Ha Dak jatszik ott es MacJ nalunk ugyanez az eredmeny jon ki? Szerintem kozelsem.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Akkor johetnek az erofelmerok. 3 meccses del California tour.
Ha lehozzuk 3-0 ra, akkor ugy nez ki rendben vagyunk.
Needa
Mar jovo heten elpicsaznak minket.
Blevi
lehet, az O-fal kicsit pihenjen. Badassnak, Martinnak elég lesz csütörtökön edzeni. meg Tyron kapja végre össze magát.
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Akkor johetnek az erofelmerok. 3 meccses del California tour.
Ha lehozzuk 3-0 ra, akkor ugy nez ki rendben vagyunk.
Needa
Mar jovo heten elpicsaznak minket.
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 338
Akkor johetnek az erofelmerok. 3 meccses del California tour.
Ha lehozzuk 3-0 ra, akkor ugy nez ki rendben vagyunk.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Látszik, hogy hol tanulta a focit.

több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 128 — no es importante
minden évben a Boys fanok figyelmébe ajánlom, kickoff ma 18-kor!

 www.youtube.com/watch?v=TmWAdzJSpIs&ab_channel=ArkansasRazorbacks


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
rva 4 708 — Me for President!
Devin Harpert elküldték. Dörzsölhetjük a tenyerünket egy LB-re?
gyeek
Állítólag a tartalék centert kell rosterre venni, mert már háromszor szerepelt az meccsnapi aktív keretben.
100yard
Phasza...
gyeek
meg Waletzko és Nahson Wright is visszatérhet IR-ről, lehet nekik is kell hely

és bár voltak tervek arra, hogy szeretnék Harpert vissza a gyakorlócsapatba, a Bengals elvitte waiveren

Martin és Biadasz esélyes a játékra (ma dől el, hogy mehetnek-e) Tyron Smith viszont out a térdével (ami annak ellenére fura, hogy ugye az előző héten be is öltözött, sőt ő volt a kapitány, amiből nyugodtan lehetett arra következtetni, hogy játszani fog)
meglepetés a pénteki injury reporton: Hendershot
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Devin Harpert elküldték. Dörzsölhetjük a tenyerünket egy LB-re?
gyeek
Állítólag a tartalék centert kell rosterre venni, mert már háromszor szerepelt az meccsnapi aktív keretben.
100yard
Phasza...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
 www.yardbarker.com/nfl/articles/cowboys_have_strong_feelings_about_practice_changes/s1_16709_39316194

Mégis hiányzik Kellen Moore?
100yard
nekem nem, neked igen?
rva
Szerintem jobb volt vele az Offense. Azért szinte minden évben mikor itt volt liga elit volt a támadósor. Nem néztem meg, de a top 5-ben biztos benn volt. Igaz 3 meccs alapján ne ítéljünk, de azért a jelek nem jó irányba mutatnak.
100yard
Hát valóban nem volt változatos az O, viszont az első két meccsen nem is volt rá szükség, most meg nem volt rá lehetőség.
A C-RT páros elég fontos a Kovbojoknál. Ha nincs C, akkor Martin szokta hívni a sémát, és ő szokott segíteni a centernek. A Cardinals ellen kb a kanapéról ugrott be a center, és hát Bass sem egy Martin.

Nézzük meg, egy hét együtt gyakorlás után mennyire lesz elég a fal.
több mint 2 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Devin Harpert elküldték. Dörzsölhetjük a tenyerünket egy LB-re?
gyeek
Állítólag a tartalék centert kell rosterre venni, mert már háromszor szerepelt az meccsnapi aktív keretben.
100yard
Nem edzett sem Tyron sem Martin sem pedig Badass.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
Devin Harpert elküldték. Dörzsölhetjük a tenyerünket egy LB-re?
gyeek
Állítólag a tartalék centert kell rosterre venni, mert már háromszor szerepelt az meccsnapi aktív keretben.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Devin Harpert elküldték. Dörzsölhetjük a tenyerünket egy LB-re?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
 www.yardbarker.com/nfl/articles/cowboys_have_strong_feelings_about_practice_changes/s1_16709_39316194

Mégis hiányzik Kellen Moore?
100yard
nekem nem, neked igen?
rva
Szerintem jobb volt vele az Offense. Azért szinte minden évben mikor itt volt liga elit volt a támadósor. Nem néztem meg, de a top 5-ben biztos benn volt. Igaz 3 meccs alapján ne ítéljünk, de azért a jelek nem jó irányba mutatnak.
több mint 2 éve
rva 4 708 — Me for President!
 www.yardbarker.com/nfl/articles/cowboys_have_strong_feelings_about_practice_changes/s1_16709_39316194

Mégis hiányzik Kellen Moore?
100yard
nekem nem, neked igen?
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
 www.yardbarker.com/nfl/articles/cowboys_have_strong_feelings_about_practice_changes/s1_16709_39316194

