Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aztán az első meccsen agyonüti valami tuskó védő.
Jó drágán.Bazzani
Ja, aztán meg boldog lesz majd az adott csapat, hogy hagyján, hogy elvisz 20 millát a capből, de gyakorlatilag az egész 2012-es free agencyt is feladták érte. Jó QB PM, upgrade még 1-2 évig sok helyen, rá is áldoznék sok pénzt ha úgy van, de annyit nem ér már meg, hogy lényegében kiszálljunk egy free agencyből, ahonnan azért bőven lehetett volna kiket húzogatni.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
aztán a végén visszajön Indybe veterán minimumért 😛

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igaz, hogy én tudok hirtelen felindulásból dönteni ami meg nem mindig jó, de én már lehet mondtam volna Manningnek, hogy akkor vegye be a méterest, aztán húzzon ahova akar. Ez már masszív kibaszás, és én nem tudom, de ha komoly ráemelgetések vannak, akkor már vagy 200 milliónál járhat kb. Bár lehet most azon gondolkodik, hogy a 20 fokos átlaghőmérsékletbe igazoljon, vagy a 18 fokosba. Nehéz döntés.fetomy
Aztán az első meccsen agyonüti valami tuskó védő.
Jó drágán.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Igaz, hogy én tudok hirtelen felindulásból dönteni ami meg nem mindig jó, de én már lehet mondtam volna Manningnek, hogy akkor vegye be a méterest, aztán húzzon ahova akar. Ez már masszív kibaszás, és én nem tudom, de ha komoly ráemelgetések vannak, akkor már vagy 200 milliónál járhat kb. Bár lehet most azon gondolkodik, hogy a 20 fokos átlaghőmérsékletbe igazoljon, vagy a 18 fokosba. Nehéz döntés.fetomy
Azt is írták valahol, hogy PM felesége nem nagyon komálja Tennesse-t, ez is nehezítheti a dolgokat nála, ill. emelheti tovább az árakat... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lassan ez a Manning dolog vetekszik egy Favre visszatéréssel.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igaz, hogy én tudok hirtelen felindulásból dönteni ami meg nem mindig jó, de én már lehet mondtam volna Manningnek, hogy akkor vegye be a méterest, aztán húzzon ahova akar. Ez már masszív kibaszás, és én nem tudom, de ha komoly ráemelgetések vannak, akkor már vagy 200 milliónál járhat kb. Bár lehet most azon gondolkodik, hogy a 20 fokos átlaghőmérsékletbe igazoljon, vagy a 18 fokosba. Nehéz döntés.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként csak egy kérdés merült most fel bennem. Ma hárman voltak nálunk meetingen. Kivel? Csak mert mindenki tőlünk mindenki Manningnél van... A szakács próbálja meggyőzni őket a jó főztjével?Black_Adder
Mivel három védő jött és se JDR, se más D edző nem ment (érthető módon), így azért szerintem volt kivel beszélgetniük... 😊

Mellesleg midegyiknek megcsinálták a physical-t is, ha már ott voltak... 😊StormST
Ha nekem több csapat lenne a kérőim között, kifejezetten nyomna a latban, ha meghallgatáson ott lenne az edző, a GM és az FO elnöke, de legalább az egyik közülük. Így nem érezném, h a csapatnak akkora szüksége van rám...
Na mindegy szerintem felettébb érdekes fogadtatás ez így...

Manning meg egyre inkább egy fasz, most megint kitolja 2 nappal a döntést. Már sokadszor. Nem is számítok rá, h ezt nem tolja még tovább, Én már bemondanám neki a szevaszt, addig amíg még legalább az a néhány értelmes védő kint van a piacon...Black_Adder
Természetesen van abban valami, amit mondasz, jobb lenne, ha mindig ott lenne Elway, Fox és Xanders, de ez most egy ilyen helyzet. Amelyik játékos ezt nem érti meg, azzal így jártunk sajnos. De végül ezeknek a játékosoknak JDR-val és a stábjával kell majd igazán szorosan együtt dolgozniuk, így először nem baj, ha velük találkoznak, Elway-ék pedig ottani idő szerint délután már repültek vissza, így még akár tárgyalni is tudtak velük...

A PM ügyben pedig szintén egyetértünk, már kezd a tököm tele lenni ezzel az egésszel, kb. 10-15 milliót lebegtetünk miatta a cap-ben, amit már valamelyik CB-nek vagy MLB-nek részben felajánlhattunk volna és bebiztosíthattuk volna a need posztokat, de így most inkább csak a zavarosban halászunk, igazán nagy nevek nélkül...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Egyébként csak egy kérdés merült most fel bennem. Ma hárman voltak nálunk meetingen. Kivel? Csak mert mindenki tőlünk mindenki Manningnél van... A szakács próbálja meggyőzni őket a jó főztjével?Black_Adder
Mivel három védő jött és se JDR, se más D edző nem ment (érthető módon), így azért szerintem volt kivel beszélgetniük... 😊

Mellesleg midegyiknek megcsinálták a physical-t is, ha már ott voltak... 😊StormST
Ha nekem több csapat lenne a kérőim között, kifejezetten nyomna a latban, ha meghallgatáson ott lenne az edző, a GM és az FO elnöke, de legalább az egyik közülük. Így nem érezném, h a csapatnak akkora szüksége van rám...
Na mindegy szerintem felettébb érdekes fogadtatás ez így...

Manning meg egyre inkább egy fasz, most megint kitolja 2 nappal a döntést. Már sokadszor. Nem is számítok rá, h ezt nem tolja még tovább, Én már bemondanám neki a szevaszt, addig amíg még legalább az a néhány értelmes védő kint van a piacon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
No, állítólag Manning azt üzente az érintett csapatoknak, hogy hétfőn vagy kedden dönt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként csak egy kérdés merült most fel bennem. Ma hárman voltak nálunk meetingen. Kivel? Csak mert mindenki tőlünk mindenki Manningnél van... A szakács próbálja meggyőzni őket a jó főztjével?Black_Adder
Mivel három védő jött és se JDR, se más D edző nem ment (érthető módon), így azért szerintem volt kivel beszélgetniük... 😊

Mellesleg midegyiknek megcsinálták a physical-t is, ha már ott voltak... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Egyébként csak egy kérdés merült most fel bennem. Ma hárman voltak nálunk meetingen. Kivel? Csak mert mindenki tőlünk mindenki Manningnél van... A szakács próbálja meggyőzni őket a jó főztjével?Black_Adder
http://www.youtube.com/watch?v=7QhZ_p0Cadw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
Egyébként csak egy kérdés merült most fel bennem. Ma hárman voltak nálunk meetingen. Kivel? Csak mert mindenki tőlünk mindenki Manningnél van... A szakács próbálja meggyőzni őket a jó főztjével?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
Most már 5 év $ 90 misiről van szó, az viszont egy 35 (mindjárt 36) éves QB-nál nálam a vicc kategória..........StormST
Nem 5 évre 60 és abból garantált 30? :o
A 49ersnél jó lenne, kéne oda egy jó elkapó is és akkor brutál offense lenne ott.aztec
a 49ers pletyka hatalmas kacsa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Most már 5 év $ 90 misiről van szó, az viszont egy 35 (mindjárt 36) éves QB-nál nálam a vicc kategória..........StormST
Nem 5 évre 60 és abból garantált 30? :o
A 49ersnél jó lenne, kéne oda egy jó elkapó is és akkor brutál offense lenne ott.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Most már 5 év $ 90 misiről van szó, az viszont egy 35 (mindjárt 36) éves QB-nál nálam a vicc kategória..........



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tweets from Elway:

1) Watching (Peyton) throw today was the next step in this important process for our team and Peyton. It was a productive visit and went well.

2) We enjoyed visiting with Peyton today in N.C. He threw the ball great and looked very comfortable out there.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
49ers jobb csapat, de az meg az öcsinek divíziórivális, amit állítólag nem akar
Black_Adder
Konferencia. A 49ers NFC-West.undisputedly
wá, elírtam. Arra gondoltam, h komoly (PO) rivalizálás volt a 2 csapat között, meg h Manning az elején kiszűrte az NFC-t bizonyos teljesen megbízhatatlan források szerint

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
49ers jobb csapat, de az meg az öcsinek divíziórivális, amit állítólag nem akar
Black_Adder
Konferencia. A 49ers NFC-West.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
5 év 60 milla egyébként nem is lenne sok, egyáltalán nem. Máskérdés, h kitölti-e az 5 évet, szvsz nem, és akkor mondjuk 2 évig a semmire kapja a pénzt...Black_Adder
Egyáltalán nem sok, csak amíg az eloszlás nem ismert, addig nem sokat mond...

De most úgy látom, hogy mindegy, mert a 49ers simán esélyesebb nálunk, jobb keret és tényleg csak egy QB hiányzik onnan, hogy SB esélyesek legyenek. Ha hajlandóak hasonlót ajánlani, akár még kicsivel kevesebbet is, akkor szerintem vinni fogják...

Közben Abraham-et újra leszerződtette a Falcons, de szerintem rá nem lett volna pénzünk...StormST
Titans a college múltja miatt lenne esélyesebb, de az korábbi divízió rivális
49ers jobb csapat, de az meg az öcsinek divíziórivális, amit állítólag nem akar
Broncosnál jóban van a vezetőséggel, nem rossz csapat, nem összeegyeztethetetlen a Cotlscal, de a Titanstől jobb ajánlatot, a Friscotól jobb csapatot kaphat...

Kíváncsi vagyok mi alapján fog dönteni. Ha jön erősebbek leszünk, ha nem jön, akkor folytatódhat a Tebow magic. Always look on the bright side of the life. 2 csapda van, 1 kimaradtunk az FA első hetéből emiatt, 2 ha 3 csapat van, akkor jól felmehet az ára ehhez az évi 12höz képest...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
5 év 60 milla egyébként nem is lenne sok, egyáltalán nem. Máskérdés, h kitölti-e az 5 évet, szvsz nem, és akkor mondjuk 2 évig a semmire kapja a pénzt...Black_Adder
Egyáltalán nem sok, csak amíg az eloszlás nem ismert, addig nem sokat mond...

De most úgy látom, hogy mindegy, mert a 49ers simán esélyesebb nálunk, jobb keret és tényleg csak egy QB hiányzik onnan, hogy SB esélyesek legyenek. Ha hajlandóak hasonlót ajánlani, akár még kicsivel kevesebbet is, akkor szerintem vinni fogják...

Közben Abraham-et újra leszerződtette a Falcons, de szerintem rá nem lett volna pénzünk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
5 év 60 milla egyébként nem is lenne sok, egyáltalán nem. Máskérdés, h kitölti-e az 5 évet, szvsz nem, és akkor mondjuk 2 évig a semmire kapja a pénzt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
5év? Az igen.

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Fincsi, beszállt a 49ers is az ESPN szerint, állítólag már workout-juk is volt PM-el... 😛

A megszellőztetett szerződésre meg annyit mondanék, hogy remélem az utolsó 3 évben lenne benne a sok pénz, mert egyébként vicc Manning-nek 5 évet adni, max ilyen feltételekkel lehet szerintem............



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
gsn 3 548
Állítólag a 49ers is harcban van még, volt PM workouton Friscóban, de hogy ez hogy kerülte el a média figyelmét. :rolleyes:

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
PM csak azért nem jön majd ide, mert itt már nem kaphatja meg a 18-as mezt. 😂 😂 😂

szerk. Itt gondolkodom, miért pont Durhambe workoutol, de most olvasom, hogy a DJUKI HCja volt az OC-ja Tennessee-ben anno.




There is only one person that carries the ball right here!