Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Hillis a KCben, Royal a SDben, Dennis Allen a Raidersben (és akkor még lehet h játékosokat is áttérít az erő sötét oldalára tőlönk, mondjuk szerencsére pénzük az nincsen rá)...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Eddie Royal, WR/PR, Broncos. Age: 26.
Signed with Chargers (3 years)

...
fuck... azért ezt nem kellett volna 😕 Legalább ne a köcsögZhöz menne... Nagyon kedveltem


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
OFF: Arról érdeklődnék mit tudtok Brian Dawkinsról. Hallottam olyat, hogy a nyaksérülése miatt lehet visszavonul. Lehet tudni valami biztosat?dugo1993
Én úgy tudom, hogy kínálunk neki még egy évet, míg ő értekezik a családdal, illetve az orvosokkal.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 186
OFF: Arról érdeklődnék mit tudtok Brian Dawkinsról. Hallottam olyat, hogy a nyaksérülése miatt lehet visszavonul. Lehet tudni valami biztosat?

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Adams aláírt, pontosabbak később...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Most olvasom, h Ti és Ten is érdeklődi John Abraham iránt, csak amíg nincs PM addig nincs további lépés sem...Rolni
Valóban. Szerencs h a Titans is ugyanabban a cipőben jár mint mi, szóval miattuk nem csúszunk le róla. Ő is upgrade lenne Ayershez képest. Noha emellett Ayers is továbbra is hasznos tagja maradhatna a csapatnak

Mike Adams és Marcus Trufant van még a listán...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Drága DE minek? Szerintem Ayers van annyira jó, hogy ne kelljen sok pénzt erre a posztra költeni....StormST
Jöjjenek óccsóért, sőt fizessenek h a Broncosban játszhassanak. 😛 (valójában Manning is azért habozik, h összegyűljön neki egy rosterspotra való 😀)
Egyébként Upgrade lenne. Ayers nálam rotációs játékos, emellett mögöttük kicsit vékonyak vagyunk. Doom, Ayers, Miller(adott szituációban) teljesen rendben, de a többi nem nagyon jött be ott.
Na fokozom még, bár biztos kikezdtek miatta (mostanában egyébként is mindenki mindenért rám szállt) de egy olyan gondolat pattant ki a fejemből, h ki lehetne próbálni Ayers DT-nek, oda jóval szegényebb a felhozatal
Ja és ha már itt tartunk, Langford is 295 font, akár DT is lehet ezzel a súllyal, és ő szvsz tényleg nem lenne túl drága. Abszolút nem illett a 3-4-be, ellenben szvsz 4-3ban zúzna.
Carter meg szimplán nagyon jó játékos, ha van rá pénzünk, akkor Doommal és Millerrel kiegészülve nagyon brutál passrush lenne. Emellett mindenképp jelentős FAnak tartom

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Nemrég meg teljes mellszélességgel Tebow mellett állt... Eléggé két arcú alak számomra.JC6
Amíg Manning nem lett FA, addig arról volt szó, h Tebow kap még 1 évet kezdőként. Szóval ő se látja másképp 😛 Csak talált egy számára kihagyhatatlan lehetőséget, ennyi.Black_Adder
Nem akarok egyikőtökkel sem vitába szállni, de nekem PM talk előtt is az jött le, hogy kell mellé competition, de kap esélyt. TCig Ő a kezdő...nekem ez nem a teljes mellszélességet jelenti...ez meg, h áll minden igazolás hátha Manning mást akar majd magamellé(nekem így fest a helyzet) abszolút azt mutatja, h Timi fiú vékony jégen táncol...
BékeRolni
Egy szóval nem írtam h teljes mellszélességgel mellette van. Utalni se utaltam rá. A hozok mellé competitiont, az nálam pont azt jelenti, hogy nem égetően szükséges mindenáron, akár a teljes offseasont beáldozva QB-t hozni.

1.) Hozunk valakit hátha még jobb lesz, vagy további fejlődésre sarkallja a másikat
2.) Mindenáron hozunk valakit ELÉ, nem lesz kezdő, esélyt se kap
Nálam ez a kettő köszönő viszonyban sincs egymással.

