NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Demario Pippen, RB,Tuskegee

újabb UDFA

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
ennyi ember egyszerre nem lehet sérült 😛 😊 //Még akkor se ha RB-k lennének, jajj még mindig hideg ráz attól a szezontól
Egyébként is minden passz play sackkel végződik majd 😊
Ja igen, és ha mégse, akkor meg majd 17-14 helyett 65-62-re nyerünk 😀 //Tudom PM is teljes szezon kihagyás után jön vissza

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem pont, hogy az a baj, hogy nagyobb az esélye, hogy gond lesz a sérülésekkel, ráadásul ketten (Syd'Quan és Bolden teljesen kihagyott szezonok után jönnek vissza, ami totál lutrivá teszi őket...

S-ben se állunk fényesen, de ott azért én látok esélyt Moore-nál a fejlődésre, Carter jó, jött Adams is, Bruton backup-nak megfelelő, meg Harris is besegíthet. Nem elit alakulat, de kevésbé aggasztó nekem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
én ekkora tragédiát nem érzek, nyílván aki CB2-t játszhat az mind kicsit porcelán, de azért nagy pech kell h senki ne legyen a 'jobbak' közül
Gondolok itt SQ,TP vagy Boldenre
Safety poszt véleményesebb nálam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Vázolnám a jelenlegi CB helyzetünket, ami a legaggasztóbb volt eddig is és nem nagyon érzem, hogy előrébb lennénk az offseason elejéhez vagy akár tavaly ilyenkorhoz képest:

- Champ: vele minden ok, csak ugye fiatalabb már ő se lesz...
- Porter: eddig 4 szezon alatt a lehetséges 64 meccséből csak 43-on lépett pályára...
- Harris: ő, ebben szerintem megegyezhetünk, nem való CB2-be, CB1-be meg pláne...
- Bolden: kihagyta 2011-et college-ben...
- Vaughn: 9 meccs után IR-re ment...
- Syd'Quan: TC alatt ment IR-re...
- Tony Carter: 3 év alatt 7 meccs két csapattal...
- Ramzee Robinson: 2007-es Mr Irrelevant, 2009 óta pályára se lépett...

Csodás jövő elé nézünk, főleg ha Bolden térde fos, ill. ha Porter hamar összeszed valami náthánál komolyabbat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Közben jött még Eric Page, WR (Toledo)...StormST
Na, ő jó játékos, emlékszem a Military Bowl-on meggyűlt vele a baja az AFA-nak. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Vannak itt egész használható UDFA-k Franklin, Ihenacho, Judie, G-Rob (Oswi spanja), Page...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Közben jött még Eric Page, WR (Toledo)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Közben megvan egy adag UDFA:

http://blog.denverbroncos.com/denverbroncos/broncos-pick-up-12-cfas/

Defensive end Jamie Blatnick, Oklahoma State
Long snapper Aaron Brewer San Diego State
Linebacker Elliot Coffey, Baylor
Linebacker Jerry Franklin, Arkansas
Safety Duke Ihenacho, San Jose State
Linebacker Steven Johnson, Kansas
Cornerback Coryell Judie, Texas A&M
Tight end Anthony Miller, California
Offensive lineman Mike Remmers, Oregon State
WR Gerell Robinson, Arizona State
Offensive lineman Wayne Tribue, Temple
Offensive lineman Austin Wuebbels, Missouri



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Bolden reach. 1 teljes évet hagyott ki sérülés miatt. ACL-je volt. Ha azzal nem lesz gond, akkor jövőre akár átveheti Porter vagy Champ helyét (ha megy S-nek)
+ erős, akár S-t is játszhat
- misstackle gyárnak írják, és a sérülés...

Philip Blake: Walton a legszarabb C-volt tavaly a PFF szerint. Ez most komoly motiváló erő lehet neki.
+ erős és mobilis (méretéhez képest)
- nem igazán ZBS, 26 éves
Idővel lehet belőle kezdő is.

Malik Jackson: DT/DE. 3rd down játékos, annak viszont jó. És végre jó árérték arány is
+ athletikus és agilis, 3 és 5technicet is tud
- csak passz szituációkban jó

Danny Trevathan OLB: Will lehet nálunk DJ mögött. Valójában ST playa lesz, ha lesz...
+ Gyors és covert is tud játszani
- Kicsi és gyenge

Összességében jobb nap volt, mint a tegnapi, bár a 4. körtől egyszerű pozitívan látni a dolgot, és az első 2 nap számít igazán.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Na nézzük az utolsó picket...

