NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Lehet, hogy csak szerintem, de ez elég siralmas... 😛StormST
UDFA szal annyira nem rossz
viszonyítás kérdéseNegritis
Ha UDFA ha nem 100+ ratinggel dobálnak rá, az pedig gyengusz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
Lehet, hogy csak szerintem, de ez elég siralmas... 😛StormST
UDFA szal annyira nem rossz
viszonyítás kérdése

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Run Stop Percentage: Cornerbacks
Rank Name Team Run Snaps Stops Stop %
1 Antoine Winfield MIN 105 7 6.7
2 Richard Marshall ARZ 270 17 6.3
3 William Middleton JAX 163 10 6.1
4 Will D. Allen MIA 153 9 5.9
5 Charles Woodson GB 336 18 5.4
6 Chris Harris Jr. DEN 149 8 5.4
7 Ashton Youboty JAX 111 6 5.4
8 Ronde Barber TB 415 19 4.6
9 Dante Hughes SD 109 5 4.6
10 Jason McCourty TEN 384 15 3.9Black_Adder
Sikeres passz/felé dobott kísérlet statot is tudsz feltenni róla? 😛StormST
tenorx
Lehet, hogy csak szerintem, de ez elég siralmas... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Run Stop Percentage: Cornerbacks
Rank Name Team Run Snaps Stops Stop %
1 Antoine Winfield MIN 105 7 6.7
2 Richard Marshall ARZ 270 17 6.3
3 William Middleton JAX 163 10 6.1
4 Will D. Allen MIA 153 9 5.9
5 Charles Woodson GB 336 18 5.4
6 Chris Harris Jr. DEN 149 8 5.4
7 Ashton Youboty JAX 111 6 5.4
8 Ronde Barber TB 415 19 4.6
9 Dante Hughes SD 109 5 4.6
10 Jason McCourty TEN 384 15 3.9Black_Adder
Sikeres passz/felé dobott kísérlet statot is tudsz feltenni róla? 😛StormST
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Run Stop Percentage: Cornerbacks
Rank Name Team Run Snaps Stops Stop %
1 Antoine Winfield MIN 105 7 6.7
2 Richard Marshall ARZ 270 17 6.3
3 William Middleton JAX 163 10 6.1
4 Will D. Allen MIA 153 9 5.9
5 Charles Woodson GB 336 18 5.4
6 Chris Harris Jr. DEN 149 8 5.4
7 Ashton Youboty JAX 111 6 5.4
8 Ronde Barber TB 415 19 4.6
9 Dante Hughes SD 109 5 4.6
10 Jason McCourty TEN 384 15 3.9Black_Adder
Sikeres passz/felé dobott kísérlet statot is tudsz feltenni róla? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Run Stop Percentage: Cornerbacks
Rank Name Team Run Snaps Stops Stop %
1 Antoine Winfield MIN 105 7 6.7
2 Richard Marshall ARZ 270 17 6.3
3 William Middleton JAX 163 10 6.1
4 Will D. Allen MIA 153 9 5.9
5 Charles Woodson GB 336 18 5.4
6 Chris Harris Jr. DEN 149 8 5.4
7 Ashton Youboty JAX 111 6 5.4
8 Ronde Barber TB 415 19 4.6
9 Dante Hughes SD 109 5 4.6
10 Jason McCourty TEN 384 15 3.9