És a szezonnak úgy vágtunk neki, h 1.). Innentől szvsz áll az amit mondtam.Black_Adder
A mellszélességet valóban nem te mondtad.
Értem amit írsz...
Most olvasom, h Ti és Ten is érdeklődi John Abraham iránt, csak amíg nincs PM addig nincs további lépés sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Ezt Elway másképp látja a jelek szerint...Rolni
Nemrég meg teljes mellszélességgel Tebow mellett állt... Eléggé két arcú alak számomra.JC6
Ezt Elway másképp látja a jelek szerint...Rolni
Amíg Manning nem lett FA, addig arról volt szó, h Tebow kap még 1 évet kezdőként. Szóval ő se látja másképp 😛 Csak talált egy számára kihagyhatatlan lehetőséget, ennyi.Black_Adder
Nem akarok egyikőtökkel sem vitába szállni, de nekem PM talk előtt is az jött le, hogy kell mellé competition, de kap esélyt. TCig Ő a kezdő...nekem ez nem a teljes mellszélességet jelenti...ez meg, h áll minden igazolás hátha Manning mást akar majd magamellé(nekem így fest a helyzet) abszolút azt mutatja, h Timi fiú vékony jégen táncol...
BékeRolni
Egy szóval nem írtam h teljes mellszélességgel mellette van. Utalni se utaltam rá. A hozok mellé competitiont, az nálam pont azt jelenti, hogy nem égetően szükséges mindenáron, akár a teljes offseasont beáldozva QB-t hozni.

1.) Hozunk valakit hátha még jobb lesz, vagy további fejlődésre sarkallja a másikat
2.) Mindenáron hozunk valakit ELÉ, nem lesz kezdő, esélyt se kap
Nálam ez a kettő köszönő viszonyban sincs egymással.

És a szezonnak úgy vágtunk neki, h 1.). Innentől szvsz áll az amit mondtam.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
Ezt Elway másképp látja a jelek szerint...Rolni
Nemrég meg teljes mellszélességgel Tebow mellett állt... Eléggé két arcú alak számomra.JC6
Ezt Elway másképp látja a jelek szerint...Rolni
Amíg Manning nem lett FA, addig arról volt szó, h Tebow kap még 1 évet kezdőként. Szóval ő se látja másképp 😛 Csak talált egy számára kihagyhatatlan lehetőséget, ennyi.Black_Adder
Nem akarok egyikőtökkel sem vitába szállni, de nekem PM talk előtt is az jött le, hogy kell mellé competition, de kap esélyt. TCig Ő a kezdő...nekem ez nem a teljes mellszélességet jelenti...ez meg, h áll minden igazolás hátha Manning mást akar majd magamellé(nekem így fest a helyzet) abszolút azt mutatja, h Timi fiú vékony jégen táncol...
Béke

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Drága DE minek? Szerintem Ayers van annyira jó, hogy ne kelljen sok pénzt erre a posztra költeni....



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Bunkleyról azt olvastam valahol, hogy hagyjuk hadd nézze meg mennyit ér a piacon, és matcheljük. Azért nem írtam, be mert ez így elég érdekes lenne, ez szvsz valamelyik önjelölt szakértő véleménye.

FA-k:
Kevin Boss TE
Andre Carter DE
Kendall Langford DE
Oshiomogho Atogwe S

Őket látnám szívesen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Értelmes: hát talán még van pár, bár pontosan én se tudom követni...

Ami érdekes: nem hallani semmit az UFA-vá vált játékosainkról Royal kivételével. Most vagy tárgyalunk velük és nem mennek sehová, vagy csak nem is kellenek senkinek? 😛StormST
Itt van posztonként lebontva és rangsorolva.
http://www.walterfootball.com/freeagents.php

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Értelmes: hát talán még van pár, bár pontosan én se tudom követni...

Ami érdekes: nem hallani semmit az UFA-vá vált játékosainkról Royal kivételével. Most vagy tárgyalunk velük és nem mennek sehová, vagy csak nem is kellenek senkinek? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
No és egy jobb hír, Marcus Trufant érkezik holnap visit-re...

Nem lenne hosszútávú megoldás, mivel már 32 lesz decemberben, de Goodman-hez képest upgrade lehetne, bár annyira sokat nem láttam játszani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ezt Elway másképp látja a jelek szerint...Rolni
Nemrég meg teljes mellszélességgel Tebow mellett állt... Eléggé két arcú alak számomra.

Van még valaki értelmes az FA-n, akire érdemes lecsapnunk? Nem nagyon tudom most követni mi megy ott kint...
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Meriweather-t elvitte a Redskins, hála az égnek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
bocs az OFFért, de:

Storm, ment egy PM!

De, hogy ON is legyek, azért számomra kicsit húzós lenne, ha PM a Colts után elmenne a Titansbe..
De elméletileg azt írták, hogy vasárnapra ígérik a döntést.Stez
na ja, de Tennessee-re járt egyetemre, ez ha úgy tekinted, egyfajta hazatérés a számára, és akkor máris kevésbé hibáztatható/húzós...
//ráadásul FO helyet és tulajdonjogot is kínálnak neki.

Egyébként én továbbra se tartom hibának, hogy belementünk ebbe a Manning ügybe, tetszik nemtetszik, az egyik legjobb játékos aki FA lett, nem csak idén.
Ugyanakkor nem kéne mindent egy lapra feltéve akarni őt, egy jobb FA igazolással pl megsürgethetnénk a döntését. Azért ha ide jön, akkor se ő lesz az egyetlen szerzeményünk, vagy akkor tényleg baj lesz... És annyira meg nem vagyunk rászorulva a QB-ra, h mindenáron Manning kelljen.Black_Adder
Ezt Elway másképp látja a jelek szerint...Rolni
Amíg Manning nem lett FA, addig arról volt szó, h Tebow kap még 1 évet kezdőként. Szóval ő se látja másképp 😛 Csak talált egy számára kihagyhatatlan lehetőséget, ennyi.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
bocs az OFFért, de:

Storm, ment egy PM!

De, hogy ON is legyek, azért számomra kicsit húzós lenne, ha PM a Colts után elmenne a Titansbe..
De elméletileg azt írták, hogy vasárnapra ígérik a döntést.Stez
na ja, de Tennessee-re járt egyetemre, ez ha úgy tekinted, egyfajta hazatérés a számára, és akkor máris kevésbé hibáztatható/húzós...
//ráadásul FO helyet és tulajdonjogot is kínálnak neki.

Egyébként én továbbra se tartom hibának, hogy belementünk ebbe a Manning ügybe, tetszik nemtetszik, az egyik legjobb játékos aki FA lett, nem csak idén.
Ugyanakkor nem kéne mindent egy lapra feltéve akarni őt, egy jobb FA igazolással pl megsürgethetnénk a döntését. Azért ha ide jön, akkor se ő lesz az egyetlen szerzeményünk, vagy akkor tényleg baj lesz... És annyira meg nem vagyunk rászorulva a QB-ra, h mindenáron Manning kelljen.Black_Adder
Ezt Elway másképp látja a jelek szerint...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
bocs az OFFért, de:

Storm, ment egy PM!

De, hogy ON is legyek, azért számomra kicsit húzós lenne, ha PM a Colts után elmenne a Titansbe..
De elméletileg azt írták, hogy vasárnapra ígérik a döntést.Stez
na ja, de Tennessee-re járt egyetemre, ez ha úgy tekinted, egyfajta hazatérés a számára, és akkor máris kevésbé hibáztatható/húzós...
//ráadásul FO helyet és tulajdonjogot is kínálnak neki.

Egyébként én továbbra se tartom hibának, hogy belementünk ebbe a Manning ügybe, tetszik nemtetszik, az egyik legjobb játékos aki FA lett, nem csak idén.
Ugyanakkor nem kéne mindent egy lapra feltéve akarni őt, egy jobb FA igazolással pl megsürgethetnénk a döntését. Azért ha ide jön, akkor se ő lesz az egyetlen szerzeményünk, vagy akkor tényleg baj lesz... És annyira meg nem vagyunk rászorulva a QB-ra, h mindenáron Manning kelljen.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
bocs az OFFért, de:

Storm, ment egy PM!

De, hogy ON is legyek, azért számomra kicsit húzós lenne, ha PM a Colts után elmenne a Titansbe..
De elméletileg azt írták, hogy vasárnapra ígérik a döntést.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha a W lenne a prioritas, a lehetseges Fo szek nem birna ekkora sullyal. En is osztom,hogy donthetne mar,mert a fel piac miatta all.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
az a baj, h amíg várunk mennek ki a nevek. Worst case scenario szerint, nem ide jön Manning, de mire kiderül már minden értelmes FA gazdára lel, aztán hoppon maradunk a nagy capscpace-szel.

Erre a Titans kapcsán egyébként növekvő esélyek vannak. Eddig az FO nagyjából biztosra vehette PM érkezését, és így nem volt akkora baj, h nem költhetnek, hisz azt a pénzt úgy is PM-re költik majd, de most egyre esélyesebbnek írják a Titanst is. Lehet h Manning csinál egy második kört a kérők közt (nincs ilyenről hír és nem valószínű, de mi van ha mégis. és ez nem lehetetlen esemény, vagy csak 1 kör, de szép lassan kb mindenkihez), azzal pedig már nagyon sok idő elmenne.Black_Adder
Teljesen egyetértek...

Most már úgy vagyok vele, hogy leszarom mit dönt PM, de döntse már el gyorsan, mert a piacról az a kevés értelmes ember is kimegy, aki van, mi meg ott állunk majd a 3. legnagyobb cap space-el és csak gyengébb játékosokkal tudjuk majd feltölteni a lyukakat...

De most tényleg, Dawkins helyére ilyen Meriweather/Adams szintű játékosokat hozunk csak visit-re, ennyit még Moore is érhet, ha kicsit észhez tér, Carter meg már most többet ér náluk, SS-ben meg Harris is..........StormST
Ez az Fo hibaja. Manning azt teszi ami a legjobb neki. Strofolja az arat.undisputedly
Most ő nyerni akar, vagy pénzt keresni? Úgy tudtam, hogy az utóbbin már eléggé túl van................

De igen, ez most Elway-ék hibája. Véleményem szerint alapból bele se kellett volna ebbe menni, de ez most már tényleg túl sokáig tart...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
az a baj, h amíg várunk mennek ki a nevek. Worst case scenario szerint, nem ide jön Manning, de mire kiderül már minden értelmes FA gazdára lel, aztán hoppon maradunk a nagy capscpace-szel.

Erre a Titans kapcsán egyébként növekvő esélyek vannak. Eddig az FO nagyjából biztosra vehette PM érkezését, és így nem volt akkora baj, h nem költhetnek, hisz azt a pénzt úgy is PM-re költik majd, de most egyre esélyesebbnek írják a Titanst is. Lehet h Manning csinál egy második kört a kérők közt (nincs ilyenről hír és nem valószínű, de mi van ha mégis. és ez nem lehetetlen esemény, vagy csak 1 kör, de szép lassan kb mindenkihez), azzal pedig már nagyon sok idő elmenne.Black_Adder
Teljesen egyetértek...

Most már úgy vagyok vele, hogy leszarom mit dönt PM, de döntse már el gyorsan, mert a piacról az a kevés értelmes ember is kimegy, aki van, mi meg ott állunk majd a 3. legnagyobb cap space-el és csak gyengébb játékosokkal tudjuk majd feltölteni a lyukakat...

De most tényleg, Dawkins helyére ilyen Meriweather/Adams szintű játékosokat hozunk csak visit-re, ennyit még Moore is érhet, ha kicsit észhez tér, Carter meg már most többet ér náluk, SS-ben meg Harris is..........StormST
Ez az Fo hibaja. Manning azt teszi ami a legjobb neki. Strofolja az arat.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
az a baj, h amíg várunk mennek ki a nevek. Worst case scenario szerint, nem ide jön Manning, de mire kiderül már minden értelmes FA gazdára lel, aztán hoppon maradunk a nagy capscpace-szel.

Erre a Titans kapcsán egyébként növekvő esélyek vannak. Eddig az FO nagyjából biztosra vehette PM érkezését, és így nem volt akkora baj, h nem költhetnek, hisz azt a pénzt úgy is PM-re költik majd, de most egyre esélyesebbnek írják a Titanst is. Lehet h Manning csinál egy második kört a kérők közt (nincs ilyenről hír és nem valószínű, de mi van ha mégis. és ez nem lehetetlen esemény, vagy csak 1 kör, de szép lassan kb mindenkihez), azzal pedig már nagyon sok idő elmenne.Black_Adder
Teljesen egyetértek...

Most már úgy vagyok vele, hogy leszarom mit dönt PM, de döntse már el gyorsan, mert a piacról az a kevés értelmes ember is kimegy, aki van, mi meg ott állunk majd a 3. legnagyobb cap space-el és csak gyengébb játékosokkal tudjuk majd feltölteni a lyukakat...

De most tényleg, Dawkins helyére ilyen Meriweather/Adams szintű játékosokat hozunk csak visit-re, ennyit még Moore is érhet, ha kicsit észhez tér, Carter meg már most többet ér náluk, SS-ben meg Harris is..........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!