Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na hát a tegnapi napom oly szar volt hogy azt hittem azt már nem lehet jobban elbaszarinttani hát imádot kis csapatomnak sikerült.Ugyan azt irjuk le minden héten ide-stova egy hónapja,hogy a faszba nem veszik azt kint észre amit mi innen látunk?!Az egész csapat egy nevetség edzőstől játékostól dzseridzsonszostó mindenestől úgy ahogy van semmit nem fejlődtek az első hét óta ugyan aza balfaszkodás minden héten,elegem van!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b6cc62/article/qb-romo-to-have-thumb-examined-g-kosier-to-undergo-mri?module=HP_headlines
Itt van hogy legyen minek örülni 😂 csodás hírek...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Végignéztem. Mintha egy tányért szart kellett volna megennem, olyan volt. És még mindig a hatása alatt... Az utolsó playen azért jót derültem, kell a fasznak ide Garrett, a srácok spontán olyan szépen megfuttatták a Vikesot, hogy majd belepusztultak mire Witten beleunt a himi-humiba látván az illegal forward passt. A legfrappánsabb játék volt azt kell hogy mondjam.


A sporikról:
- Jenkins elleni egyik PI. Teljesen nyilvánvalóan a labdára ment, le is csapta, ami kontakt meg volt előtte a nem indok egy zászlóra.
- Egy visszavont illegal block in the back Bennett ellen asszem, Witten hosszú passzánál. Oké hogy visszaveonták, akkor is menjenek a francba az oktondi trigger happy majmok!
- Austin és a sportszerűtlenség... Ez annyira szubjektív szabály, hogy az már igazságtalan. Az hogy a színesfémfogú szídzséjtúkéj a csillagon szteppel az oké. Az, hogy X játékos tajtból hozzávágja a tojást a palánkhoz vezélyeztetve ezzel a közelben ólálkodó fotográfusokat, pole dancereket és mumusokat, eközben ezüsthátú alfagorillához hasonlatosan üvölt, az is oké. Az hogy Colombo a levegőben "összeseggel" Wittennel és véletlenül elesik landoláskor, meg az hogy Austin örömében átugrik Williamsen az sportszerűtlen? Hol itt a következetesség?!

Ballt félig megvédve: A Moss elleni TD-veszélynél ő verte ki a kezéből a lasztit. Éber volt, Ken hamlin szerintem soha nem ért volna oda. Mindemellett a poszt nem javult, kell ide valami alternatíva jövőre. Amiben viszont nagyon hibás, az Dez 37 yardos visszahordásnak nullázása.


A 2008as szégyenteljesen végződő szezont követően JJ előállt egy nagy reality check programmal meg kicsit megbolygatta a masszát. Szerintem nem kellene most szezon végéig várnia. Addig kellene meghoznia a döntést amíg nem lesz teljesen szenilis, adja oda a stafétát a vízfejű Pistikének és hagyja meg neki, hogy szerezzen egy tökös HCt jövőre és bele ne szóljon a dolgába!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Hát ha Wade állása biztonságban van akkor 2hét és ki lesz rúgva kb
TO-val is ezt csinálta 1hónappal előtte h építünk rá meg stb aztán meg jött a cut, megértem h ki kell rúgni az embereket, de attól még nem kellene hazudni...csebi
az a baj, hogy nem nagyon van kivel helyettesíteni.
kintről ugye csak úgy lehet hozni HC-t, hogy előtte nem egyet kell interjúzni, meg ha ez kiderül, akkor áll a banzáj.
slowmotion
"...meg ha ez kiderül, akkor áll a banzáj..."
Ez teszik... 😊
Na akkor nem lesz nagy banzáj, ha a szezon felénél már (esetlegesen, Ne adj Isten!) eldől, hogy minimálisnál is kevesebb az esély a PO-ra - 2 hónappal azután, hogy fennhangon hirdettük, hogy mi leszünk az első csapat, aki hazai pályán SuperBowl-ozik???

