Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
VIZILÓ!

Én csak azt nem értem, hogyan lehet az asszony Giants-szurkoló?vadibandi
A Drága hatalmas TAMPA BAY BUCS-fan!
Csak arrafelé télen is gatyában lehet rohangálni, ezért nem csinálnak valamire való télikabátot, amit még meg is lehet rendelni a neten itthonra... Évek óta nem talál magának a csapata kabátjából - minden más van, de meleg cucc semmi.

Így vészmegoldásnak lett Giants-es kabát - mert az jól néz ki, szép kék a színe, stb... 😊 És ennek a csapatnak a cuccát még hajlandó is felvenni, mert hát azért van olyan, amelyiket akkor sem, ha megfagyna télen... 😉 😉 😛

És nagyon édes, mert megértően tűri és együttérez/vígasztal, amikor (mostanában) szétb.... az ideg egy-egy dallasi balfaszoskodás idején és csak akkor fog vissza kissé, amikor éppen készülődök kivágni a TVt/számítógépet az ötödikről hirtelen felindulásomban... :rolleyes:
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
marketing kommunikáció tanulása közben volt egy olyan megérzésem hogy SB-t fog nyerni a csapat! nem tudom honnan jött, de kíváncsian várom 😊beltazor
Azt is megálmodtad, hogy MELYIK SB-T fogja megnyerni a csapat??? 😀 😀 😀

Van egy pólóm a klasszikus Want six? - We do! fordulattal.
Nagyon remélem, hogy nem kell még rozzant nagypapa koromban is hordani, mert még mindig aktuális... 😊 😊 😊VIZILÓ
csapatspecifikus, vagy csak szöveg van rajta?

egyébként ha az utóbbi, akkor nyugodtan eladhatnád mondjuk egy sajtfejűnek, hátha emiatt nincs szerencsénk... 😉slowmotion
Kurva nagy csillag van rajta, tételesen felsorolva az eddig megnyert 5 SB, a gyűrűk képeivel együtt - tehát nem nagyon tudnám egyik packers-fan haveromat sem lehúzni vele...
Viszont kiválóan alkalmas arra, hogy Rocccsó barátomat maceráléjam, amikor az ellenük megnyert gyűráket mutogatom a hátamon neki...:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
VIZILÓ!

Én csak azt nem értem, hogyan lehet az asszony Giants-szurkoló?vadibandi
figyi, a férfiak inkább racionálisak, a nők inkább emocionálisak.

ez a konkrét esetre lefordítva annyit tesz, hogy a kolléga a Tehenészeket választotta, mert mégiscsak ők a legjobb csapat, az asszony meg az Órásokat, mert milyen szép kék színe van a mezüknek 😀 😀 😀
mellesleg ez az egyetlen, amit esetleg lehet szeretni bennük 😉slowmotion
néha a tehén ellen pirosban játszik a Giants, bár az utóbbi 2 szezonban ezt hanyagolták
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Buehler bevallotta, hogy nem érzni olyan erősnek a lábát mint tavaly. Ez már mi? Remélem azért nem lepődött meg, hogy idén is neki kell kirúgni?! ... ... ... Itt minden elbaszódik már.gyeek
Ó bazdmeg hihetetlen itt tényleg minden szar lesz.
Amúgy visszatérve a "sportszerűtlenségre". A DC.com-on van egy kép hogy Hurd is bemutatja Roy mellett a "HOOK EM" -et. Na most erre repült akkor a zászló??? ez még nagyobb vicc,
Amúgy a 3. TD után volt h Austin ment gratulálni, megállt a zebra előtt mutatta a két kezével hogy no-no meghajolt és kezet nyújtott Dez-nek. 😊 Ez kis piszka volt a sporinak. Hatalmas jelenet volt.Blevi
A Hook 'Em volt a gond. A sporinak nem tetszett a texasi futball népszerűsítése 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Buehler bevallotta, hogy nem érzni olyan erősnek a lábát mint tavaly. Ez már mi? Remélem azért nem lepődött meg, hogy idén is neki kell kirúgni?! ... ... ... Itt minden elbaszódik már.gyeek
Ó bazdmeg hihetetlen itt tényleg minden szar lesz.
Amúgy visszatérve a "sportszerűtlenségre". A DC.com-on van egy kép hogy Hurd is bemutatja Roy mellett a "HOOK EM" -et. Na most erre repült akkor a zászló??? ez még nagyobb vicc,
Amúgy a 3. TD után volt h Austin ment gratulálni, megállt a zebra előtt mutatta a két kezével hogy no-no meghajolt és kezet nyújtott Dez-nek. 😊 Ez kis piszka volt a sporinak. Hatalmas jelenet volt.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Micsoda ócska hazugság Hurdre kenni most a dolgot! Bizony, Austinra mondták és szánalmas amit most közvetítenek. Igazságtalanok és balfaszok egyben.gyeek
kíváncsi lennék, mit mond erre Pereira, mert az utóda rohamtempóban veszíti el a hitelességét
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Buehler bevallotta, hogy nem érzni olyan erősnek a lábát mint tavaly. Ez már mi? Remélem azért nem lepődött meg, hogy idén is neki kell kirúgni?! ... ... ... Itt minden elbaszódik már.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Micsoda ócska hazugság Hurdre kenni most a dolgot! Bizony, Austinra mondták és szánalmas amit most közvetítenek. Igazságtalanok és balfaszok egyben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
VIZILÓ!