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó cikk.
Bennem mindig ott lesz a tüske Tebow miatt.JC6
Akkor szurkolj a Jetsnek. 😛szaba
Fogok is, hogy legalább ott becsüljék meg.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
És adhatja "a már tanult módon" 😛 a shotgun snappeket Ozmózisnak.ulpianus
utóbbi napokban elég sok összevágást láttam, de elég sok rossz snapet adott meccsre vetítve %-ban, pedig nem ezt várnám ekkora rutin utánsapka
Én itt arra céloztam, hogy Osweiler sem pro style feltétlen, így a shot gun snap legalább témába vágó mindkettőjüknek.ulpianus
értettem mire céloztál, de Blakenek a snap adásban még van bőven fejlődni valója (38 meccs kezdés után)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
És adhatja "a már tanult módon" 😛 a shotgun snappeket Ozmózisnak.ulpianus
utóbbi napokban elég sok összevágást láttam, de elég sok rossz snapet adott meccsre vetítve %-ban, pedig nem ezt várnám ekkora rutin utánsapka
Én itt arra céloztam, hogy Osweiler sem pro style feltétlen, így a shot gun snap legalább témába vágó mindkettőjüknek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
És adhatja "a már tanult módon" 😛 a shotgun snappeket Ozmózisnak.ulpianus
utóbbi napokban elég sok összevágást láttam, de elég sok rossz snapet adott meccsre vetítve %-ban, pedig nem ezt várnám ekkora rutin után

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az én draft összefoglalóm... Black_Adder
szívesen olvasnék egy korrekt kifejtést miért nem jó Blake ZBS-besapka
Blake bajban van, ha egyedül marad egy gyors védővel. A fal közepén ez ritka, de OTnek ezért nem lehet használni, mert képtelen a tükörmozgásra, sokat hibázik ilyen esetben. (Pass blockról beszélünk.)
Ráadásul a ZB egyik fő fegyvere a mélységi blokkok nem mennek jól Blake ebben átlag alatt teljesít, hiába erősebb egy LBnél, van pozícióban, gyakran elrontja a mélységi blokkot.
Aztán a blokkolás kéztechnikája is gyengus, főleg e-miatt igaz fentebbi állítás is. És ezért nehezen ad második blokkot jól, nem tartja jól a kezeit kezdésnek. És hamar kiegyenesedik első blokk után.
Azonban ez gyorsan tanítható (kéztartás, mély játék), és elég sok mindent megoldana. Blake megfelelő edzővel hamar rá fog érezni a dolog mikéntjére. Ha így lesz, elég jó center lehet belőle. És adhatja "a már tanult módon" 😛 a shotgun snappeket Ozmózisnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Jó cikk.
Bennem mindig ott lesz a tüske Tebow miatt.JC6
Akkor szurkolj a Jetsnek. 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó cikk.
Bennem mindig ott lesz a tüske Tebow miatt.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Az én draft összefoglalóm... Black_Adder
szívesen olvasnék egy korrekt kifejtést miért nem jó Blake ZBS-be

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Dawk volt a legproduktívabb DB passrushban:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/04/2011-pass-rushing-productivity-defensive-backs/

Osweilerről:
http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/beyond-shutdown-50-brock-osweiler-qb-denver-broncos-180225997.html

A draft valódi története
http://www.milehighsports.com/?p=9939

Btw: Az én draft összefoglalóm.
http://denversports.blog.hu/2012/04/30/nfl_draft_2012_ertekeles
Nem szeretem nagyon reklámozni magam, de bármit elkövetek, h ne arról legyen a vita, h Manning hány győzelmet jelentett, és mennyit fog. Nem egyedül játszott a Cotlsban se, itt se egyedül fog. Bár ezt a felfogást Tebownál se tudtam elterjeszteni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a 11.36 úgy jött ki, hogy abban benne van a 2000-es évek első néhány éve is. Persze a teljes pályafutásba az is beleszámít, de az a Manning azért nem az a Manning volt, amelyik az utóbbi években játszott. (Kérdés persze, hogy az a Manning lesz-e...) Ha úgy 2003-2004-től nézed, akkor simán 12 fölött van az arány, de inkább 13:3 az. És még ebben is benne van a 2008-as sérülésből visszajövetel utáni sz*r fél szezon, a 2009-es veretlen 14 meccs után leadott két meccs, vagy a 2010-es cserecsapattal elért 10:6.

Az biztos, hogy a mostani AFC South gyenge, de hogy a mostani Chiefs jobb-e vagy sem, mint a Titans a jobb éveiben - vagy akár a Jags amikor PO-s volt - azt nem tudom. Azt tudom, hogy Manning rekordja a Ravens, Jets, 49ers, stb. jellegű csapatok ellen szinte tökéletes. Kb. minden 10. W-re jut egy L. Szóval én a Chiefs-től nem tartok, sem a Detroittól. A Chargers más tészta, tőlük nagyon. A Colts-nak sose ment ellenük, már csak ezért is. De nem csak ezért, Riversék bárkit képesek megverni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
😂 Van a csoportban egy Chiefs, aminek QB-t leszámítva minden unitja TOP5/TOP10, van a csoportban egy Chargers ahol Rivers újra egészséges, Mathews évről évre fejlődik, van egy új DC, akinek valszeg aggresszívebb a play callja és felturbózták neki a front7-t. Manningnek nem nagyon volt olyan szezonja még szvsz ahol 2 ilyen erősségű csopellenfele lett volna.empty taxi
Manning - az egészséges Manning - reggelire fogyasztotta a "QB-t leszámítva TOP5/TOP10" csapatokat. Most számokat nem keresgélek, de már az sokat elmond, hogy az utóbbi évtizedben a Pats, Steelers, Packers, Saints, Chargers meccsek kivételével lényegében soha nem voltam meccs előtt ideges. Néha persze kikaptunk mástól is, de tekintve, hogy a Colts átlagos mérlege a kétezres években valahol a 12:4 - 13:3 között lehet - ahol a vereségekben benne vannak a fent icsapatoktól elszenvedettek is - , olyan sokszor nem történt meg. 😊peterk2005
A Chargers ebben a csoportban van, és ellene kif ócska a rekordja emlékeim szerint. Mondjuk ennek a fő oka Stephen Cooper már nincs a csapatnál. A mostani Chiefs meg szvsz jobb mint bármelyik AFC South csopellenfele, kivétel a SB-ig jutó Titans. Btw a 2000-es években Manning egy alapszakaszra jutó győzelmeinek az átlaga 11,36 gyengébb csopellenfelekkel. Ha ebből indulsz ki, akk ez simán lehet 10-6/9-7 az meg koránt sem biztos h csopgyőzelem, de WC-ra bőven elég lehet.empty taxi
mondjuk manning - finoman szólva - nem élete meccseit játszotta úgy 2005 óta a chiefs ellen
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
😂 Van a csoportban egy Chiefs, aminek QB-t leszámítva minden unitja TOP5/TOP10, van a csoportban egy Chargers ahol Rivers újra egészséges, Mathews évről évre fejlődik, van egy új DC, akinek valszeg aggresszívebb a play callja és felturbózták neki a front7-t. Manningnek nem nagyon volt olyan szezonja még szvsz ahol 2 ilyen erősségű csopellenfele lett volna.empty taxi
Manning - az egészséges Manning - reggelire fogyasztotta a "QB-t leszámítva TOP5/TOP10" csapatokat. Most számokat nem keresgélek, de már az sokat elmond, hogy az utóbbi évtizedben a Pats, Steelers, Packers, Saints, Chargers meccsek kivételével lényegében soha nem voltam meccs előtt ideges. Néha persze kikaptunk mástól is, de tekintve, hogy a Colts átlagos mérlege a kétezres években valahol a 12:4 - 13:3 között lehet - ahol a vereségekben benne vannak a fent icsapatoktól elszenvedettek is - , olyan sokszor nem történt meg. 😊peterk2005
A Chargers ebben a csoportban van, és ellene kif ócska a rekordja emlékeim szerint. Mondjuk ennek a fő oka Stephen Cooper már nincs a csapatnál. A mostani Chiefs meg szvsz jobb mint bármelyik AFC South csopellenfele, kivétel a SB-ig jutó Titans. Btw a 2000-es években Manning egy alapszakaszra jutó győzelmeinek az átlaga 11,36 gyengébb csopellenfelekkel. Ha ebből indulsz ki, akk ez simán lehet 10-6/9-7 az meg koránt sem biztos h csopgyőzelem, de WC-ra bőven elég lehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
😂 Van a csoportban egy Chiefs, aminek QB-t leszámítva minden unitja TOP5/TOP10, van a csoportban egy Chargers ahol Rivers újra egészséges, Mathews évről évre fejlődik, van egy új DC, akinek valszeg aggresszívebb a play callja és felturbózták neki a front7-t. Manningnek nem nagyon volt olyan szezonja még szvsz ahol 2 ilyen erősségű csopellenfele lett volna.empty taxi
Manning - az egészséges Manning - reggelire fogyasztotta a "QB-t leszámítva TOP5/TOP10" csapatokat. Most számokat nem keresgélek, de már az sokat elmond, hogy az utóbbi évtizedben a Pats, Steelers, Packers, Saints, Chargers meccsek kivételével lényegében soha nem voltam meccs előtt ideges. Néha persze kikaptunk mástól is, de tekintve, hogy a Colts átlagos mérlege a kétezres években valahol a 12:4 - 13:3 között lehet - ahol a vereségekben benne vannak a fent icsapatoktól elszenvedettek is - , olyan sokszor nem történt meg. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Milyen szerencse?
Isten 😀
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi 8-8 sem jöhetett volna létre jó nagy adag szerencse nélkül, egyáltalán nem garantált, hogy idén is a szezon feléig viszonylag jók leszünk sérülések terén, és majdnem minden szoros mecset behúzunk kb egy elképesztő fumble vagy kihagyott field goal miatt.

De persze én is nagyon drukkolok, hogy nyerjünk, és Tebow ellen konferenciadöntőzzünk 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként eredmény szempontból én se lennék elégedett a 9-7-el. Manninggal nem lehet más a cél, mint a csoportgyőzelem, az meg 8-8+PO ide vagy oda, általában 10-6-ról indul. Ha Manning nem sérült volna le, és nem lenne kérdés, hogy milyen formában kezd, akkor szemernyi kétségem se lenne, hogy meg is lesz. De lesérült, sokat hagyott ki, és teljesen új emberekkel kell összeszoknia, ezért mindadding, amíg azt nem látom, hogy Manning a régi, bennem lesz a kétség. Féltő kétség, mert baromira szurkolok neki, de akkor is kétség.peterk2005
😂
Van a csoportban egy Chiefs, aminek QB-t leszámítva minden unitja TOP5/TOP10, van a csoportban egy Chargers ahol Rivers újra egészséges, Mathews évről évre fejlődik, van egy új DC, akinek valszeg aggresszívebb a play callja és felturbózták neki a front7-t. Manningnek nem nagyon volt olyan szezonja még szvsz ahol 2 ilyen erősségű csopellenfele lett volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Én egy 9-7-el nagyon nem lennék elégedett... Szerintem 9-7-re akkor is jók lettünk volna, ha megtartjuk Tebow-t, szerzünk egy jó CB-t és még pár jobb FA-t (megvolt rá a cap space) és okosan draft-olunk...StormST
Túl sok az explosive, jó passzjátékkal bíró, sok pontot termelő ellenfél idén. Ha a Chargers csak azt hozza amire egyébként képes, akkor a 2xChargers, Cincy, Pats, Saints, Texans meccsek sokpontosak. És erre jön még a Steelers, Atlanta, Baltimore, két Chiefs meccs, stb. Csoda lett volna ha a Tebow-s csapat képes lett volna ebből 9-7-et kihozni a maga 20 pont alatti O átlagával. Enyire nem lehet megerősíteni egy védelmet, ez még az elit védelemmel bíró csapatoknak - niners, ravens, steelers - sem menne, nekik is 24-25 pontos O átlagra van szükségük a sikerhez.

