NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Jelenleg mi vagyunk a legnagyobb lutri...

A Raiders kiszámítható, mivel keveset mozogtak az offseason-ben, a Chiefs akkor is jó lehet, ha Cassel folytatja a fos játékát, a Chargers meg szintén keveset változtatott, de ők eddig is erősek voltak, ha Rivers csak a nagyon fosnál kicsivel jobb napot hozott össze...

Mi viszont kb. csak leszünk a csoport 4. helynél előrébb, ha PM beválik, de még akkor se biztos az első hely, mivel a védelem nem erősödött, ellenben elment Allen, akinek a tavalyi szárnyalásban elég kemény része volt, JDR-ről viszont még semmit se tudunk, a támadó oldalon meg jön egy totális hátraarc, annak minden rizikójával és előnyével együtt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
De fogom élvezni amikor a Vicc szétcsap Titeket!!Rolni
kivel? 😀 mer Plamer choke más QB nincs, futójáték azért már nem olyan veszélyes Bush nélkül

és minket simán verhettek, DE csoportgyőzelemre nincs esély

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
jelenleg a Chiefs a csoport esélyese, simán mer faszányosak, ha még QBt is találnak szoptunk
Raiders vicc, Chargersbe meg Rivers aki jó, de vesztesNegritis
De fogom élvezni amikor a Vicc szétcsap Titeket!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
jelenleg a Chiefs a csoport esélyese, simán mer faszányosak, ha még QBt is találnak szoptunk
Raiders vicc, Chargersbe meg Rivers aki jó, de vesztes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Daltont nem vertük le 1 pontnyi különbséggel? 😛JC6
Igazad van. Elnézést!

Fejből írtam az egészet. Mea Culpa!
De kettővel emlékeztem, hogy nyert, aztán meg ennyivel vesztett. Most megnéztem.
A lényeg ugyanaz ettől még. Ő nem elit (lehet lesz, de még nem az), ellene működött is a defense.
Az elv amit leírtam sztem ettől nem bukik meg.

Ha már beszélgetünk erről, én a csoportban a Raiders védelmét féltem 2012re. Egyszerűen tavaly is rosszak voltak, erről inkább a Raidass topicban vitázok ha kell. És azóta elment az egyetlen pass rusher (Shaugnessyben bízom egyedül), és az egyetlen jó CB. Hogy lesz ez ettől jobb? Sehogy.
Ellenben a csoportban a Chiefs OL+elkapók komoly falat lett(ek). Bár nincs QB. Azonan Rivers egészséges. És Tebow Manningé változott. A futásvédelem még okés lenne, bár pont a DTk nem értenek hozzá. Viszont csak a Chiefs akar futni első szándékból. A Schedule keményebb. Gondolkoztam rajtuk, de nem látom a fényt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Daltont nem vertük le 1 pontnyi különbséggel? 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Hát kell is a támadóknak homorítani, mert a D-t én nem érzem erősebbnek (sőt!), főleg ha DJ-t tényleg eltiltják az első 6 meccsre... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Azért a védelem nagyon összeállt az idény második felére.Addig meccsben tartotta a csapatot, amíg TT nem tudott fordítani. 😀aztec
Igen, csak a védelem erről szólt:
Van a két DT, meg a két DE, doom király. Tegyél melléjük egy harmadik DE-t (Miller), akkor lesz pass rush. Megállítják a külső futást is. Belül meg szintén az ötös fal kemény blokkmunka, és befejezi a két LB a munkát.
Ezzel a gond, hogy elit QB átdobálja fölötte. De a Denver terve egyszerű volt. Ki lenne itt elit QB? Rivers élete legfosabb formájában, Palmert és Cassel/Palkot/Ortont hagyjuk az elit szóval békén. Jött még Painter, Moore, Sanchez, Ponder, Hanie.
Amikor jött Rodgers, Brady, Stafford, ki is kaptak 20 ponttal. Bills meccsen Tebow betlizett, de ott is Fitz kapitány kicsit megrázta magát, és voltak bajok a védelemmel egyből.
De a többi meccsen lúzerek dobáltak, és elég volt ez a terv. Kivéve talán Dalton, aki nyert, de nem 20 pont különbséggel. Ő egyébként pont határeset is.

Jó volt a védelem, de kellett hozzá a schedule. És jó volt ez terv, én bírtam nagyon legalábbis. Ebből a keretből ezt lehetett játszani.
Ehhez jött az ismert Tebow faktor. Addig a védelem kitartott. Bevált. A POban csavartak rajta egyet, és az év meccsét játszották (számomra).