Mégis hiányzik Kellen Moore?
100yard
Egy vereség a csere támadófalunkkal és megy a médiarinya.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
 www.yardbarker.com/nfl/articles/cowboys_have_strong_feelings_about_practice_changes/s1_16709_39316194

Mégis hiányzik Kellen Moore?
több mint 2 éve
rva 4 708 — Me for President!
tipikus szegény embert az ág is húzza sztori
20 bedobott zászlóból 13 lett elfogadva, 107 yardért
nekem ne mondja senki, hogy ez nincs hatással a morálra
ha azt látod, hogy sz*patnak, görcsös leszel, és csak még jobban nem sikerül...
kellene valami mentális felkészítés bírók ellen is
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Félreértés elkerülése véget: nem szeretnék vitát nyitni a bíráskodásról, mert ugyanúgy ahogy két éve a 49ers elleni búcsún, itt is a Cowboysnak kellett volna tenni a dolgát, hogy a zebrák bele se szólhassanak (az első esetnél nem is volt hatása a rossz ítéletnek). Lehet nem kellett volna Daknek csúnyát mondani a bírókra akkor... 🤔


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
rva 4 708 — Me for President!
Lehet jobb lett volna, ha Tyler megy ki tackle-nek, mert Edoga azért nem acélos
rva
Nem is értem ezt a húzást... Az off-season jelentős részét Tyler Smith felszopásával töltötték, meg nyomatták hogy ő a jövő LT-je. Első két meccsen Chumacca LG poszton elfogadható volt Tyron mellett. Nem merték a tavalyi első köröst kiküldeni szélre, nem is kapott repet edzőtábor alatt? Inkább egy Jetsbe nem férő csávóval oldják meg a problémát aki tetszett nekik még a drafton? Mert neki jobb a position flexe mint az első körösnek? Faszom, nem hímestojás a gyerek, miért nem bízzák rá a vak oldalt? Hát, ilyen döntések és töketlenkedések miatt bukik egy csapat a Super Bowl helyett.
gyeek
ettől függetlenül azért nem ezen ment el a meccs, hanem a redzone offense és a futás elleni védelem kuka
szerencse, hogy időben kijött, mert így van mit javítani
rva
Jets ellen könnyű volt lerázni a RZ hatékonytalanságot. Előnyben voltak, Jets def. papíron jó (legalábbis preseason hype adott volt), Aubrey büntetett. Most akkor sikerült azonosítani egy konkrét problémát.

Viszont hogy valami jót is említsek: Pollard (és Dowdle) úgy nézem jól szántott.
gyeek
Nem az offense falon múlott inkább az impotens játékhíváson. Első két kísérlet futás majd harmadikra bedobni három ember közé. Kreativitás szinte semmi. Az egyetlen TD is egy screen passzból jött 15 yardra az end zone-tól.
100yard
hehe, két éve sőt még tavaly is öltünk volna egy kis screen játékért 😀 annyira, hogy Broaddus egész offseason-ben azt tolta, hogy ha lesz screen játék, akkor McCarthy-nak parádét tolnak downtown Dallasban.

a játék hívás impotens, és a kivitelezés is az!

van egy olyan félelmem, hogy az első 6 meccs után 3-3 lesz az állás, talán addigra elgondolkoznak majd, hogy SchRottenheimer hívja a play-eket.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 161 — Cowboys fan
Lehet jobb lett volna, ha Tyler megy ki tackle-nek, mert Edoga azért nem acélos
rva
Nem is értem ezt a húzást... Az off-season jelentős részét Tyler Smith felszopásával töltötték, meg nyomatták hogy ő a jövő LT-je. Első két meccsen Chumacca LG poszton elfogadható volt Tyron mellett. Nem merték a tavalyi első köröst kiküldeni szélre, nem is kapott repet edzőtábor alatt? Inkább egy Jetsbe nem férő csávóval oldják meg a problémát aki tetszett nekik még a drafton? Mert neki jobb a position flexe mint az első körösnek? Faszom, nem hímestojás a gyerek, miért nem bízzák rá a vak oldalt? Hát, ilyen döntések és töketlenkedések miatt bukik egy csapat a Super Bowl helyett.
gyeek
ettől függetlenül azért nem ezen ment el a meccs, hanem a redzone offense és a futás elleni védelem kuka
szerencse, hogy időben kijött, mert így van mit javítani
rva
Jets ellen könnyű volt lerázni a RZ hatékonytalanságot. Előnyben voltak, Jets def. papíron jó (legalábbis preseason hype adott volt), Aubrey büntetett. Most akkor sikerült azonosítani egy konkrét problémát.

Viszont hogy valami jót is említsek: Pollard (és Dowdle) úgy nézem jól szántott.
gyeek
Nem az offense falon múlott inkább az impotens játékhíváson. Első két kísérlet futás majd harmadikra bedobni három ember közé. Kreativitás szinte semmi. Az egyetlen TD is egy screen passzból jött 15 yardra az end zone-tól.
100yard
Same Ole' Garrett Crap?