Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
6 után simán benne van legalább a 3-3Negritis
Sztem ez így kicsit erős...

Raiders-Chargers ellen tényleg van sansz, de a többi azért az eddigiek alapján jobb csapat...ott nem Ti vagytok a favoritok még PM-el sem sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Ki lehetett az a játékos?Janek
Hát ezt 99%, hogy soha nem fogjuk megtudni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ki lehetett az a játékos?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
A Denver Post szerint kérszer is ajánlatot tettünk az Eagles-nek Samuel-ért, először egy 5+6 pick csomaggal, majd egy játékossal, de mindkettőt visszautasították...

Gondoltam, hogy próbálkozni fogunk, bár az idei 9,9 misis fizuja ha be is fér, akkor is csak alíg, de Porter-nél jóval biztosabb-nak érezném...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Meg van a legtöbb új szerzemény mezszáma:
WR Tyler Grisham – 13
WR Brandon Stokley – 14
QB Caleb Hanie – 16
WR Andre Caldwell – 17
QB Peyton Manning – 18
CB Tracy Porter – 29
CB Ramzee Robinson – 38
LB Cyril Obiozor – 54
DT Ben Garland – 63
G C.J. Davis – 71
TE Joel Dreessen – 81
WR Jason Hill – 83
DT Jeremy Jarmon – 95
DT Justin Bannan – 97

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 211 — The Mathematician
6 után simán benne van legalább a 3-3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha az első 7 meccs után pozitív mérleggel fogunk állni, megemelem a kalapom 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
mindkét MNF idegenben 😕, persze még mindig jobb mintha nem lenne...
A sorsolást pedig fölösleges most besorolni könnyűnek vagy nehéznek, messze még a szezon, fordulhatnak az erőviszonyok...

A beosztásnál az mindenképp jó, h az uccsó 2-t otthon vívhatjuk. Naggyon jó lenne ha most az egyszer kivételesen nem 3 vereséggel zárnánk a szezont...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
No akkor a 2012-es schedule:

Week 1: 09.09 vs. Steelers (SNF)
Week 2: 09.17 @ Falcons (MNF)
Week 3: 09.23 vs. Texans
Week 4: 09.30 vs. Raiders
Week 5: 10.07 @ Patriots
Week 6: 10.15 @ Chargers (MNF)
Week 7: BYE
Week 8: 10.28 vs. Saints (SNF)
Week 9: 11.04 @ Bengals
Week 10: 11.11 @ Panthers
Week 11: 11.18 vs. Chargers
Week 12: 11.25 @ Chiefs
Week 13: 12.02 vs. Bucs
Week 14: 12.06 @ Raides (TNF)
Week 15: 12.16 @ Ravens
Week 16: 12.23 vs. Browns
Week 17: 12.30 vs. Chiefs

5 prime time meccsünk lesz (2 MNF, 2 SNF, 1 TNF), ezt bizonyára Manning érkezésének köszönhetjük. Nem egy könnyű sorsolás (sőt!), de annyira a beosztás talán nem rossz, persze ezt most még elég nehéz pontosan megítélni, meg úgyis a pályán dől majd el...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Marcus Thomas-szal állítólag az a helyzet, h mi 1 éves szerződést kínálunk neki, ő viszont hosszabb távra tervezne... Jó lenne megállapodni vele.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Ma volt az offseason workout-ok első napja, utána PM, Champ, Decker és Von beszélgetett az újságírókkal, a honlapon meg lehet hallgatni őket, én majd holnap teszem meg, ha rendes net közelébe jutok... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Stokley aláírt 1 évre. Vajon ki miatt?Höri
Emlegették már PM érkezése óta, de csak ma jött visit-re. Várható volt, hogy jönni fog, nem is volt slot WR-ünk, remélem nem rozsdásodott be túlzottan... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stokley aláírt 1 évre. Vajon ki miatt?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...StormST
Visszavonták Mr. McBean RFA tenderét.

