Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 2 éve
Ha jól számolok, akkor ez zsinórban a 3. év amikor a rájátszásban nem megverik, de szét is basszák a srácok seggét. Van-e a 31 másik csapat közt még egy amelyik ilyen durván fosik bele a szurkolóik arcába? Szerintem nincs.Az elozo 2 sf game legalabb vegig szoros volt
gyeek
több mint 2 éve
Ha jól számolok, akkor ez zsinórban a 3. év amikor a rájátszásban nem megverik, de szét is basszák a srácok seggét. Van-e a 31 másik csapat közt még egy amelyik ilyen durván fosik bele a szurkolóik arcába? Szerintem nincs.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Adding elesitettek azt axe-t amig borotvapamacs lett belole. Ok, hogy kikapunk, de ettol a kozepszar GB-tol, hat ez kesz
több mint 2 éve
Dak is szar ma, de a D viszi a prímet
több mint 2 éve
CARPE blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Ilyenkor úgy belelátnék Jerry Jones fejébe, mit gondolhat?
több mint 2 éve
Ez elég fájdalmas
több mint 2 éve
karmaizabiccs, de nem csak Jerral Wayne-nek fáj, hanem a szurkolóknak is.Lehet inkább nem kéne ennyire komolyan vennem ezt az egészet, de azt meg nem tudom 😉Lassan 20 éve nézem a Dallast, és most untam meg a “na, majd jövőre narratívát”nézd a dolgok pozitív oldalát. lehetnél Újpest-szurkoló is, és akkor két helyről is ezt a "majd jövőre"-narratívát kapnád.
Nem tudom minek kellene történnie, hogy változzon valami, azon tekintetben, hogy a POban gyalázatos módon szereplünk
tamas424
slowmotion
Marad a kesergés 😉
tamas424
több mint 2 éve
Fasza kis meccs, jól felkészültek fejben a srácok! A Mike McCarthy éra a volt csapata ellen zárul.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Lehet inkább nem kéne ennyire komolyan vennem ezt az egészet, de azt meg nem tudom 😉Lassan 20 éve nézem a Dallast, és most untam meg a “na, majd jövőre narratívát”nézd a dolgok pozitív oldalát. lehetnél Újpest-szurkoló is, és akkor két helyről is ezt a "majd jövőre"-narratívát kapnád.
Nem tudom minek kellene történnie, hogy változzon valami, azon tekintetben, hogy a POban gyalázatos módon szereplünk
tamas424
slowmotion
Marad a kesergés 😉
több mint 2 éve
Lassan 20 éve nézem a Dallast, és most untam meg a “na, majd jövőre narratívát”nézd a dolgok pozitív oldalát. lehetnél Újpest-szurkoló is, és akkor két helyről is ezt a "majd jövőre"-narratívát kapnád.
Nem tudom minek kellene történnie, hogy változzon valami, azon tekintetben, hogy a POban gyalázatos módon szereplünk
tamas424
több mint 2 éve
Remélem Dak megoldotta a szerződés-hosszabítását…
több mint 2 éve
Lassan 20 éve nézem a Dallast, és most untam meg a “na, majd jövőre narratívát”Nem tudom minek kellene történnie, hogy változzon valami, azon tekintetben, hogy a POban gyalázatos módon szereplünk
több mint 2 éve
Mindenki elmehet a faszba a tamado oldalrol. Dak a foedzo ur. Ezt sikerult osszerakni egy nem vilagvero d ellen?Ennek ha nem lesz kovetkezmenye akkor jovore sem valtozik semmi.
Vedelem is nulla.
Mikenak mennie kell. Daknak majd ha jon penzert meg lehet ezt a meccset mutogatni.
Merhetetlen csalodottsag.
Szerkesztette: Blevi
több mint 2 éve
Bár még 3 negyed hátra van, én feladtam a meccset és ezzel a szezont is…
több mint 2 éve
Csak gameday. Wc es kocsma a stadion elott is van.Hangolasnak:
www.youtube.com/watch?v=NwBvVrpdsRo
több mint 2 éve
Lehet wcre sietnek? 😊The doors to Jerry’s World opening for today’s Packers-Cowboys super wild-card matchup (📹 @NFLpic.twitter.com/JdCKOu2gsV
— Adam Schefter (@AdamSchefter) January 14, 2024
Negritis, a vajda

több mint 2 éve
The doors to Jerry’s World opening for today’s Packers-Cowboys super wild-card matchup (📹 @NFLpic.twitter.com/JdCKOu2gsV
— Adam Schefter (@AdamSchefter) January 14, 2024
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
nem is megy el. lehozta a FWST.McClay-t nem engednem el.Csapatok akik ellopnák Quinnt ÉS McClayt:Ha megnyerjük a SB-t, vihetik.
-- Pancserz
-- Elemcserez
-- Kommunisztz
gyeek
A csapat legnagyobb rejtélye Aubrey. Vajon maherizálódik vagy előveszi a régi rúgócipőt?
Dzsokijuing
Blevi
több mint 2 éve
Ne gondold, hogy a Cowboys egy lenézett PO csapat (7 pontos favorit a fogadóirodáknál, ami a 6 meccsből a második legnagyobb különbség). Nem vagyok egyedül azzal, hogy a Lions-szal szívesebben játszottunk volna, mert őket ismerjük, tudjuk mit kell ellenük játszani. Itt nem mi vagyunk a favoritok, még nem tart ott a csapat, de benne van, hogy nem lehet félvállról venni a meccset ellenünk. Az általad említett meccseket a Barry féle védelem veszítette el. Nagyrészt rajtuk fog múlni, hogy mennyire tud szoros lenni ez a meccs.vegyük észre, hogy a Green Bay nincs nagyon leszakadvaÉs mit kapott az Eagles a Cowboystól? Felesleges amúgy az Eagleshöz hasonlítani most bárkit a 2008-as Cowboys kivételével. A Packers meg pont a gyenge ellenfelek ellen kúszott a jó csapat kategóriába. A hot streakjük konkrétan egy Bears és egy Nick Mullens vezette Vikings elleni győzelem, előtte meg túléltek egy Pantherst. Az előtt meg csúnya vereség a Tampától ÉS a Giantstől. Gyakorlatilag majdnem kicsúszott a kezükből a rájátszás, most mégis hot streaket látok itt-ott, csak nem tudom miért. Cowboys a Packers helyében "hozta a kötelezőt" illetve "döcögve jut be a rájátszásba". Arról nem is beszélve, hogy régóta érik egy nagy verés nekik a Cowboys által rájátszásban, plusz ne feledjük a tavalyi meccset se, mert McCarthy biztos nem felejtette el.
gyakorlatilag egy Eagles offense egy jobb védelemmel....
rva
gyeek
Szerkesztette: gbol
több mint 2 éve
vegyük észre, hogy a Green Bay nincs nagyon leszakadvaÉs mit kapott az Eagles a Cowboystól? Felesleges amúgy az Eagleshöz hasonlítani most bárkit a 2008-as Cowboys kivételével. A Packers meg pont a gyenge ellenfelek ellen kúszott a jó csapat kategóriába. A hot streakjük konkrétan egy Bears és egy Nick Mullens vezette Vikings elleni győzelem, előtte meg túléltek egy Pantherst. Az előtt meg csúnya vereség a Tampától ÉS a Giantstől. Gyakorlatilag majdnem kicsúszott a kezükből a rájátszás, most mégis hot streaket látok itt-ott, csak nem tudom miért. Cowboys a Packers helyében "hozta a kötelezőt" illetve "döcögve jut be a rájátszásba". Arról nem is beszélve, hogy régóta érik egy nagy verés nekik a Cowboys által rájátszásban, plusz ne feledjük a tavalyi meccset se, mert McCarthy biztos nem felejtette el.
gyakorlatilag egy Eagles offense egy jobb védelemmel....
rva
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
a Cowboys ellen mindenki felspannolva megy ki, és ha nem tudod lerázni azokat a csapatokat, akik ellen 1+ TD-vel vagy favorizálva, akkor könnyen bele ragadhatnak abba a "semmi sem sikerül" meg a "bírók is ellenünk vannak" lefelé vezető spirálba, amivel kikaphatsz, lásd Cardinalsszeritnem mindenkit összedrótoznak hétvégéreCowboys elkalapálta a Giantset a szezonnyitón, utána a Jetset, majd miután kikaptak a Cardstól jött megafonon keresztül, hogy az első két meccs az gyenge csapatok ellen volt... Nézd meg nyugodtan milyen ellenfelek ellen villogott a Packers az utolsó 5 meccsén, azok támadó és védő egységei hogy szerepelnek liga szinten! A helyezéshez képest a Cowboys most a leglenézettebb PO résztvevő, szerintem elég zabosan fognak kivonulni a játékosok a meccsre.
nagy most a para, hogy a fiatal és reckless Packersnek esetleg összejön az első playoff upset
én viszont azt az egy playoff upsetet szeretném, hogy a Rams megcsinálja a 49ers-t a második körben
rva
gyeek
már az elején el kell húzni 2 TD-vel és onnan tartani az előnyt, mert ha vérszemet kapnak, itt még bármi is lehet... ez Ben Baldwin NFL Tier-je:
ez meg a PFF-é:
vegyük észre, hogy a Green Bay nincs nagyon leszakadva
gyakorlatilag egy Eagles offense egy jobb védelemmel....
több mint 2 éve
szeritnem mindenkit összedrótoznak hétvégéreCowboys elkalapálta a Giantset a szezonnyitón, utána a Jetset, majd miután kikaptak a Cardstól jött megafonon keresztül, hogy az első két meccs az gyenge csapatok ellen volt... Nézd meg nyugodtan milyen ellenfelek ellen villogott a Packers az utolsó 5 meccsén, azok támadó és védő egységei hogy szerepelnek liga szinten! A helyezéshez képest a Cowboys most a leglenézettebb PO résztvevő, szerintem elég zabosan fognak kivonulni a játékosok a meccsre.
nagy most a para, hogy a fiatal és reckless Packersnek esetleg összejön az első playoff upset
én viszont azt az egy playoff upsetet szeretném, hogy a Rams megcsinálja a 49ers-t a második körben
rva
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass