Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
egy kis áttekintés a jövőre nézve:
offens:

WR: teljesen jók! sőt... 5/5
TE: ez is rendben van 5/5
RB: papiron és nevek alapján elvileg jó, de mégsem... 5/3,5
FB: még éretlen de jó lehet 5/3
Fal: na itt kell valamit csinálni legalább 2 játékos kellene és Barron kirakása 5/2,5

defens:
FS, SS: kellene valami igazi INT gyáros, nem tragédiák de nem is elit. 5/3.5
CB: én úgy érzem, hogy ők rendben vannak, csak több segítséget kéne kapniuk. 5/4
LB: én nem érzek olyan keménységet mint más csapatoknál, de így is elég jók 5/4
Fal: nagyon rendben van, talán a legbiztosabb pont? 5/5
Ware: mivel imádom külön vettem mindenkitől 😊 böven szerzett sacket + FF futás ellen is segít 5/6 😊

én kb így látom a dolgokat (HC ügyben nem tudok állást foglalni)beltazor
Csak idő kérdése, hogy Slowmotion szóva tegye a törtszámaid reciprokos megjelnését. 😀

Amúgy 1 pontot levehetsz mindenhonnan szerintem, nem olyan jó a csapat.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
gyerekek, kibebaszottul rájöttem a tutira, ez most esett le, amikor egy blogon valaki olyat kommentelt, hogy nem érti, h a Dallas hogy volt képes ilyen játékosállománnyal négy vereséget (azóta ugye öt) összehozni.

hát én tudom. ez is olyan, mint amikor a drafton cserélgetnek ilyen idei jogokat következő évi magasabb körös pick-ért. az idei helyzetre alkalmazva ezt:

most abszolváljuk a vereségeinket és a sérüléseket 2 évre előre, hogy aztán két 19-0-val megmutassuk az összes kib*szott divatdrukkernek, melyik csapat A CSAPAT 😀 😀 😀slowmotion
Delirium Tremens? 😂

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 692 — Pfizer & Moderna fan
egy kis áttekintés a jövőre nézve:
offens:

WR: teljesen jók! sőt... 5/5
TE: ez is rendben van 5/5
RB: papiron és nevek alapján elvileg jó, de mégsem... 5/3,5
FB: még éretlen de jó lehet 5/3
Fal: na itt kell valamit csinálni legalább 2 játékos kellene és Barron kirakása 5/2,5

defens:
FS, SS: kellene valami igazi INT gyáros, nem tragédiák de nem is elit. 5/3.5
CB: én úgy érzem, hogy ők rendben vannak, csak több segítséget kéne kapniuk. 5/4
LB: én nem érzek olyan keménységet mint más csapatoknál, de így is elég jók 5/4
Fal: nagyon rendben van, talán a legbiztosabb pont? 5/5
Ware: mivel imádom külön vettem mindenkitől 😊 böven szerzett sacket + FF futás ellen is segít 5/6 😊

én kb így látom a dolgokat (HC ügyben nem tudok állást foglalni)

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
gyerekek, kibebaszottul rájöttem a tutira, ez most esett le, amikor egy blogon valaki olyat kommentelt, hogy nem érti, h a Dallas hogy volt képes ilyen játékosállománnyal négy vereséget (azóta ugye öt) összehozni.

hát én tudom. ez is olyan, mint amikor a drafton cserélgetnek ilyen idei jogokat következő évi magasabb körös pick-ért. az idei helyzetre alkalmazva ezt:

most abszolváljuk a vereségeinket és a sérüléseket 2 évre előre, hogy aztán két 19-0-val megmutassuk az összes kib*szott divatdrukkernek, melyik csapat A CSAPAT 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
részben válasz a korábbiakra, részben új észrevétel:
- McGee-t szerintem hagyjuk még érlelődni, Romo-nál bevált. jövő héten nézzük meg, mit tud Kitna elejétől végéig, aztán meglátjuk. már persze ha túléli a meccset.
- bírói döntéseket majd Víziló kolléga elmagyarázza. a ball spot necces volt, de talán az első érintés pillanatában még a vonalon túl volt Manningham lába, forward progress miatt talán megadható volt, de elég véleményes szitu.
- jövőre kell egy atom safety vagy egy nagydarab CB. nem tudtuk megfogni Brittet, Nicks-et, és Sidney Rice csak azért nem alkotott ellenünk, mert sérült.
- valamit ki kell találni a futásra, mert ez így nagyon nem lesz jó. Choice harmadik meccse nem kap labdát, így viszont luxus a gameday rosteren tartani.