Még itthon mi páran is mélységesen fel vagyunk háborodva dolgokon és hát valljuk meg -sajnos- a mi véleményünk elég keveset nyom a latba... Ott viszont 80-90ezer ember a helyszínen, meg sokszázezer így-úgy ad hangot a nemtetszésének...VIZILÓ
ez persze igaz, de abba gondolj bele, hogy globalizáció van, meg információs forradalom, meg minden. még nem is ült le egy asztalhoz JJ meg az interjúalany, már a neten van, hogy kivel látták együtt, biztos le akarja cserélni WP-t stbstb.
na most innentől az van, hogy fizet 3-4 milliót évente valakinek, akit nyíltan le akar cserélni, aki viszont innentől elvileg nyugodtan beleszarhat a playcallingba meg úgy en bloc a vezénylésbe, mert ő már úgysem kell.

én arra számítok, hogy ha lesz csere, az akkor lesz, amikor már matematikai esélyünk sincs bejutni a PO-ba. ez nem a kicker pozíció, nem csak hedkócsot kell cserélni, hanem def koordinátort is. a D meg azért úgy-ahogy tartja magát, szóval valami azért mégis működik.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 692 — Pfizer & Moderna fan
főleg a büntetéseinkből kaptuk a pontokat:
- ünneplés - messzebbről rúgja buhler - erőt rakott bele így elszállt a retekbe, jöhetnek a térfelünkről....
- dez visszahordás ellenfél 40yardjáig - bünti - jöhetünk a saját 10yardosunkról...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csalódott vagyok ismét magunkat vertük meg gyakorlatilag, minden meccsen előnyt adunk az ellenfeleknek... :/ nem lennénk rosszak stb. de valami nem stimmel, vmi plusz hiányzik..?? :mad:
hát 4. és 5yardnak neki kellet volna menni, mit várt h 20 másodperc alatt végig megyünk a pályán? mert ha van hátra 5-6 perc megértem, de így nem igazán! Romo szerintem egész jó , de néha becsúszik egy hiba ami sokba kerül. ha ezen javít nincs vele gond! hát vannak csodák,amerika stb. nem hiszem h tovább megyünk :mad: :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jobb reggelt!

Hát na, végigszenvedtem és én is rohadt ideges voltam egész meccsen...
A screen a múlt héten kellett volna az első félidőben, akkor meg minden passz 20+ yardos volt - feküdt is Romo rendesen... Ezt észrevették, plusz a tavalyi PO meccsen is szétzúzták, ezért most meg csak ezzel próbálkoztunk...
Ami még feltűnt, hogy Felix Jonest kb. egyszer sem küldtük futással a tackle-ökön kívülre - pedig állítólag félelmetes sebessége van, ami nyílván nem jön ki a nosetackle hasán keresztül....

Úgy néz ki van 3 megbízható WR (Roy egyre jobb, Austin hozza magát és Dez is alakul, bár a végén sajnos csúnyán elment a rakéta a kezei között), TE-ben Jason meghatározó és a RB-k is jók lennének mégis borzasztó egysíkú
játékot játszunk. Váltogatjuk meccsenként, de meccsen belül képtelenek vagyunk váltani, színezni... (pl. trükköt kb. 1962-ben játszottunk utoljára😊 )

És borzasztó fegyelmezetlen a csapat!
Lehet szídni a csíkos rokonaimat 😀 , de amikor szabálytalankodunk, akkor azt rohadtul feltűnően tesszük - annyira, hogy azt jóval rutintalanabb bíróknak is ujjgyakorlat lenne bedobni. (Tegnap mondjuk Miles ünneplése erős volt - meg túl késői nekem, de azért a zászlók nagy része - AMIRE EMLÉKSZEM - azért sajnos jogosnak tűnt) Persze nem emlékszem mindenre, ha tudtok ellenpéldát jelezzétek nyugodtan...VIZILÓ
sztem mikor Jenkinsre dobták lerántásért a zászlót az is erős volt. Mert addig inkább őt húzta vissza a CB, ott meg már ő akadt bele, de úgy sem lehetett volna elkapni sztem a bogyót...
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Hát ha Wade állása biztonságban van akkor 2hét és ki lesz rúgva kb
TO-val is ezt csinálta 1hónappal előtte h építünk rá meg stb aztán meg jött a cut, megértem h ki kell rúgni az embereket, de attól még nem kellene hazudni...csebi
az a baj, hogy nem nagyon van kivel helyettesíteni.
kintről ugye csak úgy lehet hozni HC-t, hogy előtte nem egyet kell interjúzni, meg ha ez kiderül, akkor áll a banzáj.
slowmotion
"...meg ha ez kiderül, akkor áll a banzáj..."
Ez teszik... 😊
Na akkor nem lesz nagy banzáj, ha a szezon felénél már (esetlegesen, Ne adj Isten!) eldől, hogy minimálisnál is kevesebb az esély a PO-ra - 2 hónappal azután, hogy fennhangon hirdettük, hogy mi leszünk az első csapat, aki hazai pályán SuperBowl-ozik???

Még itthon mi páran is mélységesen fel vagyunk háborodva dolgokon és hát valljuk meg -sajnos- a mi véleményünk elég keveset nyom a latba... Ott viszont 80-90ezer ember a helyszínen, meg sokszázezer így-úgy ad hangot a nemtetszésének...
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Hát ha Wade állása biztonságban van akkor 2hét és ki lesz rúgva kb
TO-val is ezt csinálta 1hónappal előtte h építünk rá meg stb aztán meg jött a cut, megértem h ki kell rúgni az embereket, de attól még nem kellene hazudni...csebi
az a baj, hogy nem nagyon van kivel helyettesíteni.
kintről ugye csak úgy lehet hozni HC-t, hogy előtte nem egyet kell interjúzni, meg ha ez kiderül, akkor áll a banzáj.

na most nézzük, hogy bentről kik lehetnének a lehetséges jelöltek:
DC - ja, az Wade, az nem jelentene túl nagy változást.
OC - Garret tipikusan olyan, mint az a fing, aminek nincs szaga: attól mentsen meg az isten!
STC - Joe DeCamillis - minimum nem szerencsés, legalábbis ha azt nézzük, az ő területén milyen eredményeink vannak. persze Harbaugh is bejött a Baltimore-nak, ki tudja...

QBs coach - Wade Wilson - nem is tudom, ez olyan, mint amikor Zorn-t kinevezték. azzal mi jártunk jól, nem a Skins... egyébként koordinátori tapasztalata sincs
RBs - Skip Peete - asszem nincs még csak koordinátori tapasztalata sem
WRs - Ray Sherman - négy évnyi OC tapasztalat, de az is több, mint 10 éve
TEs - John Garrett - ezzel a névvel nehogy
OL - Hudson Houck - csak OL coach volt életében. persze Sparano is így kezdte, aztán mégis Fins HC lett, de előtte már nálunk is volt, amikor ő hívta a playeket. de Houck-nak nincs ilyen tapasztalata
offensive assistant - Wes Phillips - az baszna be
DL - Paul Pasqualoni - Syracuse 13 év HC tapasztalat, Fins 2 év DC tapasztalat, DE ezzel két szintet ugrana, elég necces
LBs - Reggie Herring - csak egyetemen volt DC, NFL-ben egyelőre semmi, ez az ötödik éve LB-edzőként
safeties coach - Brett Maxie - ez a negyedik éve situational coach-ként, aztán ennyi.
DBs - Dave Campo - 7 év DC tapasztalat, meg három HC, ezek mindegyike a mi kárunkra (15-33). a becsületére legyen mondva, hgoy nem volt 5-11-nél rosszabb idényünk vele. igaz, jobb sem.

ezek után hajlok arra, hogy ha lesz egyáltalán edzőváltás, akkor Joe Juraszek legyen a hedkócs. ő legalább jól melózik.
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 692 — Pfizer & Moderna fan
ami jó hogy most a 6. pick a mienk... Én Wade-re azért vagyok dühös mert elrúgatta a végén a labdát, sztem meg kellett volna próbálni....

több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Jobb reggelt!

Hát na, végigszenvedtem és én is rohadt ideges voltam egész meccsen...
A screen a múlt héten kellett volna az első félidőben, akkor meg minden passz 20+ yardos volt - feküdt is Romo rendesen... Ezt észrevették, plusz a tavalyi PO meccsen is szétzúzták, ezért most meg csak ezzel próbálkoztunk...
Ami még feltűnt, hogy Felix Jonest kb. egyszer sem küldtük futással a tackle-ökön kívülre - pedig állítólag félelmetes sebessége van, ami nyílván nem jön ki a nosetackle hasán keresztül....

Úgy néz ki van 3 megbízható WR (Roy egyre jobb, Austin hozza magát és Dez is alakul, bár a végén sajnos csúnyán elment a rakéta a kezei között), TE-ben Jason meghatározó és a RB-k is jók lennének mégis borzasztó egysíkú
játékot játszunk. Váltogatjuk meccsenként, de meccsen belül képtelenek vagyunk váltani, színezni... (pl. trükköt kb. 1962-ben játszottunk utoljára😊 )

És borzasztó fegyelmezetlen a csapat!
Lehet szídni a csíkos rokonaimat 😀 , de amikor szabálytalankodunk, akkor azt rohadtul feltűnően tesszük - annyira, hogy azt jóval rutintalanabb bíróknak is ujjgyakorlat lenne bedobni. (Tegnap mondjuk Miles ünneplése erős volt - meg túl késői nekem, de azért a zászlók nagy része - AMIRE EMLÉKSZEM - azért sajnos jogosnak tűnt) Persze nem emlékszem mindenre, ha tudtok ellenpéldát jelezzétek nyugodtan...VIZILÓ
nekem csak az excessive celebration PF nem tetszett, de az nagyon. a többit én is adom, sajnos az OPI-t is.
egyébként aranyos volt a kommentátor csávó, hogy megemlítette, hogy ennyitől nem kéne hasra esni, de ha az ember nincs alátámasztva (futás közben van ilyen), akkor egy kis tolástól is nagyot lehet perecelni.
nem kellett volna szondázni, amúgy is jobb helyzetben volt Austin, a CB-nek esélye nem lett volna elütni sem a passzt.
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Jobb reggelt!

Hát na, végigszenvedtem és én is rohadt ideges voltam egész meccsen...
A screen a múlt héten kellett volna az első félidőben, akkor meg minden passz 20+ yardos volt - feküdt is Romo rendesen... Ezt észrevették, plusz a tavalyi PO meccsen is szétzúzták, ezért most meg csak ezzel próbálkoztunk...
Ami még feltűnt, hogy Felix Jonest kb. egyszer sem küldtük futással a tackle-ökön kívülre - pedig állítólag félelmetes sebessége van, ami nyílván nem jön ki a nosetackle hasán keresztül....

Úgy néz ki van 3 megbízható WR (Roy egyre jobb, Austin hozza magát és Dez is alakul, bár a végén sajnos csúnyán elment a rakéta a kezei között), TE-ben Jason meghatározó és a RB-k is jók lennének mégis borzasztó egysíkú
játékot játszunk. Váltogatjuk meccsenként, de meccsen belül képtelenek vagyunk váltani, színezni... (pl. trükköt kb. 1962-ben játszottunk utoljára😊 )

És borzasztó fegyelmezetlen a csapat!
Lehet szídni a csíkos rokonaimat 😀 , de amikor szabálytalankodunk, akkor azt rohadtul feltűnően tesszük - annyira, hogy azt jóval rutintalanabb bíróknak is ujjgyakorlat lenne bedobni. (Tegnap mondjuk Miles ünneplése erős volt - meg túl késői nekem, de azért a zászlók nagy része - AMIRE EMLÉKSZEM - azért sajnos jogosnak tűnt) Persze nem emlékszem mindenre, ha tudtok ellenpéldát jelezzétek nyugodtan...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 533 — Lucas Scott
Hát ha Wade állása biztonságban van akkor 2hét és ki lesz rúgva kb
TO-val is ezt csinálta 1hónappal előtte h építünk rá meg stb aztán meg jött a cut, megértem h ki kell rúgni az embereket, de attól még nem kellene hazudni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Tényleg olyan mintha nem lennétek ott fejben.. az összes meccsen ezt érzem. Megfelelő koncentrációval állhatnátok 5-0-al is, eléggé megkérdőjelezhetetlen az edzők felelőssége.
Azért minket sztem megvertek most és akkor még van visszaút. Ha mégsem akkor viszont kb vége a szezonotoknak.Szesze
hát ha a Ti pass rush-otok ellen is ilyen faszom screen passzokat nyomunk, akkor esélytelenek leszünk.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
ja gondolkoztam, akit még ki tudok emelni: Colombo

tavaly Edwards élete meccsét játszotta ellene (3 sack, meg állandóan megkerülte), tegnap oda sem nagyon ért Romo-hoz. ezt persze be lehet tudni a rengetegnél is mocskosul több screen pass-nek, de Colombo tényleg felszívta magát rendesen.

ami meg a másik észrevétel: csak nekem tűnik úgy, hogy amikor a második félidőre Kosier helyett Holland jött fel, akkor szinte teljesen eltűnt a futójátékunk?

jövő héten jön a Giants, must win meccs, különben el lehet kezdeni befoglalni a golfpálya-bérleteket.
egyébként nem vészes TELJESEN a helyzet, Skins is kikapott, max 2 vereséggel vagyunk elmaradva bárkitől a csoportban. de mint mondtam, innen a PO ott kezdődik, hogy az ÖSSZES csoportmeccset hozni kell.

Jones bejelentette, hogy Phillips állása nincs veszélyben. nincs hát, úgy fog kezdődni az egész, hogy "Wade, örülök, hogy beugrottál, ülj le, kérlek. Van egy jó meg egy rossz hírem. A jó az, hogy a csapatnak rendes hedkócsa lesz..."

Kosier sérülése egyébként jobb Achilles-húzódás, azzal szerintem jövő héten nem fog ugrálni.

ja igen, másik gratula: Holley nagyon ott volt, szerintem nem egy ST tackle-je volt. igen, most meg is néztem közbe, 2 szóló + 1 assziszt ST tackle, kb a legtöbbet kihozta abból, amit kapott.

egyébként a Vikings az első félidőben 60 nettó yardot csinált 7 pontért, a másodikban 128 nettó yardot 10 pontért. és még örülhetünk, hogy nem 14 lett, mert Moss dropjánál se Newmannek, se Ballnak köze nem volt a tojáshoz.

és egyelőre a végszó: remélem, néha azért rúgunk ilyen squib kick-et is, ha bizonyítottan jó KR áll velünk szemben.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Apró gyertyafény az éjszakában, hogy a divíziómeccsek nagy része még előttünk áll. A menetrend alapján 8-8 vagy 7-9 néz ki szvsz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Tényleg olyan mintha nem lennétek ott fejben.. az összes meccsen ezt érzem. Megfelelő koncentrációval állhatnátok 5-0-al is, eléggé megkérdőjelezhetetlen az edzők felelőssége.
Azért minket sztem megvertek most és akkor még van visszaút. Ha mégsem akkor viszont kb vége a szezonotoknak.
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Hát minden elhangzott ami bennem is felmerült. 21-14-nél ki akartam kapcsolni a picsába, de a bnőm mondta h már ugyan nézem végig.
Garrett egy kis pöcs, amikor a 2. INT volt, üvöltöttem h elmegy a kurva anyjába a ksi vörös buzi.

Ez a csapat szar, és tényleg az, mert már nem az első olyanmeccsünk ez idén amikor magunkat rúgjuk picsán. Ajándékoztunk a 17 pontot az ellenfélnek amiért kb 50 támadóyardot kellett megtenniük, múlt héten a Titansnek kb 25öt 14 pontért, így nem lehet b+.

Wade meg takarodjon, meg Garrett is. Lehet a játékosok is ezt akarják. 😛

Minden elkúródik az ST tavaly állat most meg kezdő rúgásból TD-t kapunk.
Romon nem tudom mikor ment el meccs utoljára, de az INT az övé is volt. Ezzel együtt egnap is jó volt szvsz. Roy előtt meg tényleg le a kalappal, összeszedte magát rendesen, nem hitten volna h még vele leszek legjobban megelégedve, a WR-kel és RB-kel véve az vagyok.

megint egy nálunk semmivel nem jobb csapattól kaptunk ki, idén kb 3X. De emgérdemeljük.
Jövő héten én tuti nem nézem a meccset.
Amúgy ha a giants kipicsász minket, márpedig nagyon úgy néz ki hogy ki fog. Akkor
1. A PO-nak hivatalosan is lőttek, így van kb 1% esélyünk
2. Fejek hullanak a porba.

Bírozhatunk is de sok értelme nincs mert mi lgalább akkora balfaszok vagyunk, mint amennyira a zebrák szopatnak minket, hiába na afrikai állat nem honos Texasban 😛😛

Iszonyat mérges vagyok
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
....és végre nyugodtan várhatom Gruden érkezését. gyeek
Gruden hozzánk fog jönni 😛

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Holnap ha lesz időm és lélekjelenlétem megpróbálom megnézni ezt a vérhányást. Kezdem magam úgy érezni mint a haldokló ember aki már nem érez fájdalmat. Pár dolog amit megjegyeznék.

- Garrett egy húgyagyú balfasz. Miféle gameplan a koncepció nélküli -2 yardos screen passzok nyomatása? Meg kellet néznem Romo 2. intjét, hát a fejem majdnem a billentyűzeten landolt. Barber rendre hozta a rövid futásokat, kurvanagy trükk a kevés működő dogot megcserélni. Ha orrba-szájba küldték a blitzet nem lett volna több értelme biztonságos mélységből shotgunnal osztani a labdát, hogy legalább legyen ideje Romonak felnézni? Nem baj, a köcsög kis vörös jövőre mehet Gatorade fiúnak a Billshez.

- Nagyon megható volt Wade motivációja a Texans ellen, de menjen ő is szépen nyugdíjba. Az apjára hasonlít alapvetően a mentalitása, az ordító különbség azonban, hogy az öreg amellett hogy jól bánt a játékosaival nagyon jól is tudta motiválni őket. Addig minden oké amíg a játékosok jó formában vannak, eldöcög a szekér, de amikor jönnek a betlik sorozatai (fölösleges nekiállnom sorolni, sokáig eltarthatna) akkor igenis egy kegyetlen vadállat kell aki beleüvölti Jenkins, Witten, Austin, Bennett vagy akárki arcába, hogy egy szánalmas vesztes, attól talán magukba szállnak és elkezdenek hajtani. Az hogy 2007 óta a Cowboys a liga kb legtöbbet büntetett csapata bizony nem véletlen és a sok bírói faszság mellett kemény játékos hibák is vannak.

- Mindenki veheti Roy Williams példáját. Egyfolytában csak basztatták nagyjából a 2008as érkezése óta. Valahogy nem tört össze a lelke, összeszedte magát és a csapat legstabilabb játékosává nőtte ki magát. Most már le merem írni, mert a szezon kimenetele szempontjából kurvamindegy már milyen formát hoz legközelebb.

- A tehetség lószart sem ér fegyelem nélkül. A Cowboys fegyelmezetlen. Játszottak öt meccset, ezek alapján -- mindegy hogy nem kaptak ki 7 pontnál többel -- kijelenthetem, hogy szarok. Kell még zsinórban 3 vereség (NFC East eredményeitől függően természetesen) és végre nyugodtan várhatom Gruden érkezését. Ezzel kapcsolatban megismétlen korábbi meglátásomat, miszerint Jerry Jones felett eljárt az idő, most már többet árt a csapatnak mint hasznot hoz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
akinek van türelme megnézni mégegyser ezt a gusztustalanságot az számolja már meg hány kibaszott screen play nyomtunk!!!!!!!!! nevetséges gecc. ha nem volt 15 akkor egy sem. csak tudnám kit akartunk velük átverni, mert normális passzjátékunk alig volt, inkább számítottak már erre...Noda10
tizenötöt. plusz volt egy, amit Gronko elejtett.
gondolom kb ez volt az a kompromisszum, amit meg kellett kötni, hogy Romo túlélje a meccset.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
nnna.
egyre nagyobb az esélye, hogy januárban ne kelljen vasárnap esténként szívrohamot kapnom.
megint sikerült úgy kikapni, hogy másfélszer több yardot csináltunk (nem, nem 150-100 lett, hanem 300-200).

tök jó, mert még mindig van esély a playoff-ra, csak most már lényegében az a minimum, hogy a hátralevő öt meccset csont nélkül kell hozni.

Bryant-nek gratula, mert szar bokával is meglett ez első rec TD, egyébként 100 yard alatt maradtunk, már ami a büntetéseket illeti.

az a szerencséje a ligának, hogy a Cowboys-szurkolók vérmérséklete nincs ott a Crvena Zvezda- meg Millwall-szurkolók szintjén, különben holnap délig legkésőbb felgyújtanák a gecibe a liga épületét.

egyébként remélem, innentől már nem akar egy bíró sem belenyúlni egy fasz ítélettel a meccsbe, mi meg nyerjünk inkább meccsenként 8 Field Goal megszerzésével, mert különben stabilan kapjuk majd a 15 yardot, ha meglátják a kezünkben a labdát.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akinek van türelme megnézni mégegyser ezt a gusztustalanságot az számolja már meg hány kibaszott screen play nyomtunk!!!!!!!!! nevetséges gecc. ha nem volt 15 akkor egy sem. csak tudnám kit akartunk velük átverni, mert normális passzjátékunk alig volt, inkább számítottak már erre...
több mint 13 éve
ezra Dallas Cowboys 5
igen, 22:15-től.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ugye a meccs ma este lesz?