Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Mindenhol Murrayt dicsérik, és még azt is elképzelhetőnek tartják, hogy ha visszajön Felix, akkor is ő fog kezdeni 😊Wirtschaftsteil
én sztem neki kell kezdeni, ha van egy játékosod és ilyen jó formában van, hülye az az edző aki leülteti. Főleg úgy hogy valaki sérüléséből tér vissza.

több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
csak nem kellene elszarakodni meccseket.slowmotion
Újabb mottó az idei öltözőfalra 😊

Az biztos, hogy az NFC North-ot látva több esélyünk van csoportelsőként PO-ba kerülni (mert az tuti), mint wild cardként (mert az szinte tuti, hogy nem).

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Mindenhol Murrayt dicsérik, és még azt is elképzelhetőnek tartják, hogy ha visszajön Felix, akkor is ő fog kezdeni 😊
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Mondjunk köszönetet a chicago-i maciknak, jól jöhet még ez a Philly-vereség.
VIZILÓ
Ez a köszönet eléggé kétélű, örülök az Eagles-zakónak, de a Bears így lépéselőnyt szerzett a wild-card battle-ben. Ezt kell figyelni sztem, a Giants befogása és a csoportelsőség egyelőre az álom kategória.Dzsokijuing
a Giants pont két meccsel áll előttünk, és még pont két meccsünk van ellenük. ezen kívül még hajlamosak a végletekig kiélezni a meccset a kékek, előbb-utóbb azért csak visszanyal a fagyi.
nem álom kategória a Giants befogása, csak nem kellene elszarakodni meccseket.
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Valahol olvastam,hogy Jones erre a hétre már Questionable.Mennyi esélyt láttok a játékára?JoeyPorter
Szerintem játszik. Tanner pihi.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem ezen a héten még nem fog játszani,főleg így hogy Murray villog,nem hiszem hogy erőltetni fogja Red.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Valahol olvastam,hogy Jones erre a hétre már Questionable.Mennyi esélyt láttok a játékára?

több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Mondjunk köszönetet a chicago-i maciknak, jól jöhet még ez a Philly-vereség.
VIZILÓ
Ez a köszönet eléggé kétélű, örülök az Eagles-zakónak, de a Bears így lépéselőnyt szerzett a wild-card battle-ben. Ezt kell figyelni sztem, a Giants befogása és a csoportelsőség egyelőre az álom kategória.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a következő 3 meccsből a legnehezebb lesz ez szvsz.a skins most nagyon leszállóban van,a 'phinst meg csak ütjük tán hazai pályán,bár az utolsó TG meccset amit ellenük játszottunk gondolom nem felejti el senki....Bár az is igaz hogy ha jól emlékszem abban az évben bajnokok lettünk,szal nem gáz sőt ha kell reaktiváljuk Lettet arra az egy meccsre 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Sziasztok!

Mondjunk köszönetet a chicago-i maciknak, jól jöhet még ez a Philly-vereség.
Azért jó lenne, ha mi csinálgatnánk a saját dolgainkat és nyeregetnénk még sok-sok meccset...
A hétvégi meccs különösen fontos lesz számomra, mert hatalmas Billsfan bírókolléga haveromnak nem adnám meg azt a lehetőséget, ami nekem volt meg a 4 évvel ezelőtti KIÜTÉSES, MAGABIZTOS győzelem után... 😀 😀 😀
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
amúgy meccs előtt azon gondolkoztam, hogy sokkal jobban feküdt volna a hétvégi Ring of Honor ünnepség, ha a 49ers ellen nem megint a Candlestick Parkban játszottunk volna, hanem itthon, és akkor lehetett volna a ceremónia a Boys-Niners meccs szünetében.
Haley és LA is csak ebben a két csapatban játszott pályafutása egészében...
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Az elég gyengusz preseason miatt küldte el a chargers, és úgy emlékszem 2x is leigazoltuk, mert először kb 6 nap után mi is elbúcsúztunk tőle 😊Wirtschaftsteil
Én úgy emlékszem hogy a Chargerstől lett elküldve és úgy szedtük fel a már említett sérülés hullám után.De nem biztos.Cowboykarcsi
persze önmagában biztos igazatok van, csak majd nézzétek meg, az előző két szezont hol tolta...
azért emeltem ki a Rams-t, mert ugye két hete pont velük játszottunk, és náluk az a receiver nyújtott egyedül elfogadható teljesítményt, akit meccs előtt 4 nappal igazoltak le (Brandon Lloyd). szóval Spangliék biztos szívták a fogukat, amikor Robinson egyik elkapást csinálta a másik után
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
"The Pro Bowl receiver(Austin) is likely out for 3-5 weeks after suffering his second hamstring injury"

Nagyszerű....Szedje össze magát Bryant mert szükség lesz rá,Robinson meg tartsa az eddigi biztató játékát.Van valaki elküldhető aki helyére visszahozhatnánk Harrist?Egy próbát megérne szvsz.Cowboykarcsi
Ogletree 😀
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
"The Pro Bowl receiver(Austin) is likely out for 3-5 weeks after suffering his second hamstring injury"

Nagyszerű....Szedje össze magát Bryant mert szükség lesz rá,Robinson meg tartsa az eddigi biztató játékát.Van valaki elküldhető aki helyére visszahozhatnánk Harrist?Egy próbát megérne szvsz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igen mert az első igazolás után meg is sérült rögtön,akkor tényleg jól emlékeztem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀beltazor
nem fért bele a Ramsbe.
mondjuk ha Dez és Austin nem sérülnek meg egyms után az első két meccsen, akkor valószínűleg nem igazoltuk volna le Robinsont.slowmotion
Én úgy emlékszem hogy a Chargerstől lett elküldve és úgy szedtük fel a már említett sérülés hullám után.De nem biztos.Cowboykarcsi
Az elég gyengusz preseason miatt küldte el a chargers, és úgy emlékszem 2x is leigazoltuk, mert először kb 6 nap után mi is elbúcsúztunk tőle 😊
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀beltazor
nem fért bele a Ramsbe.
mondjuk ha Dez és Austin nem sérülnek meg egyms után az első két meccsen, akkor valószínűleg nem igazoltuk volna le Robinsont.slowmotion
Én úgy emlékszem hogy a Chargerstől lett elküldve és úgy szedtük fel a már említett sérülés hullám után.De nem biztos.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
@slowmotion
A meccs második felét sajnos nem láttam, így csak most olvastam vissza a topicot, és vettem észre ,hogy írtál.
Gratulálok a győzelemhez, a 100 yardot nem hittem volna egy futótól, de szerintem ezzel sokan voltak még így.undisputedly
én sem hittem volna, ezért mondtam, hogy biztos úgy lesz.
azt sem hittem volna, hogy képesek vagyunk úgy nyerni, hogy valaki 135 yardot fut ellenünk.
Hasselbeck-kel a fedélzeten elég meleg lett volna a pite.
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
@slowmotion
A meccs második felét sajnos nem láttam, így csak most olvastam vissza a topicot, és vettem észre ,hogy írtál.
Gratulálok a győzelemhez, a 100 yardot nem hittem volna egy futótól, de szerintem ezzel sokan voltak még így.
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀beltazor
nem fért bele a Ramsbe.
mondjuk ha Dez és Austin nem sérülnek meg egyms után az első két meccsen, akkor valószínűleg nem igazoltuk volna le Robinsont.
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
és muszáj megemlítenem még Robinsont.
Nem tudom hogy honnan és hogy került a csapatba, de nagyon kis fain Wr 😀

több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.Cowboykarcsi
amikor először feltűnt nekem a képernyőn, akkor éppen túlreagált egy RB screent, no de ez legyen a legnagyobb hibája idén 😊
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Murraynek jár a pacsi,és ugye azt se felejtsük el hogy ezt már nem a Rams ellen hozta össze hanem egy kimondottan jó run D ellen 😊 Romo is jó volt,Austin megint sérült,nem lesz ez így jó,Bryant meg idén nagyon szertelen,és kiegyensúlyozatlan,ezért is hiány(ozhat) Miles,mert ő az egyetlen konstans playmeker WRünk,az meg azért nem biztos hogy mindig így fogunk futni.

Egyébként Carter is egész tűrhetően mozgott,ahhoz képest hogy első meccse volt meg mindenképp kellemes volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Murray egy kib**** jó pick volt 😀 3.körben egy ilyen futott hozni 😊

tud a csapat futni, csak kell hozzá aki látja a réseket.
nagyon örülök hogy végre van Rb-nk

több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
nnna.
4-4, innen szép bejutni a playoffba 😊