Más. gsn tweet:
"A Broncos marketing csapata Peyton Manningnek kötelezővé tette a csapathoz közeli rádióműsorban való heti szintű megjelenést."ulpianus
😊 Jah, a hírekben úgy volt, hogy release... 😊

Úgy látszik az Elway-ék féle vezetés folytatja a média és a szurkolók felé a nyitást, örülök neki... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...StormST
"sajnálom" a jó öreg FacemaskMcBean-t 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...StormST
Visszavonták Mr. McBean RFA tenderét.

Más. gsn tweet:
"A Broncos marketing csapata Peyton Manningnek kötelezővé tette a csapathoz közeli rádióműsorban való heti szintű megjelenést."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 062 — SB 50 Champion @ Grund
Kiraktuk McBean-t, még az NFL ellen indított per előtt, ezek szerint Bannan miatta/helyette is jött, viszont így a DT draft újra terítéken van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
akárhogy is kibaszni nem volt hülyeség. Megtehettük volna korábban is...Black_Adder
Félre ne érts! Imádtam a hírt, hogy kibasztuk(tavaly egyetlen értelmes megmozdulása a Jets elleni picksix volt), nekem csak az időzítéssel van bajom. Így nagyon sanszos, hogy CB pick lesz az első körünk a drafton, és egy BPA-zó csapat simán kiveheti előlünk az egyik elit prospectet, avagy kicsalhat tőlünk 1 extra picket. Szvsz Kirkpatrick-ért mindenképpen fel kell tradelni, ha akarjuk.akike
kirkpatrickról csak álmodozom, amúgy is hülyeség nevekkel dobálózni, nagyon sok dolog fog történni mire mi választhatunk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
akárhogy is kibaszni nem volt hülyeség. Megtehettük volna korábban is...Black_Adder
Félre ne érts! Imádtam a hírt, hogy kibasztuk(tavaly egyetlen értelmes megmozdulása a Jets elleni picksix volt), nekem csak az időzítéssel van bajom. Így nagyon sanszos, hogy CB pick lesz az első körünk a drafton, és egy BPA-zó csapat simán kiveheti előlünk az egyik elit prospectet, avagy kicsalhat tőlünk 1 extra picket. Szvsz Kirkpatrick-ért mindenképpen fel kell tradelni, ha akarjuk.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Stockley?JC6
http://blogs.nfl.com/2012/04/13/broncos-interested-in-reuniting-manning-with-wr-stokley/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Kivágtuk Goodman-t... 😀StormST
király, mondjuk várható volt Porter érkezte óta, bár azt hittem TC-ig kihúzza /*persze rajtam múlik rögtön szezon után kibaszom...*/. Jöhet a Kirkpatrick draft? :cool:

szerk.:
még egy jó hír, Kuper sérülése közel nem olyan súlyos, mint amilyennek tűntBlack_Adder
Csak azt nem értem, hogy most már miért nem vártuk meg vele a draftot. (megpróbálhattuk volna cserélni, esetleg 1-2 helyet feljönni vele) Örülnék ha Kirkpatrick lecsúszna hozzánk, de valljuk be: Nem fog. Jenkins talán, aki még bent lehet nekünk, de vele nem kéne úgy járni, mint Cox-szal.

szerk: ja és 1,2 m ragad a spek alatt Goodman kib@szásával. (de legalább nem 5m!!!)akike
nem hinném, h bárki adott volna érte vmit, ellenben lehet h lesz egy csapat aki, ha már ingyé van felveszi, és későbbre halasztja a saját CB gondjának hosszabb távú megoldását, és eggyel kevesebb CB megy ki előttünk, és...

akárhogy is kibaszni nem volt hülyeség. Megtehettük volna korábban is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Kivágtuk Goodman-t... 😀StormST
király, mondjuk várható volt Porter érkezte óta, bár azt hittem TC-ig kihúzza /*persze rajtam múlik rögtön szezon után kibaszom...*/. Jöhet a Kirkpatrick draft? :cool:

szerk.:
még egy jó hír, Kuper sérülése közel nem olyan súlyos, mint amilyennek tűntBlack_Adder
Csak azt nem értem, hogy most már miért nem vártuk meg vele a draftot. (megpróbálhattuk volna cserélni, esetleg 1-2 helyet feljönni vele) Örülnék ha Kirkpatrick lecsúszna hozzánk, de valljuk be: Nem fog. Jenkins talán, aki még bent lehet nekünk, de vele nem kéne úgy járni, mint Cox-szal.

szerk: ja és 1,2 m ragad a spek alatt Goodman kib@szásával. (de legalább nem 5m!!!)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stockley?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Na Goodman -6,4-es összesített osztályzatot kapott a PFFtől. Az kifejezetten rossz, bár nem annyira, mint gondoltam. Ugyanakkor egy messze 30 fölött lévő, összességében káros játékot felmutató emberre semmi szükség.

Passz ellen
snap tgt rec% PD INT TD
Goodman 656 99 57,6 6 2 9
Bailey 535 72 50,0 13 2 2
Harris 334 70 72,9 5 1 3

Futás ellen
snap tckl MT stop stop%
Goodman 467 15 4 9 1,9
Bailey 438 15 3 7 1,6
Harris 184 19 1 9 4,9

Ami nekem ebből lejön. Goodmannál az az 57,6% igazából jó, de 9 TD szopni róla, ráadásul már öreg is. És mivel öreg, ugyanakkor passz ellen Bailey jobb nála, futás ellen Harrishez senkit se lehet hasonlítani, annyira kitűnik közülük (és csak 1 misstackle), és jött Porter, akkor Goodmanra semmi szükség. Inkább jöjjön vki fiatal.

+ Az összes tackle számát nem is irtam most ide be, pedig az is beszédes. Goodman mellett ha elkapják a labdát, akkor már csak a safetykben bízhatunk, míg mondjuk Harris vagy Bailey legalább a tackle-t meg tudja csinálni, akkor is, ha a psszt már nem sikerült megállítani...

Érdekes helyzet
Bailey: még mindig a ligaelithez tartozik, de 2013-ban már S lesz szvsz
Harris: nagyon jól öli a futásokat, és megcsinálja a tacklet, de elég nagy százalékban sikerülnek mellette a passzok. Fizikai hátránya miatt az elkapókkal szemben, ebben nem tud sokat fejlődni, 1 TC alatt biztos nem, emiatt jövőre is elsősorban csaj nickel backként számíthatunk rá
Porter: kb ugyanolyan százalékban sikerülnek mellette az elkapások, bár egy hozzáértő saints fan lehet h kijavít, és ugyanakkor futás ellen kb észrevehetetlen /*kivéve ha Lynch hülyét csinál belőle egy wild card meccsen 😛*/
Vaughn: Szinte semmit nem fejlődött tavalyhoz képest. Előbb Wilhite is elé került, aztán Harris egyértelműen háttérbe szorította. A sebessége jó, kérdés h ez elég lehet-e az 53 rosterhez
Syd'Quan: Egész évben IRen volt, nehéz összehasonlítani a többiekkel.

Szóval jelenleg Baileyn kívül senki sincs, akiből potenciális CB1 lehet, sőt CB2 ügyben se állunk annyira jól. Jövőre még talán, ha Porter beválik, de neki is csak 1 éves szerződése van. Ha jó lesz, ugyanúgy elveszthetjük, mint most Bunkleyt...

És akkor még DT, és akkor még MLB, 2 poszt ahova senki se jött eddig pedig kéne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 211 — The Mathematician
vagy Bannan volt drágább mint remélem, vagy tervezünk még hozni valakit, de Goodman kivágása nem rossz lépés
amúgy én első 2 körbe DT/CB picket várok mindenképp
3.ba WR/MLB
4. be megy a RB/QB
de Moreno miatt hamarabb is lehet RB sajna, vagy Goodman fizujáé akarunk egyet szerezni, viszont remélem nem FAról mer azok már ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!