kurva bosszús vagyok, mert abszolút fogható meccs volt a tegnapi, végre kis szerencsénk is volt, végre nem csináltunk szabálytalanságokat, és egyetlen másodpercnyi kihagyás az összpontosításban hazavágta a szezont. innentől mindenki a becsületéért játszik, remélem nem szakad össze a csapat. most legalább van opciónk csereirányítóban, nem úgy, mint két éve. azért úgy 3-5 meccset még hozni kellene idén. ne menjünk az 1/1-re, mert az GÁZ. ennek a csapatnak Kitnával is kötelező hoznia legalább 5-11-es mérleget.slowmotion
-- Romonál szerncséje volt a 'Boysnak, de nem ártana tudni, hogy mi fán terem McGee.
-- A ballspotot visszanéztem jópárszor, az elkapó testcsel miatt ugrott vissza, a lába ugyan átlépte a vonalat, de saját akaratából haladt hátrafelé és amikor földet ért majdnem egy yarddal volt a vonal mögött. Persze ha nem sikerült volna a tackle akkor hátrafut két yardot meg alőre mondjuk 8at és akkor kurvanagy király (nem mintha így nem lenne az). Ball ezen a meccsen nagyon jól tette a dolgát, nem emlékszem egy rossz tacklejére sem. Sajna úgy látsztik kell még neki az önbizalom, hogy jobban rámenjen a labdára.
-- Egy Eric Berry klón jól jönne nagyon... hajh.
-- Barber csk vagy sem, végetért mint a bot. Meg kell hozni a döntést, elég ebből a kamu kezdő státszból. Fusson Choice.

-- Operation Mézes madzag. Ne emészd magad Slowmotion, a faszszopó sors akarata szerint az idei Cowboys nem a POra termett. A hozható meccsek közül kettő villan be hirtelen: Jacksonville, Detroit (bár utóbbitól kicsit tartok, az a csapat olyan mint egy ketrecben tartott, bottal hergelt pitbull). A 3-13 a minimum, engem meg már nem zavar, hogy a fordítottja volt az álom. Minél szarabb az idei szezon, annál gyökeresebb változásokat lehet várni off seasonben.gyeek
- igen, egy komoly safety, akinek a tökei a helyén vannak, az kellene. akkor talán nem lennének olyan mókás jelenetek, mint tegnap Manningham TD-jánál, amikor MM a két vetődő védő között érintetlenül sasszézott át, mert Sensabaugh nem akarta a karjait használni :/

viszont az komoly lenne, ha Kitnával futna a szekér. na az kicsit komoly lenne, ha az utolsó fordulók előtt (pusztán elméletben!) a playoff még elérhető lenne, és dönteni kellene: Kitna, vagy esetleg egy visszasiettetett Romo?slowmotion
Adja isten hogy ilyen gonddal kelljen majd szembe néznünk,gyakorlatilag kizártnak tartom,meglátjuk hogy teljesít Kitna
azért annyira nagyon sokat én nem várok már el tőle,jó irányitó volt ő meg minden de a hangsuly a volton van,és ugye kb két év óta ez volt az első RS meccse,ha van is benne még kakaó be lesz azért még rozsdásodva egy két meccsig biztosan.Én azt mondom hogy ahhoz hogy Romo nélkül ez a csapat jól játsszon a legelső és legalapabb dolog az lenne hogy a D a tavaly év végi formáját hozza,na ettől most kb fényévekre vannak.Ugyhogy én nem sok jóra számítok és egyetértek Gyeekel hogy minél szarabb lesz a mérleg az annál radikálisabb változásokat fog eredményezni az offseasonban,és ez az amire ennek a csapatnak most leginkább szüksége van.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
- igen, egy komoly safety, akinek a tökei a helyén vannak, az kellene. akkor talán nem lennének olyan mókás jelenetek, mint tegnap Manningham TD-jánál, amikor MM a két vetődő védő között érintetlenül sasszézott át, mert Sensabaugh nem akarta a karjait használni :/ slowmotion
Ezt asszem a Kansas topikban találtam pár hónapja, azóta is megnevettet:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
részben válasz a korábbiakra, részben új észrevétel:
- McGee-t szerintem hagyjuk még érlelődni, Romo-nál bevált. jövő héten nézzük meg, mit tud Kitna elejétől végéig, aztán meglátjuk. már persze ha túléli a meccset.
- bírói döntéseket majd Víziló kolléga elmagyarázza. a ball spot necces volt, de talán az első érintés pillanatában még a vonalon túl volt Manningham lába, forward progress miatt talán megadható volt, de elég véleményes szitu.
- jövőre kell egy atom safety vagy egy nagydarab CB. nem tudtuk megfogni Brittet, Nicks-et, és Sidney Rice csak azért nem alkotott ellenünk, mert sérült.
- valamit ki kell találni a futásra, mert ez így nagyon nem lesz jó. Choice harmadik meccse nem kap labdát, így viszont luxus a gameday rosteren tartani.

kurva bosszús vagyok, mert abszolút fogható meccs volt a tegnapi, végre kis szerencsénk is volt, végre nem csináltunk szabálytalanságokat, és egyetlen másodpercnyi kihagyás az összpontosításban hazavágta a szezont. innentől mindenki a becsületéért játszik, remélem nem szakad össze a csapat. most legalább van opciónk csereirányítóban, nem úgy, mint két éve. azért úgy 3-5 meccset még hozni kellene idén. ne menjünk az 1/1-re, mert az GÁZ. ennek a csapatnak Kitnával is kötelező hoznia legalább 5-11-es mérleget.slowmotion
-- Romonál szerncséje volt a 'Boysnak, de nem ártana tudni, hogy mi fán terem McGee.
-- A ballspotot visszanéztem jópárszor, az elkapó testcsel miatt ugrott vissza, a lába ugyan átlépte a vonalat, de saját akaratából haladt hátrafelé és amikor földet ért majdnem egy yarddal volt a vonal mögött. Persze ha nem sikerült volna a tackle akkor hátrafut két yardot meg alőre mondjuk 8at és akkor kurvanagy király (nem mintha így nem lenne az). Ball ezen a meccsen nagyon jól tette a dolgát, nem emlékszem egy rossz tacklejére sem. Sajna úgy látsztik kell még neki az önbizalom, hogy jobban rámenjen a labdára.
-- Egy Eric Berry klón jól jönne nagyon... hajh.
-- Barber csk vagy sem, végetért mint a bot. Meg kell hozni a döntést, elég ebből a kamu kezdő státszból. Fusson Choice.

-- Operation Mézes madzag. Ne emészd magad Slowmotion, a faszszopó sors akarata szerint az idei Cowboys nem a POra termett. A hozható meccsek közül kettő villan be hirtelen: Jacksonville, Detroit (bár utóbbitól kicsit tartok, az a csapat olyan mint egy ketrecben tartott, bottal hergelt pitbull). A 3-13 a minimum, engem meg már nem zavar, hogy a fordítottja volt az álom. Minél szarabb az idei szezon, annál gyökeresebb változásokat lehet várni off seasonben.gyeek
- igen, egy komoly safety, akinek a tökei a helyén vannak, az kellene. akkor talán nem lennének olyan mókás jelenetek, mint tegnap Manningham TD-jánál, amikor MM a két vetődő védő között érintetlenül sasszézott át, mert Sensabaugh nem akarta a karjait használni :/