Danny Trevathan OLB
az utolsó 2 pick undersized játékosok a D-be... hmmm, remélem mindből egy DOOM lesz... se
de legalább gyorsak


több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Osweiler...remek...ezzel az erővel maradhatott volna Tim.
Köszi Jonny fiú.JC6
Chemistry-t nem érted, látom. 😊
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
#137. Malik Jackson DT

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
John Elway
We drafted CB Omar Bolden from Arizona St. He's a physical cornerback with good cover skills who fits the mentality of our defense.

fel se tűnt h elkezdték 😀

húztunk egy centert is, érdekes döntés
még 1 dt, nah érdekes lett ez így

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Omar Bolden CB
legalább húztak valakit


több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hozzuk Ryan Miller-t, hogy legyen egy jó pick-ünk. Szerintem az OL-be úgyis kell még pár ember, hogy Elway védje az autistát. Két OL-t, egy WR-t és egy TE-t mindenképp várok még mára, de lehet eladjuk az összes jövőévi pick-et is, hogy minél jobban segítsük PM-et. Védő posztokra nem lapoztunk a scouting alatt.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri mennyekben? 😀Amadeus91
igen.

Osweiler a kedvenc QB-m volt egyetemen idén, nagyon fasza hogy Manninggel társul.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Brandon Thompson 3/30-ig csúszott. Simán választhattuk volna őt a 3. körben trade nélkül, és még mindig bent lenne Lamar Miller a 4. körben, hogy arról ne is beszéljünk Oswi helyett mennyi értelmesebb pick lehetett volna...

Mindegy Wolfe és Hillman hasznára lehetnek a csapatnak. Lehet egy erős front7 és egy nagyon gyenge secondary, de egy elvileg sokkal erősebb támadó sor.
Azért ahhoz h komoly reményeink legyenek, még nagyon kéne egy CB, egy S és egy MLB, meg Marcus Thomas, vagy h Warren legyen egészséges. A 2 4. körösből még tudunk valamit főzni, meg még lesz alkalmunk kukázni az FA-n, esetleg csereberélni is.

Ja tényleg, DJ büntetésével mi a helyzet?Black_Adder
Én csak azt tudom elképzelni, hogy Porter-ben nagyon bíznak, vagy valamelyik ifjonc CB-ben, más magyarázat nem lehetne, de ennek meg az mond ellent, hogy rámozdultunk Samuel-re...

Nem értem miért nem jött CB, most meg már max backup-szintű jöhet, csak nincs ki mögé Champ-en kívül, arra a posztra meg már vannak páran...

DJ még a tárgyalás előtt áll, én elég valószínűnek látom, hogy minimum csökkentik, de inkább el fogják törölni az eltiltását, de jó lenne már biztosat tudni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Brandon Thompson 3/30-ig csúszott. Simán választhattuk volna őt a 3. körben trade nélkül, és még mindig bent lenne Lamar Miller a 4. körben, hogy arról ne is beszéljünk Oswi helyett mennyi értelmesebb pick lehetett volna...

Mindegy Wolfe és Hillman hasznára lehetnek a csapatnak. Lehet egy erős front7 és egy nagyon gyenge secondary, de egy elvileg sokkal erősebb támadó sor.
Azért ahhoz h komoly reményeink legyenek, még nagyon kéne egy CB, egy S és egy MLB, meg Marcus Thomas, vagy h Warren legyen egészséges. A 2 4. körösből még tudunk valamit főzni, meg még lesz alkalmunk kukázni az FA-n, esetleg csereberélni is.

Ja tényleg, DJ büntetésével mi a helyzet?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Osweiler...remek...ezzel az erővel maradhatott volna Tim.
Köszi Jonny fiú.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Derek Wolfe: Attól h a DP-n nem írták top100-ba még nem rossz játékos. 3-tech DT, kellett is. Bent volt még Worthy, Still és Reyes, OK, de megmondani h ki lesz közülük a legjobb... Persze egyáltalán nem biztos, h Wolfe...

+ Tud generálni passrusht belülről, összenyomja a zsebet, fent lehet mindhárom downban, nem csak az első kettőben, vagy nem csak a 3.ban
- Kizárt, h tudjon 2gapet játszani, nem egy nagy atléta, nem tudom, h hogy küzdene meg azzal, ha dupláznák...