A kérdés adott. Jön egy erősebb schedule. De egy teljesen más Broncos. Eddig a védelem célja a 17 ponton lefagyasztás volt, mert a Tebow offense ezt tudta (D pontokkal, csodával együtt). Viszont a Manning offense 30 pontról nyit. Tehát nem biztos, hogy kockáztatni kell tovább. És lerohanni bárkit. Én már írtam, hogy nekem ez a fő kérdés a Bronco defenseben. Megy-e tovább a high pressure, vagy nem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azért a védelem nagyon összeállt az idény második felére.Addig meccsben tartotta a csapatot, amíg TT nem tudott fordítani. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Geyza, én mélyen hiszek abban, hogy ahol Peyton játszik, az a csapat automatikusan SB várományos, és majdnem tök mindegy, hogy milyen a rostere. Erre az utóbbi két idénynél jobb bizonyíték nem is kell. De emlékszem 2008-ra, amikor a sérülése után nagyon rozsdásan kezdett, és 7 meccs után 3:4-el álltunk. Igaz, utána félelmetesen játszott, MVP lett, és 11:5 lett a vége. De ez most egy teljesen új csapat, hosszabb kihagyás után, és sokkal keményebb schedule-vel. Nem biztos, hogy most is elég lesz a 7 meccs. Akkor pedig az idény első felében kelleni fog egy olyan csapat, amelyik önmagától is képes meccseket nyerni. Nem ismerem a broncos rostert, ezért nem tudom, hogy van-e ilyen jó. Csak remélem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Hát más nem lehet a cél a FO szemében, mivel különben nem látnám értelmét egy 36 éves QB-re akkora pénzt költeni, mint amennyit PM kapott...

Nekem egyelőre az a bajom, hogy a TE poszt kivételével sehol se érzem erősebbnek a jelenlegi keretet a tavalyinál. Hogy ez elég lesz-e a Tebow -> PM váltással együtt a SB-ra? Ez nálam erősen kérdéses........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
legyetek már kicsit optimistábbak 😊

peterk2005, talán emlékszel, a Colts topikban hangzott el, mikor kezdett PM-nek kifelé állni a szénája, hogy Manning akárhová kerül, az a csapat egyből SB esélyes lesz. én még mindig így gondolom, persze bennem van egy nagy adag elvakultság PM felé... 😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát a draft sikerülhetett volna jobban is, de hát ebből kell főzni. 😊 Meredek lesz az idei menetrend, még Manningnek is kihívás a POba jutás 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olyan jó már most ez a csapat? Meg Manning? Szerintem fél idény rá fog menni, hogy formába jöjjön, és a védelmet se látom olyan állati jónak. Túl brutális az idei schedule ahhoz, hogy ezzel együtt is sima PO esélyek legyenek. De ne legyen igazam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
PM tegnap a Rockies edzésén meg a meccsén viháncolt, tipikus divatfasz, csak a felhajtást keresi, próbál valahogy beilleszkedni, és az a baj, hogy a buta amerikai szurkolók közt sikerülni is fog neki.TheMileHighCity
ha meg nem megy ki, az a baj 😀Höri
Bújkáljon otthon, ne is lássuk. Az utcára pedig zsákkal a fején jöjjön ki. 😀TheMileHighCity
az idény végén, a SB győzelemmel majd megváltozik a véleményed, isteníteni fogod te is Manninget 😉

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
PM tegnap a Rockies edzésén meg a meccsén viháncolt, tipikus divatfasz, csak a felhajtást keresi, próbál valahogy beilleszkedni, és az a baj, hogy a buta amerikai szurkolók közt sikerülni is fog neki.TheMileHighCity
ha meg nem megy ki, az a baj 😀Höri
Bújkáljon otthon, ne is lássuk. Az utcára pedig zsákkal a fején jöjjön ki. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én magasról teszek Manningre 😀
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
már volt róla szó h Manningnek prkodnia is kell, ez ugye rádió interjúk
egyéb meccsek látogatása ...
nincs ezzel semmi gond, eleve uborkaszezon van ráér

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
PM tegnap a Rockies edzésén meg a meccsén viháncolt, tipikus divatfasz, csak a felhajtást keresi, próbál valahogy beilleszkedni, és az a baj, hogy a buta amerikai szurkolók közt sikerülni is fog neki.TheMileHighCity
ha meg nem megy ki, az a baj 😀

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
PM tegnap a Rockies edzésén meg a meccsén viháncolt, tipikus divatfasz, csak a felhajtást keresi, próbál valahogy beilleszkedni, és az a baj, hogy a buta amerikai szurkolók közt sikerülni is fog neki.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt se felejtsétek el, h Gerell Robinson és Eric Page is idejött....simán roster lehet akár mindkettő, de sztem inkább az előbbi...
Na és DE-ben Blatnickre érdemes nagyon odafigyelni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
Ja egyébként egy-két gondolat. Leírom, mert úgy is nagy csend főleg ahhoz képest h most volt draft.
Jött 2 játékos a DL-be, annyira nem értek hozzá, de amit olvastam, meg amit gondolok, mindketten kifejezetten 1 gap játékosok, ahogy a jelenlegi keret is. => JDR ha nagyon ragaszkodna a 2gaphez, másokat draftolunk

Nem húztunk WR-t aminek nagyon örülök. Szvsz Bay-Bay és Decker nagyon jó elkapók, már most is, PMmel nagy szezonjuk lehet. Örülök h feléjük meg van a bizalom annak ellenére h JMD emberei.