viszont az komoly lenne, ha Kitnával futna a szekér. na az kicsit komoly lenne, ha az utolsó fordulók előtt (pusztán elméletben!) a playoff még elérhető lenne, és dönteni kellene: Kitna, vagy esetleg egy visszasiettetett Romo?
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
részben válasz a korábbiakra, részben új észrevétel:
- McGee-t szerintem hagyjuk még érlelődni, Romo-nál bevált. jövő héten nézzük meg, mit tud Kitna elejétől végéig, aztán meglátjuk. már persze ha túléli a meccset.
- bírói döntéseket majd Víziló kolléga elmagyarázza. a ball spot necces volt, de talán az első érintés pillanatában még a vonalon túl volt Manningham lába, forward progress miatt talán megadható volt, de elég véleményes szitu.
- jövőre kell egy atom safety vagy egy nagydarab CB. nem tudtuk megfogni Brittet, Nicks-et, és Sidney Rice csak azért nem alkotott ellenünk, mert sérült.
- valamit ki kell találni a futásra, mert ez így nagyon nem lesz jó. Choice harmadik meccse nem kap labdát, így viszont luxus a gameday rosteren tartani.

kurva bosszús vagyok, mert abszolút fogható meccs volt a tegnapi, végre kis szerencsénk is volt, végre nem csináltunk szabálytalanságokat, és egyetlen másodpercnyi kihagyás az összpontosításban hazavágta a szezont. innentől mindenki a becsületéért játszik, remélem nem szakad össze a csapat. most legalább van opciónk csereirányítóban, nem úgy, mint két éve. azért úgy 3-5 meccset még hozni kellene idén. ne menjünk az 1/1-re, mert az GÁZ. ennek a csapatnak Kitnával is kötelező hoznia legalább 5-11-es mérleget.slowmotion
-- Romonál szerncséje volt a 'Boysnak, de nem ártana tudni, hogy mi fán terem McGee.
-- A ballspotot visszanéztem jópárszor, az elkapó testcsel miatt ugrott vissza, a lába ugyan átlépte a vonalat, de saját akaratából haladt hátrafelé és amikor földet ért majdnem egy yarddal volt a vonal mögött. Persze ha nem sikerült volna a tackle akkor hátrafut két yardot meg alőre mondjuk 8at és akkor kurvanagy király (nem mintha így nem lenne az). Ball ezen a meccsen nagyon jól tette a dolgát, nem emlékszem egy rossz tacklejére sem. Sajna úgy látsztik kell még neki az önbizalom, hogy jobban rámenjen a labdára.
-- Egy Eric Berry klón jól jönne nagyon... hajh.
-- Barber csk vagy sem, végetért mint a bot. Meg kell hozni a döntést, elég ebből a kamu kezdő státszból. Fusson Choice.