Egyébként eredmény szempontból én se lennék elégedett a 9-7-el. Manninggal nem lehet más a cél, mint a csoportgyőzelem, az meg 8-8+PO ide vagy oda, általában 10-6-ról indul. Ha Manning nem sérült volna le, és nem lenne kérdés, hogy milyen formában kezd, akkor szemernyi kétségem se lenne, hogy meg is lesz. De lesérült, sokat hagyott ki, és teljesen új emberekkel kell összeszoknia, ezért mindadding, amíg azt nem látom, hogy Manning a régi, bennem lesz a kétség. Féltő kétség, mert baromira szurkolok neki, de akkor is kétség.peterk2005
Pont ott a gond, hogy jön a sok jól passzoló csapat és ahelyett, hogy egy jó CB-t szereztünk volna, csak elmaszatoltuk a problémát. Inkább gyengült a védelmünk, mint erősödött, így viszont ha PM csak egy kicsit is gyengébb lesz, mint bármikor korábban a sérülése előtt volt, akkor komoly bajban leszünk...

Persze nálam jobban senki nem örülne jobban, ha bejönne az egész és jó szezonunk lenne, csak én inkább az mellett lettem volna, hogy legalább szinten tartsuk a védelmet, ha már nem erősítjük meg, de se Goodman helyére nem jött tutira jobb játékos, se Dawkins pótlása nincs megoldva biztosan, Bunkley helyére pedig a Wolfe-Bannan pótló páros se tűnik bombabiztos megoldásnak és ha Thomas-t se tudjuk megtartani, akkor csak Warren jó formában való visszatérése mentheti meg a DT posztot a komoly visszaeséstől...

Lehet, hogy én látom rosszul, de elég komoly rizikót látok a helyzetben és a draft se hozott igazán megnyugtató megoldást egyik need-re se...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jól mehet a Redskins-nek, ha csak így kivágnak egy 950 yard-os elkapót... 😛
Hozzánk jöhet, ha beáll WR3-nak, amit erősen kétlek... 😛StormST
Morgan és Garcon leszerződtetése után várható volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én egy 9-7-el nagyon nem lennék elégedett... Szerintem 9-7-re akkor is jók lettünk volna, ha megtartjuk Tebow-t, szerzünk egy jó CB-t és még pár jobb FA-t (megvolt rá a cap space) és okosan draft-olunk...StormST
Túl sok az explosive, jó passzjátékkal bíró, sok pontot termelő ellenfél idén. Ha a Chargers csak azt hozza amire egyébként képes, akkor a 2xChargers, Cincy, Pats, Saints, Texans meccsek sokpontosak. És erre jön még a Steelers, Atlanta, Baltimore, két Chiefs meccs, stb. Csoda lett volna ha a Tebow-s csapat képes lett volna ebből 9-7-et kihozni a maga 20 pont alatti O átlagával. Enyire nem lehet megerősíteni egy védelmet, ez még az elit védelemmel bíró csapatoknak - niners, ravens, steelers - sem menne, nekik is 24-25 pontos O átlagra van szükségük a sikerhez.

Egyébként eredmény szempontból én se lennék elégedett a 9-7-el. Manninggal nem lehet más a cél, mint a csoportgyőzelem, az meg 8-8+PO ide vagy oda, általában 10-6-ról indul. Ha Manning nem sérült volna le, és nem lenne kérdés, hogy milyen formában kezd, akkor szemernyi kétségem se lenne, hogy meg is lesz. De lesérült, sokat hagyott ki, és teljesen új emberekkel kell összeszoknia, ezért mindadding, amíg azt nem látom, hogy Manning a régi, bennem lesz a kétség. Féltő kétség, mert baromira szurkolok neki, de akkor is kétség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)