Én csak azt nem értem, hogyan lehet az asszony Giants-szurkoló?vadibandi
figyi, a férfiak inkább racionálisak, a nők inkább emocionálisak.

ez a konkrét esetre lefordítva annyit tesz, hogy a kolléga a Tehenészeket választotta, mert mégiscsak ők a legjobb csapat, az asszony meg az Órásokat, mert milyen szép kék színe van a mezüknek 😀 😀 😀
mellesleg ez az egyetlen, amit esetleg lehet szeretni bennük 😉
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
VIZILÓ!

Én csak azt nem értem, hogyan lehet az asszony Giants-szurkoló?




több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
marketing kommunikáció tanulása közben volt egy olyan megérzésem hogy SB-t fog nyerni a csapat! nem tudom honnan jött, de kíváncsian várom 😊beltazor
Azt is megálmodtad, hogy MELYIK SB-T fogja megnyerni a csapat??? 😀 😀 😀

Van egy pólóm a klasszikus Want six? - We do! fordulattal.
Nagyon remélem, hogy nem kell még rozzant nagypapa koromban is hordani, mert még mindig aktuális... 😊 😊 😊VIZILÓ
csapatspecifikus, vagy csak szöveg van rajta?

egyébként ha az utóbbi, akkor nyugodtan eladhatnád mondjuk egy sajtfejűnek, hátha emiatt nincs szerencsénk... 😉
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
A bírók viszont abszolút egyenrangúak (annak kell lenniük), mert egyik a másik nélkül mit sem ér. Mivel fel vannak osztva a feladatok, az egyik azt sem látja, hogy a másik területén mi is történik - ezért vannak ennyien. Lehetek én a legjobb referee (kijelentés!!! 😀 ), ha nem láthatom mi történik 50 méterrel arrébb, akkor el kell fogadnom a kollégák jelentéseit. Higgyétek el, ez a része is abszolút csapatjáték, ugyanúgy, mint a csapatoké!!!!

Ezen a szinten pedig a játékvezetők olyan szinten vannak értékelve és tréningezve (play-by-play, minimum 3 különböző kameraállásból, minden "saját felelősségű párharcra külön-külön lebontva"), hogy statisztikák szerint szezononként hibáznak átlag 3-5 alkalommal... Persze, aki 3 hibáig eljut, az a PO-ról simán le is mondhat...VIZILÓ
egyenrangúak, de mintha olvastam volna valahol, hogy ha a vezetőbíró megsérül, akkor milyen sorrendben kell helyettesíteni, az alapján mondtam amit mondtam.
meg hát ugye a Referee az, aki minden egyes döntést tolmácsol a pályán kívülre, lévén ő mondja be mindig a kommentárt. (vagy csak neki jutott mikrofon, annyira kicsi a költségvetés? 😀)
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
na, hírek így kore reggel, csak mert előbb értem be a melóhelyre:
- Brewster practice squad-re került, legalább tovább fejlődhet. kell is. ő lenne a harmadik általunk draftolt OL az elmúlt kb 10 évben, aki megragad a csapatban :/
- valaki esetleg megnézhetné még egyszer, hogy mi volt az ominózus hívás a túlzott gólörömnél, de a liga nagytudású játékvezetési alelnöke azt találta mondani, hogy a büntetés igazából nem Austin-ra ment, hanem Hurd-re, merthogy ugyanazt csinálta, mint Roy, két ember nem csinálhatja ugyanazt, blablabla.
ezzel két bajom van csak:
1, a gamebook (tulajdonképpen hivatalos irat) Austin-nak adja a büntetést;
2, én mintha Austin számát hallottam volna az ítélet kihirdetésekor, de valaki javítson ki, ha tévednék. (csak azért gondolom, hogy így is volt, mert nyilván ha Hurd számát mondják be, akkor nem Austint mutatják, mint "bűnöst").

Víziló kolléga segítségét kérném viszont abban (tényleg minden sértő szándék nélkül, de mint tudjuk ő belülről ismeri a jv kar működését), hogy vajon jól gondolom-e, amikor azt hiszem, hogy ez úgy megy, hogy ha a fiszemfaszom back judge (no offense, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ő valahol hátul van a rangsorban asszem) elmondja a vezetőbírónak, hogy ki és mit csinált, akkor kell mondania egy szabálytalanságot ("bűntett"), egy számot ("elkövető") és egy yardmennyiséget ("büntetés"). akkor ha a 17-esre dobja be a zászlót és a 19-es hangzik el, akkor két dolog lehet szvsz:
a, a hátsó bíró olyan hülye, hogy nem ismeri a számokat
b, a vezetőbíró olyan hülye, hogy nem bír megjegyezni egyetlen száz alatti, öt másodperce hallott számot, a hátsó bíró meg pont nem figyel, mert gondolja majd a VB jól megaszongya
c, a VB olyan hülye, mint az előbb, a hátsó bíró meg szintén, mert figyel ugyan, de nem tűnik fel neki a hiba.
nos?slowmotion
Majdnem: 4w a kulcs. Who, what, when, where? Ki, mit, mikor és hol csinálta.
Én is a 19-es számot hallottam, azért mutogatták azt.
Sajnos úgy néz ki ott is megy néha a bullshit, meg a magyarázkodás nem tudom szebben fogalmazni...

A bírók viszont abszolút egyenrangúak (annak kell lenniük), mert egyik a másik nélkül mit sem ér. Mivel fel vannak osztva a feladatok, az egyik azt sem látja, hogy a másik területén mi is történik - ezért vannak ennyien. Lehetek én a legjobb referee (kijelentés!!! 😀 ), ha nem láthatom mi történik 50 méterrel arrébb, akkor el kell fogadnom a kollégák jelentéseit. Higgyétek el, ez a része is abszolút csapatjáték, ugyanúgy, mint a csapatoké!!!!

Ezen a szinten pedig a játékvezetők olyan szinten vannak értékelve és tréningezve (play-by-play, minimum 3 különböző kameraállásból, minden "saját felelősségű párharcra külön-külön lebontva"), hogy statisztikák szerint szezononként hibáznak átlag 3-5 alkalommal... Persze, aki 3 hibáig eljut, az a PO-ról simán le is mondhat...
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
marketing kommunikáció tanulása közben volt egy olyan megérzésem hogy SB-t fog nyerni a csapat! nem tudom honnan jött, de kíváncsian várom 😊beltazor
Azt is megálmodtad, hogy MELYIK SB-T fogja megnyerni a csapat??? 😀 😀 😀

Van egy pólóm a klasszikus Want six? - We do! fordulattal.
Nagyon remélem, hogy nem kell még rozzant nagypapa koromban is hordani, mert még mindig aktuális... 😊 😊 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként nem bánnám, ha a fiúk tartanának egy players only meetinget, mint a Texans-meccs előtt.
sőt, azt sem bánnám, ha ezentúl hetente tartanának egy ilyet. hátha esetleg sikerülne valami PO-féle dolog, vagy legalább még párszor nyernének...slowmotion
Őszintén szólva én már egyáltalán nem tudom mit higgyek,mit várjak a csapattól,az is lehet hogy verjük a Coltsot,vagy hétfón a Giantset de az is simán benne van hogy kikapunk a Lionstól,tényleg egy kibaszott oroszrulett ez a szezon ahogy ti is irtátok már.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A szabálytalanságokhoz;biztos nehéz ezt ott a pályán megítélni főleg az DPI,holding meg az ehhez hasonló szabálytalanságokat hiszen borzasztó gyors a játék.Vannak rossz döntések mindig is voltak és lesznek is,a birok is emberek ezzel nincs is gond,ami nekem nem tetszik az az ahogy a szabálykönyvhöz sok referee hozzááll.Én abban hiszek hogy egy szabálykönyvnek/szabályzatnak a szellemiségét kell követni és ésszerűen alkalmazni azt,nem pedig a leírt betűkhöz ragaszkodni az adott szituációtól függetlenül.Márpedig sokszor én ezt érzem,igen a Jenkinsre befújt DPI(k) ha szó szerint és szigorúan vesszük fújható volt de szerintem mindegyik az a kategória volt ami belefér,nem befolyásolta egyik alkalommal sem azt hogy a WR nem tudta megcsinálni az elkapást,az hogy hozzáér-szondázza az elkapót egyszerűen hozzátartozik ehhez a sporthoz(megy ez oda vissza egyébként de valahogy mégis ezt mindig a védőkre fújják csak be)és a normálisabb birok ilyenért nem avatkozik be.Pláne nem kulcs szituációkban amivel egyértelműen befolyásolják a meccs kimenetelét.Ezzel nem a bírókra akarom hárítani ezt a 1-4-et,abszolút a csapat a sáros ebben,de ezzel együtt gondolom amit gondolok a bírókról és a fent vázolt helyzetekben bedobott zászlókról.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
egyébként nem bánnám, ha a fiúk tartanának egy players only meetinget, mint a Texans-meccs előtt.
sőt, azt sem bánnám, ha ezentúl hetente tartanának egy ilyet. hátha esetleg sikerülne valami PO-féle dolog, vagy legalább még párszor nyernének...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
Austin számát mondta be a zebra, Wade apó éves fizetését teszem rá.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
Kosier sérülése miatt 2-3 hetet fog kihagyni.deny79
hát igen. ez önmagában azért gáz, mert szerintem Holland most nem tudott olyan jól beugrani, mint a Titans ellen.
én legalábbis úgy láttam, hogy a második félidőre már gyengébben ment a futás, mint az elsőben.
több mint 13 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 298 — Cowboys fan
na, hírek így kore reggel, csak mert előbb értem be a melóhelyre:
- Brewster practice squad-re került, legalább tovább fejlődhet. kell is. ő lenne a harmadik általunk draftolt OL az elmúlt kb 10 évben, aki megragad a csapatban :/
- valaki esetleg megnézhetné még egyszer, hogy mi volt az ominózus hívás a túlzott gólörömnél, de a liga nagytudású játékvezetési alelnöke azt találta mondani, hogy a büntetés igazából nem Austin-ra ment, hanem Hurd-re, merthogy ugyanazt csinálta, mint Roy, két ember nem csinálhatja ugyanazt, blablabla.
ezzel két bajom van csak:
1, a gamebook (tulajdonképpen hivatalos irat) Austin-nak adja a büntetést;
2, én mintha Austin számát hallottam volna az ítélet kihirdetésekor, de valaki javítson ki, ha tévednék. (csak azért gondolom, hogy így is volt, mert nyilván ha Hurd számát mondják be, akkor nem Austint mutatják, mint "bűnöst").

Víziló kolléga segítségét kérném viszont abban (tényleg minden sértő szándék nélkül, de mint tudjuk ő belülről ismeri a jv kar működését), hogy vajon jól gondolom-e, amikor azt hiszem, hogy ez úgy megy, hogy ha a fiszemfaszom back judge (no offense, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ő valahol hátul van a rangsorban asszem) elmondja a vezetőbírónak, hogy ki és mit csinált, akkor kell mondania egy szabálytalanságot ("bűntett"), egy számot ("elkövető") és egy yardmennyiséget ("büntetés"). akkor ha a 17-esre dobja be a zászlót és a 19-es hangzik el, akkor két dolog lehet szvsz:
a, a hátsó bíró olyan hülye, hogy nem ismeri a számokat
b, a vezetőbíró olyan hülye, hogy nem bír megjegyezni egyetlen száz alatti, öt másodperce hallott számot, a hátsó bíró meg pont nem figyel, mert gondolja majd a VB jól megaszongya
c, a VB olyan hülye, mint az előbb, a hátsó bíró meg szintén, mert figyel ugyan, de nem tűnik fel neki a hiba.
nos?
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Romo's suffered a left (non-throwing) hand/thumb contusion in the third quarter against the Vikings but finished the game. It was swollen afterward, but doesn't appear to be serious and shouldn't affect his status against the Giants.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kosier sérülése miatt 2-3 hetet fog kihagyni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81b6cc62/article/qb-romo-to-have-thumb-examined-g-kosier-to-undergo-mri?module=HP_headlines
Itt van hogy legyen minek örülni 😂 csodás hírek...Blevi
naneeeeee 😕 Még az a szerencse, hogy nem a dobó keze! Ez mennyire akadályozza a játékban?
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
marketing kommunikáció tanulása közben volt egy olyan megérzésem hogy SB-t fog nyerni a csapat! nem tudom honnan jött, de kíváncsian várom 😊beltazor
Most erre mondjam azt h szombaton azt álmodtam kinyalunk 23-21re? ugyse hiszitek. 😊
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 692 — Pfizer & Moderna fan
marketing kommunikáció tanulása közben volt egy olyan megérzésem hogy SB-t fog nyerni a csapat! nem tudom honnan jött, de kíváncsian várom 😊