Ellenben Walton ésvagy Beadles felé nincs. Ennek szintén örülök, volt 2 évük valamit fejlődni kellett volna. PFFnél Walton legszarabb, Beadles 4. legszarabb,

és nincs meg a bizalom Moreno felé se. szegényt sajnálom, ahányszor elkapná a fonalat mindig megsérül, pedig elkapásban is jó, és a KC ellen még futni is tud. Nem hiszem h nagyon sok carrieje lesz még Broncos mezben. Még 2 év van a szerződéséből ha jól gondolom...Black_Adder
Beadles-t és Walton-t is többre értékelik a csapatnál, mint a PFF-nél, ez elég sok nyilatkozatból és offseason mozgásból látszik/látszott. Pl. Beadles-t Fox és Elway a Pro Bowl-ba valónak mondta többször is, szerintem az ő munkájával nagyon elégedettek és ha Walton-tól annyira félnének, akkor biztos vagyok benne, hogy keményebben döngették volna a kapukat Saturday-nél...

Én Stokley érkezése után nem értettem, hogy miért tettek még minket mindig a WR need-es csapatok közé, van két jó fiatal WR-ünk, vele már a slot-ba is van egy rutinos célpont, Willis is bevethető, meg van pár állítólag nem tehetségtelen fiatalabb srác a keretben, ráadásul szereztünk két nagyon jó elkapó TE-t is...

Szerintem Moreno és Ball megverekszik majd egy roster helyért, ebből azért szerintem még Moreno győztesen is kijöhet, Hillman az első évben, főleg az elején, szerintem inkább csak 3rd down back lesz. Nekem inkább az a bajom, hogy nem tudom ki fog FB-t játszani, ha kell... 😛

Akinek harangoztak szerintem, az Weber, bár talán egy kis esélyt kaphat, hogy Hanie-t kiszorítsa, de nem nagyon hiszem, hogy PS-nél előrébb kerülhet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 069 — SB 50 Champion @ Grund
ennyi ember egyszerre nem lehet sérült 😛 😊 //Még akkor se ha RB-k lennének, jajj még mindig hideg ráz attól a szezontól
Egyébként is minden passz play sackkel végződik majd 😊
Ja igen, és ha mégse, akkor meg majd 17-14 helyett 65-62-re nyerünk 😀 //Tudom PM is teljes szezon kihagyás után jön visszaBlack_Adder
Nem attól félek igazán, hogy sok lesz egyszerre a sérült, hanem attól, hogy a 2011-et kihagyók nem tudnak top formában visszatérni, mert ekkor egy sérülés is "végzetes" lehet, akár Champ sérül meg, akár Porter...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 224 — The Mathematician
azért 3. RBnek jobb mint Ball 😀 az a baj h porcelán pedig megvan benne az amitől klasszis lehetne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ja egyébként egy-két gondolat. Leírom, mert úgy is nagy csend főleg ahhoz képest h most volt draft.
Jött 2 játékos a DL-be, annyira nem értek hozzá, de amit olvastam, meg amit gondolok, mindketten kifejezetten 1 gap játékosok, ahogy a jelenlegi keret is. => JDR ha nagyon ragaszkodna a 2gaphez, másokat draftolunk

Nem húztunk WR-t aminek nagyon örülök. Szvsz Bay-Bay és Decker nagyon jó elkapók, már most is, PMmel nagy szezonjuk lehet. Örülök h feléjük meg van a bizalom annak ellenére h JMD emberei.

Ellenben Walton ésvagy Beadles felé nincs. Ennek szintén örülök, volt 2 évük valamit fejlődni kellett volna. PFFnél Walton legszarabb, Beadles 4. legszarabb,

és nincs meg a bizalom Moreno felé se. szegényt sajnálom, ahányszor elkapná a fonalat mindig megsérül, pedig elkapásban is jó, és a KC ellen még futni is tud. Nem hiszem h nagyon sok carrieje lesz még Broncos mezben. Még 2 év van a szerződéséből ha jól gondolom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear