Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
De furán néz ki a keze...Delonso_
Igen, gondoltam rá, hogy megkérdezem a nálam hozzáértőbbeket, hogy miért ilyen, de azt hittem, hogy csak nekem fura... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De furán néz ki a keze...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, Decker azt mondta, hogy a térde jól van, nem voltak gondok a gyógyulásával, OTA-kra teljesen egészséges lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund


PM egy denveri középsuliban edzett egyet Decker-rel, Julius Thomas-al és Walton-nal, állítólag jól éreztem magát és a dobásai "extremely well" voltak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Visszanéztem a Broncos - Steelers hosszabbítás utolsó momentumait, és megkönnyeztem 😛

TEEEEEBOOOOOOOOOOOWWW 😛JC6
😛 Én már kb. 3-szor megnéztem... az elmúlt hónapban...... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Visszanéztem a Broncos - Steelers hosszabbítás utolsó momentumait, és megkönnyeztem 😛

TEEEEEBOOOOOOOOOOOWWW 😛
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Manning jó lesz DT-nek. Úgyis tesztelni kell, hogy bírja-e a nyaka. Nem sajnálnám. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.milehighreport.com/2012/3/25/2902011/denver-broncos-salary-cap-picture

igen benne van a draft ahogy látomNegritis
Goodman a kulcsa itt mindennek. Az ő zsozsója elég lenne egy korrekt DT-re...
Haggan elhúzott valahova? Őt sem lett volna/lenne hülyeség megtartani Von mögé backup-nak.akike
Haggan UFA lett, még nem olvastam róla, hogy valaki érdeklődne utána, ill. hogy meg akarjuk-e tartani. Csodálom, hogy nem vitte el senki, annyira nem rossz játékos, Von kiütötte a kezdőből, de rosszabb OLB-ket is láttam már nála többet pályára lépni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 193 — The Mathematician
ugye kérdés még Dawk is, ha marad és nem apróé akkor az szintén nyomja a capet, viszont jah good+dawk árából meg lehet oldani a dolgokat

tudom h szentségtörés Briant 'elküldeni' viszont azért 3-4 millát nem biztos hogy ér, ha IR gyanús

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Majd a Drafton! Mint tavaly. Ja, nem. 😀ulpianus
Louis Leonardot vissza kell szerezni mindenképpen

több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
http://www.milehighreport.com/2012/3/25/2902011/denver-broncos-salary-cap-picture

igen benne van a draft ahogy látomNegritis
Goodman a kulcsa itt mindennek. Az ő zsozsója elég lenne egy korrekt DT-re...
Haggan elhúzott valahova? Őt sem lett volna/lenne hülyeség megtartani Von mögé backup-nak.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 193 — The Mathematician
http://www.milehighreport.com/2012/3/25/2902011/denver-broncos-salary-cap-picture

igen benne van a draft ahogy látom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Majd a Drafton! Mint tavaly. Ja, nem. 😀ulpianus
A tavalyit annyira nem sajnáltam, mert az OLB is volt legalább akkora need és Von eléggé can't miss pick volt...

De idén most már meleg a pite és nem 1/2-vel húzunk ugyebár... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Majd a Drafton! Mint tavaly. Ja, nem. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
elvileg már csak 8 misi a cap space, és ebből még lejönnek azok akikkel megegyeztünk de nem írtunk alá asszemNegritis
Ebben benne van a draft várható összege is?ulpianus
😀 Hát nagyon remélem, különben nagy szarban vagyunk... 😛

Ha belegondolok, hogy 30 misi fölött voltunk és D upgrade-ben reménykedtünk... 😕

Mi a fenéből fogunk még 2 épkézláb DT-t szerezni?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
elvileg már csak 8 misi a cap space, és ebből még lejönnek azok akikkel megegyeztünk de nem írtunk alá asszemNegritis
Ebben benne van a draft várható összege is?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 193 — The Mathematician
elvileg már csak 8 misi a cap space, és ebből még lejönnek azok akikkel megegyeztünk de nem írtunk alá asszem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Asante traden van ...Janek
Hát, hacsak nem hajlandó jó sok pénzről lemondani, akkor szerintem ő erősen tárgytalan, 9,4 misi lenne az idei fizuja a mostani szerződése szerint, annyit mi nem tudunk áldozni rá, hiába lenne pár évre megoldás (mondjuk túl sokra nem, hiszen már ő is 31 éves)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Asante traden van ...

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
ide linkelem, mivel egyelőre még a denveri fanok között van a legtöbb Tebow Party-tag
http://www.nytimes.com/2012/03/25/sports/football/the-tebow-party-moves-its-big-tent-east.html?_r=1

"The legion of zealous fans who cheer for Tebow — call us the Tebow Party — is unlike anything else in sports. Michael Jordan had as many admirers as any other athlete in history, but they didn’t all become Wizards fans when he moved to Washington"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
szerintem Porter érkezésével biztos volt h Gay repül, főleg h jóember még itt eszi a kenyeret, de remélem draft előtt még ő is megy egy 8. köröséNegritis
Szerintem Goodman most már marad (bár ne lenne igazam). Nincs az a hülye (csak mi), aki 5 milláért bevállalná erre a szezonra.

Hogy is állunk most CB-kel?

Champ, Porter, "Jóarc", Harris, Syd', Vaughn???




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 193 — The Mathematician
szerintem Porter érkezésével biztos volt h Gay repül, főleg h jóember még itt eszi a kenyeret, de remélem draft előtt még ő is megy egy 8. körösé

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Nah W.Gay-t buktuk, a Cards elvitte...akike
Várható volt, sajnos szerintem CB már csak a draft-on jön...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Nah W.Gay-t buktuk, a Cards elvitte...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Jó, de amikor írom (de írtam már 20 hasonlót), hogy Tebow jó lesz a Jetsben is kitúrja a best chance 2.0át akkor lover vagyok a hatereknek. Amikor meg írom, hogy bizony nem jó az a dobómozdulat, akkor meg hater a lovereknek. Ez lehet, elfogadom. Csak én ettől nem vagyok egyik sem. Vagy mindkettő? Fene tudja.
Most vidéken voltam egy ideig, és csak WAP netem volt (WAP hater lettem egy életre), azon agyaltam, hogy Manning miatt itt tuti háború dúl. És hogy szegény Tebow pro és kontra. Mert a haterek most lesajnálják, mert elküldték, na ugye hogy ugye. A Loverek meg ugyanezért sajnálják, hogy mit tehet ott majd szegény Tim.
Egy ember van a földön, aki nem sajnálkozik, az Tim Tebow. Ő megteszi amit lehet, és 100%ot fog nyújtani, ahogy mindig is tette. Erre analóg a nemzetközileg elismert "Delonso tétel".

Vagyis maga Tebow az egyetlen elfogadott Tebow semleges a földön.ulpianus
Ez már szinte Douglas Adamsi magasság.
Amúgy ez tényleg aranyos okfejtés volt, ám szerintem ezeket ő sem éli meg túl könnyen, sokszor nyilatkozott úgy, hogy neki mindenért nagyon meg kellett dolgoznia, senki nem hitt benne hogy egyetemen jó QB lehet, beállították nyert, a születésénél is volt valami, hogy azt diagnosztizálták visszamaradott lesz vagy szimplán el akarták vetetni... Itt is Küzdött a FO-al és kissé a gravitációval is, mert van mit tanulnia, sok más csapat jobban elismerte mint a saját vezetői.... és teszem hozzá a Jetsben ismét küzdeni fog keményen a lehetőségért. Komoly szív kell ekkora küzdeni akaráshoz és ahhoz pláne, hogy Tebow semleges tudjon maradni.Delonso_
Na meg ebben a sportban benne van az is, mondjuk, hogy lesérül véletlen Száncsó Pánzá. Akkor mi van??? Erre nem gondol senki?akike
😀 Hát jelen esetben a Jets jobb helyzetben lenne, mint mi egy esetleges PM sérülés esetén... 😀

(már persze ha képesek úgy felnőni a futójátékukkal a feladathoz, mint mi tettük)



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!