-- Operation Mézes madzag. Ne emészd magad Slowmotion, a faszszopó sors akarata szerint az idei Cowboys nem a POra termett. A hozható meccsek közül kettő villan be hirtelen: Jacksonville, Detroit (bár utóbbitól kicsit tartok, az a csapat olyan mint egy ketrecben tartott, bottal hergelt pitbull). A 3-13 a minimum, engem meg már nem zavar, hogy a fordítottja volt az álom. Minél szarabb az idei szezon, annál gyökeresebb változásokat lehet várni off seasonben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez egy fiatal irányító srác a Wolvesból...Noda10
az meg annyit jelent, hogy belülről látott már meccset. igen, és? ettől még nem gátolja meg, hogy közhelyeket pufogtasson, pedig pont nem az lenne a feladata.slowmotion
ez részemről se nem pro se nem kontra akart lenni egyébként 😀 csak ténymegállapítás
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
tudom hogy most már csak free agent piac van, de az legális lenne, hogy megegyezik a Dallas a Philyivel, hogy cut-olják Kolb-t, aki így gondolom FA lenne, a Dallas meg folytatja a szezont Kolb-bal? vagy az ilyen trade tilos: tehát hogy draftpicket adok cserébe, ha FA-ra küldöd a játékost?vittore
az lenne a szép, ha a Philly fél éven belül két irányítóját küldené csoportriválishoz 😀 😂JJ Tiller
Küldjék Vicket, Romo-klónunk már van és így legalább Garrett is megtalálná a playbookja elveszett lapjait 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
ez egy fiatal irányító srác a Wolvesból...Noda10
Bencsics ex-Wolves junior, most már Hurricanes irányító.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
tudom hogy most már csak free agent piac van, de az legális lenne, hogy megegyezik a Dallas a Philyivel, hogy cut-olják Kolb-t, aki így gondolom FA lenne, a Dallas meg folytatja a szezont Kolb-bal? vagy az ilyen trade tilos: tehát hogy draftpicket adok cserébe, ha FA-ra küldöd a játékost?vittore
az lenne a szép, ha a Philly fél éven belül két irányítóját küldené csoportriválishoz 😀 😂JJ Tiller
I'll take Kitna. Any day.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
a tegnapi közvetítéshez annyit, hogy Ricsit ismerjük, de ez a csávó mellette katasztrofális volt. ha tudatosan mondta, amit mondott, akkor vagy nem gondolkozik, vagy szimplán hülye.
slowmotion
Egyik sem Eagles drukker 😛Blevi
pár közhely valóban elpuffant (ráadásul elég rossz ütemben), de azért annyira nem volt vészes sztem.Szesze
esetleg alacsony volt az ingerküszöböm. de ez nem vesz el abból, hogy a második negyedtől már csak akkor hallgattam a tévét, ha a bíró szólalt meg. 20-38 után meg már garbage time volt 😉
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
tudom hogy most már csak free agent piac van, de az legális lenne, hogy megegyezik a Dallas a Philyivel, hogy cut-olják Kolb-t, aki így gondolom FA lenne, a Dallas meg folytatja a szezont Kolb-bal? vagy az ilyen trade tilos: tehát hogy draftpicket adok cserébe, ha FA-ra küldöd a játékost?vittore
az lenne a szép, ha a Philly fél éven belül két irányítóját küldené csoportriválishoz 😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
a tegnapi közvetítéshez annyit, hogy Ricsit ismerjük, de ez a csávó mellette katasztrofális volt. ha tudatosan mondta, amit mondott, akkor vagy nem gondolkozik, vagy szimplán hülye.
slowmotion
Egyik sem Eagles drukker 😛Blevi
pár közhely valóban elpuffant (ráadásul elég rossz ütemben), de azért annyira nem volt vészes sztem.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
a magyar közvetítés fele arról szólt hogy nem gondolták volna hogy 2 INT után ekkorát javul Manning. tényleg jól játszott, de nem is az abszolút szarból kellett visszajönnie, mert mindkettő INT drop pass-ból lett, szóval nem csak az ő hibája volt. Romot sajnálom, jó meccs lehetett volna ha nem sérül meg. 2005 óta nézek NFL-t, az idei szezon nagy tanulsága (nekem) hogy az OL a legfontosabb csapatrészvittore
igazából azon gondolkoztam meccs közben, hogy bekapcsolom a gépet korábban, és beírom, hogy Eli 2 INT-je kiköpött ugyanolyan volt, mint idén Romo-nak 7-ből 4: felpattan a labda az elkapóról, aztán pont áll ott valaki. ebből bőven vissza lehet jönni, mert ezt még inkább el tudja könyvelni a másik hibájának.
slowmotion
Eli-nak ez a 6. és 7. ilyen felperdülős INT-je volt idén, úgyh nálunk még rosszabb az arány ilyen téren... (a többi 4 meg kb olyan, mint most a 3.: értelmetlenül eldobott labda, ráadásul mind olyan szituban amikor bőven elég lenne futni is..)
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
tudom hogy most már csak free agent piac van, de az legális lenne, hogy megegyezik a Dallas a Philyivel, hogy cut-olják Kolb-t, aki így gondolom FA lenne, a Dallas meg folytatja a szezont Kolb-bal? vagy az ilyen trade tilos: tehát hogy draftpicket adok cserébe, ha FA-ra küldöd a játékost?
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
a tegnapi közvetítéshez annyit, hogy Ricsit ismerjük, de ez a csávó mellette katasztrofális volt. ha tudatosan mondta, amit mondott, akkor vagy nem gondolkozik, vagy szimplán hülye.
slowmotion
Egyik sem Eagles drukker 😛
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
ez egy fiatal irányító srác a Wolvesból...Noda10
az meg annyit jelent, hogy belülről látott már meccset. igen, és? ettől még nem gátolja meg, hogy közhelyeket pufogtasson, pedig pont nem az lenne a feladata.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
a magyar közvetítés fele arról szólt hogy nem gondolták volna hogy 2 INT után ekkorát javul Manning. tényleg jól játszott, de nem is az abszolút szarból kellett visszajönnie, mert mindkettő INT drop pass-ból lett, szóval nem csak az ő hibája volt. Romot sajnálom, jó meccs lehetett volna ha nem sérül meg. 2005 óta nézek NFL-t, az idei szezon nagy tanulsága (nekem) hogy az OL a legfontosabb csapatrészvittore
igazából azon gondolkoztam meccs közben, hogy bekapcsolom a gépet korábban, és beírom, hogy Eli 2 INT-je kiköpött ugyanolyan volt, mint idén Romo-nak 7-ből 4: felpattan a labda az elkapóról, aztán pont áll ott valaki. ebből bőven vissza lehet jönni, mert ezt még inkább el tudja könyvelni a másik hibájának.

ha úúúúúúúzni meg áááááááázni akarnának, akkor inkább a 2007/5. heti MNF említésre méltó, na ott Romo tényleg ordas nagyokat hibázott (és ráadásul ötöt), és onnan jött vissza. na AZ komoly visszajövetel, ráadásul a meccs végén.

kicsit azért tényleg üt, hogy a meccs előtt bejátszották, hogy 2006-ban pont a Giants ellen vált elsőszámú irányítóvá Romo, az is így szezon elején volt (6. hét ha jól emlékszem), azért durva, hogy majdnem napra pontosan négy évvel később meg hosszú időre partvonalra kerül :/
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a magyar közvetítés fele arról szólt hogy nem gondolták volna hogy 2 INT után ekkorát javul Manning. tényleg jól játszott, de nem is az abszolút szarból kellett visszajönnie, mert mindkettő INT drop pass-ból lett, szóval nem csak az ő hibája volt. Romot sajnálom, jó meccs lehetett volna ha nem sérül meg. 2005 óta nézek NFL-t, az idei szezon nagy tanulsága (nekem) hogy az OL a legfontosabb csapatrész
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez egy fiatal irányító srác a Wolvesból...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
kitalálom ki volt bent: Olivér?Noda10
nem, de nemtom hogy hívták.
nem a Hollai volt, nem is Víziló, meg nem a Bears-es csávó (fájdalom, nem ugrik be a keresztneve).
az Általános témák / Sport tv közvetítések alatt valaki belinkelte a csávó twitteres oldalát, na ott meg tudod nézni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kitalálom ki volt bent: Olivér?
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
részben válasz a korábbiakra, részben új észrevétel:
- McGee-t szerintem hagyjuk még érlelődni, Romo-nál bevált. jövő héten nézzük meg, mit tud Kitna elejétől végéig, aztán meglátjuk. már persze ha túléli a meccset.
- sajnos a Giants falának önbizalmát visszaadta a Bears OL, nekünk egyetlen kihagyás elég volt, hogy a meccset eldöntsék. a meccs MVP-je - akárhogy is nézem - Boley, mert egész lényegében változtatott a mérkőzés menetén.
- Romo 5/7, 39 yard, 1TD. ha hozzátesszük, hogy a két incomplete passzból az egyik TD lehetett volna, a másik meg egy kulcsfontosságú FD, akkor sírhatnékom támad.
- szvsz csak a második drop volt Austiné. az elsőnél egy tizeddel előbb dobta el a labdát Romo, mint ahogy azt Austin elkaphatta volna. még az utolsó cut-ot csinálta Austin, amikor már repült a disznóbőr. ha öt centivel lejjebb megy a passz, vagy Austin fél yarddal messzebb van, akkor ez olyan catch, hogy ihaj, talán még TD is lehetett volna. így sajnos semmi sem lett.
- bírói döntéseket majd Víziló kolléga elmagyarázza. a ball spot necces volt, de talán az első érintés pillanatában még a vonalon túl volt Manningham lába, forward progress miatt talán megadható volt, de elég véleményes szitu.
- jövőre kell egy atom safety vagy egy nagydarab CB. nem tudtuk megfogni Brittet, Nicks-et, és Sidney Rice csak azért nem alkotott ellenünk, mert sérült.
- szerintem egyébként a Jenkins ellen fújt DPI neccesebb volt, szerintem már viszketett a bírók tenyere, dobhatnékjuk volt, lefújták, ennyi. láttunk már súlyosabb esetet is zászló nélkül.
- sajnos a plusz hármas turnover ennyit jelentett, túl későn kezdett el pörögni Kitna, addigra a védelem benyelte a TD-okat.
- valamit ki kell találni a futásra, mert ez így nagyon nem lesz jó. Choice harmadik meccse nem kap labdát, így viszont luxus a gameday rosteren tartani.

a tegnapi közvetítéshez annyit, hogy Ricsit ismerjük, de ez a csávó mellette katasztrofális volt. ha tudatosan mondta, amit mondott, akkor vagy nem gondolkozik, vagy szimplán hülye.
1. Romo nem túlértékelt játékos. az, hogy 350 agyhalott játékos szubjektíven mit szavaz meg, az nem alap arra, hogy olyan kijelentéseket tegyünk, amilyeneket. hallgassák meg Grudent, aki többet ért az egész játékhoz, mint a két magyar meg a másik két amerikai mikiegér, valszeg az életbe nem fog ilyet mondani Romo-ról.
2. valamikor a második negyed közepén kihozták azt, hogy a Giants kb 170 yardot támadott, a Dallas úgy 35-50 között, erre a csávó benyögi, hogy hát a támadósor szar.
KÖNYÖRGÖM! négy drive-unk volt addig. ha beleszakadunk sem tudtunk volna többet csinálni 120 yardnál, és akkor kb 28-7 lett volna az eredmény. 3 turnoverből csináltunk 13 pontot, ebből ugye a harmadikban egy hideg kezű irányító haladt 29 lehetséges yardból ötöt. volt egy drive valóban, ahol Austin egy dedós szintű passzt nem tudott elkapni a 30 yardoson (az ugye már FG-távolság), aztán ennyi. semmi baj nem lett volna az égvilágon, ha Gronkowski nem lép el a helyéről, és nem szopatja magát meg a csapatot a halálba abban az egy play-ben. akkor most valszeg arról beszélnénk, hogy mekkora meccs volt, és jó eséllyel örülnénk annak, hogy csak egy vereséggel van többünk, mint a csoportelsőnek. nem, csak beszéljünk faszságokat, mert annyira jól hangzanak. OMFG...

kurva bosszús vagyok, mert abszolút fogható meccs volt a tegnapi, végre kis szerencsénk is volt, végre nem csináltunk szabálytalanságokat, és egyetlen másodpercnyi kihagyás az összpontosításban hazavágta a szezont. innentől mindenki a becsületéért játszik, remélem nem szakad össze a csapat. most legalább van opciónk csereirányítóban, nem úgy, mint két éve. azért úgy 3-5 meccset még hozni kellene idén. ne menjünk az 1/1-re, mert az GÁZ. ennek a csapatnak Kitnával is kötelező hoznia legalább 5-11-es mérleget.