Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Furcsa fintora a sorsnak, hogy pont oda írt alá, ahol a szurkolók nem örülnek neki.
Szerintem nézzétek a dolog jó oldalát, a liga (egyik) legjobb irányítója nálatok fog játszani.Boston
Igen, PM jó irányító, már ha tényleg egészséges és az is tud maradni...

Az én gondom az, hogy öreg és hogy lett volna QB-nk...StormST
Én nem azt mondom, hogy nincs igazatok ( nem tudom, kinek van igaza ). Csak, hogy olyan fura, hogy máshol a fél karjukat odaadták volna érte, mégis itt kötött ki.

Do your job
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Furcsa fintora a sorsnak, hogy pont oda írt alá, ahol a szurkolók nem örülnek neki.
Szerintem nézzétek a dolog jó oldalát, a liga (egyik) legjobb irányítója nálatok fog játszani.Boston
Igen, PM jó irányító, már ha tényleg egészséges és az is tud maradni...

Az én gondom az, hogy öreg és hogy lett volna QB-nk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag 3 csapat már korábban érdeklődött Tebow-ért (saját tippjeim: Jax, Dolphins, talán Seahawks, bár ők már kiestek akkor)...StormST
tuti Colts az egyik, az 1/1-el meg jön RGIII futónak 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Több gondolatot fogalmaznék meg mielőtt ismét kifejezi szeretetét felém a Broncos topic😊
Elsősorban szerintem igen nagy húzás volt elhozni PM-et, szerintem ez jót fog tenni a csapatnak...Elway zseni, ha PM valóban tud dobni...
Tim Tebow oda kerül ahová megérdemli...a kispadra....
Szerintem Miami vagy másik qb need-es csapat secperc alatt elviszi 2-3 körért Tibort és akkor még nem is lesz akkora bukó mint JMD korábbi húzásai...érdekes kérdés, mit fognak tenni a DenverTEbow hívő-fanatikusok, ha kispadra ültetik vagy eladják félistenüket...
Azzal, hogy Tim Tebow és Kyle Orton is kikerült a csapatból így már nem kell tovább "örülnötök" nekem...

További sok sikert a csapatnak!
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Sajnálom Timet, sok mindent lehet mondani róla de mint ellentáborba tartozó is elismerem hogy nem kapta meg azt a támogatást és bizalmat felülről, amit az eredményessége alapján megérdemelt volna


több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Furcsa fintora a sorsnak, hogy pont oda írt alá, ahol a szurkolók nem örülnek neki.
Szerintem nézzétek a dolog jó oldalát, a liga (egyik) legjobb irányítója nálatok fog játszani.

Do your job
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Legalább nem lesz több Tebowozás.tenorx
Óóóó, dehogynem, főleg ha szarok leszünk, vagy ha PM 2-3 év múlva elmegy és nem lesz helyette senki....... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag 3 csapat már korábban érdeklődött Tebow-ért (saját tippjeim: Jax, Dolphins, talán Seahawks, bár ők már kiestek akkor)...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Legalább nem lesz több Tebowozás.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hip hip hurrá...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
de micsoda Tight End-etek lett!😊
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
90+ misit tippelnek, legalább a fele garantálttal...

Jesszus, mi lesz ebből? Most, hogy már WR sincs a piacon, TE se nagyon, pénzünk is alig marad...

Lehet, hogy rámcáfol az idő, meg sose tudjuk meg, de szerintem JMD szerződtetésével vetekvően rossz döntés a franchise hosszú távú jövőjét illetően...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Naneeeemáááááááár 😐 😐
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
PM felhívta Elway-t ottani idő szerint reggel, hogy várja, hogy neki játszhasson...

A többi csapatot is tájékoztatta a döntéséről...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Adam Schefter @AdamSchefter Reply Retweet Favorite · Open
Peyton Manning called John Elway this morning to tell him he's looking forward to coming to play for him.
bahhh...


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
És már azt is írják, hogy el akarjuk cserélni Tebow-t... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Ó a pék faszát....

Schefter: from @mortreport and me: Peyton Manning will become the next quarterback of the Denver Broncos, barring unexpected snag in contract talks.



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Adam Schefter @AdamSchefter
From @mortreport and me: Peyton Manning will become the next quarterback of the Denver Broncos, barring unexpected snag in contract talks.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...StormST
valamint Young jelenthetné a verseny helyzetet isNegritis
az már rég rossz.Amadeus91
😀

Én is inkább backup-nak gondolnám, de neki spec jobban örülnék, mint egy 0 km-es rookie-nak QB2-ben... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 646
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, séreülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...StormST
valamint Young jelenthetné a verseny helyzetet isNegritis
az már rég rossz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 189 — The Mathematician
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, séreülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...StormST
valamint Young jelenthetné a verseny helyzetet is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Az Pat White volt, egykori WVU játékos, de ő piszok gyenge fizikummal vágott neki a profik világának, és az eredménye is meglett: egyik meccsen kapott egy KO-t, és utána úgy döntött, hogy megy baseballozni inkább.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 060 — SB 50 Champion @ Grund
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, sérülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
burzum4ever 66
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, sérülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
a bunkley - saints mennyire komoly?Negritis
A Saints szűkösen áll sapival, szal kétlem h ellenállhatatlan ajánlatot tudnának Bunkley elé rakni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...