Mellesleg én még mindig az mondom, h vissza kéne hozni Marcus Thomast, de alapvetően nem egy rossz pick, még az ára se annyira... Úgy tűnik h előbb volt a boardunkon, mint a többi DT, ezek után legalább letradeeltünk, ellenben a JMD érával.


2/57 Osweiler. 2/57!!! WTF? Basszus, impact playerekről volt szó, hé!. Nem hülyeség project QB, de ne a 2. körben. Jöjjenek védelembe vagy jöjjenek a támadósorba, de olyanok akik kivehetik részüket egy PO menetelésből. Ha PM kuka lesz, akkor oly mindegy h van-e Osweiler, idén még csak nem is biztos, h #2 QB lesz a DC-n....
Elzavartuk Tebow-t, erre jön egy másik spread QB, szintén szar dobómozdulattal és lábmunkával, aki ráadásul a nyomást se bírja. Tebow>Osweiler Akárhogy magyarázzuk ez gyenge választás volt... ráért volna ez a pick a 3. körben is...
[szerk]2. körben se hülyeség backup QB, sőt akár 1.ben se ha egy csapat megengedheti. Nekünk viszont lehet h az a játékos fog hiányozni a meneteléshez vagy menetelésből, aki a 2. körben jöhetett volna, és pályára kerülhetett volna. Mert Oswi nem fog, vagy ha igen, akkor már nem lesz menetelés...[/szerk]

3/67: Hillman>Miller????? Hát nálam nem. Hillman nem everydown back, McGahee mellé nem is feltétlen kell jövőre, kieégszítőnek meg valaki olyan kell, aki nem sérült, de lett volna égetőbb problémánk is.
+ Jól lát a pályán, jól vált irányt és gyors.
- Kicsi, gyenge-> nem tud passprotection, nincs yard after contact, nem fogja átizmozni a labdát a goallineon.
[szerk]mondjuk nem tudom miért csúszott ennyit Lamar Miller, valószínűleg nem véletlenül[/szerk]


3 pick, 1 a védelembe, olyan posztra ahova tárgyal(t)unk egy FA-val, de mindenképp magyarázható, egy a támadók közé, aki rookie évében is szerephez juthat majd, de reach volt, és egy a padra, aki majd évekkel később válhat igazán

Gyenge árértékarány, 2. pickkel impackt játékos kellett volna, vitatható nevek, de érthető koncepció. Attól h mi védőket szerettünk volna, abban is van ráció, h játékszereket adjunk Manningnek, és utódot találjunk.


A továbbiakban fölösleges posztot nézni, 4. körtől már csak nagy mázlival lehet azonnal kezdőt húzni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Hmmmmm....

Wolfe jó lesz, nem egy sima zsírdisznó DT-be, hanem egy pass rush-ban is egész jó srác (legtöbb sack a DT-k között 19,5-lel), talán picit reach, de ha Elway-ék a pass rush potenciálja miatt a többi DT elé tették, akkor érthető. Szerintem ez a pick rendben van...

Oswi-t lehetett sejteni, hogy jönni fog, szerintem reach, de ha ő volt a kiszemelt a future franchise QB posztra, akkor ezt is megértem. Projekt, mert keveset játszott college-ben, de elég jókat olvastam róla. Reach, de egyáltalán nem biztos, hogy az eredeti 3.körös pick-ünknél még bent lett volna, nem akartak kockáztatni, so-so pick nálam így...

A Hillman pick nekem annyira nem tetszik. Állítólag nagy playmaker, de olyan CB-be jobban kéne, a feltrade-ért meg főleg kár. Persze lehet, hogy jó lesz és végül olcsónak látjuk majd. Moreno kezdhet pakolni, ennyit biztosan megtudtunk ezzel a pick-el...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
JMD szelleme kísért. Romokban a védelem, de azért szórjuk el a 2-3. körös pickeket később is lazán elérhető támadókra. Elway is csak egy önös érdekektől vezérelt ripacs majom, már előre menti a seggét a népharagtól, ha PM használhatatlan lenne. Bár legalább egy DT jött. CB pick nem tudom lesz-e valaha, addig húzzuk, amíg ne adj Isten Champ is Dawk sorsára jut.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
az alulértékeltség azt jelenti h később is bent van 😀
futó meg kellett, más kérdés h ez is reachNegritis
Inkább azt jelenti, h megéri....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
az alulértékeltség azt jelenti h később is bent van 😀
futó meg kellett, más kérdés h ez is reach

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!