Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Broncos re-signed exclusive rights free agent punter Britton Colquitt.lol
nincs komoly hírértéke. Pontosabban hírértéke van, csak teljesen egyértelmű volt, h be fog következni.
1 hónapja megkapta az erfa tendert (ahogy biztosan írtam is akkor, vagy ha nem én, akkor más), annyi történt csupán, h aláírta azt. Várható volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Broncos re-signed exclusive rights free agent punter Britton Colquitt.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
😂




THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vélemények az új mezről? 😊
http://www.denverbroncos.com/multimedia/photo-gallery/Broncos-Uniforms-Unveiled/7c217fc8-c222-4dd2-88ff-4ce218a58163#startroniadi
Én vártam nagyon, hogy kijöjjenek, mert a fake rajzok elég ütősek voltak. Erre, szerintem nálunk csak a nyaki rész szabásán módosítottak egy kicsit (hasonlóan a többi csapathoz - persze vannak kivételek) Egyébként szerintem dettó ua, mint a régi sárga alternate mez. Az viszont jó, hogy a sárga az otthoni mez. Legalább több lesz az Orange Sunday '12-ben 😊

szerk:
csak összehasonlításképpen:






There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
mondjuk annyira nem is érdekel 😀Negritis
ahogy minket se a Liverpool 2005 Zserárd meg my life vagy mi a franc 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Azért nem lehet mondani, hogy nem jött be akkoriban a kék mez, végül is pont 1997-ben váltottunk és lett két gyűrű két év alatt... 😊

Nekem tetszik ez az új mez és annak meg végképp örülök, hogy a régi sisakot nem hoztuk vissza... 😀StormST
Pont Azért írtam, h a babonásoknak bejött 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Azért nem lehet mondani, hogy nem jött be akkoriban a kék mez, végül is pont 1997-ben váltottunk és lett két gyűrű két év alatt... 😊

Nekem tetszik ez az új mez és annak meg végképp örülök, hogy a régi sisakot nem hoztuk vissza... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Vélemények az új mezről? 😊
http://www.denverbroncos.com/multimedia/photo-gallery/Broncos-Uniforms-Unveiled/7c217fc8-c222-4dd2-88ff-4ce218a58163#startroniadi
Az jó hogy narancs, nekem bejön, de valahogy a design nem a legszebb. Majd megszokjuk. Középkategória. Volt már szebb is csúnyább is.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Szerintem király cucc. Eleve érthetetlen számomra, hogy miért tértünk át annak idején narancsról kékre... Aki babonás annak mondjuk bejött 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Vélemények az új mezről? 😊
http://www.denverbroncos.com/multimedia/photo-gallery/Broncos-Uniforms-Unveiled/7c217fc8-c222-4dd2-88ff-4ce218a58163#start

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
Igaz nem voltam elég pontos. Most találtam véletlenül neten az ESPN doku filmjét és ahhoz szerettem volna feliratot, mert az angolom hagy kívánni valót maga után. Megnéztem de kb a 30-40 %-át ha értettem. Nagyon jó kis doku film. Tim utolsó Gatorsos meccsétól a Draftig bezárólag követi az eseményeket. Nekem nagyon bejött (már amennyit értettem belőle 😊 ).beresrobi
nézelődtem guglin neked, de semmi infot nem találtam
mondjuk annyira nem is érdekel 😀

külföldi feliratos oldalon se találtam, pedig már az is segítség tud lenni ha az angolt látod

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Egyébként volt 1 tippem hogy nem úszom meg legalább 1 hasonlóan hasznos válasz nélkül. De ez van. Már kérdezni se lehet róla.beresrobi
amúgy videó vagy könyv? mer nem tudom hogy mik a 'művei' :/
egyébként nem biztos hogy van fordítás, a Nadal féle életmű sincs még lefordítva

ha videó akkor szintén necces, mer annó mikor a pool 2005ben BLt nyert volt egy vidi h StevieG a Year of My Life és ahhoz se volt fordításNegritis
Igaz nem voltam elég pontos. Most találtam véletlenül neten az ESPN doku filmjét és ahhoz szerettem volna feliratot, mert az angolom hagy kívánni valót maga után. Megnéztem de kb a 30-40 %-át ha értettem. Nagyon jó kis doku film. Tim utolsó Gatorsos meccsétól a Draftig bezárólag követi az eseményeket. Nekem nagyon bejött (már amennyit értettem belőle 😊 ).
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
Egyébként volt 1 tippem hogy nem úszom meg legalább 1 hasonlóan hasznos válasz nélkül. De ez van. Már kérdezni se lehet róla.beresrobi
amúgy videó vagy könyv? mer nem tudom hogy mik a 'művei' :/
egyébként nem biztos hogy van fordítás, a Nadal féle életmű sincs még lefordítva

ha videó akkor szintén necces, mer annó mikor a pool 2005ben BLt nyert volt egy vidi h StevieG a Year of My Life és ahhoz se volt fordítás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Egyébként volt 1 tippem hogy nem úszom meg legalább 1 hasonlóan hasznos válasz nélkül. De ez van. Már kérdezni se lehet róla.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyobb nem volt?
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Tudom hogy nem Broncos téma (már) de azért még 1 kérdés.

Tim Tebow Everything in between-hez kellene nekem felirat. Felejtős?beresrobi
parancsolj:
empty taxi
Köszi. Ez hasznos...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Tudom hogy nem Broncos téma (már) de azért még 1 kérdés.

Tim Tebow Everything in between-hez kellene nekem felirat. Felejtős?beresrobi
parancsolj:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Tudom hogy nem Broncos téma (már) de azért még 1 kérdés.

Tim Tebow Everything in between-hez kellene nekem felirat. Felejtős?
több mint 12 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Valakinek van infoja Dawkról?

Semmi új fejlemény?

Azért nem ártana eldönteni mi lesz...

Imádom az öreget, egyik kedvencem de az egészsége az első, sztem vonuljon vissza és kezdje el az edzősködést. Jó kis DC lehetne belőle... Motivátornak kiváló a playeket is jól olvassa.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
http://www.denverpost.com/broncos/ci_20293024/denver-broncos-receiver-andre-caldwell-is-poised-breakout?source=rss

érdekes elemzés, nekem tetszik, remélem mind2 húzás bejön
nézegettem a CB prospecteket és nem vagyok elájulva 😕 ugyebár lassan Champ utódját kéne keresni, és egyikben sem látom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
http://blogs.nfl.com/2012/03/30/salary-cap-situation-for-each-team/
E szerint 13,8 milla szabad helyünk van a sapka alatt. Most megmutathatja mit tud az új capspacemanagerünk...Black_Adder
8 misi elmegy a draft-on, sok hely nem maradt bűvészkedni, piac meg pláne nem... 😛StormST
Pont ezért mutathatja meg. Amíg 50 milla volt, addig könnyű volt igazolni, most van az, amikor már nehezebb, amikor megmutathatja, miért volt rá szükség 😛

Egyébként szerintem nem megy el 8 milla a drafton, de akármennyi is megy el, az nagyjából hasonló összeg a körnéykünkön lévő csapatokkal, vagy kevesebb, mert elég hátul választunk 1. körben és nincs extra korai pickünk. de ha 8 milla el is megy belőle, akkor is ahhoz kell nézni, h a többiek hogy állnak, és ha jól számoltam, ez a 10. legtöbb. Helyet meg lehet felszabídítani is.

Azt nem mondom, h könnyű, de kell egy S (Dawk vagy helyette valaki), egy CB és legalább egy DT. Drafton nem lehet mindet megoldani, valakit ide kell még varázsolni, DT meg épp akad is.

Egy kicsit úgy érzem, h lehet h PM nélkül is sokat költöttünk az offense-re. Pedig az egyik előnye az lett volna ennek, h ő közepes játékosokat is naggyá tesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
http://blogs.nfl.com/2012/03/30/salary-cap-situation-for-each-team/
E szerint 13,8 milla szabad helyünk van a sapka alatt. Most megmutathatja mit tud az új capspacemanagerünk...Black_Adder
8 misi elmegy a draft-on, sok hely nem maradt bűvészkedni, piac meg pláne nem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
http://blogs.nfl.com/2012/03/30/salary-cap-situation-for-each-team/
E szerint 13,8 milla szabad helyünk van a sapka alatt. Most megmutathatja mit tud az új capspacemanagerünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 200 — The Mathematician
Thomas szeretne visszajönni 😊 ki nem 😛Black_Adder
Tebow 😛ulpianus
bunkley sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Thomas szeretne visszajönni 😊 ki nem 😛Black_Adder
Tebow 😛


Állat vagyok, ami enni kér...